Statistika hráčů
UŠO > Ústecký kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Finálová část Hlavní ligové soutěže UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Hampl Petr
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
103,4 87,50 40 40 35 80,22 91 73 127 1,40 40 0,44 8 0,09 17 4 0 0
2. Šnajberk Václav
Cihláři Žatec
97,9 97,37 40 38 37 87,06 85 74 108 1,27 40 0,47 5 0,06 0 0 0 0
3. Hejtmánek Václav
Ložisková mafie A1 Pšov
95,6 94,29 40 35 33 83,75 80 67 87 1,09 28 0,35 8 0,10 6 1 0 0
4. Ševčík Radek 1974
Diesláci Proboštov
94,9 94,44 36 36 34 84,15 82 69 95 1,16 39 0,48 2 0,02 2 1 0 0
5. Macháček Petr
Black Death Budyně n/O.
91,9 83,33 36 36 30 78,48 79 62 93 1,18 30 0,38 3 0,04 7 2 0 0
6. Šiška Michal
Korf Dubí
91,4 91,43 40 35 32 83,54 79 66 102 1,29 23 0,29 0 0,00 3 1 0 0
7. Suško Miroslav
Devils Žatec
88,1 87,50 40 32 28 81,08 74 60 93 1,26 20 0,27 1 0,01 5 0 0 0
8. Hrubý Miloš
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
86,7 80,00 40 40 32 69,47 95 66 130 1,37 40 0,42 4 0,04 7 1 1 0
9. Markvart Václav
Klikaři Litvínov
86,4 75,68 40 37 28 66,67 90 60 174 1,93 47 0,52 2 0,02 2 0 0 0
10. Jonica Martin
13. pramen Žatec
84,9 84,38 40 32 27 75,00 76 57 80 1,05 29 0,38 3 0,04 4 1 0 0
11. Brzobohatý Zdeněk
Cihláři Žatec
84,8 85,71 40 35 30 78,75 80 63 89 1,11 29 0,36 2 0,03 0 0 0 0
12. Krotil Karel
Torzo B Bílina
82,3 82,05 40 39 32 72,04 93 67 110 1,18 34 0,37 4 0,04 4 0 0 0
13. Makarius Tomáš
Piráti B Louny
82,3 78,95 40 38 30 75,58 86 65 95 1,10 19 0,22 4 0,05 3 2 0 0
14. Zajíc Jan
Flyers Duo Most
82,2 76,47 40 34 26 74,03 77 57 80 1,04 22 0,29 2 0,03 5 2 0 0
15. Habr Lukáš
Vetřelci z Roudnice nad Labem
81,7 82,50 40 40 33 73,12 93 68 93 1,00 23 0,25 6 0,06 6 1 0 0
16. Novák Petr
Bombarder Střelná
81,5 74,19 40 31 23 70,27 74 52 92 1,24 23 0,31 4 0,05 6 1 0 0
17. Kočić Roman
Dream Team A Jirkov
81,4 90,32 40 31 28 80,56 72 58 58 0,81 18 0,25 2 0,03 0 0 0 0
18. Tvrzník Tomáš
Litoměřičtí Šamani
81,1 92,50 40 40 37 78,13 96 75 100 1,04 18 0,19 3 0,03 0 0 0 0
19. Tomov Ladislav
Ložisková mafie C1 Pšov
80,9 87,18 40 39 34 75,79 95 72 121 1,27 20 0,21 2 0,02 1 0 0 0
20. Pech Jaroslav
Formani B Vlčáci Duchcov
80,8 87,50 40 40 35 76,29 97 74 95 0,98 34 0,35 2 0,02 0 0 0 0
21. Chadima Kamil
No Stress Dobranov
80,5 80,00 40 40 32 73,40 94 69 116 1,23 27 0,29 2 0,02 3 0 0 0
22. Doksanský Jan
Korf Dubí
80,0 87,50 40 32 28 77,03 74 57 75 1,01 15 0,20 2 0,03 0 0 0 0
23. Kozák Martin 1986
Leopardi Libouchec
79,4 90,00 40 40 36 79,17 96 76 94 0,98 15 0,16 2 0,02 0 0 0 0
24. Salfický Marek
Torzo A Bílina
78,6 79,41 40 34 27 71,60 81 58 81 1,00 25 0,31 1 0,01 4 1 0 0
25. Růžička Petr
Black Bears Benešov n/P.
78,6 74,29 40 35 26 69,14 81 56 97 1,20 27 0,33 4 0,05 3 0 0 0
26. Rajman Richard
Mexiko Chomutov
78,2 75,00 40 40 30 68,42 95 65 107 1,13 37 0,39 1 0,01 6 0 0 0
27. Viga Vladimír
Pijonýři B Litvínov
78,1 93,33 40 30 28 78,08 73 57 65 0,89 12 0,16 0 0,00 0 0 0 0
28. Bešta Ladislav
Tep Darts s.r.o. Dubí
77,7 71,88 40 32 23 68,83 77 53 94 1,22 27 0,35 0 0,00 3 0 1 0
29. Holý Petr
Na šrot Libořice
77,6 87,88 40 33 29 75,64 78 59 57 0,73 22 0,28 2 0,03 0 0 0 0
30. Beránek Miroslav
Šipková růže Jirkov
77,1 68,18 40 22 15 66,67 51 34 65 1,27 15 0,29 5 0,10 2 0 0 0
31. Ibler Petr
Black Bears Benešov n/P.
76,7 72,73 40 22 16 67,31 52 35 45 0,87 23 0,44 3 0,06 1 1 0 0
32. Krejza Drahoslav
Kingsman Písty
76,3 80,56 40 36 29 72,62 84 61 91 1,08 21 0,25 0 0,00 0 0 0 0
33. Sukeník Pavel
Těžké Váhy Liběšice
76,3 75,00 40 20 15 69,57 46 32 50 1,09 9 0,20 2 0,04 1 1 0 0
34. Baláž Jaromír
Black Bears Benešov n/P.
76,0 81,08 40 37 30 69,89 93 65 97 1,04 32 0,34 1 0,01 2 0 0 0
35. Souček Michal
Čeští lvi Mimoň
76,0 70,00 40 40 28 67,37 95 64 120 1,26 22 0,23 2 0,02 7 1 0 0
36. Baron Marcel
Ložisková mafie C1 Pšov
75,8 75,86 40 29 22 68,92 74 51 84 1,14 26 0,35 4 0,05 1 0 0 0
37. Novák Václav
Sokolové Želenky
75,7 69,44 40 36 25 65,85 82 54 111 1,35 22 0,27 3 0,04 3 0 0 0
38. Pavlát Tomáš
Mimo provoz Lovosice
75,6 85,71 40 35 30 71,76 85 61 90 1,06 19 0,22 0 0,00 0 0 0 0
39. Obr Jiří
Formani B Vlčáci Duchcov
75,4 79,17 40 24 19 74,07 54 40 44 0,81 12 0,22 2 0,04 0 0 0 0
40. Mildorf Jiří
Noční můry Most
74,3 83,33 40 36 30 76,25 80 61 59 0,74 10 0,13 0 0,00 0 0 0 0
41. Poljanský Ivo
Oceloti Most
74,2 82,86 40 35 29 71,91 89 64 104 1,17 15 0,17 1 0,01 0 0 0 0
42. Turan Václav 2002
VP Evaň
74,0 75,00 40 36 27 69,51 82 57 92 1,12 13 0,16 1 0,01 3 0 0 0
43. Kadlec Martin
Gigant team Krásný Dvůr
73,5 83,33 40 36 30 76,47 85 65 49 0,58 19 0,22 1 0,01 0 0 0 0
44. Vitvar Jan
Leopardi Libouchec
73,3 80,00 40 40 32 68,04 97 66 98 1,01 28 0,29 1 0,01 0 0 0 0
45. Pomahač Lukáš
50 NA 50 Litvínov
73,3 79,49 40 39 31 71,13 97 69 79 0,81 26 0,27 2 0,02 1 1 0 0
46. David Karel
Klikaři Litvínov
73,2 65,00 40 40 26 61,62 99 61 152 1,54 40 0,40 2 0,02 0 0 0 0
47. Adelt Tomáš
Black Death Budyně n/O.
73,0 76,19 36 21 16 70,21 47 33 42 0,89 12 0,26 0 0,00 0 0 0 0
48. Svoboda Petr
Důchodci Synot Žatec
72,8 75,00 40 32 24 67,11 76 51 82 1,08 14 0,18 4 0,05 0 1 0 0
49. Procházka Jaroslav
Nemesis Dobranov
72,6 82,05 40 39 32 69,79 96 67 69 0,72 17 0,18 5 0,05 3 1 0 0
50. Vondráček Stanislav
ZB Karakal A Ročov
72,2 78,38 40 37 29 68,48 92 63 89 0,97 23 0,25 1 0,01 2 0 0 0
51. Šlégr Tomáš
ZB Karakal A Ročov
72,1 67,74 40 31 21 66,20 71 47 68 0,96 19 0,27 4 0,06 3 0 0 0
52. Anderle Václav
Pivoni Čížkovice
71,9 79,49 40 39 31 73,40 94 69 85 0,90 13 0,14 1 0,01 0 0 0 0
53. Raichl Vlastislav
Bombarder Střelná
71,9 74,07 40 27 20 68,75 64 44 51 0,80 21 0,33 1 0,02 1 0 0 0
54. Dlouhý Miroslav
Ložisková Mafie D1 Pšov
71,8 76,32 40 38 29 67,74 93 63 102 1,10 22 0,24 0 0,00 1 0 0 0
55. Kudláček Slavomír
Lišáci Vroutek
71,3 86,49 40 37 32 78,16 87 68 44 0,51 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
56. Buka Karel
Diesláci Proboštov
71,3 68,57 36 35 24 63,86 83 53 87 1,05 25 0,30 2 0,02 4 0 0 0
57. Kudláček Vladimír
Sokolíci Synot Žatec
71,1 71,88 40 32 23 67,57 74 50 64 0,86 22 0,30 1 0,01 1 0 0 0
58. Vlček Michal
Dobrodruzi Litvínov
70,8 68,42 40 38 26 64,44 90 58 85 0,94 18 0,20 4 0,04 8 0 0 0
59. Hojka Jiří 1983
Drink Teplice
70,7 86,96 40 23 20 76,36 55 42 27 0,49 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
60. Slavík Filip
Mexiko Chomutov
70,7 75,00 40 40 30 65,66 99 65 107 1,08 20 0,20 2 0,02 3 0 0 0
61. Bohatý Petr
Black Cat Výškov
70,4 70,00 40 20 14 65,96 47 31 46 0,98 11 0,23 2 0,04 1 0 0 0
62. Bláhová Monika
Dream Team A Jirkov
70,2 73,08 40 26 19 71,67 60 43 51 0,85 11 0,18 0 0,00 0 0 0 0
63. Staško David
The Best Of Litoměřice
70,0 74,19 40 31 23 68,42 76 52 58 0,76 18 0,24 3 0,04 2 0 0 0
64. Němec Zdeněk
Devils Žatec
69,6 80,00 40 20 16 68,75 48 33 39 0,81 9 0,19 0 0,00 0 0 0 0
65. Rychlý Luboš
Katapult Hvězda A Krupka
69,6 76,92 40 39 30 68,82 93 64 97 1,04 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
66. Mohaupt Tomáš
Sokolíci Synot Žatec
69,6 68,42 40 38 26 64,13 92 59 101 1,10 24 0,26 2 0,02 2 0 0 0
67. Kozák Martin 1973
Fešáci Opárno
69,6 66,67 40 24 16 65,45 55 36 49 0,89 14 0,25 2 0,04 0 1 0 0
68. Pomeje Daniel
The Best Of Litoměřice
69,3 72,50 40 40 29 64,29 98 63 92 0,94 26 0,27 3 0,03 2 0 0 0
69. Čížkovský Zdeněk
Gigant team Krásný Dvůr
69,2 78,79 40 33 26 68,83 77 53 38 0,49 16 0,21 0 0,00 2 1 0 0
70. Sičák Jiří
Bakaláři Snědovice
69,2 72,50 40 40 29 67,01 97 65 101 1,04 18 0,19 2 0,02 0 0 0 0
71. Belušiak Emil
Na Rozcestí Podbořany A
68,9 79,49 40 39 31 71,28 94 67 80 0,85 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
72. Holý Michael
Přeborníci Hrob
68,9 76,32 40 38 29 68,09 94 64 96 1,02 13 0,14 1 0,01 0 0 0 0
73. Foltán Slavomír
Šipková růže Jirkov
68,8 77,50 40 40 31 65,38 104 68 92 0,88 29 0,28 3 0,03 0 0 0 0
74. Kokeš Václav
Black Death Budyně n/O.
68,7 66,67 36 36 24 62,79 86 54 80 0,93 29 0,34 1 0,01 3 0 0 0
75. Kozák Pavel
Denisa Bohušovice n/O.
