Statistika hráčů
UŠO > Ústecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Hájek Tomáš
WFS Evaň
114,2 100,00 4 8 8 84,21 19 16 24 1,26 12 0,63 3 0,16 4 1 0 0
2. Smolka Miroslav
U Havlů Ostré Hroty Třebenice
108,8 100,00 8 4 4 100,00 8 8 17 2,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
3. David Karel
Korbel II Litvínov
108,3 100,00 8 8 8 88,89 18 16 21 1,17 9 0,50 0 0,00 3 1 0 0
4. Polák Lubomír
U Havlů Ostré Hroty Třebenice
106,0 100,00 8 7 7 93,33 15 14 21 1,40 5 0,33 3 0,20 0 0 0 0
5. Záleský Martin
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
103,8 100,00 8 8 8 100,00 16 16 21 1,31 3 0,19 1 0,06 0 0 0 0
6. Čermák Petr
Pijonýři A Litvínov
103,8 100,00 4 4 4 100,00 8 8 8 1,00 2 0,25 1 0,13 0 0 0 0
7. Tichý Josef
Š. spolek Darts Club Žatec
102,4 100,00 8 8 8 94,12 17 16 18 1,06 8 0,47 0 0,00 1 0 0 0
8. Fidler David
U Havlů Ostré Hroty Třebenice
101,6 100,00 8 8 8 84,21 19 16 34 1,79 8 0,42 1 0,05 1 0 0 0
9. Třísko Roman
Asterix Zbouraní garážníci Nový Bor
100,6 100,00 8 8 8 100,00 16 16 15 0,94 5 0,31 0 0,00 0 0 0 0
10. Hrubý Miloš
Sporťáci Vrbka Team Budyně nad Ohří
100,6 100,00 8 8 8 88,89 18 16 22 1,22 8 0,44 1 0,06 1 0 0 0
11. Svoboda Petr
Cihláři Sokolíci Žatec
100,6 100,00 8 8 8 88,89 18 16 26 1,44 8 0,44 1 0,06 0 0 0 0
12. Salfický Marek
Torzo A Bílina
96,9 87,50 8 8 7 87,50 16 14 24 1,50 4 0,25 0 0,00 1 0 0 0
13. Krotil Karel
Torzo B Bílina
96,7 87,50 8 8 7 83,33 18 15 19 1,06 8 0,44 1 0,06 3 0 0 0
14. Kolář Lubomír
Dream Team B Jirkov
96,3 100,00 8 4 4 100,00 8 8 5 0,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
15. Vojtěch Jakub
Křováci Jílové
96,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 5 0,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
16. Brzobohatý Zdeněk
Cihláři Žatec
95,4 100,00 8 6 6 92,31 13 12 10 0,77 6 0,46 0 0,00 0 0 0 0
17. Macháček Petr
Black Death Budyně n/O.
95,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 22 1,10 9 0,45 2 0,10 2 0 0 0
18. Brabec Vladimír
Sršni Slavětín
95,0 100,00 4 4 4 100,00 8 8 4 0,50 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
19. Čížkovský Zdeněk
Gigant Team Krásný Dvůr
94,4 100,00 8 4 4 88,89 9 8 11 1,22 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
20. Pavlát Tomáš
Rock Klub Mimo provoz Lovosice
93,5 87,50 8 8 7 82,35 17 14 26 1,53 5 0,29 0 0,00 1 0 0 0
21. Sládek Martin
Profi Tytan A Písty
93,3 100,00 8 7 7 93,33 15 14 15 1,00 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
22. Zajíc Jan
Magistři Duo B Most
92,9 100,00 4 3 3 85,71 7 6 10 1,43 2 0,29 0 0,00 0 0 0 0
23. Koukal Petr
Black Cat Výškov
92,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 21 1,05 8 0,40 4 0,20 3 0 0 0
24. Viga Vladimír
Korbel II Litvínov
92,3 100,00 8 6 6 92,31 13 12 10 0,77 2 0,15 0 0,00 1 0 0 0
25. Holý Michael
Přeborníci Hrob
92,2 100,00 4 4 4 88,89 9 8 10 1,11 1 0,11 1 0,11 0 0 0 0
26. Antropius Milan
Tigers Lenešice
91,8 87,50 8 8 7 82,35 17 14 20 1,18 7 0,41 1 0,06 0 0 0 0
27. Dočekal David
Magistři Duo B Most
91,7 100,00 4 3 3 100,00 6 6 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
28. Roháč David
Tigers Lenešice
91,7 87,50 8 8 7 77,78 18 14 20 1,11 9 0,50 0 0,00 2 0 0 0
29. Gänsler Michal
Rytíři Jirkov
91,2 100,00 8 8 8 94,12 17 16 13 0,76 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
30. Pilař Jan
Hrušky Přátelé Litvínov
91,2 100,00 8 8 8 94,12 17 16 13 0,76 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
31. Poljanský Ivo
H&H Project Most
90,8 100,00 8 6 6 92,31 13 12 12 0,92 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
32. Konejl Josef
Štamgasti Žerotín
90,6 100,00 8 8 8 94,12 17 16 10 0,59 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
33. Pech Jaroslav
Formani Vlčáci Duchcov
90,0 87,50 8 8 7 78,95 19 15 19 1,00 7 0,37 2 0,11 0 1 0 0
34. Hradecký David
Dream Team Tornádo Jirkov
90,0 75,00 8 8 6 72,22 18 13 22 1,22 6 0,33 3 0,17 3 0 0 0
35. Hájek Petr
Torzo B Bílina
89,4 87,50 8 8 7 82,35 17 14 10 0,59 8 0,47 1 0,06 1 0 0 0
36. Makarius Tomáš
Piráti A Louny
88,9 87,50 8 8 7 78,95 19 15 25 1,32 8 0,42 0 0,00 1 0 0 0
37. Kašpar Petr
Sokolovna Viktoria Lom
88,8 100,00 8 8 8 94,12 17 16 11 0,65 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
38. Ledl Tomáš
Black Cat Výškov
88,8 75,00 8 8 6 70,59 17 12 19 1,12 5 0,29 4 0,24 2 0 0 0
39. Vlček Ladislav
Piráti A Louny
88,3 87,50 8 8 7 77,78 18 14 21 1,17 6 0,33 1 0,06 1 0 0 0
40. Gonzorczyk Václav
Bernard U Lípy Výškov
87,9 100,00 8 8 8 84,21 19 16 27 1,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
41. Jičínský Milan
Dream Team Tornádo Jirkov
87,6 62,50 8 8 5 64,71 17 11 31 1,82 8 0,47 0 0,00 3 0 0 0
42. Habr Lukáš
Profi Tytan A Písty
87,5 85,71 8 7 6 75,00 16 12 26 1,63 2 0,13 0 0,00 2 0 0 0
43. Jánský Jiří
Black Wolves Benešov n/P.
87,3 85,71 8 7 6 86,67 15 13 16 1,07 4 0,27 0 0,00 0 0 0 0
44. Kozák Pavel
Denisa Bohušovice n/O.
86,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 9 0,90 3 0,30 1 0,10 0 0 0 0
45. Krejza Drahoslav
Profi Tytan A Písty
85,9 87,50 8 8 7 88,24 17 15 15 0,88 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
46. Švarha Antonín
VP Evaň
85,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
47. Minařík Jiří
Pijonýři A Litvínov
84,4 75,00 4 4 3 77,78 9 7 8 0,89 4 0,44 0 0,00 1 0 0 0
48. Šiška Michal
Korf Dubí
84,1 85,71 8 7 6 76,47 17 13 24 1,41 4 0,24 0 0,00 1 0 0 0
49. Vlček Michal
Hrušky Dobrodruzi Litvínov
83,3 100,00 8 5 5 83,33 12 10 11 0,92 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
50. Roušar Pavel
R.O.S. Jirkov
83,3 100,00 8 4 4 88,89 9 8 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Šabouk Jindřich
Karma Darts Litvínov
83,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 20 1,00 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
52. Beránek Jiří
Václavák B Černčice
82,9 87,50 8 8 7 82,35 17 14 18 1,06 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
53. Engel Jan
Mostecký Sporťáci Most
82,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 22 1,16 6 0,32 0 0,00 1 0 0 0
54. Mairichová Barbora
Bořeň Druhý Dech Bílina
82,2 87,50 8 8 7 77,78 18 14 19 1,06 3 0,17 0 0,00 1 0 0 0
55. Hájek Pavel
Traktor Úštěk
82,1 100,00 8 6 6 85,71 14 12 11 0,79 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
56. Bírovka Martin
Kopeček Slavoj Děčín
82,1 85,71 8 7 6 85,71 14 12 9 0,64 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
57. Mostecký Petr
Kopeček Slepýši Děčín
81,8 100,00 8 5 5 90,91 11 10 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Chládek Martin
Pijonýři A Litvínov
81,8 100,00 4 4 4 72,73 11 8 9 0,82 3 0,27 1 0,09 1 0 0 0
59. Kořínek Miloslav
Korf Dubí
81,6 87,50 8 8 7 78,95 19 15 19 1,00 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
60. Tvrzník Tomáš
Profi Tytan A Písty
81,6 75,00 8 8 6 73,68 19 14 19 1,00 8 0,42 0 0,00 2 0 0 0
61. Blahník Zdeněk
Kapitán A Duchcov
81,1 100,00 8 8 8 84,21 19 16 16 0,84 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
62. Drechsler Petr
H&H Project Most
81,1 100,00 8 4 4 88,89 9 8 1 0,11 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
63. Stechmüller Jiří
Hrušky Dobrodruzi Litvínov
81,1 87,50 8 8 7 78,95 19 15 13 0,68 7 0,37 1 0,05 0 0 0 0
64. Baron Marcel
Ložisková mafie A1 Pšov
81,1 75,00 8 4 3 77,78 9 7 13 1,44 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
65. Baláž Jaromír
Black Bears Benešov n/P.
81,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 11 1,10 4 0,40 2 0,20 0 0 0 0
66. Kraus Karel 1987
Pijonýři A Litvínov
80,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 6 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Kaplan Petr
Václavák B Černčice
80,0 87,50 8 8 7 78,95 19 15 16 0,84 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
68. Novák Petr
Bombarder Střelná
80,0 87,50 8 8 7 73,68 19 14 21 1,11 6 0,32 0 0,00 0 0 0 0
69. Hájek Luboš
H&H Project Most
80,0 83,33 8 6 5 83,33 12 10 7 0,58 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
70. Zábranský Simon
Red Hornets Litoměřice
80,0 83,33 8 6 5 64,71 17 11 19 1,12 10 0,59 1 0,06 1 0 0 0
71. Šindelář František
Z.S. Nemesis Dobranov
80,0 75,00 8 4 3 77,78 9 7 6 0,67 2 0,22 2 0,22 0 0 0 0
72. Zýka Dušan
Š. spolek Darts Club Žatec
79,3 71,43 8 7 5 71,43 14 10 16 1,14 1 0,07 0 0,00 2 0 0 0
73. Čepelák Zdeněk
Pijonýři B Litvínov
79,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
74. Chadima Kamil
Z.S. No Stress Dobranov
79,0 87,50 8 8 7 70,00 20 14 23 1,15 6 0,30 0 0,00 1 0 0 0
75. Novák Dominik
Kapitán A Duchcov
78,9 87,50 8 8 7 83,33 18 15 14 0,78 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
76. Šlégr Tomáš
ZB Karakal A Ročov
78,9 87,50 8 8 7 78,95 19 15 20 1,05 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
77. Huml Jiří
The Best Of Litoměřice
78,9 75,00 8 4 3 77,78 9 7 13 1,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
78. Kropáček Jindřich
Fofr Diesel Duchcov
78,2 75,00 8 4 3 63,64 11 7 15 1,36 2 0,18 1 0,09 2 0 0 0
79. Svoboda Jan
U Havlů Ostré Hroty Třebenice
78,1 85,71 8 7 6 75,00 16 12 19 1,19 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
80. Nedopita Rudolf
Ryky Norci Centrál Česká Lípa
78,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 15 1,50 0 0,00 1 0,10 1 0 0 0
81. Pěnkava Ondřej
Hrobaři Béčko Charvatce
77,5 100,00 8 5 5 83,33 12 10 4 0,33 2 0,17 0 0,00 0 0 0 0
82. Tesař Jaroslav
Snajpři Bílina
77,1 87,50 8 8 7 88,24 17 15 5 0,29 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
83. Kocourek Stanislav
Rokáč Most
76,7 100,00 8 8 8 76,19 21 16 12 0,57 5 0,24 1 0,05 0 0 0 0
84. Berg Martin
Hrušky Dobrodruzi Litvínov
76,5 87,50 8 8 7 70,00 20 14 19 0,95 4 0,20 1 0,05 1 0 0 0
85. Radová Karla
Mostecký Sporťáci Most
76,5 87,50 8 8 7 70,00 20 14 19 0,95 4 0,20 1 0,05 1 0 0 0
86. Havlík Jiří
Legenda Teplice
76,3 100,00 4 3 3 75,00 8 6 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
87. Hrnčíř Zbyněk
Black Wolves Benešov n/P.
