Turnaje
UŠO > Ústecký kraj > Turnaje (1-50/21947)
  Náhled Tisk Nahoru
Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
11.6.2019 Metro cup   Most, Metro 11 14
8.6.2019 4 Pekárna Cup 2019 Véghová Miluše Most - Na pekárně 11 14
8.6.2019 Open Ústeckého kraje   Žatec, Jahoda 18 15
7.6.2019 40 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 12 17
7.6.2019 23 Benešovský medvěd 2019   Dřevák-Benešov n.Pl. 12 11
7.6.2019 1 Dračí šipka 2019 - dvojice   Ohníč sportklub 5 9
6.6.2019 10 Na Kopečku Cup   Děčín Na Kopečku 9 12
6.6.2019 6 Císařský pohár   Chomutov, Ježek Sportbar 10 14
5.6.2019 3 Pekárna Cup 2019 Véghová Miluše Most - Na pekárně 11 14
4.6.2019 9 Na Kopečku Cup   Děčín Na Kopečku 9 14
4.6.2019 Metro cup   Most, Metro 7 11
1.6.2019 2 Pekárna Cup 2019 Véghová Miluše Most - Na pekárně 10 15
31.5.2019 39 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 14 15
31.5.2019 22 Benešovský medvěd 2019   Dřevák-Benešov n.Pl. 15 16
31.5.2019 2 Dračí šipka Ohníč 2019   Ohníč sportklub 12 9
30.5.2019 8 Na Kopečku Cup   Děčín Na Kopečku 11 10
30.5.2019 5 Císařský pohár   Chomutov, Ježek Sportbar 8 11
30.5.2019 Dušnická šipka 2019   Dušníky U Dina 6 7
29.5.2019 1 Pekárna Cup 2019 Směja Radek Most - Bar Na Pekárně 13 15
28.5.2019 7 Na Kopečku Cup   Děčín Na Kopečku 7 8
26.5.2019 Phoenix Cup   Ústí n/L bar Phoenix 24 17
25.5.2019 0 JC Litvínov Loutkárna Minařík Jiří Litvínov - JC Loutkárna 12 16
25.5.2019 Open Ústeckého kraje   Žatec, Jahoda 25 16
25.5.2019 Rock Klub Gambrinus Open Kutzlerová Ludmila Lovosice Rock Klub Gambrinus 15 17
24.5.2019 38 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 14 18
24.5.2019 21 Benešovský medvěd 2019   Dřevák-Benešov n.Pl. 8 10
24.5.2019 1 Dračí šipka Ohníč 2019   Ohníč sportklub 10 12
24.5.2019 0 JC Litvínov Fotbalová hospůdka Minařík Jiří Litvínov - Fotbalová hospůdka 16 14
24.5.2019 0 JC Litvínov Fotbalová hospůdka Minařík Jiří Litvínov - Fotbalová hospůdka 10 17
23.5.2019 6 Na Kopečku Cup   Děčín Na Kopečku 8 15
23.5.2019 4 Císařský pohár   Chomutov, Ježek Sportbar 5 10
23.5.2019 Dušnická šipka 2019   Dušníky U Dina 8 8
22.5.2019 TP Teplice U Šlenců   Teplice U Šlenců 8 16
22.5.2019 TP U Kapitána Duchcov   Duchcov 12 17
21.5.2019 5 Na Kopečku Cup   Děčín Na Kopečku 11 10
21.5.2019 TP Bílina Bowling   Bilína 6 10
20.5.2019 TP Duchcov Na Tribuně Kropáček Jindřich Duchcov 11 16
20.5.2019 TP Herna 999 Krupka   Krupka 5 10
18.5.2019 0 Jackpot Cup muži finále Baráková Markéta Proboštov - Sokolovna 206 12
18.5.2019 0 Jackpot Cup ženy finále Baráková Markéta Proboštov - Sokolovna 75 11
18.5.2019 0 Open Ústeckého kraje Baráková Markéta Proboštov - Sokolovna 64 15
18.5.2019 Dušnická šipka 2019   Dušníky U Dina 5 8
17.5.2019 37 Open Ústeckého kraje   Pšov Pohostinství 14 14
17.5.2019 20 Benešovský medvěd 2019   Dřevák-Benešov n.Pl. 8 10
17.5.2019 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 20 19
17.5.2019 TP Ohníč Sport klub   Ohnič 8 14
16.5.2019 3 Císařský pohár   Chomutov, Ježek Sportbar 8 10
16.5.2019 0 Open Ústeckého kraje   Děčín Na Kopečku 13 10
16.5.2019 Dušnická šipka 2019   Dušníky U Dina 5 13
15.5.2019 Charvatce cup 2018/2019   Pohostinství Charvatce 16 13
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 22:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 23:45:28