68,4 67,50 40 40 27 61,46 96 59 94 0,98 28 0,29 5 0,05 2 0 0 0
76. Šáro Michal
Bídné stroje Most
68,1 77,50 40 40 31 68,75 96 66 76 0,79 14 0,15 1 0,01 0 0 0 0
77. Schieferdecker Václav
Ložisková Mafie D1 Pšov
67,6 84,85 40 33 28 73,42 79 58 36 0,46 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
78. Klíma Stanislav
50 NA 50 Litvínov
67,6 70,59 40 34 24 66,27 83 55 77 0,93 14 0,17 3 0,04 1 0 0 0
79. Tibitanzl Lukáš
The Best Of Litoměřice
67,5 70,00 40 40 28 65,26 95 62 88 0,93 19 0,20 3 0,03 0 0 0 0
80. Bárta Zbyněk
Věčná žízeň Lipno
67,4 81,25 40 32 26 69,14 81 56 65 0,80 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
81. Rom Jaroslav
Sokolové Želenky
67,4 69,23 40 39 27 63,16 95 60 102 1,07 16 0,17 3 0,03 2 0 0 0
82. Opočenský Michal
Prezidenti Horní Řepčice
67,4 67,50 40 40 27 64,29 98 63 86 0,88 26 0,27 1 0,01 2 1 0 0
83. Radová Karla
Splašený koně Most
67,3 68,42 40 38 26 64,71 85 55 76 0,89 18 0,21 1 0,01 0 0 0 0
84. Forejt Ladislav
Václavák B Černčice
67,2 90,00 24 20 18 74,00 50 37 25 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
85. Keprta Martin
Piráti A Louny
67,1 73,53 40 34 25 64,29 84 54 95 1,13 12 0,14 0 0,00 0 0 0 0
86. Navrátil Jaroslav
Šutráci A Oldřichov
67,0 67,57 40 37 25 63,83 94 60 83 0,88 24 0,26 4 0,04 3 0 0 0
87. Helebrant Lukáš
Predátoři Krupka
66,9 66,67 40 24 16 60,66 61 37 48 0,79 15 0,25 3 0,05 3 0 1 0
88. Wiesinger Tomáš
13. pramen Žatec
66,8 73,68 40 38 28 64,52 93 60 89 0,96 16 0,17 0 0,00 1 0 0 0
89. Šulc Václav
Mlamoj Darts A Most
66,8 60,00 36 30 18 58,82 68 40 70 1,03 19 0,28 4 0,06 2 0 0 0
90. Slába Jiří
Katapult Hvězda A Krupka
66,7 67,50 40 40 27 63,83 94 60 98 1,04 17 0,18 2 0,02 0 0 0 0
91. Koutný Jan 1993
Bláža Team Kravaře
66,7 66,67 40 21 14 61,22 49 30 50 1,02 13 0,27 1 0,02 0 0 0 0
92. Ligas Miroslav
Marný Lovosice
66,7 65,00 40 20 13 64,58 48 31 43 0,90 11 0,23 3 0,06 0 0 0 0
93. Bayer Rudolf
Ústředna Bílina
66,6 75,00 40 40 30 68,09 94 64 73 0,78 10 0,11 1 0,01 0 0 0 0
94. Hruška Petr
Na šrot Libořice
66,5 79,41 40 34 27 70,73 82 58 43 0,52 10 0,12 1 0,01 0 0 0 0
95. Blahník Zdeněk
Kapitán Duchcov
66,5 75,00 40 36 27 67,44 86 58 58 0,67 16 0,19 1 0,01 0 0 0 0
96. Strunz Otta
Torzo B Bílina
66,5 61,76 40 34 21 57,83 83 48 111 1,34 20 0,24 2 0,02 2 0 0 0
97. Košík Milan
Gambrinus žraloci Pokratice
66,3 75,00 40 24 18 66,10 59 39 48 0,81 11 0,19 0 0,00 0 0 0 0
98. Oroski Pavel 1966
Trojky vidle Měrunice
66,3 72,97 40 37 27 68,54 89 61 70 0,79 8 0,09 2 0,02 1 0 0 0
99. Gonzorczyk Václav
U Lípy Výškov
66,3 64,71 40 34 22 66,25 80 53 71 0,89 14 0,18 0 0,00 1 1 0 0
100. Hála Jan
Jahůdky Žatec
66,2 74,36 40 39 29 69,89 93 65 51 0,55 14 0,15 3 0,03 0 0 0 0
101. Beständig Jan
Bláža Team Kravaře
66,2 70,27 40 37 26 64,29 84 54 88 1,05 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
102. Srp Josef
ŠK Křims Velká Černoc
66,0 87,50 16 8 7 70,00 20 14 11 0,55 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
103. Pavlík Jiří
No Stress Dobranov
65,8 65,71 40 35 23 59,52 84 50 97 1,15 21 0,25 1 0,01 0 0 0 0
104. Mála Radek
Sokolíci Synot Žatec
65,7 68,42 40 38 26 65,56 90 59 71 0,79 17 0,19 3 0,03 0 0 0 0
105. Beránek Josef
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
65,5 74,36 40 39 29 68,75 96 66 57 0,59 13 0,14 3 0,03 1 0 0 0
106. Švejda František
Bombardéři Děčany
65,4 71,05 40 38 27 61,96 92 57 92 1,00 15 0,16 2 0,02 0 0 0 0
107. Grünza Antonín
Korf Dubí
64,9 72,97 40 37 27 65,56 90 59 66 0,73 17 0,19 0 0,00 0 0 0 0
108. Kurek Jan
Ztraceni Nový Bor
64,9 62,50 40 40 25 58,95 95 56 96 1,01 21 0,22 4 0,04 3 0 0 0
109. Neuman Roman
Black Bears Benešov n/P.
64,8 64,29 40 28 18 61,54 65 40 48 0,74 17 0,26 3 0,05 1 0 0 0
110. Švarha Antonín
VP Evaň
64,7 69,23 40 39 27 67,39 92 62 76 0,83 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
111. Kříž Miroslav
Bombarder Střelná
64,7 66,67 40 39 26 62,11 95 59 81 0,85 25 0,26 1 0,01 1 0 0 0
112. Benda Miroslav
Piráti na Růžku Bystřany
64,5 80,00 40 40 32 71,43 98 70 34 0,35 10 0,10 0 0,00 1 0 0 0
113. Kořínek Miloslav
Korf Dubí
64,5 62,50 40 24 15 60,71 56 34 51 0,91 11 0,20 3 0,05 1 0 0 0
114. Dubický Josef
Sportklub Ohníč A
64,3 82,86 40 35 29 70,93 86 61 31 0,36 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
115. Pilař Miroslav
Pivaři Mandl Žatec
64,3 75,00 16 12 9 71,43 28 20 15 0,54 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
116. Žák Jan
Motorest Liběšice
64,2 69,57 40 23 16 63,64 55 35 49 0,89 7 0,13 1 0,02 0 0 0 0
117. Malár David
Sokolové Želenky
64,1 60,53 40 38 23 58,70 92 54 104 1,13 20 0,22 1 0,01 3 0 0 0
118. Kubín Milan
Sršni Dobranov
64,0 73,91 24 23 17 67,92 53 36 29 0,55 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
119. Melichar Petr
Dream Team A Jirkov
64,0 70,37 40 27 19 60,29 68 41 57 0,84 16 0,24 0 0,00 2 0 0 0
120. Smutný František
U Lípy Výškov
63,8 62,50 40 40 25 59,34 91 54 86 0,95 20 0,22 2 0,02 1 0 0 0
121. Čížek Zdeněk 1956
Devils Žatec
63,7 72,22 40 36 26 65,52 87 57 56 0,64 14 0,16 1 0,01 0 0 0 0
122. Hlous Tomáš
Katapult Hvězda A Krupka
63,7 67,50 40 40 27 60,61 99 60 102 1,03 17 0,17 2 0,02 0 0 0 0
123. Blahník Roman
Diesláci Proboštov
63,7 57,14 36 28 16 58,21 67 39 69 1,03 20 0,30 1 0,01 2 0 0 0
124. Hlaváček Petr 1974
Piráti A Louny
63,4 66,67 40 24 16 63,93 61 39 61 1,00 8 0,13 1 0,02 0 0 0 0
125. Kutzler Ludvík
Vikingové A Litoměřice
63,3 66,67 40 36 24 62,92 89 56 85 0,96 12 0,13 2 0,02 0 0 0 0
126. Pecák Karel
Predators Chomutov
63,2 75,00 40 36 27 65,91 88 58 43 0,49 13 0,15 0 0,00 2 0 0 0
127. Tauchman Miroslav
Norci z Astry Česká Lípa
63,1 75,00 40 36 27 65,56 90 59 60 0,67 10 0,11 0 0,00 1 0 0 0
128. Valter Kamil
Vyprahlo B Čáslavka
62,9 82,14 40 28 23 69,44 72 50 26 0,36 6 0,08 0 0,00 1 0 0 0
129. Čížek Zdeněk 1982
Black Cat Výškov
62,9 66,67 40 39 26 60,42 96 58 92 0,96 17 0,18 2 0,02 0 0 0 0
130. Beránek Jiří
Václavák B Černčice
62,7 80,00 24 20 16 70,83 48 34 19 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
131. Pusch Petr
Formani B Vlčáci Duchcov
62,7 72,41 40 29 21 66,20 71 47 32 0,45 11 0,15 3 0,04 0 0 0 0
132. Kindl Martin
Flyers Duo Most
62,7 64,29 40 28 18 62,12 66 41 49 0,74 14 0,21 2 0,03 0 0 0 0
133. Syrový Lukáš
Sršni Dobranov
62,4 71,43 24 14 10 66,67 33 22 20 0,61 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
134. Šanda Zdeněk
Noční můry Most
62,3 75,00 40 40 30 68,04 97 66 48 0,49 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
135. Hanzlík Matěj
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
62,3 66,67 40 33 22 63,29 79 50 74 0,94 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
136. Hájek Petr
Oceloti Most
62,3 58,97 40 39 23 60,64 94 57 93 0,99 20 0,21 1 0,01 1 0 0 0
137. Vinický Roman
Tep Darts s.r.o. Dubí
62,2 67,50 40 40 27 63,00 100 63 87 0,87 14 0,14 1 0,01 0 0 0 0
138. Kopčo Jan
Zelenáči Prosetice
62,1 65,00 40 40 26 61,00 100 61 85 0,85 21 0,21 1 0,01 1 0 0 0
139. Braum Jan
Danielli Most
62,1 65,00 40 40 26 60,42 96 58 81 0,84 16 0,17 1 0,01 2 0 0 0
140. Grušpier Ladislav
Gambrinus žraloci Pokratice
61,8 65,63 40 32 21 59,21 76 45 68 0,89 15 0,20 0 0,00 0 0 0 0
141. Kellner Ladislav
Slavoj Kopeček Děčín
61,7 76,19 24 21 16 67,31 52 35 22 0,42 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
142. Tkáč Petr
Motorest Liběšice
61,7 65,63 40 32 21 62,67 75 47 62 0,83 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
143. Vajgl Petr
Grinhorn Úštek 2015
61,6 78,13 40 32 25 65,43 81 53 40 0,49 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
144. Šiler Milan
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
61,6 71,05 40 38 27 66,67 93 62 46 0,49 14 0,15 0 0,00 0 0 0 0
145. Kraus Karel 1993
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
61,6 64,71 40 34 22 56,47 85 48 85 1,00 15 0,18 1 0,01 3 0 0 0
146. Knotek Petr
Phoenix A Ústí nad Labem
61,3 72,50 40 40 29 65,96 94 62 43 0,46 7 0,07 2 0,02 0 0 0 0
147. Kocourek Stanislav
Rokáč Most
61,2 72,22 40 36 26 67,06 85 57 43 0,51 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
148. Radosta Ondřej
Slavoj Kopeček Děčín
61,0 71,43 24 14 10 64,52 31 20 15 0,48 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
149. Turan Michal
WFS Evaň
60,8 72,22 40 36 26 67,44 86 58 35 0,41 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
150. Chuchel Jiří
Fešáci Opárno
60,8 61,11 40 36 22 56,98 86 49 71 0,83 23 0,27 1 0,01 1 0 0 0
151. Brand David
Dream Team Krušnohorci Jirkov
60,7 68,42 40 38 26 63,33 90 57 60 0,67 6 0,07 1 0,01 1 0 0 0
152. Weiss Lukáš
Trojky vidle Měrunice
60,7 64,71 40 34 22 60,23 88 53 77 0,88 19 0,22 0 0,00 0 0 0 0
153. Belza Zdeněk
Vikingové B Litoměřice
60,3 65,00 40 40 26 60,82 97 59 77 0,79 14 0,14 1 0,01 0 0 0 0
154. Lifka Kamil
Ústředna Bílina
60,0 72,50 40 40 29 63,46 104 66 69 0,66 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
155. Novák Milan
Kapitán Duchcov
60,0 70,83 40 24 17 64,41 59 38 33 0,56 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
156. Ďurčová Martina
Slepýši z Kopečku Děčín
60,0 66,67 24 18 12 65,85 41 27 21 0,51 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
157. Srb Petr
A je to Chomutov
60,0 62,50 40 40 25 59,79 97 58 82 0,85 16 0,16 1 0,01 0 0 0 0
158. Keller Tomáš
Zelenáči Prosetice
60,0 62,50 40 24 15 57,89 57 33 54 0,95 7 0,12 0 0,00 1 0 0 0
159. Zedník Jan
Torzo B Bílina
60,0 55,00 40 20 11 52,08 48 25 52 1,08 13 0,27 0 0,00 0 1 0 0
160. Fojta František
Vikingové A Litoměřice
59,9 67,50 40 40 27 57,14 105 60 92 0,88 24 0,23 0 0,00 0 0 0 0
161. Merunka Jan
Slavoj Kopeček Děčín
59,8 75,00 24 16 12 67,50 40 27 18 0,45 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
162. Hornych Vladimír
Arsenal B Most
59,7 73,68 40 38 28 63,16 95 60 47 0,49 12 0,13 0 0,00 0 0 0 0
163. Dvořák Tomáš
Ložisková mafie C1 Pšov
59,6 61,11 40 36 22 58,89 90 53 79 0,88 14 0,16 2 0,02 1 0 0 0
164. Mikolanda Jaroslav
Seven point´s Teplice
59,5 78,13 40 32 25 65,12 86 56 45 0,52 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
165. Franta Roman
Pijonýři B Litvínov
59,4 69,44 40 36 25 63,64 88 56 41 0,47 12 0,14 1 0,01 0 0 0 0
166. Řepík Roman
Cowhand Dušníky
59,3 80,77 40 26 21 70,49 61 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
167. Maliňák Roman
Věčná žízeň Lipno
59,2 70,00 40 40 28 61,22 98 60 60 0,61 6 0,06 0 0,00 3 0 0 0
168. Fidler David
Bombardéři Děčany
59,2 48,00 40 25 12 50,82 61 31 87 1,43 16 0,26 1 0,02 0 0 0 0
169. Šafařík Tomáš
ŠK Duha Jirkov
58,9 65,00 40 40 26 59,38 96 57 71 0,74 12 0,13 1 0,01 0 0 0 0
170. Sochor Miloš
ZB Karakal A Ročov
58,9 61,29 40 31 19 55,41 74 41 65 0,88 13 0,18 1 0,01 1 0 0 0
171. Nodes Oldřich
Mlamoj Darts B Most
58,8 65,00 40 40 26 61,54 104 64 67 0,64 18 0,17 2 0,02 0 0 0 0
172. Bartušek Josef
Lions Darts Třeboutice
58,8 61,11 40 36 22 57,30 89 51 72 0,81 18 0,20 2 0,02 0 0 0 0
173. Janda Václav
P.P. Petrom Kadaň
58,8 60,61 40 33 20 58,97 78 46 68 0,87 7 0,09 1 0,01 1 0 0 0
174. Grégr Pavel
Mimo provoz Lovosice
58,5 61,54 40 39 24 59,78 92 55 66 0,72 8 0,09 3 0,03 1 0 0 0
175. Piskel Zdeněk
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
58,4 68,18 40 22 15 62,50 56 35 39 0,70 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
176. Bírovka Adam
Slavoj Kopeček Děčín
58,4 63,64 24 22 14 60,78 51 31 39 0,76 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
177. Weinhauer Zdeněk
Mexiko Chomutov
58,3 60,00 40 40 24 56,57 99 56 101 1,02 14 0,14 0 0,00 0 0 0 0
178. Sunkovský Ivan
Pivoni Čížkovice
58,1 65,52 40 29 19 63,89 72 46 36 0,50 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
179. Gunár Michal
Kameňáci Libořice
58,1 62,86 40 35 22 59,30 86 51 69 0,80 11 0,13 0 0,00 0 0 0 0
180. Fidler František
Bombardéři Děčany
58,1 52,38 40 21 11 52,83 53 28 52 0,98 18 0,34 1 0,02 0 0 0 0
181. Lefík Michal
Dream Team B Jirkov
58,0 70,00 40 40 28 63,27 98 62 48 0,49 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
182. Kulhánek Karel
Gigant team Krásný Dvůr
57,9 72,00 40 25 18 66,13 62 41 20 0,32 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
183. Beneš Martin
Kameňáci Libořice
57,9 68,42 40 38 26 61,05 95 58 62 0,65 5 0,05 2 0,02 0 0 0 0
184. Adamička Lukáš
Buldogs 06 Libochovice
57,9 62,50 24 16 10 61,54 39 24 25 0,64 4 0,10 1 0,03 0 0 0 0
185. Zajíc Tomáš
Ložisková mafie A1 Pšov
57,8 63,89 40 36 23 58,24 91 53 57 0,63 15 0,16 3 0,03 1 0 0 0
186. Vágner Richard
Vyprahlo B Čáslavka
57,7 65,00 40 40 26 61,00 100 61 67 0,67 6 0,06 1 0,01 0 1 0 0
187. Vaja Martin
Těžké Váhy Liběšice
57,6 46,43 40 28 13 52,70 74 39 87 1,18 17 0,23 5 0,07 1 0 0 0
188. Priesol Marian
Tep Darts s.r.o. Dubí
57,5 61,54 40 26 16 60,66 61 37 46 0,75 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
189. Dvořák Jaroslav
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
57,2 69,23 40 26 18 60,29 68 41 40 0,59 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
190. Šimek Martin
Chachaři Bohušovice n/O.
