Statistika hráčů
UŠO > Ústecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
4.
3.
2.
1. Krejza Drahoslav
Kingsman Písty
76,3 80,56 40 36 29 72,62 84 61 91 1,08 21 0,25 0 0,00 0 0 0
2. Procházka Jaroslav
Nemesis Dobranov
72,6 82,05 40 39 32 69,79 96 67 69 0,72 17 0,18 5 0,05 3 1 0
3. Anderle Václav
Pivoni Čížkovice
71,9 79,49 40 39 31 73,40 94 69 85 0,90 13 0,14 1 0,01 0 0 0
4. Švejda František
Bombardéři Děčany
65,4 71,05 40 38 27 61,96 92 57 92 1,00 15 0,16 2 0,02 0 0 0
5. Žák Jan
Motorest Liběšice
64,2 69,57 40 23 16 63,64 55 35 49 0,89 7 0,13 1 0,02 0 0 0
6. Tkáč Petr
Motorest Liběšice
61,7 65,63 40 32 21 62,67 75 47 62 0,83 8 0,11 1 0,01 0 0 0
7. Fidler David
Bombardéři Děčany
59,2 48,00 40 25 12 50,82 61 31 87 1,43 16 0,26 1 0,02 0 0 0
8. Sunkovský Ivan
Pivoni Čížkovice
58,1 65,52 40 29 19 63,89 72 46 36 0,50 8 0,11 1 0,01 0 0 0
9. Fidler František
Bombardéři Děčany
58,1 52,38 40 21 11 52,83 53 28 52 0,98 18 0,34 1 0,02 0 0 0
10. Vojtěch Jakub
Křováci Jílové
56,6 60,00 40 40 24 60,00 100 60 70 0,70 14 0,14 0 0,00 0 0 0
11. Kopecký Václav
Hrozen B Ploskovice
56,3 56,67 40 30 17 54,17 72 39 62 0,86 13 0,18 1 0,01 0 0 0
12. Horčík Vojtěch
Hrozen B Ploskovice
54,7 62,86 40 35 22 56,98 86 49 57 0,66 7 0,08 0 0,00 0 0 0
13. Rážek Miroslav
Kingsman Písty
53,3 58,97 40 39 23 57,29 96 55 62 0,65 7 0,07 0 0,00 0 0 0
14. Brokeš Martin
Nemesis Dobranov
52,7 60,00 40 40 24 56,19 105 59 66 0,63 12 0,11 0 0,00 0 0 0
15. Bilský Martin
Křováci Jílové
51,3 58,33 40 36 21 52,75 91 48 52 0,57 12 0,13 0 0,00 1 0 0
16. Kolář Petr
Křováci Jílové
48,2 53,13 40 32 17 53,16 79 42 33 0,42 8 0,10 1 0,01 0 0 0
17. Balážová Juliána
Mamlas Team Heřmanov
47,6 66,67 40 36 24 58,70 92 54 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
18. Vokoun Martin
Hrobaři Charvatce
45,5 46,15 40 26 12 46,88 64 30 34 0,53 10 0,16 1 0,02 0 0 0
19. Jindrová Kateřina
Hrozen B Ploskovice
44,4 50,00 40 36 18 50,00 94 47 44 0,47 6 0,06 0 0,00 0 0 0
20. Malhaus Ladislav
Mamlas Team Heřmanov
44,3 55,56 40 36 20 56,32 87 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
21. Wollenheit Milan
Hrobaři Charvatce
44,3 52,38 40 21 11 50,94 53 27 15 0,28 4 0,08 0 0,00 0 0 0
22. Stuchlý Lukáš
Hrobaři Charvatce
42,7 46,15 40 26 12 47,76 67 32 38 0,57 2 0,03 0 0,00 0 0 0
23. Korený Martin
Nemesis Dobranov
42,7 45,00 40 20 9 47,06 51 24 24 0,47 4 0,08 1 0,02 0 0 0
24. Janů Miroslav
Pivoni Čížkovice
42,2 45,00 40 20 9 48,00 50 24 21 0,42 2 0,04 1 0,02 0 0 0
25. Andraško Jan
Dřeváci Budyně n/O.
41,8 51,28 40 39 20 53,26 92 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
26. Hájek Pavel
Motorest Liběšice
41,8 40,00 40 40 16 45,10 102 46 60 0,59 12 0,12 0 0,00 0 0 0
27. Fišer Tomáš
Nemesis Dobranov
41,5 45,00 40 40 18 43,43 99 43 45 0,45 11 0,11 1 0,01 0 0 0
28. Petrovič Ivan
Motorest Liběšice
41,4 45,71 40 35 16 45,56 90 41 48 0,53 4 0,04 0 0,00 0 0 0
29. Svítil Miroslav 1994
Bombardéři Děčany
41,3 31,82 40 22 7 41,07 56 23 35 0,63 16 0,29 0 0,00 0 0 0
30. Hajný Milan
Dřeváci Budyně n/O.