76,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15 18 0,95 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
88. Hájek Zdeněk
Red Hornets Litoměřice
76,3 71,43 8 7 5 63,16 19 12 25 1,32 5 0,26 1 0,05 3 0 0 0
89. Hofman Miloslav
Radnice Střelci Meziboří
76,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 4 0,40 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
90. Mohaupt Tomáš
Cihláři Sokolíci Žatec
75,8 87,50 8 8 7 78,95 19 15 18 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
91. Šponiar Jiří
Sportklub Ohníč
75,8 87,50 8 8 7 78,95 19 15 16 0,84 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
92. Maxa Petr
Profi Tytan B Písty
75,6 100,00 8 4 4 88,89 9 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Krepčík František
Sokolovna Viktoria Lom
75,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 17 0,85 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
94. Ottenschläger Radek
Snajpři Bílina
75,3 100,00 8 8 8 84,21 19 16 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
95. Baran Miroslav
Snajpři Bílina
75,3 87,50 8 8 7 82,35 17 14 5 0,29 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
96. Buka Karel
Fofr Diesel Duchcov
75,3 71,43 8 7 5 64,71 17 11 15 0,88 8 0,47 1 0,06 1 0 0 0
97. Vojar Petr
Cihláři Důchodci Žatec
75,0 100,00 8 6 6 75,00 16 12 10 0,63 4 0,25 0 0,00 0 0 0 0
98. Nodes Oldřich 1991
Korbel Most
75,0 75,00 8 8 6 72,22 18 13 12 0,67 8 0,44 0 0,00 0 0 0 0
99. Karásek Tomáš
Fofr Diesel Duchcov
75,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 24 1,20 4 0,20 1 0,05 2 0 0 0
100. Papežík Karel
Václavák A Černčice
74,8 62,50 8 8 5 61,90 21 13 21 1,00 11 0,52 2 0,10 0 1 0 0
101. Brudna Josef
Sportklub Ohníč
74,4 87,50 8 8 7 77,78 18 14 13 0,72 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
102. Opočenský Michal
Prezidenti Horní Řepčice
74,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Souček Michal
Čeští Lvi Mimoň
74,0 87,50 8 8 7 70,00 20 14 21 1,05 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
104. Belanský Josef
Asterix Zbouraní garážníci Nový Bor
73,7 87,50 8 8 7 73,68 19 14 17 0,89 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
105. Budjač Jan
Tulipán 13. pramen Žatec
73,6 83,33 8 6 5 71,43 14 10 16 1,14 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
106. Krob Jiří
Václavák B Černčice
73,3 87,50 8 8 7 71,43 21 15 28 1,33 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
107. Eliáš Jan
Mostecký Sporťáci Most
73,3 75,00 8 8 6 66,67 21 14 30 1,43 4 0,19 0 0,00 1 0 0 0
108. Forejt Ladislav
Václavák B Černčice
73,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 21 1,05 5 0,25 1 0,05 0 0 0 0
109. Václavík Marek
Rock Klub Mimo provoz Lovosice
72,9 71,43 8 7 5 70,59 17 12 20 1,18 3 0,18 1 0,06 0 0 0 0
110. Maliňák Roman
Věčná Žízeň Lipno
72,6 87,50 8 8 7 78,95 19 15 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 1 0 0
111. Klicpera David
Jahoda A Žatec
72,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 10 0,53 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
112. Kopecký Václav
Lions Darts B Třeboutice
72,5 87,50 8 8 7 75,00 20 15 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
113. Hrubý Štěpán
H&H Project Most
72,2 75,00 8 8 6 77,78 18 14 12 0,67 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
114. Racek Vilém
Kotelníci 700 Most
72,2 75,00 8 4 3 77,78 9 7 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
115. Vágner Luboš
Vyprahlo B Čáslavka
72,1 75,00 8 8 6 68,42 19 13 17 0,89 5 0,26 1 0,05 0 0 0 0
116. Štěpánek Martin
Kopeček Slepýši Děčín
72,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
117. Ibler Petr
Black Bears Benešov n/P.
72,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 12 1,20 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
118. Bělina Petr
Fofr Diesel Duchcov
71,8 100,00 8 4 4 72,73 11 8 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
119. Pokorný Vlastimil
Red Hornets Litoměřice
71,7 75,00 8 4 3 58,33 12 7 10 0,83 3 0,25 2 0,17 0 1 0 0
120. Zehrer Jaroslav
Pohoda Relax Klášterec nad Ohří
71,6 87,50 8 8 7 78,95 19 15 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
121. Semencová Jana
Pijonýři B Litvínov
71,6 87,50 8 8 7 73,68 19 14 13 0,68 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
122. Košík Milan
Žraloci Pokratice
71,4 87,50 8 8 7 71,43 21 15 20 0,95 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
123. Glogovský František ml.
Mostecký Sporťáci Most
71,3 71,43 8 7 5 68,75 16 11 8 0,50 8 0,50 0 0,00 0 0 0 0
124. Menda Petr
Snajpři Bílina
71,0 100,00 8 8 8 80,00 20 16 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
125. Tůma František
Nervotoči na Pekárně A Most
70,6 85,71 8 7 6 75,00 16 12 7 0,44 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
126. Kudláček Slavomír
Lišáci Vroutek
70,6 75,00 8 8 6 72,22 18 13 12 0,67 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
127. Kohutka Jiří
Traktor Úštěk
70,5 100,00 8 7 7 73,68 19 14 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
128. Kučera Josef
Bombardéři Děčany
70,5 75,00 8 8 6 61,90 21 13 21 1,00 8 0,38 0 0,00 1 0 0 0
129. Rubáš Pavel
EKS - Neuděláš nic Most
70,3 83,33 12 12 10 70,00 30 21 20 0,67 6 0,20 0 0,00 1 0 0 0
130. Trojovský Petr
Korbel II Litvínov
70,0 100,00 8 6 6 75,00 16 12 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
131. Řepíková Marcela
Cowhand B Dušníky
70,0 100,00 8 5 5 76,92 13 10 4 0,31 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
132. Birovka Petr
Kopeček Slavoj Děčín
70,0 100,00 8 4 4 80,00 10 8 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
133. Asman Marek
Black Wolves Benešov n/P.
70,0 80,00 8 5 4 75,00 12 9 11 0,92 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
134. Bláha Jan
Žraloci Pokratice
70,0 75,00 8 4 3 77,78 9 7 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
135. Hobza Karel
Vegas Kings Krupka
70,0 62,50 8 8 5 66,67 18 12 22 1,22 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
136. Šinfelt Jiří
Red Hornets Litoměřice
70,0 60,00 8 5 3 58,33 12 7 15 1,25 3 0,25 1 0,08 1 0 0 0
137. Kobrle Miroslav
Nádraží Bohušovice n/O.
69,5 75,00 8 8 6 68,42 19 13 17 0,89 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
138. Jaroš Václav
Red Hornets Litoměřice
69,5 75,00 8 8 6 59,09 22 13 27 1,23 6 0,27 1 0,05 1 0 0 0
139. Hejtmánek Václav
Ložisková mafie A2 Pšov
69,5 62,50 8 8 5 65,00 20 13 34 1,70 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
140. Holeksa Bronislav
Katapult Hvězda Krupka
69,4 85,71 8 7 6 72,22 18 13 12 0,67 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
141. Čapek Jan
Š. spolek Darts Club Žatec
69,4 85,71 8 7 6 66,67 18 12 19 1,06 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
142. Švamberg Pavel
Draci Ohníč
69,4 75,00 8 8 6 72,22 18 13 10 0,56 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
143. Čížek Zdeněk 1982
Black Cat Výškov
69,4 71,43 8 7 5 62,50 16 10 20 1,25 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
144. Týma Zdeněk
Přeborníci Hrob
69,1 100,00 4 4 4 72,73 11 8 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
145. Fišer Marcel
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
69,1 75,00 8 8 6 63,64 22 14 22 1,00 7 0,32 0 0,00 1 0 0 0
146. Bělohoubek Petr
Traktor Úštěk
68,9 87,50 8 8 7 73,68 19 14 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
147. Hakl Petr
Prezidenti Horní Řepčice
68,9 75,00 8 8 6 68,42 19 13 15 0,79 3 0,16 1 0,05 0 0 0 0
148. Smutný František
Bernard U Lípy Výškov
68,9 75,00 8 8 6 63,16 19 12 19 1,00 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
149. Schayna Jiří
Katapult Hvězda Krupka
68,9 75,00 8 4 3 77,78 9 7 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
150. Šafařík Tomáš
Duha Jirkov
68,9 75,00 8 4 3 66,67 9 6 7 0,78 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
151. Kučera Dušan
Štamgasti Žerotín
68,8 75,00 8 8 6 76,47 17 13 3 0,18 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
152. Mildorf Jiří
Nervotoči na Pekárně A Most
68,8 75,00 8 8 6 76,47 17 13 6 0,35 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
153. Polášek Ludvík
Hrobaři Béčko Charvatce
68,8 75,00 8 4 3 75,00 8 6 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
154. Šáro Michal
Metro Darts Pub Most
68,6 66,67 8 6 4 71,43 14 10 12 0,86 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
155. Jíra Pavel
Cihláři Důchodci Žatec
68,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 17 0,89 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
156. Vlček Petr
Formani Vlčáci Duchcov
68,4 62,50 8 8 5 63,16 19 12 18 0,95 7 0,37 1 0,05 0 0 0 0
157. Kovář Josef
Cihláři Důchodci Žatec
68,3 100,00 8 4 4 66,67 12 8 8 0,67 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
158. Verner Ondřej
Arsenal C Most
68,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
159. Sukeník Pavel
Bořeň Druhý Dech Bílina
68,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 23 1,15 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
160. Novotný Ondřej
Rock Klub Mizerové Lovosice
67,9 75,00 8 8 6 68,42 19 13 15 0,79 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
161. Mezenský Václav
Gigant Team Krásný Dvůr
67,8 85,71 8 7 6 72,22 18 13 11 0,61 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
162. Jandač Zdeněk
Asterix Zbouraní garážníci Nový Bor
67,8 85,71 8 7 6 66,67 18 12 12 0,67 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
163. Hájek Otto
Kapitán A Duchcov
67,8 75,00 8 8 6 66,67 18 12 14 0,78 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
164. Srkal Miroslav
Rozcestí B Podbořany
67,8 75,00 8 4 3 66,67 9 6 6 0,67 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
165. Pohnětal Vlastimil
Predátoři Krupka
67,5 75,00 8 8 6 65,00 20 13 22 1,10 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
166. Agarkov Jaroslav
Piráti B Louny
67,2 75,00 8 8 6 72,22 18 13 5 0,28 3 0,17 1 0,06 0 0 0 0
167. Navrátil Jaroslav 1972
Šutráci A Oldřichov
67,2 71,43 8 7 5 61,11 18 11 21 1,17 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
168. Černý Jiří
Kapitán B Duchcov
67,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
169. Pusch Petr
Formani Vlčáci Duchcov
67,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 7 0,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
170. Žebrakovský Vladimír
Piráti A Podbořany
66,9 85,71 8 7 6 81,25 16 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
171. Zázvorka Bedřich
Mexiko Chomutov
66,8 62,50 8 8 5 59,09 22 13 30 1,36 7 0,32 1 0,05 0 0 0 0
172. Kraus Karel 1993
Panoramix Klášterec nad Ohří
66,7 57,14 8 7 4 60,00 15 9 15 1,00 6 0,40 0 0,00 0 0 0 0
173. Čáp Milan
Kopeček Slavoj Děčín
66,5 85,71 8 7 6 70,59 17 12 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
174. Jedinák David
Karma Darts Litvínov
66,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 17 0,85 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
175. Vokoun Martin
Hrobaři Áčko Charvatce
66,4 66,67 8 6 4 71,43 14 10 11 0,79 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
176. Brabec Milan
Duha Jirkov
66,3 62,50 8 8 5 52,63 19 10 28 1,47 5 0,26 1 0,05 0 0 0 0
177. Čečelický Karel
Metro Darts Pub Most
66,2 60,00 8 5 3 61,54 13 8 15 1,15 3 0,23 0 0,00 1 0 0 0
178. Šmehlík Jan
Magistři Duo A Most
66,1 75,00 8 8 6 72,22 18 13 10 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
179. Turan Václav 2002
VP Evaň
65,8 62,50 8 8 5 63,16 19 12 19 1,00 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
180. Scheibal Lukáš
Jahoda B Žatec
65,7 87,50 8 8 7 71,43 21 15 10 0,48 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
181. Mála Radek
Cihláři Sokolíci Žatec
65,7 75,00 8 8 6 66,67 21 14 18 0,86 2 0,10 0 0,00 1 0 0 0
182. Souček Viktor
Tulipán Chmelaři Žatec
65,6 71,43 8 7 5 68,75 16 11 9 0,56 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
183. Vlach Václav
Predators Chomutov
65,5 75,00 8 4 3 63,64 11 7 12 1,09 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
184. Baláž Kamil
Arsenal A Most
65,3 87,50 8 8 7 78,95 19 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
185. David Petr
Hrobaři Béčko Charvatce
65,3 85,71 8 7 6 70,59 17 12 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
186. Hlous Tomáš
Mamlas Team Heřmanov
65,3 75,00 8 8 6 68,42 19 13 15 0,79 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
187. Procházka Jaroslav 1984
Z.S. Nemesis Dobranov
65,3 75,00 8 8 6 63,16 19 12 16 0,84 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
188. Kopel Martin
Black Wolves Benešov n/P.