57,2 66,67 24 24 16 59,02 61 36 31 0,51 10 0,16 2 0,03 0 0 0 0
191. Vejmola Vladimír
ZOO Lahošť
57,1 77,27 40 22 17 69,09 55 38 5 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
192. Kotner Karel
Nervotoči na Pekárně Most
57,1 62,96 40 27 17 57,97 69 40 59 0,86 5 0,07 2 0,03 0 0 0 0
193. Mostecký Petr
Slepýši z Kopečku Děčín
56,9 66,67 24 15 10 66,67 36 24 13 0,36 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
194. Vlach Václav
Predators Chomutov
56,6 68,00 40 25 17 61,29 62 38 27 0,44 6 0,10 1 0,02 0 0 0 0
195. Vojtěch Jakub
Křováci Jílové
56,6 60,00 40 40 24 60,00 100 60 70 0,70 14 0,14 0 0,00 0 0 0 0
196. Kudláček Bohuslav
Magistři Duo Most
56,5 66,67 40 36 24 62,92 89 56 43 0,48 4 0,04 0 0,00 1 0 0 0
197. Záleský Martin
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
56,5 60,00 40 40 24 53,77 106 57 95 0,90 19 0,18 3 0,03 1 0 0 0
198. Dáňa Radek
Trojky vidle Měrunice
56,5 58,33 40 24 14 58,33 60 35 46 0,77 10 0,17 0 0,00 0 0 0 0
199. Horváth Roman
Cihláři Žatec
56,5 53,57 40 28 15 56,52 69 39 64 0,93 13 0,19 0 0,00 0 0 0 0
200. Vecko Jakub
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
56,4 61,11 40 36 22 57,95 88 51 59 0,67 14 0,16 0 0,00 0 0 0 0
201. Matějka Pavel
Důchodci Synot Žatec
56,4 57,89 40 38 22 56,04 91 51 52 0,57 20 0,22 4 0,04 0 0 0 0
202. Tesař Jaroslav
Snajpři Bílina
56,3 75,00 40 24 18 68,42 57 39 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
203. Kopecký Václav
Hrozen B Ploskovice
56,3 56,67 40 30 17 54,17 72 39 62 0,86 13 0,18 1 0,01 0 0 0 0
204. Dokoupilová Barbora
Pivaři Mandl Žatec
56,2 75,00 16 16 12 66,67 42 28 10 0,24 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
205. Švamberg Pavel
Draci Ohníč
56,2 64,10 40 39 25 59,79 97 58 61 0,63 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
206. Audy Augustin
Čeští lvi Mimoň
56,1 53,33 40 30 16 52,00 75 39 65 0,87 13 0,17 5 0,07 0 1 0 0
207. Rulf Václav
VP Evaň
56,0 57,89 40 38 22 56,00 100 56 94 0,94 12 0,12 0 0,00 2 0 0 0
208. Fraňo Roman
Magistři Duo Most
55,7 66,67 40 27 18 61,19 67 41 36 0,54 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
209. Jánský Jiří
Black Wolves Benešov n/P.
55,6 71,79 40 39 28 65,63 96 63 13 0,14 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
210. Marek Miroslav 1976
Věčná žízeň Lipno
55,6 65,00 40 20 13 62,00 50 31 28 0,56 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
211. Berka Milan
Přeborníci Hrob
55,3 60,00 40 30 18 57,14 70 40 47 0,67 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
212. Berg Martin
Dobrodruzi Litvínov
55,3 48,65 40 37 18 50,54 93 47 109 1,17 20 0,22 0 0,00 1 0 0 0
213. Schneider Pavel
A je to Chomutov
55,2 61,29 40 31 19 59,49 79 47 47 0,59 9 0,11 1 0,01 0 0 0 0
214. Franta Vladimír
No Stress Dobranov
55,2 54,05 40 37 20 54,26 94 51 75 0,80 21 0,22 1 0,01 1 0 0 0
215. Jelínek Vítězslav
Leopardi Libouchec
55,0 62,50 40 40 25 58,25 103 60 74 0,72 6 0,06 2 0,02 0 0 0 0
216. Pořízek Jan
Predátoři Heřmanice
54,9 69,23 40 39 27 60,19 103 62 46 0,45 10 0,10 0 0,00 0 0 0 0
217. Vican Daniel
Danielli Most
54,8 58,06 40 31 18 53,09 81 43 66 0,81 15 0,19 1 0,01 1 0 0 0
218. Holý Miloš
Václavák A Černčice
54,8 56,41 40 39 22 52,63 95 50 63 0,66 17 0,18 4 0,04 2 0 0 0
219. Jindra Miroslav
Ložisková Mafie D1 Pšov
54,7 67,74 40 31 21 62,34 77 48 22 0,29 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
220. Tůmová Petra
Flyers Duo Most
54,7 66,67 40 21 14 58,49 53 31 31 0,58 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
221. Horčík Vojtěch
Hrozen B Ploskovice
54,7 62,86 40 35 22 56,98 86 49 57 0,66 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
222. Svoboda Miroslav
Sokolíci Synot Žatec
54,7 59,46 40 37 22 53,19 94 50 82 0,87 14 0,15 0 0,00 0 0 0 0
223. Gráfek Martin
1. DC Litoměřice
54,6 60,00 40 40 24 54,29 105 57 90 0,86 12 0,11 2 0,02 0 0 0 0
224. Vlček Patrik
Sokolové Želenky
54,5 60,53 40 38 23 52,58 97 51 81 0,84 13 0,13 2 0,02 0 0 0 0
225. Majerhofer Petr
A je to Chomutov
54,4 58,97 40 39 23 54,26 94 51 62 0,66 15 0,16 1 0,01 0 0 0 0
226. Večeře Miroslav
Sympaťáci Podbořany
54,3 65,00 40 40 26 61,00 100 61 37 0,37 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
227. Sloup Václav
ÚPM Schooters Sukorady
54,2 57,50 40 40 23 59,18 98 58 68 0,69 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
228. Markuliak Pavel
Vydle Jirkov
54,2 57,50 40 40 23 56,44 101 57 79 0,78 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
229. Fanta Miroslav
Vikingové A Litoměřice
54,2 57,50 40 40 23 54,55 99 54 82 0,83 12 0,12 0 0,00 0 0 0 0
230. Novotný Jindřich
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
54,2 53,57 40 28 15 52,70 74 39 64 0,86 14 0,19 3 0,04 0 0 0 0
231. Pokorný Radek
Václavák A Černčice
54,2 53,13 40 32 17 55,26 76 42 61 0,80 9 0,12 0 0,00 1 0 0 0
232. Mülling Jan
Ložisková mafie A1 Pšov
54,2 50,00 40 30 15 49,30 71 35 44 0,62 20 0,28 3 0,04 1 1 0 0
233. Rajniš Roman
Piráti A Louny
54,1 59,38 40 32 19 55,56 81 45 61 0,75 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
234. Reichl Vít
Vikingové B Litoměřice
54,1 55,56 40 36 20 54,44 90 49 78 0,87 12 0,13 0 0,00 0 0 0 0
235. Řehánek Aleš
Black Bears Benešov n/P.
54,1 51,52 40 33 17 49,43 87 43 81 0,93 23 0,26 2 0,02 1 0 0 0
236. Kobrle Miroslav
Chachaři Bohušovice n/O.
53,8 62,50 24 24 15 55,36 56 31 29 0,52 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
237. Hotový Miroslav
Václavák A Černčice
53,7 48,65 40 37 18 51,16 86 44 70 0,81 17 0,20 0 0,00 3 0 0 0
238. Verner Ondřej
Arsenal C Most
53,6 73,08 40 26 19 65,63 64 42 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
239. Mezenský Václav
Gigant team Krásný Dvůr
53,6 64,86 40 37 24 58,51 94 55 36 0,38 11 0,12 1 0,01 0 0 0 0
240. Srp Karel
Nervotoči B. Most
53,6 59,46 40 37 22 59,34 91 54 48 0,53 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
241. Reichl František
ŠK Duha Jirkov
53,6 55,00 40 40 22 51,00 100 51 98 0,98 13 0,13 1 0,01 0 0 0 0
242. Urban Jaroslav
Sršni Vědlice
53,6 52,50 40 40 21 50,98 102 52 104 1,02 15 0,15 2 0,02 0 0 0 0
243. Vítr Jiří
Kotelníci 700 B Most
53,4 57,50 40 40 23 55,00 100 55 75 0,75 10 0,10 1 0,01 0 0 0 0
244. Rážek Miroslav
Kingsman Písty
53,3 58,97 40 39 23 57,29 96 55 62 0,65 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
245. Sajda Josef
Bídné stroje Most
53,2 63,33 40 30 19 56,94 72 41 29 0,40 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
246. Sýkora Václav
Špuntíci 2011 B Most
53,2 60,71 40 28 17 61,11 72 44 36 0,50 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
247. Poliak Ľubomír
Hrušky Litvínov
53,1 57,50 40 40 23 54,90 102 56 65 0,64 18 0,18 0 0,00 0 0 0 0
248. Moučka Daniel
Těžké Váhy Liběšice
53,0 50,00 40 32 16 50,63 79 40 68 0,86 18 0,23 1 0,01 0 0 0 0
249. Přenosil Jiří
Klikaři Litvínov
53,0 46,15 40 26 12 46,67 60 28 73 1,22 9 0,15 1 0,02 0 0 0 0
250. Holub Ruslan
Zelenáči Prosetice
52,9 61,90 40 21 13 56,86 51 29 32 0,63 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
251. Rauch Jan
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
52,9 45,00 40 20 9 50,98 51 26 45 0,88 11 0,22 2 0,04 1 0 0 0
252. Brokeš Martin
Nemesis Dobranov
52,7 60,00 40 40 24 56,19 105 59 66 0,63 12 0,11 0 0,00 0 0 0 0
253. Kašpar Petr
Viktoria Lom
52,7 59,46 40 37 22 58,24 91 53 59 0,65 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
254. Círus David
Prezidenti Horní Řepčice
52,6 57,50 40 40 23 54,55 99 54 63 0,64 12 0,12 1 0,01 0 0 0 0
255. Václavík Radek
Druhý dech Bílina
52,6 55,56 40 36 20 51,76 85 44 57 0,67 13 0,15 0 0,00 1 0 0 0
256. Sobotka Drahoslav
Dream Team B Jirkov
52,3 60,00 40 35 21 54,65 86 47 53 0,62 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
257. Bžochová Vladislava
Šutráci B Oldřichov
52,3 58,33 40 36 21 53,49 86 46 46 0,53 12 0,14 1 0,01 0 0 0 0
258. Pilař Jiří
Mlamoj Darts A Most
52,3 46,43 36 28 13 46,38 69 32 67 0,97 20 0,29 1 0,01 0 0 0 0
259. Opat Jan
P.P. Petrom Kadaň
52,2 48,15 40 27 13 50,75 67 34 62 0,93 12 0,18 1 0,01 0 0 0 0
260. Bartoš Radek
1. DC Litoměřice
51,9 58,33 40 36 21 56,18 89 50 54 0,61 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
261. Hájek Otto
Kapitán Duchcov
51,9 58,33 40 24 14 56,90 58 33 32 0,55 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
262. Žák Otakar
Mlamoj Darts B Most
51,9 53,57 40 28 15 52,24 67 35 41 0,61 12 0,18 1 0,01 0 0 0 0
263. Hanzlík Walter
Denisa Bohušovice n/O.