41,1 53,13 40 32 17 52,50 80 42 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
31. Mikula Zdeněk
Hrobaři Charvatce
40,9 40,74 40 27 11 44,12 68 30 39 0,57 6 0,09 0 0,00 0 0 0
32. Malhaus Josef
Mamlas Team Heřmanov
40,4 55,00 40 20 11 50,00 50 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
33. Dekoj David
Hrozen B Ploskovice
39,3 43,75 40 32 14 47,56 82 39 27 0,33 1 0,01 0 0,00 0 0 0
34. Hercl Jiří
Hrozen B Ploskovice
38,0 40,00 40 20 8 38,78 49 19 21 0,43 7 0,14 0 0,00 0 0 0
35. Malhausová Pavla
Mamlas Team Heřmanov
37,7 47,22 40 36 17 48,89 90 44 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
36. Gabriel František
Kingsman Písty
36,1 37,50 40 40 15 40,38 104 42 48 0,46 6 0,06 0 0,00 0 0 0
37. Buzek Pavel
Pivoni Čížkovice
35,7 37,04 40 27 10 40,58 69 28 28 0,41 4 0,06 0 0,00 0 0 0
38. Matějček Jan
Hrobaři Charvatce
35,5 36,36 40 22 8 42,86 56 24 21 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0
39. Matoušovský Jaroslav
Motorest Liběšice
34,9 36,67 40 30 11 41,77 79 33 28 0,35 3 0,04 0 0,00 0 0 0
40. Andraško Karel
Dřeváci Budyně n/O.
34,8 44,00 40 25 11 44,26 61 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
41. Píša Tomáš
Mamlas Team Heřmanov
29,6 34,38 40 32 11 40,00 80 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
42. Solivajsová Martina
Pivoni Čížkovice
  100,00 40 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
43. Fryšný Daniel
Pivoni Čížkovice
  66,67 40 18 12 59,57 47 28 12 0,26 1 0,02 0 0,00 0 0 0
44. Adámek Jiří
Dřeváci Budyně n/O.
  66,67 40 6 4 56,25 16 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
45. Presler Lukáš
Dřeváci Budyně n/O.
  62,50 40 8 5 57,89 19 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
46. Šembera Kamil
Křováci Jílové
  58,33 40 12 7 50,00 32 16 21 0,66 0 0,00 0 0,00 0 0 0
47. Novotný Jiří
Bombardéři Děčany
  52,63 40 19 10 52,08 48 25 35 0,73 4 0,08 0 0,00 0 0 0
48. Šinfeltová Andrea
Kingsman Písty
  50,00 40 4 2 45,45 11 5 5 0,45 2 0,18 0 0,00 0 0 0
49. Maxa Petr
Kingsman Písty
  47,37 40 19 9 50,00 48 24 24 0,50 4 0,08 0 0,00 0 0 0
50. Grabowski Jakub
Nemesis Dobranov
  46,15 40 13 6 45,16 31 14 12 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0
51. Svítil Miroslav 1964
Bombardéři Děčany
  44,44 40 18 8 48,94 47 23 27 0,57 3 0,06 0 0,00 0 0 0
52. Adamus David
Hrobaři Charvatce
  42,11 40 19 8 41,67 48 20 16 0,33 3 0,06 2 0,04 0 0 0
53. Matoušek Libor
Křováci Jílové
  41,67 40 12 5 43,33 30 13 11 0,37 2 0,07 0 0,00 0 0 0
54. Strecker Libor
Hrobaři Charvatce
  36,84 40 19 7 40,00 45 18 16 0,36 3 0,07 0 0,00 0 0 0
55. Němeček Michal
Dřeváci Budyně n/O.
  35,71 40 14 5 45,71 35 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
56. Štěch Jan
Bombardéři Děčany
  35,29 40 17 6 42,22 45 19 18 0,40 2 0,04 0 0,00 0 0 0
57. Vojtěch Petr
Křováci Jílové
  33,33 40 12 4 38,71 31 12 17 0,55 2 0,06 0 0,00 0 0 0
58. Kozmon František
Hrozen B Ploskovice
  33,33 40 6 2 38,46 13 5 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0
59. Hložek Martin
Křováci Jílové
  31,25 40 16 5 35,00 40 14 17 0,43 2 0,05 0 0,00 0 0 0
60. Špaček Jaroslav
Pivoni Čížkovice
  26,32 40 19 5 29,55 44 13 6 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0
61. Štefec Luděk
Dřeváci Budyně n/O.
  18,18 40 11 2 32,14 28 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
62. Buzek Petr
Pivoni Čížkovice
  16,67 40 6 1 28,57 14 4 3 0,21 1 0,07 0 0,00 0 0 0
63. Šatra Petr
Kingsman Písty
  14,29 40 7 1 13,33 15 2 6 0,40 1 0,07 0 0,00 0 0 0
64. Bílek Ondřej
Nemesis Dobranov
  12,50 40 8 1 22,22 18 4 7 0,39 1 0,06 0 0,00 0 0 0
65. Margetín Jan
Dřeváci Budyně n/O.
  8,33 40 12 1 14,81 27 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
66. Šrettr Vladimír
Kingsman Písty
  7,14 40 14 1 27,03 37 10 12 0,32 4 0,11 0 0,00 0 0 0
67. Krynerová Veronika
Dřeváci Budyně n/O.
  0,00 40 12 0 14,29 28 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
68. Pražáková Marie
Dřeváci Budyně n/O.
  0,00 40 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
69. Baše Michal
Pivoni Čížkovice
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
70. Růžičková Iveta
Hrozen B Ploskovice
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
71. Zajíčková Hana
Kingsman Písty
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.6.2019 15:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.6.2019 18:43:16