65,3 62,50 8 8 5 64,71 17 11 19 1,12 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
189. Pavlík Jiří
Z.S. No Stress Dobranov
65,2 50,00 8 8 4 52,38 21 11 30 1,43 3 0,14 2 0,10 1 1 0 0
190. Lefík Michal
Dream Team B Jirkov
65,0 80,00 8 5 4 66,67 12 8 8 0,67 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
191. Dvořák Martin
P.P. Petrom Kadaň
65,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
192. Šatoplet Martin
Skrblíci Bítozeves
64,8 100,00 8 8 8 76,19 21 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
193. Molnár Jiří
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
64,7 75,00 8 8 6 73,68 19 14 11 0,58 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
194. Brdička Vladimír
Tulipán Chmelaři Žatec
64,4 71,43 8 7 5 68,75 16 11 7 0,44 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
195. Kastl Jiří
Phoenix A Ústí nad Labem
64,4 62,50 8 8 5 61,11 18 11 18 1,00 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
196. Kindl Martin
Mostecký Bohémové Most
64,3 66,67 8 6 4 64,29 14 9 13 0,93 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
197. Schmied František
Fast Arrow Česká Lípa
64,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 6 0,60 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
198. Hojka Jiří
U Šlenců Drink Teplice
63,6 100,00 8 4 4 72,73 11 8 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
199. Csáno Dušan
Rytíři Jirkov
63,6 66,67 8 6 4 71,43 14 10 7 0,50 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
200. Novotný Jindřich
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
63,5 75,00 8 8 6 70,00 20 14 13 0,65 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
201. Franěk Pavel
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
63,3 80,00 8 5 4 66,67 12 8 6 0,50 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
202. Rajman Richard
Mexiko Chomutov
63,2 57,14 8 7 4 57,89 19 11 19 1,00 4 0,21 2 0,11 1 0 0 0
203. Kulhánek Karel
Gigant Team Krásný Dvůr
63,1 71,43 8 7 5 68,75 16 11 8 0,50 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
204. Bartušek Josef
Lions Darts A Třeboutice
63,0 75,00 8 8 6 65,00 20 13 17 0,85 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
205. Vajgl Petr
Traktor Úštěk
63,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
206. Bulda Rudolf
Nádraží Bohušovice n/O.
62,9 75,00 8 8 6 66,67 21 14 14 0,67 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
207. Skopař Petr
Kozí Dech A Most
62,6 87,50 12 8 7 73,68 19 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
208. Zacharda Petr
Piráti na Růžku Bystřany
62,6 75,00 8 8 6 73,68 19 14 3 0,16 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
209. Holub Ruslan
Zelenáči Prosetice
62,4 75,00 8 8 6 61,90 21 13 16 0,76 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
210. Jašík Josef
Predátoři 9 Darts Krupka
62,3 66,67 8 6 4 61,54 13 8 9 0,69 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
211. Pořízek Jan
Predátoři Heřmanice
62,2 75,00 8 8 6 66,67 18 12 6 0,33 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
212. Soukup Marek
Rozcestí A Podbořany
62,2 75,00 8 4 3 77,78 9 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
213. Šmejc Miroslav
Kanec Most
62,0 87,50 8 8 7 75,00 20 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
214. Berka Milan
Přeborníci Hrob
62,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 3 0,30 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
215. Picur Ján
Legenda Teplice
62,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
216. Wiesinger Tomáš
Tulipán 13. pramen Žatec
62,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 21 1,05 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
217. Novák Václav
Sokolové Želenky
62,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 22 1,10 3 0,15 2 0,10 0 0 0 0
218. Beneš Martin
Kameňáci Libořice
61,9 83,33 8 6 5 68,75 16 11 9 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
219. Vondráček Stanislav
ZB Karakal A Ročov
61,9 62,50 8 8 5 62,50 16 10 10 0,63 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
220. Mrázek Vladimír
Mandl Devils Žatec
61,8 100,00 8 4 4 72,73 11 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
221. Slávik Pavel
Čeští Lvi Lvíčata Mimoň
61,8 83,33 8 6 5 64,71 17 11 13 0,76 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
222. Zenko Jaroslav 1965
Markéta Vydle Jirkov
61,8 75,00 8 4 3 54,55 11 6 5 0,45 4 0,36 0 0,00 1 0 0 0
223. Douša Miloslav
Cowhand B Dušníky
61,7 80,00 8 5 4 66,67 12 8 4 0,33 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
224. Sláviková Blažena
Čeští Lvi Lvíčata Mimoň
61,6 62,50 8 8 5 63,16 19 12 15 0,79 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
225. Sosnovec Michal
Korbel II Litvínov
61,5 66,67 8 6 4 69,23 13 9 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
226. Malhaus Ladislav
Mamlas Team Heřmanov
61,4 75,00 8 8 6 63,64 22 14 15 0,68 4 0,18 0 0,00 0 0 0 0
227. Černý Roman
R.O.S. Jirkov
61,3 83,33 8 6 5 68,75 16 11 8 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
228. Kubín Milan
Z.S. Sršni Dobranov
61,3 71,43 8 7 5 68,75 16 11 4 0,25 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
229. Pálek Josef 1967
Rock Klub Marný Lovosice
61,1 75,00 8 8 6 68,42 19 13 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
230. Pfeifer Lukáš
Black Horses Benešov n./P.
61,1 75,00 8 4 3 66,67 9 6 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
231. Rába Ladislav
Phoenix A Ústí nad Labem
61,1 75,00 8 4 3 66,67 9 6 2 0,22 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
232. Severa David
U Šlenců Drink Teplice
61,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 5 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
233. Círus David
Prezidenti Horní Řepčice
61,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 25 1,19 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
234. Šulc Václav
Dustin Mlamoj Darts Most
60,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
235. Bureš Karel
The Best Of Litoměřice
60,7 66,67 8 6 4 57,14 14 8 9 0,64 4 0,29 0 0,00 0 0 0 0
236. Suško Miroslav
Ložisková mafie A2 Pšov
60,6 50,00 8 8 4 55,56 18 10 17 0,94 5 0,28 0 0,00 1 0 0 0
237. Mareš Jaroslav
Sporťáci s.r.o. Jirkov
60,5 75,00 8 8 6 61,90 21 13 18 0,86 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
238. Pokorná Markéta
Panoramix Klášterec nad Ohří
60,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 11 0,55 6 0,30 1 0,05 0 0 0 0
239. Slusarčík Miroslav
Tulipán 13. pramen Žatec
60,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 14 0,70 6 0,30 0 0,00 0 0 0 0
240. Bartoš Václav
1. DC Litoměřice
60,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 15 0,75 8 0,40 0 0,00 0 0 0 0
241. Koutný Marek
Bláža Team Kravaře
60,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 24 1,20 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
242. Ševčík Martin
Tigers Lenešice
60,0 80,00 8 5 4 64,29 14 9 9 0,64 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
243. Dušek Marcel
Masarrows Litoměřice
60,0 75,00 8 8 6 70,59 17 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
244. Průcha Petr
Profi Tytan B Písty
60,0 75,00 8 8 6 70,00 20 14 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
245. Duras Jan
Black Horses Benešov n./P.