51,8 50,00 40 40 20 51,00 100 51 78 0,78 16 0,16 3 0,03 1 0 0 0
264. Kutzler Martin
Cowhand Dušníky
51,7 72,50 40 40 29 64,42 104 67 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
265. Týma Zdeněk
Přeborníci Hrob
51,7 57,14 40 35 20 55,17 87 48 48 0,55 11 0,13 0 0,00 0 0 0 0
266. Bělohoubek Petr
Grinhorn Úštek 2015
51,6 62,50 40 40 25 60,61 99 60 28 0,28 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
267. Kolář Libor
Slepýši z Kopečku Děčín
51,6 61,11 24 18 11 55,81 43 24 19 0,44 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
268. Janák František
Blue Sharks Libočany
51,6 57,50 40 40 23 55,56 99 55 51 0,52 12 0,12 0 0,00 0 0 0 0
269. Šteflík Václav
Odyssea Litvínov
51,4 62,86 40 35 22 59,30 86 51 33 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
270. Turok Andrej
Václavák A Černčice
51,4 53,85 40 26 14 53,97 63 34 39 0,62 7 0,11 1 0,02 0 0 0 0
271. Bilský Martin
Křováci Jílové
51,3 58,33 40 36 21 52,75 91 48 52 0,57 12 0,13 0 0,00 1 0 0 0
272. Hudcová Oldřiška
ŠK Křims Velká Černoc
51,2 68,75 16 16 11 59,52 42 25 13 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
273. Bachár Miloslav
Šipková růže Jirkov
51,0 52,38 40 21 11 51,92 52 27 39 0,75 2 0,04 2 0,04 1 0 0 0
274. Kozák Jaroslav
Fešáci Opárno
51,0 43,59 40 39 17 43,88 98 43 100 1,02 28 0,29 2 0,02 1 0 0 0
275. Krepčík František
Viktoria Lom
50,9 57,50 40 40 23 54,64 97 53 46 0,47 9 0,09 0 0,00 1 0 0 0
276. Holomucký Tomáš
Norci z Astry Česká Lípa
50,8 55,56 40 36 20 54,22 83 45 46 0,55 4 0,05 1 0,01 0 0 0 0
277. Najbert Pavel
Dream Team B Jirkov
50,7 56,67 40 30 17 54,17 72 39 37 0,51 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
278. Smolík Petr
Lions Darts Třeboutice
50,7 50,00 40 36 18 51,19 84 43 57 0,68 14 0,17 0 0,00 0 0 0 0
279. Hojka Radek
Seven point´s Teplice
50,6 61,11 40 36 22 56,18 89 50 32 0,36 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
280. Soukup Marek
Na Rozcestí Podbořany A
50,6 57,50 40 40 23 54,84 93 51 42 0,45 5 0,05 1 0,01 0 0 0 0
281. Páv Karel
Piráti A Louny
50,6 51,52 40 33 17 48,81 84 41 81 0,96 10 0,12 0 0,00 0 0 0 0
282. Pavlo Michal
Denisa Bohušovice n/O.
50,6 47,50 40 40 19 50,51 99 50 79 0,80 18 0,18 1 0,01 0 0 0 0
283. Dostál Petr
Ložisková mafie A1 Pšov
50,5 50,00 40 40 20 47,12 104 49 92 0,88 21 0,20 2 0,02 0 0 0 0
284. Kukla Jan
Lišáci Vroutek
50,3 60,53 40 38 23 58,33 96 56 34 0,35 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
285. Pokorná Markéta
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
50,3 50,00 40 34 17 50,00 88 44 63 0,72 19 0,22 1 0,01 0 0 0 0
286. Mairichová Barbora
Druhý dech Bílina
50,2 52,63 40 38 20 50,51 99 50 70 0,71 12 0,12 3 0,03 1 0 0 0
287. Kumštár Petr
13. pramen Žatec
50,2 48,48 40 33 16 48,15 81 39 65 0,80 16 0,20 1 0,01 0 0 0 0
288. Valach Tomáš
Vyprahlo A Čáslavka
50,0 61,11 40 36 22 57,95 88 51 23 0,26 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
289. Urban Petr
Drink Teplice
50,0 50,00 40 28 14 50,72 69 35 54 0,78 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
290. Stach Jaroslav
Viktoria Synot Žatec
49,9 68,75 40 32 22 61,73 81 50 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
291. Glogovský František
Splašený koně Most
49,8 52,63 40 38 20 51,04 96 49 75 0,78 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
292. Skopař Petr
Kozí Dech A Most
49,7 72,22 40 36 26 60,64 94 57 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
293. Dolejší Vladimír
Pod tribunou Most
49,6 65,00 40 20 13 57,69 52 30 17 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
294. Vlk František
Kozí Dech A Most
49,5 63,89 40 36 23 61,63 86 53 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
295. Chlupáč Jiří
Splašený koně Most
49,3 46,67 40 30 14 48,00 75 36 66 0,88 10 0,13 2 0,03 0 0 0 0
296. Šerých Jindřich
Mexiko Chomutov
49,3 45,45 40 33 15 46,67 75 35 71 0,95 8 0,11 1 0,01 0 0 0 0
297. Vašut Zdeněk
Arrows Litoměřice
49,2 65,00 40 40 26 61,22 98 60 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
298. Štrba Vlastislav
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
49,1 61,90 40 21 13 57,41 54 31 19 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
299. Pfeiferová Andrea
Piráti C Louny
49,1 59,38 40 32 19 55,00 80 44 32 0,40 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
300. Šejirman Robert
Odyssea Litvínov
48,9 57,14 40 28 16 56,34 71 40 31 0,44 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
301. Onodi Stanislav
Litoměřičtí Šamani
48,9 51,52 40 33 17 51,25 80 41 49 0,61 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
302. Kout Jiří
Prezidenti Horní Řepčice
48,9 47,50 40 40 19 49,00 100 49 71 0,71 16 0,16 0 0,00 2 0 0 0
303. Blecha Antonín
Viktoria Lom
48,8 56,41 40 39 22 51,61 93 48 40 0,43 7 0,08 2 0,02 0 0 0 0
304. Rába Ladislav
Phoenix A Ústí nad Labem
48,8 54,29 40 35 19 52,33 86 45 43 0,50 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
305. Kopřiva Petr
Vydle Jirkov
48,8 53,13 40 32 17 51,81 83 43 55 0,66 5 0,06 2 0,02 0 0 0 0
306. Vostrý Jiří 1959
Šipková růže Jirkov
48,8 46,88 40 32 15 48,65 74 36 48 0,65 14 0,19 0 0,00 0 0 0 0
307. Quasniczka Jiří
Acrus Litoměřice
48,7 64,52 40 31 20 58,44 77 45 0 0,00 0 0,00 2 0,03 1 0 0 0
308. Zábranský Antonín
Jahůdky Žatec
48,7 56,25 40 32 18 54,55 77 42 33 0,43 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
309. Kurucz Martin
Black Cat Výškov
48,6 52,94 40 34 18 50,57 87 44 61 0,70 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
310. Hájek Luboš
Špuntíci 2011 B Most
48,5 53,57 40 28 15 54,93 71 39 32 0,45 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
311. Růžička Martin
Zbouraní garážníci Nový Bor
48,4 53,33 40 30 16 50,00 70 35 40 0,57 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
312. Jahoda Michal
Norci z Astry Česká Lípa
48,4 53,13 40 32 17 50,00 74 37 38 0,51 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
313. Kufel Jiří
Kapitán Duchcov
48,3 52,94 40 34 18 53,57 84 45 45 0,54 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
314. Kolář Petr
Křováci Jílové
48,2 53,13 40 32 17 53,16 79 42 33 0,42 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
315. Palička Petr
Oceloti Most
48,2 52,17 40 23 12 50,00 56 28 34 0,61 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
316. Tichý Michal 1983
Šipková růže Jirkov
48,2 51,52 40 33 17 49,40 83 41 60 0,72 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
317. Jež Petr
Ježek Chomutov
48,2 43,75 40 32 14 50,59 85 43 65 0,76 16 0,19 0 0,00 0 0 0 0
318. Ševčík Dušan
ZB Karakal B Ročov
48,1 56,25 16 16 9 54,76 42 23 18 0,43 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
319. Budjač Jan
13. pramen Žatec
48,0 50,00 40 24 12 50,85 59 30 33 0,56 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
320. Michalak Jolanta
Špuntíci 2011 B Most
47,8 58,33 40 24 14 51,72 58 30 27 0,47 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
321. Kousek Slavomír
Na šrot Libořice
47,8 51,61 40 31 16 51,28 78 40 39 0,50 11 0,14 0 0,00 0 0 0 0
322. Hampl Martin
Bakaláři Snědovice
47,8 43,24 40 37 16 48,28 87 42 75 0,86 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
323. Horák František
Maséři Luna Litoměřice
47,7 66,67 36 36 24 60,00 95 57 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
324. Schramm Zdeněk
Lihoví piráti Podbořany
47,7 63,64 40 22 14 58,49 53 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
325. Vojar Petr
Důchodci Synot Žatec
47,7 51,35 40 37 19 51,04 96 49 52 0,54 11 0,11 2 0,02 0 0 0 0
326. Balážová Juliána
Mamlas Team Heřmanov
47,6 66,67 40 36 24 58,70 92 54 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
327. Stechmüller Jiří
Satani Lom
47,6 55,56 40 36 20 53,76 93 50 41 0,44 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
328. Müller Josef
Nervotoči na Pekárně Most
47,6 47,62 40 21 10 50,00 50 25 34 0,68 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
329. Driák Zdeněk
Hrušky Litvínov
47,5 52,78 40 36 19 48,86 88 43 46 0,52 12 0,14 0 0,00 0 0 0 0
330. Makula Bartoloměj
Torzo A Bílina
47,5 45,45 40 33 15 46,43 84 39 62 0,74 13 0,15 1 0,01 0 1 0 0
331. Müller Petr
Šutráci B Oldřichov
47,4 48,57 40 35 17 51,72 87 45 54 0,62 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
332. Mach Petr 1955
Šutráci A Oldřichov
47,3 51,61 40 31 16 47,95 73 35 48 0,66 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
333. Repetný Pavel
Draci Ohníč
47,3 50,00 40 26 13 51,61 62 32 29 0,47 5 0,08 1 0,02 0 0 0 0
334. Jeřábek Jiří
Bídné stroje Most
47,2 60,00 40 30 18 54,05 74 40 21 0,28 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
335. Vondráček Martin
Nervotoči B. Most
47,2 54,84 40 31 17 54,43 79 43 30 0,38 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
336. Kováč Miroslav 1965
Noční můry Most
47,2 50,00 40 22 11 48,00 50 24 26 0,52 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
337. Chára Hynek
Predátoři Krupka
47,2 44,44 40 36 16 46,51 86 40 59 0,69 14 0,16 1 0,01 1 0 0 0
338. Zetek Jiří
ZB Karakal A Ročov
47,1 51,61 40 31 16 49,37 79 39 53 0,67 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
339. Aulík Petr
Torzo A Bílina
47,1 35,90 40 39 14 42,57 101 43 76 0,75 31 0,31 3 0,03 2 1 0 0
340. Kovářová Jana
WFS Evaň
47,0 60,00 40 40 24 55,24 105 58 18 0,17 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
341. Sklenář Lukáš
Nervotoči B. Most
47,0 54,17 40 24 13 54,10 61 33 27 0,44 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
342. Weinert Zdeněk
Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří
47,0 52,94 40 34 18 51,16 86 44 39 0,45 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
343. Pohnětal Vlastimil
Predátoři Krupka
47,0 45,95 40 37 17 47,73 88 42 65 0,74 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
344. Hrušovský Pavel
Formani B Liběchov
46,8 63,89 40 36 23 58,24 91 53 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
345. Lukáč František
Viktoria Synot Žatec
46,8 62,96 40 27 17 57,58 66 38 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
346. Hlavnička Jaroslav
Lions Darts Třeboutice
46,8 47,22 40 36 17 48,86 88 43 58 0,66 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
347. Čepelák Zdeněk
Pijonýři B Litvínov
46,8 46,43 40 28 13 47,22 72 34 52 0,72 12 0,17 0 0,00 0 0 0 0
348. Pavliš Pavel
ZOO Lahošť
46,7 59,26 40 27 16 57,14 70 40 9 0,13 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
349. Cibulka Ondřej
Pijonýři A Litvínov
46,7 50,00 40 40 20 50,00 96 48 56 0,58 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
350. Skramušský Josef
Diesláci Proboštov
46,7 45,45 36 22 10 45,61 57 26 51 0,89 6 0,11 1 0,02 0 0 0 0
351. Bohatý Pavel
Black Cat Výškov
46,7 42,42 40 33 14 46,43 84 39 78 0,93 9 0,11 1 0,01 0 0 0 0
352. Srkal Miroslav
Na Rozcestí Podbořany B
46,6 59,38 40 32 19 59,49 79 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
353. Matunák Josef
Jahůdky Žatec
46,5 54,84 40 31 17 52,11 71 37 16 0,23 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
354. Krob Jiří
Václavák A Černčice
46,5 52,17 40 23 12 49,12 57 28 29 0,51 4 0,07 0 0,00 1 0 0 0
355. Stránský Václav
Piráti B Podbořany
46,3 60,00 40 40 24 58,59 99 58 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
356. Hlavsa Jiří
ZB Karakal B Ročov
46,3 50,00 16 8 4 52,63 19 10 7 0,37 0 0,00 1 0,05 0 0 0 0
357. Cink Jan
Draci Ohníč
46,3 48,65 40 37 18 50,00 94 47 51 0,54 10 0,11 1 0,01 0 0 0 0
358. Balín Roman
Arsenal B Most
46,3 46,67 40 30 14 47,95 73 35 45 0,62 10 0,14 0 0,00 0 0 0 0
359. Jíra Pavel
Důchodci Synot Žatec
46,3 40,00 40 20 8 47,92 48 23 41 0,85 5 0,10 0 0,00 0 0 0 0
360. Linhart Jiří
Predátoři Heřmanice
46,2 50,00 40 40 20 51,96 102 53 51 0,50 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
361. Stoklasa Jiří
Litoměřičtí Šamani
46,1 45,95 40 37 17 52,08 96 50 51 0,53 10 0,10 1 0,01 0 0 0 0
362. Král Josef
Flames Litoměřice
46,0 58,33 24 24 14 56,36 55 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
363. Písek Marek
Arsenal B Most
46,0 56,25 40 32 18 53,25 77 41 21 0,27 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
364. Fišerová Štěpánka
Vikingové B Litoměřice
46,0 52,94 40 34 18 49,43 87 43 43 0,49 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
365. Kroček Martin
DC Kaplička Jirkov
45,9 47,06 40 34 16 45,88 85 39 48 0,56 13 0,15 3 0,04 0 0 0 0
366. Schieferdecker Vít
Ložisková Mafie D1 Pšov
45,8 48,00 40 25 12 47,27 55 26 24 0,44 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
367. Ježek Jan
Těžké Váhy Liběšice
45,8 44,00 40 25 11 45,76 59 27 33 0,56 7 0,12 1 0,02 2 0 0 0
368. Malý Vladimír
Těžké Váhy Liběšice
45,8 42,86 40 35 15 47,06 85 40 74 0,87 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
369. Brabec Milan
ŠK Duha Jirkov
45,8 41,67 40 36 15 44,71 85 38 72 0,85 11 0,13 0 0,00 0 0 0 0
370. Sůra Jiří
Black Eagles Benešov n/Pl.
