Rozpis ligových utkání
UŠO > Ústecký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2.Jižní o udržení (C)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
0.Ne2.9.2018Hrobaři Charvatce7:11Křováci JílovéPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:0017:25
0.Ne9.9.2018Hrozen B Ploskovice12:6Kingsman Písty 
16:0028:16
0.Ne16.9.2018Pivoni Čížkovice6:12Bombardéři DěčanyClub, Čížkovice 
16:0017:27
0.Ne16.9.2018Motorest Liběšice6:12Hrozen B Ploskovice 
16:0014:26
0.Ne16.9.2018Hrobaři Charvatce9:9Dřeváci Budyně n/O.Pohostinství Charvatce, Charvatce 
17:0023:24
0.Ne23.9.2018Mamlas Team Heřmanov6:12Hrobaři CharvatcePohostinství Heřmanov, Heřmanov 
15:0019:26
0.Ne23.9.2018Kingsman Písty10:8Motorest LiběšiceHostinec Písty, Písty 
16:0025:21
0.Ne23.9.2018Dřeváci Budyně n/O.9:9Křováci Jílové 
16:0021:22
0.Ne30.9.2018Dřeváci Budyně n/O.11:7Mamlas Team Heřmanov 
16:0025:17
0.Ne30.9.2018Hrobaři Charvatce11:7Nemesis DobranovPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:0025:17
0.Ne7.10.2018Hrozen B Ploskovice11:7Pivoni Čížkovice 
13:0025:18
0.Ne7.10.2018Mamlas Team Heřmanov9:9Křováci JílovéPohostinství Heřmanov, Heřmanov 
15:0023:20
0.Ne7.10.2018Nemesis Dobranov7:11Dřeváci Budyně n/O.Astra ČL, Česká Lípa 
16:0019:26
0.Ne14.10.2018Mamlas Team Heřmanov9:9Nemesis DobranovPohostinství Heřmanov, Heřmanov 
15:0023:21
0.Ne14.10.2018Pivoni Čížkovice8:10Kingsman PístyClub, Čížkovice 
16:0017:23
0.Ne14.10.2018Bombardéři Děčany10:8Hrozen B PloskoviceU Buřtů, Děčany 
16:0025:21
0.Ne21.10.2018Kingsman Písty10:8Bombardéři DěčanyHostinec Písty, Písty 
16:0025:19
0.Ne21.10.2018Motorest Liběšice8:10Pivoni Čížkovice 
16:0022:21
0.Ne21.10.2018Nemesis Dobranov6:12Křováci JílovéAstra ČL, Česká Lípa 
16:0015:28
0.Ne28.10.2018Bombardéři Děčany11:7Motorest LiběšiceU Buřtů, Děčany 
16:0025:14
0.Ne18.11.2018Kingsman Písty7:11Hrozen B PloskoviceHostinec Písty, Písty 
13:0021:24
0.Ne18.11.2018Křováci Jílové10:8Hrobaři CharvatceLidový dům, Jílové u Děčína 
14:0024:21
0.Ne25.11.2018Hrozen B Ploskovice18:0Motorest Liběšice 
13:0036:0
0.Ne25.11.2018Bombardéři Děčany9:9Pivoni ČížkoviceU Buřtů, Děčany 
16:0022:22
0.Ne25.11.2018Dřeváci Budyně n/O.10:8Hrobaři Charvatce 
16:0027:20
0.Ne2.12.2018Křováci Jílové13:5Dřeváci Budyně n/O.Lidový dům, Jílové u Děčína 
14:0027:18
0.Ne2.12.2018Motorest Liběšice7:11Kingsman Písty 
16:0018:26
0.Ne2.12.2018Hrobaři Charvatce13:5Mamlas Team HeřmanovPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:0029:15
0.Ne9.12.2018Mamlas Team Heřmanov5:13Dřeváci Budyně n/O.Pohostinství Heřmanov, Heřmanov 
15:0015:27
0.Ne9.12.2018Nemesis Dobranov6:12Hrobaři CharvatceAstra ČL, Česká Lípa 
16:0019:28