60,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
246. Frejvald Pavel
Křováci Jílové
60,0 75,00 4 4 3 66,67 9 6 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
247. Hikyš Marek
Kopeček Slepýši Děčín
60,0 75,00 8 4 3 66,67 9 6 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
248. Divíšek Josef
Legenda Teplice
60,0 75,00 4 4 3 63,64 11 7 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
249. Holý Miloš
Václavák A Černčice
60,0 75,00 8 4 3 54,55 11 6 13 1,18 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
250. Kuzár Petr
Katapult Hvězda Krupka
60,0 62,50 8 8 5 55,56 18 10 16 0,89 2 0,11 1 0,06 0 0 0 0
251. Kout Jiří
Prezidenti Horní Řepčice
60,0 60,00 8 5 3 60,00 10 6 5 0,50 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
252. Kumštár Petr
Tulipán 13. pramen Žatec
60,0 57,14 8 7 4 61,11 18 11 15 0,83 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
253. Dimmer Roman
Formani Liběchov
59,4 75,00 8 8 6 72,22 18 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
254. Sedláček Martin
Hrozen Ploskovice
59,4 75,00 8 8 6 72,22 18 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
255. Jalovecký Dušan
Z.S. Nemesis Dobranov
59,4 62,50 8 8 5 61,11 18 11 15 0,83 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
256. Dang Duc Thuyen
Predátoři 9 Darts Krupka
59,4 62,50 8 8 5 55,56 18 10 11 0,61 4 0,22 1 0,06 0 0 0 0
257. Hotový Miroslav
Václavák A Černčice
59,4 57,14 8 7 4 55,56 18 10 21 1,17 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
258. Kotek Jan
Pohoda Relax Klášterec nad Ohří
59,3 66,67 8 6 4 64,29 14 9 10 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
259. Hejný Vlastimil
Predátoři 9 Darts Krupka
59,1 75,00 8 4 3 63,64 11 7 4 0,36 1 0,09 1 0,09 0 0 0 0
260. Kout Petr
Blue Sharks Libočany
59,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
261. Grégr Pavel
Rock Klub Mimo provoz Lovosice
59,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 16 0,80 2 0,10 1 0,05 0 0 0 0
262. Mašát Jiří 1992
Hrušky Litvínov
59,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 15 0,75 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
263. Korba Jan
Kapitán A Duchcov
58,9 75,00 8 4 3 66,67 9 6 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
264. Doksanský Jan
Korf Dubí
58,9 62,50 8 8 5 52,63 19 10 19 1,00 4 0,21 0 0,00 0 0 0 0
265. Valko Jaroslav
Asterix Ztraceni Nový Bor
58,9 62,50 8 8 5 52,63 19 10 16 0,84 4 0,21 1 0,05 0 0 0 0
266. Srb Petr 1982
A je to Chomutov
58,9 50,00 8 4 2 55,56 9 5 10 1,11 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
267. Vojtěch Vladimír
Sporťáci s.r.o. Jirkov
58,8 57,14 8 7 4 62,50 16 10 9 0,56 2 0,13 1 0,06 0 0 0 0
268. Novák Michal
Odyssea Litvínov
58,6 75,00 8 8 6 66,67 21 14 9 0,43 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
269. Žižka Roman
Dream Team B Jirkov
58,6 75,00 8 8 6 61,90 21 13 12 0,57 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
270. Bílek Ondřej
Fast Arrow Česká Lípa
58,5 75,00 8 8 6 60,00 20 12 11 0,55 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
271. Blecha Antonín
Sokolovna Viktoria Lom
58,4 75,00 8 8 6 68,42 19 13 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
272. Blahníková Lenka
Kapitán B Duchcov
58,2 75,00 8 4 3 63,64 11 7 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
273. Sobola Josef
A je to Chomutov
58,2 75,00 8 4 3 63,64 11 7 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
274. Večeře Miroslav
Sympaťáci Podbořany
58,1 75,00 8 8 6 66,67 21 14 6 0,29 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
275. Beránek Michal
U Šlenců Seven point´s Teplice
58,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 7 0,70 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
276. Malhausová Pavla
Mamlas Team Heřmanov
58,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 15 0,75 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
277. Kohout Vlastimil
50 na 50 Litvínov
57,8 85,71 8 7 6 66,67 18 12 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
278. Kubík Petr
EKS - Neuděláš nic Most
57,8 66,67 12 12 8 59,38 32 19 18 0,56 4 0,13 0 0,00 2 0 0 0
279. Kvapilová Radka
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
57,4 75,00 8 8 6 63,16 19 12 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
280. Šulc Šebestián
Magistři Duo A Most
57,3 75,00 8 4 3 54,55 11 6 8 0,73 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
281. Dvořáková Pavla
EKS - Neuděláš nic Most
57,1 71,43 12 7 5 58,82 17 10 8 0,47 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
282. Nikl Petr
Bulldogs 06 A Libochovice
57,1 57,14 8 7 4 64,71 17 11 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
283. Hvolka David
Predátoři Krupka
57,0 75,00 8 8 6 56,52 23 13 10 0,43 5 0,22 0 0,00 1 0 0 0
284. Strolený Jan
A je to Chomutov
57,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
285. Opat Jan
Cihláři Žatec
56,9 57,14 8 7 4 56,25 16 9 11 0,69 2 0,13 1 0,06 0 0 0 0
286. Turan Václav 1973
VP Evaň
56,9 50,00 8 6 3 53,85 13 7 8 0,62 5 0,38 0 0,00 0 0 0 0
287. Sůra Jiří
Black Eagles Benešov n/Pl.
56,7 75,00 8 4 3 66,67 9 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
288. Janák František
Blue Sharks Libočany
56,7 62,50 8 8 5 61,11 18 11 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
289. Sochor Miloš
ZB Karakal A Ročov
56,7 62,50 8 8 5 57,14 21 12 15 0,71 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
290. Kutzlerová Ludmila
Rock Klub Marný Lovosice
56,5 66,67 8 6 4 58,82 17 10 12 0,71 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
291. Salák Jan
Čeští Lvi Mimoň
56,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 14 0,70 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
292. Dubický Josef
Sportklub Ohníč
56,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 21 1,05 1 0,05 1 0,05 1 0 0 0
293. Fajkus Jiří
Sporťáci Vrbka Team Budyně nad Ohří
56,4 75,00 8 8 6 59,09 22 13 12 0,55 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
294. Linhart Jiří
Predátoři Heřmanice
56,4 60,00 8 5 3 63,64 11 7 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Kozlík Libor
Skrblíci Bítozeves
56,3 75,00 8 8 6 68,42 19 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
296. Žoha Martin
Phoenix B Ústí nad Labem
56,3 62,50 8 8 5 57,89 19 11 11 0,58 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
297. Navrátil Tomáš
Rozcestí A Podbořany
56,2 66,67 8 6 4 69,23 13 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Tošner Pavel
Sympaťáci Podbořany
56,2 66,67 8 6 4 61,54 13 8 5 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Kokeš Václav
Black Death Budyně n/O.
56,1 50,00 8 8 4 55,56 18 10 17 0,94 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
300. Kotlár Miroslav
Kosmos Most Darts
56,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
301. Sičák Jiří
Bakaláři Snědovice
56,0 75,00 8 4 3 70,00 10 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
302. Hájek Jan
Kopeček Slepýši Děčín
56,0 66,67 8 6 4 60,00 15 9 9 0,60 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
303. Vaníška Michal
Dream Team B Jirkov
56,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 11 0,55 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
304. Gunár Michal
Kameňáci Libořice
55,9 66,67 8 6 4 58,82 17 10 9 0,53 4 0,24 0 0,00 0 0 0 0
305. Dryje Ivo
Hrobaři Béčko Charvatce
55,6 57,14 8 7 4 56,25 16 9 14 0,88 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
306. Koutský Václav
Sršni Slavětín
55,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 5 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
307. Tarnóczi Roman
Rumové pralinky Krauska Dubí
55,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
308. Pomeje Daniel
The Best Of Litoměřice
55,4 62,50 8 8 5 54,17 24 13 16 0,67 4 0,17 3 0,13 0 0 0 0
309. Svobodová Pavlína
Rock Klub Marný Lovosice
55,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
310. Poliak Ľubomír
Hrušky Litvínov
55,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 11 0,55 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
311. Šimek Martin
Nádraží Bohušovice n/O.
55,0 60,00 8 5 3 58,33 12 7 10 0,83 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
312. Kunst Roman
Asterix Ztraceni Nový Bor
55,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
313. Bozó András
Mostecký Bohémové Most
54,8 62,50 8 8 5 61,90 21 13 11 0,52 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
314. Vítr Jiří
Kotelníci 700 Most
54,8 50,00 8 8 4 52,38 21 11 19 0,90 5 0,24 1 0,05 0 0 0 0
315. Skočovský Jan
Fast Arrow Česká Lípa
54,7 71,43 8 7 5 64,71 17 11 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
316. Glogovský František st.
Splašený koně Most
54,7 42,86 8 7 3 47,06 17 8 23 1,35 3 0,18 1 0,06 0 0 0 0
317. Bilský Martin
Křováci Jílové
54,5 75,00 4 4 3 63,64 11 7 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
318. Foltán Slavomír
Šipková Růže Jirkov
54,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 9 0,45 3 0,15 0 0,00 1 0 0 0
319. Veselý Antonín
Sporťáci Vrbka Team Budyně nad Ohří
54,5 50,00 8 8 4 60,00 20 12 13 0,65 4 0,20 0 0,00 0 0 0 0
320. Doksanský Jiří
Špuntíci 2011 B Most
54,3 66,67 8 6 4 64,29 14 9 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
321. Lifka Kamil
Ústředna Bílina
54,2 62,50 8 8 5 57,89 19 11 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
322. Kaňuk Marek
Dream Team A Jirkov
54,0 62,50 8 8 5 60,00 20 12 11 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
323. Drobný Petr
Bulldogs 06 A Libochovice
54,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 14 0,70 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
324. Horváth Roman
Cihláři Žatec
54,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 12 0,60 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
325. Smolík Petr
Lions Darts A Třeboutice
53,8 37,50 8 8 3 52,38 21 11 19 0,90 9 0,43 0 0,00 0 0 0 0
326. Horák František
Masarrows Litoměřice
53,7 75,00 8 8 6 63,16 19 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Kučera Karel
Vikingové Acrus Litoměřice
53,7 75,00 8 8 6 63,16 19 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
328. Vrbová Lenka
Rokáč Most
53,6 75,00 8 4 3 54,55 11 6 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
329. Pátek Vladimír
Kotelníci 700 Most
53,6 62,50 8 8 5 59,09 22 13 14 0,64 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
330. Hanták Daniel
Tulipán Kanal Team Žatec
53,3 75,00 8 8 6 66,67 21 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
331. Chmelař Jan
Radnice Střelci Meziboří
53,3 71,43 8 7 5 61,11 18 11 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
332. Ondrejčík Milan
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
53,3 57,14 8 7 4 61,11 18 11 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
333. Hlavsa Roman
Korf Dubí
53,3 50,00 8 6 3 53,33 15 8 15 1,00 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
334. Tůma Jan 1980
R.O.S. Jirkov
53,3 50,00 8 4 2 55,56 9 5 6 0,67 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
335. Bečka Jan
Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most
53,2 75,00 8 8 6 63,64 22 14 5 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
336. Jaremčuk Jiří
Sympaťáci Podbořany
53,2 75,00 8 8 6 59,09 22 13 6 0,27 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
337. Čermák Vratislav
Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most
53,2 50,00 8 8 4 57,89 19 11 12 0,63 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
338. Helebrant Lukáš
Predátoři Krupka
53,2 50,00 8 8 4 50,00 22 11 24 1,09 5 0,23 0 0,00 0 0 0 0
339. Fišer Martin
Bernard U Lípy Výškov
53,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 8 0,80 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
340. Palička Petr
Splašený koně Most
52,9 62,50 8 8 5 57,14 21 12 16 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
341. Grušpier Ladislav
Žraloci Pokratice
52,9 57,14 8 7 4 52,94 17 9 11 0,65 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