45,6 58,33 40 36 21 57,47 87 50 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
371. Koutný Marek
Bláža Team Kravaře
45,6 42,86 40 21 9 46,15 52 24 39 0,75 4 0,08 1 0,02 1 0 0 0
372. Zenko Jaroslav 1965
Vydle Jirkov
45,6 41,67 40 36 15 43,82 89 39 70 0,79 13 0,15 2 0,02 1 0 0 0
373. Salač Petr
Predátoři Heřmanice
45,5 52,50 40 40 21 51,43 105 54 50 0,48 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
374. Vokoun Martin
Hrobaři Charvatce
45,5 46,15 40 26 12 46,88 64 30 34 0,53 10 0,16 1 0,02 0 0 0 0
375. Kuchta Miroslav
Bídné stroje Most
45,4 53,13 40 32 17 51,81 83 43 35 0,42 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
376. Sivák Tomáš
Špuntíci 2011 B Most
45,2 53,57 40 28 15 49,25 67 33 25 0,37 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
377. Baša Michal
Sympaťáci Podbořany
45,2 52,50 40 40 21 51,49 101 52 32 0,32 9 0,09 0 0,00 0 0 0 0
378. Šulc Šebestián
Magistři Duo Most
45,2 51,52 40 33 17 50,59 85 43 34 0,40 8 0,09 0 0,00 0 0 0 0
379. Ondřejec Lukáš
A je to Chomutov
45,2 45,83 40 24 11 45,16 62 28 40 0,65 6 0,10 1 0,02 2 0 0 0
380. Čadek Bedřich
Sporťáci s.r.o. Jirkov
45,2 45,00 40 20 9 46,00 50 23 34 0,68 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
381. Lekeš Lubomil
U Lípy Výškov
45,2 42,50 40 40 17 45,83 96 44 63 0,66 16 0,17 0 0,00 0 0 0 0
382. Strunzová Jitka
Torzo B Bílina
45,1 48,39 40 31 15 43,90 82 36 64 0,78 9 0,11 1 0,01 0 0 0 0
383. Neumann Marek
Zbouraní garážníci Nový Bor
45,1 47,06 40 34 16 48,84 86 42 52 0,60 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
384. Valenta Martin
Ústředna Bílina
45,1 44,12 40 34 15 48,68 76 37 47 0,62 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
385. Waldhauserová Naděžda
Šutráci B Oldřichov
45,0 50,00 40 40 20 48,96 96 47 43 0,45 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
386. Lassman Viktor 1994
Na Rozcestí Podbořany A
44,9 54,55 40 22 12 50,91 55 28 19 0,35 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
387. Mžourek Oldřich
Vikingové A Litoměřice
44,9 38,89 40 36 14 46,74 92 43 62 0,67 15 0,16 0 0,00 2 0 0 0
388. Piller Václav
Pod tribunou Most
44,8 50,00 40 30 15 53,62 69 37 9 0,13 2 0,03 2 0,03 0 0 0 0
389. Šamberger Michal
Oceloti Most
44,7 48,00 40 25 12 48,33 60 29 31 0,52 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
390. Loos Petr 1992
50 NA 50 Litvínov
44,6 48,15 40 27 13 48,57 70 34 43 0,61 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
391. Kolář Jan
Formani B Liběchov
44,5 60,71 40 28 17 56,76 74 42 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
392. Hojka Jiří 1957
Drink Teplice
44,5 56,67 40 30 17 54,55 77 42 12 0,16 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
393. Marušík Jan
Arsenal B Most
44,5 48,72 40 39 19 51,04 96 49 37 0,39 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
394. Menda Petr
Snajpři Bílina
44,4 57,50 40 40 23 55,21 96 53 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
395. Vančura Tomáš
Kotelníci 700 A Most
44,4 56,00 40 25 14 54,39 57 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
396. Jindrová Kateřina
Hrozen B Ploskovice
44,4 50,00 40 36 18 50,00 94 47 44 0,47 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
397. Jahoda Jiří
Bakaláři Snědovice
44,4 42,50 40 40 17 44,33 97 43 76 0,78 9 0,09 1 0,01 0 0 0 0
398. Čechová Radka
Sršni Dobranov
44,3 56,52 24 23 13 53,57 56 30 7 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
399. Malhaus Ladislav
Mamlas Team Heřmanov
44,3 55,56 40 36 20 56,32 87 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
400. Wollenheit Milan
Hrobaři Charvatce
44,3 52,38 40 21 11 50,94 53 27 15 0,28 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
401. Fořt Jiří
Pijonýři B Litvínov
44,3 47,22 40 36 17 47,19 89 42 50 0,56 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
402. Bartoš Zdeněk
Vetřelci z Roudnice nad Labem
44,3 45,00 40 20 9 46,94 49 23 32 0,65 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
403. Lacina Tomáš
Black Eagles Benešov n/Pl.
44,2 60,00 40 20 12 56,60 53 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
404. Lafata Jakub
Piráti B Podbořany
44,2 58,06 40 31 18 55,26 76 42 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
405. Strapák Petr
Arrows Litoměřice
44,2 55,00 40 40 22 56,25 96 54 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
406. Loubková Martina
Zbouraní garážníci Nový Bor
44,2 45,83 40 24 11 49,15 59 29 27 0,46 6 0,10 0 0,00 0 0 0 0
407. Novák Daniel
Flames Litoměřice
44,1 56,25 24 16 9 54,05 37 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
408. Gvizd Tomáš
Bláža Team Kravaře
44,1 33,33 40 27 9 43,48 69 30 62 0,90 11 0,16 1 0,01 1 0 0 0
409. Chmelíček Blahoslav
Nervotoči na Pekárně Most
44,0 45,16 40 31 14 48,15 81 39 47 0,58 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
410. Ludvík Tomáš
Ježek Chomutov
44,0 38,89 40 36 14 44,09 93 41 68 0,73 13 0,14 4 0,04 0 0 0 0
411. Turan Václav 1973
VP Evaň
43,9 43,48 40 23 10 42,86 56 24 32 0,57 12 0,21 0 0,00 0 0 0 0
412. Racek Vilém
Kotelníci 700 A Most
43,7 60,00 40 35 21 55,43 92 51 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
413. Brůžek Josef
Drink Teplice
43,7 46,15 40 26 12 45,16 62 28 29 0,47 9 0,15 0 0,00 0 0 0 0
414. Rychlý Pavel
Šutráci A Oldřichov
43,7 44,74 40 38 17 46,81 94 44 50 0,53 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
415. Slanička Rudolf
Sršni Vědlice
43,6 41,67 40 36 15 43,68 87 38 58 0,67 10 0,11 2 0,02 0 0 0 0
416. Chládek Martin
Satani Lom
43,6 40,63 40 32 13 44,00 75 33 43 0,57 12 0,16 0 0,00 1 0 0 0
417. Čihák Luboš
Mimo provoz Lovosice
43,6 40,54 40 37 15 46,07 89 41 58 0,65 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
418. Piskač Radek
Grinhorn Úštek 2015
43,5 54,17 40 24 13 53,23 62 33 12 0,19 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
419. Týmr Lukáš
Lišáci Vroutek
43,5 51,72 40 29 15 50,00 72 36 24 0,33 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
420. Kvoch Tomáš
Bombarder Střelná
43,5 42,86 40 35 15 44,58 83 37 47 0,57 12 0,14 0 0,00 0 0 0 0
421. Kuzár Petr
Katapult Hvězda A Krupka
43,4 40,00 40 40 16 43,16 95 41 74 0,78 9 0,09 1 0,01 0 0 0 0
422. Dušek Marcel
Arrows Litoměřice
43,3 55,00 40 40 22 55,10 98 54 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
423. Černý Jan
Nervotoči B. Most
43,3 44,12 40 34 15 46,43 84 39 54 0,64 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
424. Sálus Václav
Na Ex Lom
43,2 50,00 40 38 19 49,46 93 46 33 0,35 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
425. Hudík Jiří
WFS Evaň
43,1 48,28 40 29 14 46,48 71 33 27 0,38 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
426. Vašek Pavel
Vetřelci z Roudnice nad Labem
43,1 45,71 40 35 16 48,24 85 41 39 0,46 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
427. Slavíková Lucie
Skrblice Bítozeves
43,0 55,56 24 18 10 53,49 43 23 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
428. Šefl Martin
Dobrodruzi Litvínov
43,0 37,14 40 35 13 40,70 86 35 72 0,84 16 0,19 0 0,00 0 0 0 0
429. Heřman Tomáš
ÚPM Schooters Sukorady
42,9 45,71 40 35 16 45,78 83 38 40 0,48 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
430. Petrlíková Andrea
Mlamoj Darts B Most
42,9 44,44 40 36 16 46,51 86 40 43 0,50 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
431. Havrila Miroslav
Druhý dech Bílina
42,8 47,37 40 38 18 45,26 95 43 50 0,53 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
432. Stuchlý Lukáš
Hrobaři Charvatce
42,7 46,15 40 26 12 47,76 67 32 38 0,57 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
433. Korený Martin
Nemesis Dobranov
42,7 45,00 40 20 9 47,06 51 24 24 0,47 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
434. Svoboda Jaroslav
Piráti B Louny
42,6 42,42 40 33 14 43,75 80 35 52 0,65 6 0,08 0 0,00 1 0 0 0
435. Václavek Miloš
Sporťáci s.r.o. Jirkov
42,6 38,24 40 34 13 41,38 87 36 61 0,70 13 0,15 3 0,03 1 0 0 0
436. Sochor Michal
ZB Karakal A Ročov
42,6 37,50 40 24 9 44,26 61 27 37 0,61 11 0,18 1 0,02 0 0 0 0
437. Synek Pavel
Skrblíci Bítozeves
42,5 55,00 40 20 11 54,90 51 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
438. Titko Josef
Sršni Vědlice
42,5 37,50 40 40 15 44,12 102 45 78 0,76 10 0,10 2 0,02 0 0 0 0
439. Kerešťan Petr
Piráti A Podbořany
42,4 52,78 40 36 19 54,55 88 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
440. Svítek Radek
Black Cat Výškov
42,4 43,33 40 30 13 43,59 78 34 57 0,73 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
441. Valach Jindřich
Vyprahlo A Čáslavka
42,3 50,00 40 36 18 50,53 95 48 22 0,23 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
442. Vojíř Radek
Piráti B Podbořany
42,2 50,00 40 20 10 53,33 45 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
443. Janů Miroslav
Pivoni Čížkovice
42,2 45,00 40 20 9 48,00 50 24 21 0,42 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
444. Till Radek
Norci z Astry Česká Lípa
42,2 44,44 40 36 16 46,74 92 43 42 0,46 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
445. Maleček Ivan
Vetřelci z Roudnice nad Labem
42,2 43,75 40 32 14 45,45 77 35 34 0,44 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
446. Smolík Jaroslav
Dream Team B Jirkov
42,0 44,83 40 29 13 49,33 75 37 29 0,39 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
447. Hvolka David
Predátoři Krupka
42,0 42,86 40 28 12 46,38 69 32 38 0,55 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
448. Kokešová Miroslava
Black Death Budyně n/O.
42,0 38,10 36 21 8 42,00 50 21 37 0,74 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
449. Andraško Jan
Dřeváci Budyně n/O.
41,8 51,28 40 39 20 53,26 92 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
450. Brudna Josef
Sportklub Ohníč A
41,8 48,39 40 31 15 50,00 76 38 17 0,22 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
451. Hájek Pavel
Motorest Liběšice
41,8 40,00 40 40 16 45,10 102 46 60 0,59 12 0,12 0 0,00 0 0 0 0
452. Lípa Martin
1. DC Litoměřice
41,8 40,00 40 35 14 45,56 90 41 59 0,66 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
453. Ferenc Marian
Mlamoj Darts A Most
41,8 37,50 36 32 12 41,46 82 34 52 0,63 14 0,17 3 0,04 0 0 0 0
454. Vejmolová Jana
ZOO Lahošť
41,7 51,43 40 35 18 52,81 89 47 6 0,07 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
455. Stejskal Petr
Torzo B Bílina
41,6 39,29 40 28 11 39,13 69 27 57 0,83 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
456. Fišer Tomáš
Nemesis Dobranov
41,5 45,00 40 40 18 43,43 99 43 45 0,45 11 0,11 1 0,01 0 0 0 0
457. Tomko Milan
Zelenáči Prosetice
41,5 44,83 40 29 13 44,62 65 29 28 0,43 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
458. Petrovič Ivan
Motorest Liběšice
41,4 45,71 40 35 16 45,56 90 41 48 0,53 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
459. Holub Miroslav
Piráti B Louny
41,4 41,94 40 31 13 44,87 78 35 47 0,60 2 0,03 2 0,03 0 0 0 0
460. Kasl Mojmír
Kotelníci 700 B Most
41,4 41,18 40 34 14 43,75 80 35 31 0,39 12 0,15 1 0,01 0 0 0 0
461. Baszó Radomír
Piráti C Louny
41,3 44,44 40 27 12 44,93 69 31 22 0,32 7 0,10 2 0,03 1 0 0 0
462. Svítil Miroslav 1994
Bombardéři Děčany
41,3 31,82 40 22 7 41,07 56 23 35 0,63 16 0,29 0 0,00 0 0 0 0
463. Šalát Marek
Vyprahlo A Čáslavka
41,2 47,22 40 36 17 48,94 94 46 28 0,30 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
464. Hajný Milan
Dřeváci Budyně n/O.
41,1 53,13 40 32 17 52,50 80 42 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
465. Jäger Stanislav 1989
Black Wolves Benešov n/P.
41,1 50,00 40 28 14 50,00 70 35 11 0,16 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
466. Kadlec Zdeněk
Phoenix A Ústí nad Labem
41,1 44,12 40 34 15 45,24 84 38 37 0,44 5 0,06 1 0,01 0 0 0 0
467. Dvořáková Pavla
EKS - Neuděláš nic Most
41,1 40,00 40 20 8 39,13 46 18 37 0,80 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
468. Tomi Martin
Gambrinus žraloci Pokratice
41,1 38,46 40 39 15 42,11 95 40 49 0,52 12 0,13 4 0,04 0 0 0 0
469. Pečený Livin
Hrozen A Ploskovice
41,0 52,50 40 40 21 53,40 103 55 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
470. Krotík Boleslav
Cowhand Dušníky
41,0 52,50 40 40 21 52,04 98 51 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
471. Kordik František
ZOO Lahošť
41,0 50,00 40 20 10 54,00 50 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
472. Bradáč Marek
R.O.S. Jirkov
41,0 45,83 40 24 11 46,67 60 28 23 0,38 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
473. Juhász Gábor 1976
Formani B Liběchov
40,9 55,26 40 38 21 51,55 97 50 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
474. Hlavsa Roman
Korf Dubí
40,9 43,33 40 30 13 46,05 76 35 41 0,54 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
475. Mikula Zdeněk
Hrobaři Charvatce
40,9 40,74 40 27 11 44,12 68 30 39 0,57 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
476. Kollár Jaroslav
Piráti A Podbořany
40,8 55,00 40 20 11 51,92 52 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
477. Gasch Josef
Na Rozcestí Podbořany B
40,8 54,17 40 24 13 50,85 59 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
478. Pálek Josef 1967
Marný Lovosice
40,8 38,10 40 21 8 45,28 53 24 21 0,40 8 0,15 1 0,02 0 0 0 0
479. Kunst Roman
Ztraceni Nový Bor
40,8 35,00 40 40 14 40,63 96 39 65 0,68 11 0,11 4 0,04 0 0 0 0
480. Jeremiáš Jiří
Piráti C Louny
40,7 42,86 40 35 15 45,24 84 38 37 0,44 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
481. Vedej Roman
Danielli Most
40,6 39,29 40 28 11 44,93 69 31 36 0,52 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
482. Hampejs Vladimír
Podboráci Hořany
40,5 52,78 40 36 19 52,17 92 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
483. Bergerová Irena
Sršni Dobranov
40,5 47,06 24 17 8 46,51 43 20 16 0,37 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
484. Jakabová Gabriela
Ústředna Bílina
40,5 43,33 40 30 13 48,65 74 36 23 0,31 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
485. Kolman Karel
Šutráci A Oldřichov
40,5 38,46 40 26 10 42,86 63 27 36 0,57 4 0,06 2 0,03 0 0 0 0
486. Malhaus Josef
Mamlas Team Heřmanov
40,4 55,00 40 20 11 50,00 50 25 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
487. Dang Duc Thuyen
9 Darts Krupka
40,4 52,50 40 40 21 50,52 97 49 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
488. Vogl Pavel
Podboráci Hořany
40,4 50,00 40 40 20 52,53 99 52 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
489. Pavlík Michal
Maséři Luna Litoměřice
40,3 52,78 36 36 19 51,11 90 46 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
490. Mokrý Roman
Katapult Hvězda B Krupka
40,3 48,15 40 27 13 53,03 66 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
491. Ptáček Stanislav
Pod tribunou Most
40,3 44,12 40 34 15 50,00 86 43 21 0,24 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
492. Černý Miroslav
Dream Team B Jirkov
40,2 40,00 40 20 8 48,00 50 24 13 0,26 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
493. Čechlovský Josef 1976
Cihláři Žatec
40,1 38,46 40 39 15 43,43 99 43 57 0,58 10 0,10 0 0,00 0 0 0 0
494. Krejčí Jan
Druhý dech Bílina
40,1 37,50 40 32 12 43,21 81 35 56 0,69 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
495. Rubáš Pavel
EKS - Neuděláš nic Most
40,1 36,67 40 30 11 35,82 67 24 58 0,87 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
496. Fiala Josef
Lihoví piráti Podbořany
40,0 52,78 40 36 19 51,09 92 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
497. Jašík Josef
9 Darts Krupka
40,0 52,63 40 38 20 50,53 95 48 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
498. Kaplan Petr
Václavák B Černčice
40,0 50,00 24 24 12 46,67 60 28 14 0,23 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
499. Konopásek Tomáš
Predators Chomutov
40,0 43,48 40 23 10 43,10 58 25 26 0,45 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
500. Veleba Květoslav
Formani B Vlčáci Duchcov
40,0 37,50 40 32 12 43,59 78 34 46 0,59 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
501. Fejfar Jiří
Vetřelci z Roudnice nad Labem
39,9 42,42 40 33 14 41,56 77 32 32 0,42 7 0,09 1 0,01 0 0 0 0
502. Kopel Martin
Black Wolves Benešov n/P.
39,8 53,13 40 32 17 51,19 84 43 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
503. Vecko Ondřej
13. pramen Žatec
39,8 30,30 40 33 10 37,04 81 30 74 0,91 11 0,14 2 0,02 0 0 0 0
504. Bláha Zbyněk
Kotelníci 700 B Most
39,7 38,89 40 36 14 44,94 89 40 36 0,40 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
505. Řepa Michael
ÚPM Schooters Sukorady
39,7 36,67 40 30 11 40,85 71 29 47 0,66 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
506. Odvárka Martin
Piráti A Louny
39,7 28,57 40 28 8 38,89 72 28 46 0,64 15 0,21 2 0,03 0 1 0 0
507. Zimmermann Erich
Na šrot Libořice
39,6 41,38 40 29 12 46,38 69 32 29 0,42 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
508. Novák Rastislav
Piráti A Podbořany
39,5 52,63 40 38 20 49,47 95 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
509. Paula František
ŠK Křims Velká Černoc
39,5 50,00 16 8 4 50,00 22 11 4 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
510. Trégr Ladislav 1997
Sršni Slavětín
39,5 43,75 40 32 14 43,04 79 34 28 0,35 8 0,10 0 0,00 0 0 0 0
511. Czekajská Ladislava
Skrblice Bítozeves
39,4 50,00 24 20 10 51,92 52 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
512. Kout Petr
Blue Sharks Libočany
39,4 42,50 40 40 17 46,00 100 46 39 0,39 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
513. Richtrová Jitka
Šutráci B Oldřichov
39,4 40,74 40 27 11 45,45 66 30 25 0,38 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
514. Hedánková Kateřina
Mimo provoz Lovosice
39,4 37,50 40 32 12 41,77 79 33 48 0,61 7 0,09 0 0,00 0 0 0 0
515. Synková Monika
Skrblice Bítozeves
39,3 50,00 24 18 9 50,00 44 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
516. Kříž Josef
Predators Chomutov
39,3 45,45 40 22 10 46,43 56 26 14 0,25 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
517. Dekoj David
Hrozen B Ploskovice
39,3 43,75 40 32 14 47,56 82 39 27 0,33 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
518. Lupač Pavel 1970
Bakaláři Snědovice
39,3 39,29 40 28 11 39,44 71 28 46 0,65 8 0,11 0 0,00 0 0 0 0
519. Vöröš František
Trojky vidle Měrunice
39,2 41,94 40 31 13 44,00 75 33 32 0,43 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
520. Osuško David
Lions Darts Třeboutice
39,2 40,00 40 40 16 42,00 100 42 49 0,49 9 0,09 1 0,01 0 0 0 0
521. Musil Radek
Kotelníci 700 A Most
39,1 48,65 40 37 18 50,55 91 46 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
522. Kondler Jan
Piráti na Růžku Bystřany
39,1 47,37 40 38 18 46,24 93 43 15 0,16 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
523. Scheibal Lukáš
ŠK Křims Velká Černoc
39,1 41,67 16 12 5 46,88 32 15 8 0,25 2 0,06 1 0,03 0 0 0 0
524. Šindelář Pavel
P.P. Petrom Kadaň
39,0 42,86 40 21 9 40,82 49 20 24 0,49 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
525. Dokoupil Milan
Pivaři Mandl Žatec
39,0 37,50 16 16 6 47,50 40 19 17 0,43 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
526. Ševčík Radek 1979
Věčná žízeň Lipno
38,8 43,75 40 32 14 43,75 80 35 33 0,41 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
527. Hubínek Karel
ŠK Duha Jirkov
38,8 32,50 40 40 13 37,00 100 37 96 0,96 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
528. Ruška Drahoslav
Denisa Bohušovice n/O.
38,7 32,26 40 31 10 37,97 79 30 53 0,67 15 0,19 1 0,01 0 0 0 0
529. Veselý Antonín
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
38,7 28,95 40 38 11 35,11 94 33 82 0,87 15 0,16 2 0,02 1 0 0 0
530. Schlögel Jiří
Arsenal C Most
38,6 50,00 40 32 16 46,58 73 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
531. Kuda Jan
Pod tribunou Most
38,6 46,15 40 26 12 48,44 64 31 6 0,09 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
532. Halml Martin
Flames Litoměřice
38,4 50,00 24 16 8 47,37 38 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
533. Houba Jan
Mlamoj Darts B Most
38,4 40,00 40 35 14 41,18 85 35 35 0,41 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
534. Mašát Jiří 1963
Viktoria Lom
38,3 44,12 40 34 15 45,12 82 37 20 0,24 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
535. Svítil Ondřej
Fešáci Opárno
38,3 31,25 40 32 10 38,37 86 33 66 0,77 11 0,13 2 0,02 0 0 0 0
536. Jäger Stanislav 1961
Black Eagles Benešov n/Pl.
38,2 47,50 40 40 19 50,49 103 52 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
537. Pavlík Roman
Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří
38,1 30,00 40 40 12 32,98 94 31 76 0,81 20 0,21 1 0,01 0 0 0 0
538. Matúšová Irena
Viktoria Synot Žatec
38,0 48,57 40 35 17 47,62 84 40 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
539. Hercl Jiří
Hrozen B Ploskovice
38,0 40,00 40 20 8 38,78 49 19 21 0,43 7 0,14 0 0,00 0 0 0 0
540. Zöld Ladislav
Piráti B Podbořany
37,8 47,22 40 36 17 49,45 91 45 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
541. Tesař Luboš
Vyprahlo A Čáslavka
37,8 43,48 40 23 10 44,44 54 24 10 0,19 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
542. Koutský Václav
Sršni Slavětín
37,8 38,89 40 36 14 40,00 85 34 34 0,40 8 0,09 1 0,01 0 0 0 0
543. Kučera Zdeněk
Zbouraní garážníci Nový Bor
37,8 38,24 40 34 13 42,17 83 35 30 0,36 9 0,11 0 0,00 0 0 0 0
544. Šatný Jan
Klikaři Litvínov
37,8 21,05 40 38 8 29,35 92 27 112 1,22 19 0,21 1 0,01 1 0 0 0
545. Žák Rudolf
Black Eagles Benešov n/Pl.
37,7 50,00 40 30 15 46,58 73 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
546. Malhausová Pavla
Mamlas Team Heřmanov
37,7 47,22 40 36 17 48,89 90 44 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
547. Procházka Gerhard
Katapult Hvězda B Krupka
37,7 45,45 40 22 10 50,88 57 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
548. Kocánová Lucie
Dream Team A Jirkov
37,7 37,50 40 32 12 41,56 77 32 34 0,44 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
549. Kubík Václav
Nervotoči B. Most
37,5 39,13 40 23 9 42,11 57 24 27 0,47 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
550. Lassman Viktor 1974
Na Rozcestí Podbořany A
37,5 34,78 40 23 8 44,26 61 27 28 0,46 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
551. Csáno Dušan
DC Kaplička Jirkov
37,4 40,00 40 30 12 40,58 69 28 23 0,33 4 0,06 1 0,01 0 0 0 0
552. Karlovský Josef
Blue Sharks Libočany
37,4 37,50 40 40 15 44,23 104 46 46 0,44 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
553. Farkaš Dalibor
1. DC Litoměřice
37,4 35,00 40 40 14 38,78 98 38 52 0,53 12 0,12 1 0,01 0 0 0 0
554. Holeksa Bronislav
Katapult Hvězda B Krupka
37,3 45,45 40 33 15 49,40 83 41 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
555. Kočić Denis
Dream Team Krušnohorci Jirkov
37,3 41,67 40 24 10 39,29 56 22 25 0,45 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
556. Bém Petr
U Lípy Výškov
37,3 32,50 40 40 13 39,00 100 39 71 0,71 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
557. Směja Radek
Nervotoči na Pekárně Most
37,2 46,88 40 32 15 47,44 78 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
558. Vrbová Lenka
Rokáč Most
37,2 44,12 40 34 15 43,90 82 36 12 0,15 1 0,01 2 0,02 0 0 0 0
559. Albrecht Jiří
Sršni Slavětín
36,9 37,50 40 40 15 42,16 102 43 50 0,49 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
560. Žahour Petr
Dream Team Krušnohorci Jirkov
36,9 36,67 40 30 11 40,54 74 30 25 0,34 9 0,12 1 0,01 0 0 0 0
561. Fidler Ladislav
Black Death Budyně n/O.