342. Bžochová Vladislava
Šutráci B Oldřichov
52,7 75,00 8 4 3 63,64 11 7 0 0,00 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
343. Novotný Jaroslav
Supíci Slovaň Kadaň
52,7 75,00 4 4 3 54,55 11 6 4 0,36 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
344. Skramušský Josef
Fofr Diesel Duchcov
52,7 40,00 8 5 2 45,45 11 5 10 0,91 1 0,09 1 0,09 1 0 0 0
345. Hapiák Patrik
Čeští Lvi Lvíčata Mimoň
52,5 71,43 8 7 5 60,00 20 12 8 0,40 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
346. Machytka Radek
Špuntíci 2011 A Most
52,5 62,50 8 8 5 60,00 20 12 10 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
347. Pajičová Věra
Hrušky Litvínov
52,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 11 0,55 4 0,20 1 0,05 0 0 0 0
348. Tary Martin
Přeborníci Díky Za Nic Hrob
52,4 62,50 8 8 5 52,38 21 11 9 0,43 4 0,19 1 0,05 0 0 0 0
349. Bureš Radek
Noční můry Most
52,4 42,86 8 7 3 52,94 17 9 16 0,94 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
350. Kučera Milan
Rozcestí B Podbořany
52,2 50,00 8 4 2 55,56 9 5 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
351. Strunz Otta
Torzo B Bílina
52,2 50,00 8 4 2 44,44 9 4 9 1,00 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
352. Synek Pavel
Skrblíci Bítozeves
52,1 66,67 8 6 4 64,29 14 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Varadi Jiří
Lišáci Vroutek
52,1 62,50 8 8 5 57,89 19 11 5 0,26 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
354. Černák Ondřej
Z.S. No Stress Dobranov
52,1 50,00 8 8 4 47,37 19 9 24 1,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
355. Fára Kamil
Bláža Team Kravaře
52,1 50,00 8 8 4 47,37 19 9 16 0,84 3 0,16 0 0,00 1 0 0 0
356. Vašut Zdeněk
Masarrows Litoměřice
52,0 66,67 8 6 4 66,67 15 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
357. Majerhofer Petr
A je to Chomutov
52,0 50,00 8 8 4 55,00 20 11 19 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
358. Hons Petr
Čeští Lvi Tygři Mimoň
52,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 4 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
359. Sálus Václav
Sokolovna Na Ex Lom
51,7 62,50 8 8 5 55,56 18 10 8 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
360. Chlupáč Jiří
Mostecký Bohémové Most
51,7 60,00 8 5 3 50,00 12 6 9 0,75 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
361. Salač Petr
Predátoři Heřmanice
51,7 50,00 8 8 4 50,00 18 9 16 0,89 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
362. Dvořák Tomáš
Ložisková mafie A1 Pšov
51,6 50,00 8 8 4 52,63 19 10 13 0,68 2 0,11 1 0,05 0 0 0 0
363. Podhola Karel
Bombarder Střelná
51,6 50,00 8 8 4 47,37 19 9 6 0,32 4 0,21 1 0,05 2 0 0 0
364. Stýblo Vladimír
Rytíři Jirkov
51,5 60,00 8 5 3 53,85 13 7 7 0,54 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
365. Němec Zdeněk
Ložisková mafie A1 Pšov
51,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 22 1,10 4 0,20 1 0,05 1 0 0 0
366. Urban Jaroslav
Sršni Vědlice
51,4 62,50 8 8 5 52,38 21 11 18 0,86 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
367. Nový Jiří
Špuntíci 2011 B Most
51,3 57,14 8 7 4 60,00 15 9 4 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
368. Brokeš Martin
Z.S. Nemesis Dobranov
51,3 50,00 8 6 3 53,33 15 8 10 0,67 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
369. Čarneg Karel
Mostecký Bohémové Most
51,2 66,67 8 6 4 58,82 17 10 5 0,29 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
370. Spálenka Jaromír
Radnice Střelci Meziboří
51,2 50,00 8 8 4 52,94 17 9 9 0,53 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
371. Hlavnička Jaroslav
Lions Darts A Třeboutice
51,1 50,00 8 8 4 47,37 19 9 20 1,05 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
372. Šamberger Michal
Nervotoči na Pekárně A Most
51,1 50,00 8 4 2 55,56 9 5 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
373. Pečený Livin
Hrozen Ploskovice
51,0 75,00 8 8 6 61,90 21 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
374. Zajíc Jiří
Tulipán Kanal Team Žatec
51,0 75,00 8 8 6 61,90 21 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
375. Bílek Petr
Cowhand A Dušníky
51,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
376. Růžek Zdeněk
Štamgasti Žerotín
51,0 75,00 8 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
377. Funk David
Cowhand A Dušníky
51,0 60,00 8 5 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
378. Stoklasa Jiří
Litoměřičtí Šamani Litoměřice
51,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
379. Lechan Zdeněk
Supíci Slovaň Kadaň
51,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
380. Ogrocký Vladimír
Rozcestí A Podbořany
50,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
381. Repetný Pavel
Draci Ohníč
50,9 75,00 8 4 3 63,64 11 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
382. Čížek František
Tulipán Chmelaři Žatec
50,6 57,14 8 7 4 52,94 17 9 7 0,41 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
383. Tomi Martin
Žraloci Pokratice
50,6 57,14 8 7 4 52,94 17 9 8 0,47 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
384. Beránek Josef
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
50,6 50,00 8 8 4 52,94 17 9 8 0,47 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
385. Valach Tomáš
Vyprahlo A Čáslavka
50,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 19 0,95 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
386. Stejskal Jiří
Hrozen Ploskovice
50,0 71,43 8 7 5 63,16 19 12 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
387. Kaše Radek
Phoenix B Ústí nad Labem
50,0 62,50 8 8 5 57,89 19 11 5 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
388. Dáňa Radek
Trojky vidle Měrunice
50,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 14 0,70 2 0,10 0 0,00 1 0 0 0
389. Klíma Stanislav
Dustin Mlamoj Darts Most
50,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 23 1,15 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
390. Schneider Pavel
A je to Chomutov
50,0 50,00 8 6 3 50,00 14 7 12 0,86 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
391. Faltín Jaroslav
Metro Darts Pub Most
50,0 50,00 8 6 3 46,67 15 7 13 0,87 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
392. Kalva Martin
Čeští Lvi Tygři Mimoň
50,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
393. Nejedlý Luboš
ZB Karakal A Ročov
50,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 1 0,13 0 0 0 0
394. Chuchel Jiří
Fešáci Opárno
50,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 18 0,90 6 0,30 0 0,00 1 0 0 0
395. Srb Petr 1984
Lions Darts B Třeboutice
49,5 62,50 8 8 5 57,14 21 12 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Blažek Lukáš
Blue Sharks Libočany
49,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
397. Sjöstrand Lars
Sršni Vědlice
49,5 62,50 8 8 5 55,00 20 11 9 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
398. Anderle Václav
Pivoni Čížkovice
49,5 50,00 8 8 4 47,62 21 10 16 0,76 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
399. Zeman Josef
Bořeň Druhý Dech Bílina
49,5 37,50 8 8 3 50,00 20 10 22 1,10 1 0,05 0 0,00 1 0 0 0
400. Janoušek Zdeněk
Tulipán Chmelaři Žatec
49,4 57,14 8 7 4 52,94 17 9 9 0,53 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
401. Pelikán Martin
Ježek Chomutov
49,4 50,00 8 8 4 50,00 18 9 14 0,78 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
402. Skřipský Stanislav
Ložisková mafie A2 Pšov
49,4 37,50 8 8 3 44,44 18 8 20 1,11 2 0,11 0 0,00 1 0 0 0
403. Schlögl Petr
Dream Team Tornádo Jirkov
49,3 60,00 8 5 3 50,00 14 7 8 0,57 1 0,07 1 0,07 0 0 0 0
404. Souček Josef
Z.S. Sršni Dobranov
49,2 60,00 8 5 3 46,15 13 6 9 0,69 2 0,15 0 0,00 0 0 0 0
405. Gluckseligová Zuzana
Best of Úštěk
49,1 75,00 4 4 3 54,55 11 6 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Tichý Michal
Šipková Růže Jirkov
49,1 62,50 8 8 5 56,52 23 13 9 0,39 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
407. Vančura Jaroslav
Pohoda Relax Klášterec nad Ohří
49,0 62,50 8 8 5 57,14 21 12 5 0,24 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
408. Novotný Daniel
Rock Klub Mizerové Lovosice
49,0 62,50 8 8 5 52,38 21 11 11 0,52 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
409. Eminger Vladimír
Odyssea Litvínov
49,0 50,00 8 8 4 55,00 20 11 5 0,25 1 0,05 0 0,00 0 1 0 0
410. Beständig Jan 1977
Bláža Team Kravaře
49,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 13 0,65 4 0,20 0 0,00 1 0 0 0
411. Jäger Pavel
Vyprahlo A Čáslavka
48,9 50,00 8 8 4 50,00 18 9 9 0,50 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
412. Navrátil Jaroslav 1971
Šenk Team Ludvíkovice
48,9 50,00 8 4 2 55,56 9 5 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Směja Radek
Nervotoči na Pekárně A Most
48,8 66,67 8 6 4 62,50 16 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
414. Čechová Radka
Z.S. Sršni Dobranov
48,8 66,67 8 6 4 58,82 17 10 1 0,06 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
415. Ciling Michal
Cihláři Viktoria Žatec
48,8 66,67 4 3 2 62,50 8 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
416. Brdička Miloš
Špuntíci 2011 B Most
48,6 62,50 8 8 5 59,09 22 13 5 0,23 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
417. Bronecký Jiří
Hrušky Přátelé Litvínov
48,6 62,50 8 8 5 54,55 22 12 8 0,36 2 0,09 0 0,00 0 0 0 0
418. Adamec Jiří
Phoenix A Ústí nad Labem
48,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
419. Veleba Květoslav
Formani Vlčáci Duchcov
48,4 57,14 8 7 4 52,63 19 10 10 0,53 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
420. Mokrý Roman
Katapult Hvězda Krupka
48,3 57,14 8 7 4 55,56 18 10 9 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
421. Soor Werner
Vegas Kings Krupka
48,2 50,00 8 8 4 47,06 17 8 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
422. Fidler Ladislav
Black Death Budyně n/O.
48,1 50,00 8 8 4 52,38 21 11 16 0,76 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
423. Brotánková Sabina
Hrušky Přátelé Litvínov
48,0 50,00 8 6 3 53,33 15 8 7 0,47 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
424. Bárta Zbyněk
Věčná Žízeň Lipno
48,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
425. Marič Jiří
Žraloci Pokratice
48,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
426. Chárová Zdenka
Predátoři 9 Darts Krupka
47,9 62,50 8 8 5 52,63 19 10 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
427. Hercl Jiří
Lions Darts B Třeboutice
47,9 50,00 8 8 4 52,63 19 10 11 0,58 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
428. Šašek Petr
Cihláři Důchodci Žatec
47,9 50,00 8 6 3 50,00 14 7 9 0,64 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
429. Puchrik Rudolf
Rozcestí B Podbořany
47,8 57,14 8 7 4 55,56 18 10 6 0,33 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
430. Tájek Pavel
Litoměřičtí Šamani Litoměřice
47,8 50,00 8 8 4 50,00 18 9 11 0,61 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
431. Janoušek Jakub
Kameňáci Libořice
47,8 50,00 8 4 2 55,56 9 5 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
432. Heřt Milan
Skrblíci Bítozeves
47,6 62,50 8 8 5 61,90 21 13 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
433. Hanuš Tomáš
Špuntíci 2011 A Most
47,6 62,50 8 8 5 57,14 21 12 5 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
434. Melichar Petr
Dream Team A Jirkov
47,6 50,00 8 8 4 52,38 21 11 8 0,38 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
435. Reichl František
Duha Jirkov
47,6 50,00 8 8 4 47,62 21 10 18 0,86 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
436. Hajná Romana
Cowhand B Dušníky
47,5 60,00 8 5 3 58,33 12 7 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
437. Sihlovec Marek
Tigers Lenešice
47,5 50,00 8 6 3 50,00 16 8 13 0,81 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
438. Cink Jan
Draci Ohníč
47,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
439. Kudláček Bohuslav
Magistři Duo A Most
47,4 50,00 8 8 4 52,63 19 10 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
440. Řehánek Aleš
Black Bears Benešov n/P.
47,3 50,00 4 4 2 54,55 11 6 6 0,55 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
441. Rauch Jan
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
47,3 50,00 8 4 2 45,45 11 5 10 0,91 0 0,00 1 0,09 0 0 0 0
442. Klaban Tomáš
EKS - Neuděláš nic Most
47,2 58,33 12 12 7 55,17 29 16 8 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Dostál Václav
Karma Darts Litvínov
47,1 57,14 8 7 4 47,06 17 8 12 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
444. Boumová Kateřina
Korbel II Litvínov
47,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
445. Šponiar Jan
Sportklub Ohníč
47,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
446. Rych Tomáš
Cowhand B Dušníky
46,9 50,00 8 6 3 56,25 16 9 5 0,31 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
447. Blažek Petr
OÚ Na Šrot A Libořice
46,9 50,00 8 6 3 50,00 16 8 8 0,50 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
448. Cerman Michal
Ježek Chomutov
46,8 50,00 8 8 4 54,55 22 12 13 0,59 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
449. Goltsch Marek
Vegas Kings Krupka
46,8 50,00 8 8 4 47,37 19 9 16 0,84 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Rödl Martin
Kanec Most
46,7 75,00 8 4 3 58,33 12 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
451. Sálus Luboš
Sokolovna Na Ex Lom
46,7 50,00 8 8 4 55,56 18 10 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
452. Matoušek Libor
Křováci Jílové
46,7 50,00 4 4 2 55,56 9 5 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
453. Smolík Jaroslav
Dream Team B Jirkov
46,7 50,00 8 4 2 44,44 9 4 6 0,67 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
454. Bér Jaroslav
Predátoři Krupka
46,7 25,00 8 4 1 33,33 9 3 9 1,00 4 0,44 1 0,11 0 0 0 0
455. Bučková Kateřina
Hrušky Litvínov
46,5 50,00 8 8 4 50,00 20 10 13 0,65 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
456. Chroustová Michaela
Kopeček Slepýši Děčín
46,5 50,00 8 6 3 52,94 17 9 9 0,53 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
457. Bránský Ladislav
Cihláři Viktoria Žatec
46,4 75,00 4 4 3 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
458. Hampejs Vladimír
Podboráci Hořany
46,4 75,00 4 4 3 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
459. Pekař Petr
Pod Tribunou Most
46,4 75,00 8 4 3 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
460. Cirok Karol
Korbel Most
46,4 50,00 8 4 2 54,55 11 6 7 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
461. Loos Petr 1992
50 na 50 Litvínov
46,3 57,14 8 7 4 52,63 19 10 10 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
462. Ludvík Tomáš
Ježek Chomutov
46,3 50,00 8 8 4 47,37 19 9 13 0,68 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
463. Poláček Jan
Hrobaři Áčko Charvatce
46,3 50,00 8 6 3 50,00 16 8 11 0,69 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
464. Kalous Jan
Bakaláři Snědovice
46,3 50,00 8 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Tarnóczi Jan
Rumové pralinky Krauska Dubí
46,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 3 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
466. Zázvorka Pavel
Pivoni Čížkovice
46,2 62,50 8 8 5 47,62 21 10 12 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
467. Titko Josef
Sršni Vědlice
46,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 17 0,85 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
468. Pokorný Radek
Václavák A Černčice
46,0 50,00 8 6 3 46,67 15 7 13 0,87 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
469. Hudík Jiří
WFS Evaň
46,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
470. Zajíc Jakub
Magistři Duo B Most
46,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 3 0,30 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
471. Lahovský Václav 1991
Vikingové B Litoměřice
46,0 40,00 8 5 2 40,00 10 4 8 0,80 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
472. Matějka Pavel
Cihláři Důchodci Žatec
45,7 50,00 8 6 3 50,00 14 7 4 0,29 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
473. Řepík Roman
Cowhand A Dušníky
45,6 57,14 8 7 4 56,25 16 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Makula Bartoloměj
Torzo A Bílina
45,6 42,86 8 7 3 43,75 16 7 15 0,94 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
475. Cabal Michal
Ježek Chomutov
45,5 50,00 8 8 4 50,00 22 11 17 0,77 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
476. Bém Petr
Bernard U Lípy Výškov
45,3 50,00 8 8 4 42,11 19 8 14 0,74 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
477. Braum Jan
Hoka Danielli Most
45,3 42,86 8 7 3 46,67 15 7 10 0,67 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
478. Šiler Milan
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
45,2 50,00 8 8 4 52,38 21 11 10 0,48 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
479. Lassman Viktor 1974
Rozcestí A Podbořany
45,0 62,50 8 8 5 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
480. Hudcová Oldřiška
Jahoda B Žatec
45,0 50,00 8 8 4 50,00 18 9 4 0,22 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
481. Weiss Lukáš
Trojky vidle Měrunice
45,0 50,00 8 6 3 42,86 14 6 10 0,71 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
482. Aron Bohuslav
P.P. Petrom Kadaň
45,0 50,00 8 4 2 50,00 8 4 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Holub Miroslav
Piráti B Louny
45,0 42,86 8 7 3 43,75 16 7 10 0,63 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
484. Marcin Jan
Ryky Norci Centrál Česká Lípa
45,0 37,50 8 8 3 50,00 20 10 13 0,65 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
485. Porde Radek
Litoměřičtí Šamani Litoměřice
44,7 50,00 8 8 4 47,37 19 9 8 0,42 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
486. Růžek Rudolf
P.P. Petrom Kadaň
44,7 42,86 8 7 3 47,06 17 8 9 0,53 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
487. Bayer Rudolf
Ústředna Bílina
44,7 37,50 8 8 3 41,18 17 7 14 0,82 1 0,06 0 0,00 1 0 0 0
488. Lacinová Dagmar
Sporťáci s.r.o. Jirkov
44,6 40,00 8 5 2 46,15 13 6 12 0,92 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
489. Píštěk Josef
Noční můry Most
44,4 50,00 8 6 3 43,75 16 7 9 0,56 3 0,19 0 0,00 0 0 0 0
490. Nodes Oldřich 1971
Korbel Most
44,4 50,00 8 4 2 44,44 9 4 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
491. Zedník Jan
Torzo B Bílina
44,4 50,00 8 4 2 44,44 9 4 2 0,22 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
492. Šlabjarová Pavla
Kapitán B Duchcov
44,2 50,00 8 8 4 52,63 19 10 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
493. Wollenheit Milan
Hrobaři Áčko Charvatce
44,0 50,00 8 6 3 46,67 15 7 8 0,53 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
494. Ševčíková Kateřina
Mandl Pivaři Žatec
44,0 50,00 8 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
495. Filip Libor
Štamgasti Žerotín
44,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
496. Cibulka Ondřej
Pijonýři A Litvínov
44,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Musil Radek
Kotelníci 700 Most
43,8 60,00 8 5 3 46,15 13 6 6 0,46 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Laštovka Václav
Sokolovna Na Ex Lom
43,8 50,00 8 8 4 52,38 21 11 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
499. Ledašil Jaroslav
Kameňáci Libořice
43,8 50,00 8 8 4 52,38 21 11 9 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
500. Punčochář Jan
Best of Úštěk
43,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
501. Holomucký Tomáš
Ryky Norci Centrál Česká Lípa
43,8 37,50 8 8 3 42,86 21 9 17 0,81 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
502. Písek Marek
Arsenal B Most
43,7 50,00 8 8 4 57,89 19 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Bruha Pavel
Noční můry Most
43,7 50,00 8 8 4 47,37 19 9 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
504. Tůma Jan 1966
Korbel Most
43,7 37,50 8 8 3 47,37 19 9 14 0,74 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
505. Žebrakovský Robin
Piráti A Podbořany
43,6 60,00 8 5 3 57,14 14 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
506. Malát Jan
Sršni Slavětín
43,6 50,00 4 4 2 54,55 11 6 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
507. Stuchlý Milan
Cowhand B Dušníky
43,6 50,00 8 4 2 54,55 11 6 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Kříž Josef
Predators Chomutov
43,6 50,00 8 4 2 45,45 11 5 1 0,09 4 0,36 0 0,00 0 0 0 0
509. Fanta Miroslav
Vikingové A Litoměřice
43,5 37,50 8 8 3 41,18 17 7 12 0,71 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
510. Pešout Jiří
Mexiko Chomutov
43,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 20 1,00 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
511. Linhart Jiří ml.
Predátoři Heřmanice
43,3 50,00 8 8 4 52,38 21 11 5 0,24 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
512. Sučák Roman
Cihláři Viktoria Žatec
43,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
513. Svoboda Tomáš
Mandl Pivaři Žatec
43,3 50,00 8 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
514. Vejmola Vladimír
U Kapličky Zoo Lahošť
43,3 50,00 8 4 2 55,56 9 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
515. Chmelík Jaroslav
Black Eagles Benešov n/Pl.
43,1 50,00 8 6 3 53,85 13 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Kukla Jan
Lišáci Vroutek
43,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
517. Hoffman David
Hrušky Přátelé Litvínov
42,9 50,00 8 8 4 47,06 17 8 5 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
518. Fojta František
Vikingové A Litoměřice
42,9 37,50 8 8 3 42,86 21 9 16 0,76 4 0,19 0 0,00 0 0 0 0
519. Kurek Jan
Asterix Ztraceni Nový Bor
42,9 37,50 8 8 3 35,29 17 6 22 1,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
520. Farkasová Liliana
Bulldogs 06 B Libochovice
42,8 50,00 8 8 4 50,00 18 9 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
521. Jeňo Patrik
Kosmos Most Darts
42,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Jurčák Petr
Vikingové Acrus Litoměřice
42,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
523. Rendl Jiří
Hoka Danielli Most
42,5 50,00 8 4 2 50,00 8 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
524. Srnka Pavel
Arsenal C Most
42,5 50,00 4 2 1 50,00 4 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
525. Vecko Jakub
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
42,5 37,50 8 8 3 50,00 20 10 10 0,50 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
526. Gráfek Martin
1. DC Litoměřice
42,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 13 0,65 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
527. Klikar Roman
Legenda Teplice
42,5 33,33 4 3 1 50,00 8 4 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
528. Šulek Radim
Kapitán B Duchcov
42,4 50,00 8 8 4 52,38 21 11 4 0,19 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
529. Mülling Jan
Ložisková mafie A1 Pšov
42,4 28,57 8 7 2 35,29 17 6 23 1,35 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
530. Oroski Pavel 1991
Trojky vidle Měrunice
42,2 50,00 8 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Kubizňák Miroslav
OÚ Na Šrot B Libořice
42,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
532. Sloup Václav
ÚPM Schooters Sukorady
42,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Janoušek Petr
Predators Chomutov
42,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 6 0,60 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
534. Kalvová Šárka
Čeští Lvi Tygři Mimoň
42,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 2 0,40 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
535. Baša Michal
Sympaťáci Podbořany
41,9 50,00 8 8 4 47,62 21 10 6 0,29 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
536. Rada David
Lions Darts B Třeboutice
41,9 37,50 8 8 3 47,62 21 10 13 0,62 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
537. Goldhamer Miloslav
Štamgasti Žerotín
41,8 50,00 8 4 2 54,55 11 6 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
538. Kudláček Vladimír
Cihláři Sokolíci Žatec
41,7 37,50 8 8 3 44,44 18 8 10 0,56 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
539. Martínek Petr
Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most
41,6 57,14 8 7 4 47,37 19 9 6 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
540. Sajda Josef
Metro Renegades Most
41,5 50,00 8 8 4 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Vlk František
Kozí Dech A Most
41,5 50,00 12 8 4 55,00 20 11 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
542. Nováková Vendula
R.O.S. Jirkov
41,3 33,33 8 6 2 46,67 15 7 7 0,47 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
543. Slába Milan
Vegas Kings Krupka
41,2 42,86 8 7 3 47,06 17 8 9 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
544. Lisec Václav
ÚPM Schooters Sukorady
41,2 42,86 8 7 3 41,18 17 7 12 0,71 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
545. Solnař Martin
Splašený koně Most
41,2 28,57 8 7 2 35,29 17 6 13 0,76 5 0,29 1 0,06 0 0 0 0
546. Jakab Radko
Pohoda Relax Klášterec nad Ohří
41,1 50,00 8 4 2 44,44 9 4 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Juris Jan
Metro Darts Pub Most
41,1 42,86 8 7 3 44,44 18 8 8 0,44 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
548. Freiberg Jakub
Přeborníci Díky Za Nic Hrob
41,1 37,50 8 8 3 44,44 18 8 9 0,50 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
549. John Martin
Leopardi Nakléřov
41,1 37,50 8 8 3 38,89 18 7 8 0,44 5 0,28 0 0,00 0 0 0 0
550. Chobot Jaroslav
Rozcestí B Podbořany
41,0 50,00 8 8 4 45,00 20 9 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
551. Januš Jakub
Šutráci A Oldřichov
41,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 12 0,60 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
552. Čechlovský Josef 1976
Supíci Slovaň Kadaň
41,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 7 0,70 2 0,20 1 0,10 0 0 0 0
553. Švejda Roman
Black Death Budyně n/O.