36,9 33,33 36 30 10 38,67 75 29 56 0,75 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
562. Vojtěch Vladimír
Sporťáci s.r.o. Jirkov
36,8 35,29 40 34 12 41,18 85 35 39 0,46 6 0,07 1 0,01 0 0 0 0
563. Dvořák Martin
P.P. Petrom Kadaň
36,7 39,13 40 23 9 41,38 58 24 20 0,34 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
564. Kitzberger Tomáš
50 NA 50 Litvínov
36,7 31,25 40 32 10 39,74 78 31 42 0,54 8 0,10 1 0,01 0 0 0 0
565. Dolejší Dana
EKS - Neuděláš nic Most
36,6 33,33 40 39 13 37,89 95 36 63 0,66 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
566. Molnár Josef
Piráti na Růžku Bystřany
36,5 45,00 40 40 18 44,00 100 44 19 0,19 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
567. Kohutka Jiří
Grinhorn Úštek 2015
36,5 43,33 40 30 13 44,87 78 35 17 0,22 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
568. Stýblo Vladimír
R.O.S. Jirkov
36,5 39,29 40 28 11 39,13 69 27 30 0,43 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
569. Funk David
Cowhand Dušníky
36,4 46,15 40 26 12 47,76 67 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
570. Hartman Karel
Slepýši z Kopečku Děčín
36,4 41,67 24 12 5 42,86 28 12 7 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
571. Tomečka Jiří
Maséři Luna Litoměřice
36,3 45,83 36 24 11 45,61 57 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
572. Vašina Kamil
Odyssea Litvínov
36,3 44,00 40 25 11 45,16 62 28 8 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
573. Šponiar Jiří
Sportklub Ohníč A
36,3 37,50 40 40 15 40,63 96 39 36 0,38 3 0,03 2 0,02 0 0 0 0
574. Klíma Tomáš
Drink Teplice
36,3 35,71 40 28 10 41,67 72 30 35 0,49 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
575. Bučková Kateřina
Hrušky Litvínov
36,3 35,00 40 40 14 38,95 95 37 48 0,51 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
576. Pačes Josef
Rokáč Most
36,1 38,46 40 39 15 43,43 99 43 29 0,29 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
577. Gabriel František
Kingsman Písty
36,1 37,50 40 40 15 40,38 104 42 48 0,46 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
578. Fára Kamil
Bláža Team Kravaře
36,1 28,00 40 25 7 35,48 62 22 54 0,87 4 0,06 1 0,02 0 0 0 0
579. Valovič Marek
Čeští lvi Mimoň
35,9 37,04 40 27 10 36,76 68 25 31 0,46 9 0,13 0 0,00 0 0 0 0
580. Androvič Josef
Jahůdky Žatec
35,8 36,11 40 36 13 41,18 85 35 38 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
581. Srnka Pavel
Arsenal C Most
35,7 43,48 40 23 10 46,43 56 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
582. Buzek Pavel
Pivoni Čížkovice
35,7 37,04 40 27 10 40,58 69 28 28 0,41 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
583. Neradová Karolína
ZB Karakal B Ročov
35,5 43,75 16 16 7 42,50 40 17 8 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
584. Rys Pavel
Pijonýři A Litvínov
35,5 38,89 40 36 14 38,37 86 33 30 0,35 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
585. Adamec Jiří
Phoenix A Ústí nad Labem
35,5 37,50 40 32 12 42,86 84 36 28 0,33 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
586. Matějček Jan
Hrobaři Charvatce
35,5 36,36 40 22 8 42,86 56 24 21 0,38 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
587. Loos Petr 1965
50 NA 50 Litvínov
35,4 30,00 40 20 6 39,13 46 18 29 0,63 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
588. Skopař Karel
Kozí Dech A Most
35,3 40,00 40 20 8 46,81 47 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
589. Tichý Michal 1970
Dream Team Krušnohorci Jirkov
35,3 38,46 40 39 15 40,86 93 38 23 0,25 3 0,03 0 0,00 1 0 0 0
590. Kurková Jiřina
Zbouraní garážníci Nový Bor
35,2 34,48 40 29 10 40,85 71 29 26 0,37 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
591. Procházka Pavel
Vyprahlo B Čáslavka
35,1 37,84 40 37 14 42,86 91 39 20 0,22 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
592. Janoušek Petr
Predators Chomutov
35,1 37,50 40 24 9 40,35 57 23 22 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
593. Jaremčuk Jiří
Sympaťáci Podbořany
35,1 33,33 40 33 11 39,02 82 32 29 0,35 11 0,13 0 0,00 0 0 0 0
594. Kuda Tomáš
Pod tribunou Most
35,0 40,91 40 22 9 44,00 50 22 2 0,04 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
595. Matoušovský Jaroslav
Motorest Liběšice
34,9 36,67 40 30 11 41,77 79 33 28 0,35 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
596. Tureček Miroslav
Hrušky Litvínov
34,9 32,50 40 40 13 34,78 92 32 60 0,65 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
597. Dušek Jiří
Kozí Dech A Most
34,8 45,83 40 24 11 44,26 61 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
598. Andraško Karel
Dřeváci Budyně n/O.
34,8 44,00 40 25 11 44,26 61 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
599. Melichar Daniel
Kotelníci 700 A Most
34,8 42,31 40 26 11 44,26 61 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
600. Kamas Petr
Skrblíci Bítozeves
34,8 41,38 40 29 12 46,58 73 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
601. Solnař Jakub
Acrus Litoměřice
34,7 42,50 40 40 17 42,86 98 42 0 0,00 0 0,00 1 0,01 2 0 0 0
602. Cabal Michal
Ježek Chomutov
34,7 31,25 40 32 10 35,53 76 27 46 0,61 5 0,07 1 0,01 0 0 0 0
603. Bosma Ton
Ztraceni Nový Bor
34,6 38,71 40 31 12 38,03 71 27 18 0,25 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
604. Bárta Václav
Věčná žízeň Lipno
34,6 36,36 40 22 8 41,07 56 23 19 0,34 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
605. Svobodová Pavlína
Marný Lovosice
34,4 33,33 40 27 9 41,10 73 30 28 0,38 2 0,03 2 0,03 0 0 0 0
606. Kůs Jan
Drink Teplice
34,3 36,00 40 25 9 41,67 60 25 16 0,27 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
607. Salák Jan
Čeští lvi Mimoň
34,3 30,00 40 30 9 37,66 77 29 50 0,65 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
608. Kučera Milan
Na Rozcestí Podbořany B
34,2 44,00 40 25 11 43,55 62 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
609. Vlček Petr
Formani B Vlčáci Duchcov
34,1 39,13 40 23 9 39,29 56 22 18 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
610. Juris Jan
Bídné stroje Most
34,1 37,04 40 27 10 39,06 64 25 23 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
611. Heřt Milan
Skrblíci Bítozeves
33,9 40,00 40 30 12 43,48 69 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
612. Fuka Jan
Marný Lovosice
33,9 33,33 40 27 9 39,39 66 26 21 0,32 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
613. Tájek Pavel
Litoměřičtí Šamani
33,8 28,13 40 32 9 35,14 74 26 45 0,61 6 0,08 0 0,00 0 0 0 0
614. Bizoň Martin
Sympaťáci Podbořany
33,2 32,50 40 40 13 38,00 100 38 39 0,39 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
615. Šťastný Marek
Pivaři Mandl Žatec
33,1 36,36 16 11 4 38,46 26 10 8 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
616. Prošek Miloslav
Ložisková mafie C1 Pšov
32,9 28,57 40 28 8 34,29 70 24 40 0,57 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
617. Brudna Oldřich
Draci Ohníč
32,5 34,78 40 23 8 40,68 59 24 16 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
618. Kropáček Josef
Buldogs 06 Libochovice
32,5 33,33 24 21 7 37,25 51 19 14 0,27 4 0,08 0 0,00 0 0 0 0
619. Pátek Vladimír
Kotelníci 700 B Most
32,5 27,50 40 40 11 35,05 97 34 54 0,56 7 0,07 0 0,00 0 0 0 0
620. Trégr Ladislav 1973
Sršni Slavětín
32,4 30,00 40 20 6 36,00 50 18 19 0,38 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
621. Tvrdík Patrik
Vyprahlo A Čáslavka
32,3 32,00 40 25 8 36,67 60 22 24 0,40 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
622. Pour Bohumil
Skrblíci Bítozeves
32,2 40,00 40 35 14 42,05 88 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
623. Malát Jan
Sršni Slavětín
32,2 27,27 40 22 6 33,33 51 17 22 0,43 4 0,08 1 0,02 1 0 0 0
624. Kordík Lukáš
ZOO Lahošť
32,1 40,00 40 20 8 42,31 52 22 1 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
625. Vass Tibor
Piráti A Podbořany
31,9 39,47 40 38 15 40,66 91 37 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
626. Dressler Martin
Lihoví piráti Podbořany
31,6 39,29 40 28 11 40,30 67 27 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
627. Adam David
Piráti B Podbořany
31,3 35,48 40 31 11 43,04 79 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
628. Sálus Luboš
Na Ex Lom
31,2 29,73 40 37 11 38,46 91 35 28 0,31 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
629. Hrdý Radek
Noční můry Most
31,2 29,63 40 27 8 38,46 65 25 18 0,28 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
630. Klíma Petr
Mlamoj Darts A Most
31,1 26,09 36 23 6 30,19 53 16 32 0,60 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
631. Buvalič Václav
Maséři Luna Litoměřice
31,0 40,63 36 32 13 39,51 81 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
632. Bláha Pavel
Vyprahlo B Čáslavka
31,0 33,33 40 33 11 35,90 78 28 21 0,27 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
633. Uldrich Josef 1972
Václavák B Černčice
30,9 31,82 24 22 7 43,10 58 25 5 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
634. Dlouhá Radka
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
30,8 36,11 40 36 13 40,00 85 34 1 0,01 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
635. Vályi František
Arrows Litoměřice
30,7 35,29 40 34 12 40,74 81 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
636. Janda Bohumil
Kozí Dech A Most
30,5 36,00 40 25 9 40,00 60 24 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
637. Joukl Ladislav
WFS Evaň
30,5 30,30 40 33 10 35,37 82 29 23 0,28 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
638. Lajszner Michal
Snajpři Bílina
30,4 36,11 40 36 13 40,45 89 36 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
639. Jareš Michael
Magistři Duo Most
30,4 30,00 40 20 6 31,11 45 14 19 0,42 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
640. Chadima Petr
No Stress Dobranov
30,4 25,81 40 31 8 32,00 75 24 44 0,59 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
641. Čepeláková Lenka
Pijonýři B Litvínov
30,2 31,82 40 22 7 33,33 51 17 16 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
642. Pálková Iveta
Marný Lovosice
30,2 27,27 40 22 6 32,69 52 17 23 0,44 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
643. Vagner Linda
Katapult Hvězda B Krupka
30,0 39,13 40 23 9 37,50 56 21 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
644. Žihla Jiří
Snajpři Bílina
30,0 35,00 40 40 14 38,46 91 35 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
645. Šatoplet Martin
Skrblíci Bítozeves
29,8 37,14 40 35 13 38,37 86 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
646. Hrbek Lukáš
Podboráci Hořany
29,8 33,33 40 21 7 40,00 50 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
647. Píša Tomáš
Mamlas Team Heřmanov
29,6 34,38 40 32 11 40,00 80 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
648. Semencová Jana
Pijonýři A Litvínov
29,4 25,00 40 40 10 34,34 99 34 41 0,41 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
649. Laštovka Václav
Na Ex Lom
29,3 27,78 40 36 10 36,96 92 34 28 0,30 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
650. Rendl Jiří
Danielli Most
29,3 24,14 40 29 7 31,34 67 21 31 0,46 4 0,06 1 0,01 0 0 0 0
651. Čáp Bedřich
Tep Darts s.r.o. Dubí
29,2 25,00 40 40 10 31,11 90 28 49 0,54 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
652. Cupal Stanislav
9 Darts Krupka
28,9 33,33 40 36 12 38,64 88 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
653. Masopustová Jana
Seven point´s Teplice
28,9 27,03 40 37 10 37,23 94 35 21 0,22 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
654. Kastlová Květa
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
28,8 35,00 40 40 14 36,56 93 34 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
655. Šteflíková Zdenka
Odyssea Litvínov
28,6 33,33 40 30 10 37,84 74 28 2 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
656. Bartáková Anna
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
28,5 33,33 40 36 12 36,90 84 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
657. Kováč Zdeněk
DC Kaplička Jirkov
28,2 27,78 40 36 10 33,33 84 28 27 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
658. Čiháček Jan
P.P. Petrom Kadaň
28,2 21,43 40 28 6 29,85 67 20 32 0,48 4 0,06 1 0,01 1 0 0 0
659. Bednář Jiří
Flames Litoměřice
28,1 31,82 24 22 7 37,74 53 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
660. Janota Petr
Katapult Hvězda B Krupka
28,0 32,35 40 34 11 37,04 81 30 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
661. Werner Oldřich
Buldogs 06 Libochovice
28,0 28,57 24 14 4 34,29 35 12 10 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
662. Mlejnek Martin
Lišáci Vroutek
27,9 30,43 40 23 7 34,48 58 20 11 0,19 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
663. Křivan Václav
9 Darts Krupka
27,6 30,00 40 20 6 36,96 46 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
664. Musialová Iveta
Na Ex Lom
27,6 28,57 40 35 10 34,48 87 30 18 0,21 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
665. Chobot Jaroslav
Na Rozcestí Podbořany B
27,5 29,17 40 24 7 40,00 65 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
666. Musílek Zbyněk
Grinhorn Úštek 2015
27,4 30,00 40 20 6 34,04 47 16 5 0,11 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
667. Hrušovský Jan
Formani B Liběchov
27,3 29,41 40 34 10 38,37 86 33 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
668. Suchý Michal
Prezidenti Horní Řepčice
27,3 19,35 40 31 6 31,17 77 24 39 0,51 3 0,04 1 0,01 0 0 0 0
669. Albrecht Richard
Danielli Most
27,1 25,00 40 32 8 30,26 76 23 31 0,41 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
670. Kouba Antonín
Vikingové B Litoměřice
27,1 21,74 40 23 5 32,76 58 19 19 0,33 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
671. Kovářová Nikola
WFS Evaň
26,9 27,27 40 22 6 31,48 54 17 11 0,20 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
672. Kmoch Jiří
Acrus Litoměřice
26,8 30,30 40 33 10 35,00 80 28 0 0,00 0 0,00 0 0,00 1 0 0 0
673. Kysilka František
Sršni Vědlice
26,8 26,92 40 26 7 30,65 62 19 18 0,29 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
674. Hejný Vlastimil
9 Darts Krupka
26,3 30,77 40 26 8 34,92 63 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
675. Schneiderová Marie
Sportklub Ohníč A
26,3 27,59 40 29 8 32,39 71 23 16 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
676. Kilárský Petr
Satani Lom
26,3 23,53 40 34 8 30,00 80 24 19 0,24 3 0,04 3 0,04 0 0 0 0
677. Palička Tomáš
Arsenal C Most
26,1 29,41 40 34 10 36,36 88 32 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
678. Blažek Lukáš
Blue Sharks Libočany
26,1 22,50 40 40 9 33,33 102 34 24 0,24 3 0,03 1 0,01 0 0 0 0
679. Ondrejčík Milan
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
26,0 20,59 40 34 7 27,27 77 21 44 0,57 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
680. Michalíková Andrea
Sporťáci s.r.o. Jirkov
25,8 21,74 40 23 5 30,77 52 16 17 0,33 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
681. Kuchař Ladislav
Chachaři Bohušovice n/O.