40,9 25,00 8 4 1 45,45 11 5 7 0,64 3 0,27 0 0,00 0 0 0 0
554. Veverka Josef
Rock Klub Mimo provoz Lovosice
40,8 40,00 8 5 2 41,67 12 5 4 0,33 3 0,25 0 0,00 0 0 0 0
555. Kindl Miloš
Draci Ohníč
40,7 50,00 8 6 3 42,86 14 6 6 0,43 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
556. Pilnáčková Kateřina
Cihláři Žatec
40,7 40,00 8 5 2 42,86 14 6 9 0,64 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
557. Zajíc Martin
Arsenal A Most
40,6 50,00 8 8 4 50,00 18 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Bírovka Adam
Kopeček Slavoj Děčín
40,6 37,50 8 8 3 44,44 18 8 8 0,44 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
559. Kulas Jakub
Fast Arrow Česká Lípa
40,6 37,50 8 8 3 35,29 17 6 11 0,65 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
560. Vágnerová Jana
Piráti B Podbořany
40,0 60,00 8 5 3 50,00 14 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
561. Pavliš Pavel
U Kapličky Zoo Lahošť
40,0 50,00 8 8 4 47,06 17 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
562. Piller Václav
Pod Tribunou Most
40,0 50,00 8 8 4 47,06 17 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
563. Danda Martin
Kosmos Most Darts
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
564. Hrbek Lukáš
Podboráci Hořany
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
565. Tomášek Karel
Phoenix B Ústí nad Labem
40,0 50,00 8 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
566. Trousil Marek
Kanec Most
40,0 50,00 8 4 2 50,00 12 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
567. Koželuh Luděk
Templáři pod Věží A Osek
40,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
568. Polanská Petra
Špuntíci 2011 A Most
40,0 50,00 8 4 2 45,45 11 5 1 0,09 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
569. Suchý Michal
Prezidenti Horní Řepčice
40,0 42,86 8 7 3 43,75 16 7 8 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Balín Roman
Dustin Mlamoj Darts Most
40,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 12 0,60 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
571. Kadlec Zdeněk
Phoenix A Ústí nad Labem
40,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 8 0,40 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
572. Beránek Roman
Rokáč Most
40,0 37,50 8 8 3 44,44 18 8 9 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
573. Sukdolák Pavel
Zelenáči Prosetice
40,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 15 0,75 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
574. Rom Jaroslav
Sokolové Želenky
40,0 37,50 8 8 3 38,10 21 8 14 0,67 3 0,14 1 0,05 0 0 0 0
575. Holub Martin
Ložisková mafie A2 Pšov
40,0 33,33 8 6 2 35,71 14 5 11 0,79 3 0,21 0 0,00 0 0 0 0
576. Vencl David
Z.S. No Stress Dobranov
40,0 28,57 8 7 2 31,25 16 5 13 0,81 6 0,38 0 0,00 0 0 0 0
577. Osuško David
Lions Darts A Třeboutice
39,6 37,50 8 8 3 43,48 23 10 14 0,61 3 0,13 0 0,00 0 0 0 0
578. Paulová Soňa
Templáři pod Věží B Osek
39,5 50,00 8 8 4 47,37 19 9 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
579. Jaš Martin
Špuntíci 2011 A Most
39,4 50,00 8 6 3 43,75 16 7 7 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
580. Vágner Richard
Vyprahlo B Čáslavka
39,4 37,50 8 8 3 38,89 18 7 7 0,39 4 0,22 0 0,00 0 0 0 0
581. Pačes Josef
Rokáč Most
39,1 37,50 8 8 3 50,00 22 11 4 0,18 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
582. Hoffmann Jiří
Metro Renegades Most
39,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
583. Kutzler Martin
Cowhand A Dušníky
39,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Marušík Jan
Arsenal B Most
39,0 50,00 8 8 4 50,00 20 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
585. Hála Jan
Jahoda A Žatec
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
586. Korbel Jaroslav
Piráti A Podbořany
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
587. Kordik František
U Kapličky Zoo Lahošť
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
588. Steiner Pavel
Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Štěpánová Veronika
Black Horses Benešov n./P.
39,0 50,00 8 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
590. Chludil Petr
Templáři pod Věží A Osek
39,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 12 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
591. Švorc Vladimír
Ryky Centrál Česká Lípa
39,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 7 0,35 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
592. Balko Ladislav
Ložisková mafie C1 Pšov
39,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 11 0,55 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
593. Kříž Miroslav
Bombarder Střelná
39,0 25,00 8 8 2 38,10 21 8 16 0,76 6 0,29 0 0,00 0 0 0 0
594. Bláhová Monika
Dream Team A Jirkov
39,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 12 1,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
595. Svítil Ondřej
Fešáci Opárno
39,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 6 0,60 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
596. Jelínek Vítězslav
Leopardi Nakléřov
38,9 37,50 8 8 3 42,11 19 8 7 0,37 3 0,16 0 0,00 0 0 0 0
597. Scholze Kamil
Noční můry Most
38,8 42,86 8 7 3 41,18 17 7 8 0,47 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
598. Michalak Jolanta
Magistři Duo B Most
38,6 33,33 4 3 1 42,86 7 3 5 0,71 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Roháč Marek
Tigers Lenešice
38,5 20,00 8 5 1 38,46 13 5 10 0,77 4 0,31 0 0,00 0 0 0 0
600. Rödlová Žaneta
Kanec Most
38,4 50,00 8 8 4 47,37 19 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Kováč Zdeněk
Rytíři Jirkov
38,3 50,00 8 4 2 50,00 12 6 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
602. Bartoš Miroslav
Predators Chomutov
38,2 33,33 8 6 2 41,18 17 7 6 0,35 5 0,29 0 0,00 0 0 0 0
603. Fořt Jiří
Pijonýři B Litvínov
38,1 33,33 8 6 2 43,75 16 7 12 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
604. Bartošová Markéta
1. DC Litoměřice
38,1 25,00 8 8 2 38,10 21 8 16 0,76 5 0,24 0 0,00 0 0 0 0
605. Vitvar Jan
Leopardi Nakléřov
38,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 11 0,55 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
606. Gasch Josef
Rozcestí B Podbořany
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
607. Korol Luboš
Markéta Vydle Jirkov
37,8 50,00 8 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
608. Čech Martin
Rozcestí B Podbořany
37,7 40,00 8 5 2 46,15 13 6 3 0,23 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
609. Lupač Pavel 1970
Bakaláři Snědovice
37,6 37,50 8 8 3 41,18 17 7 6 0,35 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
610. Holý Petr
Š. spolek Darts Club Žatec
37,6 25,00 8 8 2 29,41 17 5 11 0,65 7 0,41 0 0,00 0 0 0 0
611. Jiránek Tomáš
Best of Úštěk
37,5 50,00 4 4 2 50,00 12 6 1 0,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Petrlíková Andrea
Korbel Most
37,4 37,50 8 8 3 42,11 19 8 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
613. Kovářová Jana
WFS Evaň
37,2 37,50 4 8 3 38,89 18 7 8 0,44 0 0,00 1 0,06 0 0 0 0
614. Týmr Lukáš
Lišáci Vroutek
37,2 37,50 8 8 3 38,89 18 7 11 0,61 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
615. Pavlík Roman
Sporťáci Vrbka Team Budyně nad Ohří
37,2 37,50 8 8 3 33,33 18 6 14 0,78 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
616. Konopásek Tomáš
Predators Chomutov
37,1 37,50 8 8 3 41,18 17 7 7 0,41 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
617. Sunkovský Ivan
Pivoni Čížkovice
37,1 28,57 8 7 2 35,29 17 6 12 0,71 2 0,12 1 0,06 0 0 0 0
618. Vöröš František
Trojky vidle Měrunice
37,1 25,00 8 8 2 38,10 21 8 20 0,95 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
619. Hanzlík Walter
Denisa Bohušovice n/O.
37,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
620. Albrecht Jiří
Sršni Slavětín
37,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
621. Helešic Jaroslav
R.O.S. Jirkov
36,9 33,33 8 6 2 43,75 16 7 8 0,50 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
622. Čadek Bedřich
Sporťáci s.r.o. Jirkov
36,7 28,57 8 7 2 38,89 18 7 12 0,67 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
623. Vedej Roman
Hoka Danielli Most
36,7 25,00 8 4 1 41,67 12 5 10 0,83 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
624. Kondler Jan
Piráti na Růžku Bystřany
36,5 50,00 8 8 4 45,00 20 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Markuliak Pavel
Markéta Vydle Jirkov
36,5 37,50 8 8 3 45,00 20 9 7 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Franta Roman
Pijonýři B Litvínov
36,5 37,50 8 8 3 41,18 17 7 6 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Vican Daniel
Hoka Danielli Most
36,5 37,50 8 8 3 40,00 20 8 8 0,40 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
628. Vondráček Martin
Nervotoči na Pekárně B Most
36,3 37,50 8 8 3 42,11 19 8 4 0,21 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
629. Hruška Petr
OÚ Na Šrot A Libořice
36,2 37,50 8 8 3 38,10 21 8 13 0,62 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
630. Kolářová Jana
Ryky Centrál Česká Lípa
36,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
631. Čepeláková Lenka
Pijonýři B Litvínov
36,0 33,33 8 6 2 40,00 15 6 6 0,40 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
632. Nový Václav Jarmil
Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most
35,8 40,00 8 5 2 41,67 12 5 4 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
633. Aulík Petr
Torzo A Bílina
35,8 14,29 8 7 1 31,58 19 6 18 0,95 3 0,16 1 0,05 1 0 0 0
634. Isaka Olga
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
35,7 50,00 8 8 4 42,86 21 9 2 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Bartoš Radek
1. DC Litoměřice
35,6 25,00 8 8 2 33,33 18 6 14 0,78 3 0,17 0 0,00 0 0 0 0
636. Pavlo Michal
Denisa Bohušovice n/O.
35,6 25,00 4 4 1 33,33 9 3 8 0,89 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
637. Bočkaj Stanislav
Pod Tribunou Most
35,5 50,00 8 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
638. Jelínek Luděk
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
35,5 50,00 8 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Juhász Gábor 1976
Formani Liběchov
35,5 50,00 8 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
640. Konejlová Zdenka
Štamgasti Žerotín
35,5 50,00 8 4 2 45,45 11 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
641. Pátek Miroslav 1987
Charlieho Andílci Most
35,5 40,00 8 5 2 36,36 11 4 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
642. Pilař Jiří
Dustin Mlamoj Darts Most
35,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 12 0,60 5 0,25 0 0,00 0 0 0 0
643. Malár David
Sokolové Želenky
35,3 16,67 8 6 1 26,67 15 4 19 1,27 2 0,13 1 0,07 0 0 0 0
644. Malina Robert
Cowhand B Dušníky
35,0 50,00 8 4 2 40,00 10 4 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Moravec Petr
Hrobaři Béčko Charvatce
35,0 40,00 8 5 2 41,67 12 5 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Novotný Petr 1977
OÚ Na Šrot B Libořice
35,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Kropáček Josef
Bulldogs 06 A Libochovice
35,0 37,50 8 8 3 40,00 20 8 7 0,35 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
648. Rulf Václav
VP Evaň
35,0 25,00 8 8 2 35,00 20 7 21 1,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
649. Slavík Filip
Mexiko Chomutov
35,0 25,00 8 8 2 35,00 20 7 12 0,60 3 0,15 1 0,05 0 0 0 0
650. Lafata Jakub
Blue Sharks Libočany
34,7 37,50 8 8 3 36,84 19 7 8 0,42 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
651. Slezák Antonín
Torzo B Bílina
34,7 33,33 8 6 2 33,33 15 5 7 0,47 3 0,20 0 0,00 0 0 0 0
652. Kozák Martin 1973
Fešáci Opárno
34,7 28,57 8 7 2 26,67 15 4 14 0,93 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
653. Procházka Pavel
Vyprahlo B Čáslavka
34,4 33,33 8 6 2 43,75 16 7 4 0,25 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
654. Brenner Marek
Charlieho Andílci Most
34,4 28,57 8 7 2 38,89 18 7 13 0,72 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Přenosil Jiří
Hrušky Klikaři Litvínov
34,2 37,50 8 8 3 36,84 19 7 7 0,37 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
656. Luknár Ladislav
Cihláři Viktoria Žatec
34,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Srb Jiří
Piráti C Louny
34,0 50,00 4 4 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Pfeifer Stanislav
Piráti C Louny
34,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
659. Novotný Tomáš
Věčná Žízeň Lipno
34,0 40,00 8 5 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
660. Pavlík Michal
Masarrows Litoměřice
34,0 40,00 8 5 2 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
661. Pilný Václav
Piráti B Louny
34,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 4 0,40 0 0,00 1 0,10 0 0 0 0
662. Kováč Karel
Kanec Most
33,8 37,50 8 8 3 47,62 21 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
663. Keprta Martin
Piráti A Louny
33,8 25,00 8 8 2 33,33 21 7 18 0,86 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
664. Novotná Kateřina
Šenk Team Ludvíkovice
33,7 37,50 8 8 3 42,11 19 8 3 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
665. Páv Karel
Piráti A Louny
33,6 33,33 8 6 2 35,71 14 5 8 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
666. Tesař Luboš
Vyprahlo A Čáslavka
33,6 33,33 8 6 2 35,71 14 5 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
667. Vostrý Jiří 1959
Šipková Růže Jirkov
33,5 28,57 8 7 2 35,29 17 6 9 0,53 2 0,12 0 0,00 0 0 0 0
668. Horváth Michal
Hoka Danielli Most
33,3 37,50 8 8 3 38,89 18 7 4 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
669. Štrba Vlastislav
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
33,3 25,00 8 4 1 41,67 12 5 8 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
670. Jahoda Michal
Ryky Norci Centrál Česká Lípa
33,3 25,00 8 4 1 33,33 9 3 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
671. Valach Jindřich
Vyprahlo A Čáslavka
33,3 25,00 8 4 1 33,33 9 3 8 0,89 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
672. Ondřejec Lukáš
A je to Chomutov
33,1 33,33 8 6 2 38,46 13 5 4 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
673. Volková Petra
Arsenal B Most
33,0 37,50 8 8 3 45,00 20 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
674. Zábranský Antonín
Jahoda A Žatec
32,8 37,50 8 8 3 38,89 18 7 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Oreský Patrik
Z.S. Sršni Dobranov
32,7 33,33 8 6 2 40,00 15 6 3 0,20 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
676. Čejkovský Milan
Trojky vidle Měrunice
32,7 25,00 8 4 1 36,36 11 4 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
677. Müller Petr
Šutráci B Oldřichov
32,7 25,00 8 4 1 36,36 11 4 7 0,64 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
678. Štorkup Tomáš
Kozí Dech B Most
32,6 37,50 8 8 3 42,11 19 8 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
679. Kálal Martin
Přeborníci Díky Za Nic Hrob
32,2 25,00 8 4 1 33,33 9 3 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
680. Topš Milan
Fešáci Opárno
32,2 25,00 8 4 1 33,33 9 3 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
681. Lipš Petr
Piráti B Podbořany
32,1 42,86 8 7 3 42,11 19 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
682. Čížek Zdeněk 1956
Mandl Devils Žatec
32,1 37,50 8 8 3 42,11 19 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
683. Vejmolová Jana
U Kapličky Zoo Lahošť
32,1 37,50 8 8 3 42,11 19 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
684. Sosna Ondřej
Kameňáci Libořice
32,0 33,33 8 6 2 40,00 15 6 2 0,13 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
685. Morev Vladimír
Bombarder Střelná
32,0 33,33 8 6 2 33,33 15 5 7 0,47 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
686. Srp Karel
Nervotoči na Pekárně B Most
31,9 37,50 8 8 3 38,10 21 8 4 0,19 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
687. Pešout Luboš
Nervotoči na Pekárně B Most
31,8 25,00 8 4 1 36,36 11 4 4 0,36 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
688. Karlovský Josef
Blue Sharks Libočany
31,7 25,00 8 4 1 41,67 12 5 4 0,33 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
689. Ševčík Dušan
ZB Karakal B Ročov
31,6 25,00 8 8 2 31,58 19 6 12 0,63 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
690. Chládková Nikola
Radnice Střelci Meziboří
31,5 40,00 8 5 2 38,46 13 5 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
691. Vavrinec Marian
H&H Project Most
31,5 33,33 8 6 2 30,77 13 4 5 0,38 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
692. Šindelář Pavel
P.P. Petrom Kadaň
31,3 28,57 8 7 2 31,25 16 5 7 0,44 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
693. Jäger Stanislav 1961
Black Eagles Benešov n/Pl.
31,1 37,50 8 8 3 38,89 18 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
694. Slába Jiří
Sokolové Želenky
31,1 25,00 8 8 2 26,32 19 5 17 0,89 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
695. Chára Hynek
Predátoři Krupka
31,1 25,00 8 4 1 33,33 9 3 6 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
696. Loskot Jiří
Charlieho Andílci Most
31,1 25,00 8 4 1 33,33 9 3 2 0,22 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
697. Přibyl Lukáš
Charlieho Andílci Most
31,0 25,00 8 8 2 35,00 20 7 7 0,35 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
698. Laurenčík Martin
Bulldogs 06 B Libochovice
31,0 25,00 8 8 2 33,33 21 7 16 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
699. Jandoš František
Black Eagles Benešov n/Pl.
30,6 33,33 8 6 2 43,75 16 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
700. Fuka Jan
Rock Klub Marný Lovosice
30,6 16,67 8 6 1 41,18 17 7 8 0,47 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
701. Homola Miloslav
Vikingové B Litoměřice
30,6 16,67 8 6 1 31,25 16 5 12 0,75 1 0,06 1 0,06 0 0 0 0
702. Schieferdecker Václav
Ložisková mafie C1 Pšov
30,5 25,00 8 8 2 36,84 19 7 9 0,47 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
703. Šteflík Václav
Odyssea Litvínov
30,0 28,57 8 7 2 36,84 19 7 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Mikula Zdeněk
Hrobaři Áčko Charvatce
30,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 3 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
705. Hlaváček Petr 1974
Václavák A Černčice
30,0 25,00 8 4 1 36,36 11 4 6 0,55 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
706. Blahník Roman
Fofr Diesel Duchcov
30,0 25,00 8 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
707. Hrubý Michal
Jahoda B Žatec
30,0 25,00 8 4 1 33,33 9 3 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
708. Mikolanda Jaroslav
U Šlenců Seven point´s Teplice
30,0 25,00 4 4 1 33,33 9 3 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
709. Beránek Miroslav 1989
Rock Klub Mizerové Lovosice
30,0 25,00 8 4 1 25,00 8 2 3 0,38 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
710. Sochor Michal
ZB Karakal A Ročov
30,0 25,00 8 4 1 25,00 8 2 5 0,63 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
711. Pohanka Filip
Tulipán Kanal Team Žatec
29,5 37,50 8 8 3 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
712. Tureček Miroslav
Hrušky Klikaři Litvínov
29,5 25,00 8 8 2 33,33 21 7 9 0,43 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
713. Vondrák Zdeněk
Templáři pod Věží A Osek
29,5 25,00 8 8 2 33,33 21 7 9 0,43 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
714. Kalvach Tomáš
Ryky Centrál Česká Lípa
29,5 25,00 8 8 2 31,58 19 6 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
715. Weinert Zdeněk
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
29,5 25,00 8 8 2 31,58 19 6 10 0,53 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
716. Keller Tomáš
Zelenáči Prosetice
29,5 12,50 8 8 1 28,57 21 6 19 0,90 3 0,14 0 0,00 0 0 0 0
717. Tůma Tomáš
Metro Renegades Most
29,3 33,33 8 6 2 40,00 15 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
718. Klíma Tomáš
U Šlenců Drink Teplice
29,3 33,33 8 6 2 33,33 15 5 5 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
719. Adamus David
Hrobaři Áčko Charvatce
29,1 25,00 8 4 1 36,36 11 4 3 0,27 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
720. John Jan
Rock Klub Mizerové Lovosice
29,1 20,00 8 5 1 27,27 11 3 8 0,73 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
721. Jakabová Gabriela
Ústředna Bílina
29,0 25,00 8 8 2 33,33 21 7 7 0,33 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
722. Knedlík Luboš
Pohoda Relax Klášterec nad Ohří
29,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Chrapovič Vít
Markéta Vydle Jirkov
28,9 37,50 8 8 3 31,58 19 6 4 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
724. Kalvach Jiří
Ryky Centrál Česká Lípa
28,9 25,00 8 8 2 36,84 19 7 2 0,11 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
725. Belza Zdeněk
The Best Of Litoměřice
28,8 25,00 8 4 1 25,00 8 2 6 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
726. Tibitanzl Lukáš
The Best Of Litoměřice
28,7 16,67 8 6 1 33,33 15 5 9 0,60 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
727. Kopčanská Juliána
Mamlas Team Heřmanov
28,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 8 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Ujčík Tomáš
Zelenáči Prosetice
28,4 12,50 8 8 1 26,32 19 5 17 0,89 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
729. Kmoch Jiří
Vikingové Acrus Litoměřice
28,3 37,50 8 8 3 33,33 18 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
730. Lišková Lucie
U Šlenců Seven point´s Teplice
28,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
731. Kvarda Pavel
Tulipán Kanal Team Žatec
27,9 33,33 8 6 2 35,71 14 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
732. Lupač Pavel 1992
Bakaláři Snědovice
27,8 25,00 8 8 2 33,33 18 6 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Musialová Iveta
Sokolovna Na Ex Lom
27,8 25,00 8 8 2 33,33 18 6 6 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
734. Onodi Stanislav
Litoměřičtí Šamani Litoměřice
27,7 20,00 8 5 1 30,77 13 4 6 0,46 0 0,00 1 0,08 0 0 0 0
735. Reichl Vít
Vikingové B Litoměřice
27,6 25,00 8 8 2 23,53 17 4 7 0,41 3 0,18 0 0,00 0 0 0 0
736. Chramosta Bohumil
OÚ Na Šrot A Libořice
27,5 25,00 8 4 1 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Černý Jan
Nervotoči na Pekárně B Most
27,4 25,00 8 8 2 31,58 19 6 6 0,32 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
738. Vymetal Radek
Karma Darts Litvínov
27,4 25,00 8 8 2 31,58 19 6 8 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
739. Lekeš Lubomil
Bernard U Lípy Výškov
27,3 25,00 8 4 1 36,36 11 4 1 0,09 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
740. Malkus Vlastimil
Mandl Devils Žatec
27,2 28,57 8 7 2 38,89 18 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
741. Bednář Jiří
Flames Litoměřice
27,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
742. Dufek Michal
Piráti C Louny
27,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
743. Kuda Jan
Pod Tribunou Most
27,0 25,00 8 4 1 40,00 10 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
744. Růžička Jakub
Bulldogs 06 A Libochovice
26,9 28,57 8 7 2 31,25 16 5 4 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
745. Rychlý Petr
Šutráci A Oldřichov
26,9 16,67 8 6 1 31,25 16 5 9 0,56 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
746. Korous Jakub
Kozí Dech A Most
26,8 25,00 12 8 2 40,91 22 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
747. Jahoda Jiří
Bakaláři Snědovice
26,8 25,00 8 8 2 36,36 22 8 5 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
748. Fryšný Daniel
Pivoni Čížkovice
26,7 28,57 8 7 2 26,67 15 4 6 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
749. Kapras Miroslav
Jahoda A Žatec
26,7 25,00 8 8 2 33,33 21 7 5 0,24 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
750. Marková Jitka
Šutráci B Oldřichov
26,7 25,00 8 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
751. Hoško Jakub
Radnice Střelci Meziboří
26,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
752. Suchomel Petr
Profi Tytan B Písty
26,5 25,00 8 8 2 35,00 20 7 4 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
753. Strecker Libor
Hrobaři Áčko Charvatce
26,4 25,00 8 4 1 36,36 11 4 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
754. Šťastný Marek
Jahoda B Žatec
26,4 25,00 8 4 1 36,36 11 4 2 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
755. Loos Petr 1965
50 na 50 Litvínov
26,3 28,57 8 7 2 36,84 19 7 1 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
756. Valovič Marek
Čeští Lvi Mimoň
26,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 2 0,20 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
757. Vodenka Jiří
ZB Karakal B Ročov
26,0 25,00 8 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
758. Solnař Jakub
Vikingové Acrus Litoměřice
25,8 25,00 8 8 2 36,84 19 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
759. Řepa Michael
ÚPM Schooters Sukorady
25,8 20,00 8 5 1 33,33 12 4 2 0,17 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
760. Hubínek Karel
Duha Jirkov
25,8 12,50 8 8 1 21,05 19 4 18 0,95 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
761. Kastlová Květa
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
25,7 25,00 8 8 2 38,10 21 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
762. Krotík Boleslav
Cowhand A Dušníky
25,7 25,00 8 8 2 38,10 21 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
763. Mlynář Oldřich
Rumové pralinky Krauska Dubí
25,6 25,00 4 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
764. Pátek Miroslav 1964
Rokáč Most
25,6 25,00 8 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
765. Stuchlý Lukáš
Black Death Budyně n/O.
25,6 25,00 8 4 1 22,22 9 2 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
766. Manojlín Václav
Panoramix Klášterec nad Ohří
25,6 16,67 8 6 1 31,25 16 5 4 0,25 1 0,06 1 0,06 0 0