25,8 20,83 24 24 5 30,51 59 18 21 0,36 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
682. Hartman Jan
Ježek Chomutov
25,5 19,23 40 26 5 27,42 62 17 30 0,48 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
683. Musial Jan
Dobrodruzi Litvínov
25,5 18,52 40 27 5 28,36 67 19 29 0,43 6 0,09 0 0,00 0 0 0 0
684. Mašát Jiří 1992
Satani Lom
25,3 19,44 40 36 7 29,21 89 26 34 0,38 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
685. Salač Miroslav
Predátoři Heřmanice
25,1 23,33 40 30 7 30,99 71 22 12 0,17 2 0,03 1 0,01 0 0 0 0
686. Arvai Tibor
Vydle Jirkov
25,0 18,75 40 32 6 27,50 80 22 38 0,48 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
687. Kučera Karel
Acrus Litoměřice
24,8 27,27 40 33 9 34,12 85 29 0 0,00 0 0,00 1 0,01 0 0 0 0
688. Pátek Miroslav
Rokáč Most
24,8 22,22 40 27 6 30,16 63 19 12 0,19 2 0,03 1 0,02 0 0 0 0
689. Pokorná Sára
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
24,7 15,38 40 26 4 28,13 64 18 27 0,42 3 0,05 1 0,02 1 0 0 0
690. Krupka Martin
Chachaři Bohušovice n/O.
24,6 25,00 24 20 5 30,43 46 14 6 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
691. Minařík Jiří
Pijonýři A Litvínov
24,1 15,00 40 20 3 23,91 46 11 22 0,48 5 0,11 1 0,02 0 0 0 0
692. Sedláček Martin
Hrozen A Ploskovice
24,0 28,13 40 32 9 30,56 72 22 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
693. Klaban Tomáš
EKS - Neuděláš nic Most
23,3 13,64 40 22 3 25,00 52 13 21 0,40 7 0,13 0 0,00 0 0 0 0
694. Baštová Pavla
Piráti C Louny
23,2 24,14 40 29 7 25,76 66 17 19 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
695. Nikola Czekajská
Skrblice Bítozeves
22,8 25,00 24 12 3 31,03 29 9 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
696. Stejskal Jiří
Hrozen A Ploskovice
22,7 22,50 40 40 9 32,29 96 31 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
697. Novotný Josef
DC Panoramix Klášterec nad Ohří
22,7 18,52 40 27 5 23,81 63 15 25 0,40 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
698. Krumpolec Petr
Black Wolves Benešov n/P.
21,8 20,59 40 34 7 28,92 83 24 12 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
699. Černá Šárka
Flyers Duo Most
21,8 13,64 40 22 3 25,45 55 14 21 0,38 4 0,07 0 0,00 0 0 0 0
700. Svárovská Dominika
ZB Karakal B Ročov
21,6 25,00 16 8 2 26,32 19 5 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
701. Vágnerová Jana
Lihoví piráti Podbořany
21,4 25,00 40 28 7 27,69 65 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
702. Kalfus Eduard
Piráti na Růžku Bystřany
21,4 19,44 40 36 7 29,89 87 26 5 0,06 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
703. Ševčíková Libuše
ZB Karakal B Ročov
21,0 18,75 16 16 3 30,77 39 12 1 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
704. Zenko Jaroslav 1987
DC Kaplička Jirkov
20,7 19,23 40 26 5 25,42 59 15 12 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
705. Hrůza Nikola
ŠK Křims Velká Černoc
20,6 25,00 16 8 2 23,53 17 4 1 0,06 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
706. Mengr Jiří
Ztraceni Nový Bor
20,4 18,75 40 32 6 22,54 71 16 17 0,24 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
707. Krajča Petr
DC Kaplička Jirkov
20,4 14,71 40 34 5 26,25 80 21 15 0,19 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
708. Herrmanová Gabriela
Na Rozcestí Podbořany B
19,5 19,23 40 26 5 27,12 59 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
709. Bařtipán Michal
Podboráci Hořany
19,4 17,39 40 23 4 28,30 53 15 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
710. Žahour Pavel
R.O.S. Jirkov
19,2 18,18 40 33 6 24,00 75 18 12 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
711. Popovičová Kateřina
Flyers Duo Most
18,7 14,81 40 27 4 19,35 62 12 20 0,32 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
712. Helešic Jaroslav
R.O.S. Jirkov
18,0 13,33 40 30 4 21,21 66 14 16 0,24 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
713. Heřtová Pavla
Skrblice Bítozeves
16,4 12,50 24 16 2 25,64 39 10 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
714. Vitvarová Štěpánka
Leopardi Libouchec
16,3 11,54 40 26 3 20,00 60 12 15 0,25 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
715. Vaníček Jaroslav
Šutráci B Oldřichov
16,3 9,09 40 22 2 21,15 52 11 16 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
716. Novotná Karolína
Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
16,1 6,67 40 30 2 19,72 71 14 16 0,23 7 0,10 0 0,00 0 0 0 0
717. Luknár Ladislav
Viktoria Synot Žatec
15,7 12,90 40 31 4 24,00 75 18 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
718. Kováč Miroslav 1988
Dream Team Krušnohorci Jirkov
14,9 10,34 40 29 3 20,00 65 13 11 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
719. Vinická Alexandra
Seven point´s Teplice
14,4 5,00 40 20 1 20,83 48 10 12 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
720. Kondrát Michal
Hrozen A Ploskovice
13,5 13,89 40 36 5 17,95 78 14 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
721. Kolářová Jiřina
Slepýši z Kopečku Děčín
13,3 6,67 24 15 1 19,44 36 7 2 0,06 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
722. Radová Marcela
Pivaři Mandl Žatec
12,9 11,11 16 9 1 19,05 21 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
723. Karl David
Gigant team Krásný Dvůr
12,4 4,76 40 21 1 20,00 50 10 5 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
724. Pelcová Marie
Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
11,1 5,88 40 34 2 18,52 81 15 1 0,01 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
725. Tajč Ladislav
Mlamoj Darts A Most
10,9 4,35 36 23 1 15,09 53 8 9 0,17 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
726. Schneider Petr
Draci Ohníč
8,9 4,76 40 21 1 11,11 45 5 8 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
727. Růžička Jan
Buldogs 06 Libochovice
6,5 0,00 24 14 0 9,68 31 3 5 0,16 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
728. Trousil Marek
Nervotoči na Pekárně Most
  100,00 40 15 15 93,75 32 30 25 0,78 6 0,19 3 0,09 0 0 0 0
729. Ďurča Miroslav
Slepýši z Kopečku Děčín
  100,00 24 10 10 83,33 24 20 17 0,71 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
730. Hájek Tomáš
The Best Of Litoměřice
  100,00 40 8 8 94,12 17 16 24 1,41 12 0,71 0 0,00 2 0 0 0
731. Kaplanová Ivana
Václavák B Černčice
  100,00 24 4 4 88,89 9 8 15 1,67 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
732. Barták Stanislav
Na Rozcestí Podbořany A
  100,00 40 2 2 100,00 4 4 4 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
733. Beránek Roman
Rokáč Most
  100,00 40 2 2 100,00 4 4 3 0,75 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
734. Šteklová Ilona
Skrblice Bítozeves
  100,00 24 2 2 80,00 5 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
735. Bunda Gejza
Katapult Hvězda A Krupka
  100,00 40 1 1 100,00 2 2 4 2,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
736. Solivajsová Martina
Pivoni Čížkovice
  100,00 40 1 1 100,00 2 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
737. Buňata Václav
Mexiko Chomutov
  100,00 40 1 1 66,67 3 2 3 1,00 1 0,33 0 0,00 0 0 0 0
738. Hoffmann Jiří
Bídné stroje Most
  100,00 40 1 1 66,67 3 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
739. Koutný Jan 1968
Bláža Team Kravaře
  100,00 40 1 1 66,67 3 2 2 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
740. Nedopita Rudolf
Norci z Astry Česká Lípa
  91,67 40 12 11 75,86 29 22 33 1,14 5 0,17 0 0,00 1 0 0 0
741. Doksanský Jiří
Oceloti Most
  86,67 40 15 13 71,05 38 27 21 0,55 6 0,16 0 0,00 0 0 0 0
742. Zázvorka Bedřich
Mexiko Chomutov
  83,33 40 6 5 73,33 15 11 20 1,33 3 0,20 2 0,13 1 0 0 0
743. Hakl Petr
Prezidenti Horní Řepčice
  77,78 40 9 7 73,68 19 14 5 0,26 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
744. Nikl Petr
Buldogs 06 Libochovice
  77,78 24 9 7 71,43 21 15 20 0,95 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
745. Bočkaj Stanislav
Pod tribunou Most
  75,00 40 16 12 64,10 39 25 15 0,38 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
746. Dundr Martin
Odyssea Litvínov
  75,00 40 12 9 66,67 30 20 17 0,57 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
747. Vlach Jan
Noční můry Most
  75,00 40 4 3 66,67 9 6 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
748. Kaňuk Marek
Dream Team A Jirkov
  73,68 40 19 14 68,09 47 32 27 0,57 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
749. Ilenčíková Jana
Devils Žatec
  73,68 40 19 14 61,22 49 30 36 0,73 14 0,29 1 0,02 0 1 0 0
750. Birovka Petr
Slavoj Kopeček Děčín
  72,73 24 11 8 64,29 28 18 17 0,61 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
751. John Martin
Leopardi Libouchec
  71,43 40 14 10 61,76 34 21 26 0,76 1 0,03 2 0,06 0 0 0 0
752. Piskačová Miloslava
Grinhorn Úštek 2015
  71,43 40 14 10 60,61 33 20 16 0,48 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
753. Šnídl Vlastimil
Sympaťáci Podbořany
  71,43 40 7 5 63,16 19 12 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
754. Fafláková Zdeňka
Sokolové Želenky
  71,43 40 7 5 60,00 20 12 14 0,70 2 0,10 0 0,00 0 0 0 0
755. Mirga Radek
Diesláci Proboštov
  71,43 36 7 5 58,82 17 10 12 0,71 6 0,35 0 0,00 0 0 0 0
756. Plocová Bohumila
Skrblice Bítozeves
  70,00 24 10 7 66,67 24 16 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
757. Kobylka Jan
Noční můry Most
  70,00 40 10 7 61,54 26 16 8 0,31 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
758. Bláha Jan
Gambrinus žraloci Pokratice
  68,75 40 16 11 61,54 39 24 31 0,79 7 0,18 0 0,00 0 0 0 0
759. Kasík Martin
Arsenal C Most
  66,67 40 18 12 61,70 47 29 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
760. Fryšný Daniel
Pivoni Čížkovice
  66,67 40 18 12 59,57 47 28 12 0,26 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
761. Venda Josef
Na Rozcestí Podbořany A
  66,67 40 15 10 62,16 37 23 21 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
762. Ševčík Martin
Noční můry Most
  66,67 40 15 10 58,97 39 23 8 0,21 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
763. Seifert Roman
Těžké Váhy Liběšice
  66,67 40 12 8 63,33 30 19 20 0,67 4 0,13 0 0,00 0 0 0 0
764. Nový Jiří
Špuntíci 2011 B Most
  66,67 40 12 8 62,07 29 18 9 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
765. Oroski Pavel 1991
Trojky vidle Měrunice
  66,67 40 12 8 61,29 31 19 19 0,61 6 0,19 0 0,00 0 0 0 0
766. Fišer Martin
U Lípy Výškov
  66,67 40 6 4 57,14 14 8 6 0,43 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
767. Trněný Stanislav
Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří
  66,67 40 6 4 57,14 14 8 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
768. Adámek Jiří