0.Ne16.12.2018Křováci Jílové9:9Mamlas Team HeřmanovLidový dům, Jílové u Děčína 
14:0026:21
0.Ne16.12.2018Pivoni Čížkovice11:7Hrozen B PloskoviceClub, Čížkovice 
16:0025:20
0.Ne16.12.2018Dřeváci Budyně n/O.10:8Nemesis Dobranov 
16:0023:21
0.Ne13.1.2019Hrozen B Ploskovice11:7Bombardéři Děčany 
13:0025:20
0.Ne13.1.2019Kingsman Písty12:6Pivoni ČížkoviceHostinec Písty, Písty 
16:0026:15
0.Ne13.1.2019Nemesis Dobranov9:9Mamlas Team HeřmanovAstra ČL, Česká Lípa 
16:0023:24
0.Ne27.1.2019Křováci Jílové7:11Nemesis DobranovLidový dům, Jílové u Děčína 
14:0019:29
0.Ne27.1.2019Bombardéři Děčany6:12Kingsman PístyU Buřtů, Děčany 
16:0017:27
0.Ne27.1.2019Pivoni Čížkovice8:10Motorest LiběšiceClub, Čížkovice 
16:0022:26
0.Ne3.2.2019Motorest Liběšice5:13Bombardéři Děčany 
16:0016:27
1.Ne24.2.2019Motorest Liběšice7:11Mamlas Team Heřmanov 
13:00Petrovič Ivan20:26Malhausová Pavla
1.Ne24.2.2019Křováci Jílové12:6Hrozen B PloskoviceLidový dům, Jílové u Děčína 
14:00Vojtěch Jakub28:19Kopecká Iveta
1.Ne24.2.2019Kingsman Písty12:6Nemesis DobranovHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František28:16Fišer Tomáš
1.Ne24.2.2019Bombardéři Děčany11:7Dřeváci Budyně n/O.U Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Miroslav24:18Andraško Jan
1.Ne24.2.2019Pivoni Čížkovice12:6Hrobaři CharvatceClub, Čížkovice 
16:00Sunkovský Ivan28:19Vokoun Martin
2.Ne3.3.2019Nemesis Dobranov10:8Hrozen B PloskoviceAstra ČL, Česká Lípa 
13:00Fišer Tomáš25:20Kopecká Iveta
2.Ne3.3.2019Křováci Jílové6:12Bombardéři DěčanyLidový dům, Jílové u Děčína 
14:00Vojtěch Jakub17:28Svítil Miroslav
2.Ne3.3.2019Mamlas Team Heřmanov6:12Kingsman PístyPohostinství Heřmanov, Heřmanov 
15:00Malhausová Pavla21:28Gabriel František
2.Ne3.3.2019Dřeváci Budyně n/O.3:15Pivoni Čížkovice 
16:00Andraško Jan13:31Baše Michal
2.Ne3.3.2019Hrobaři Charvatce8:10Motorest LiběšicePohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Wollenheit Milan21:23Petrovič Ivan
3.Ne10.3.2019Mamlas Team Heřmanov11:7Hrozen B PloskovicePohostinství Heřmanov, Heřmanov 
13:00Malhausová Pavla25:17Kopecká Iveta
3.Ne10.3.2019Motorest Liběšice14:4Dřeváci Budyně n/O. 
13:00Petrovič Ivan31:13Andraško Jan
3.Ne10.3.2019Kingsman Písty12:6Hrobaři CharvatceHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František26:16Vokoun Martin
3.Ne10.3.2019Bombardéři Děčany8:10Nemesis DobranovU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Miroslav21:25Fišer Tomáš
3.Ne10.3.2019Pivoni Čížkovice10:8Křováci JílovéClub, Čížkovice 
16:00Sunkovský Ivan23:22Vojtěch Jakub
4.Ne17.3.2019Křováci Jílové11:7Motorest LiběšiceLidový dům, Jílové u Děčína 
14:00Vojtěch Jakub23:20Petrovič Ivan
4.Ne17.3.2019Mamlas Team Heřmanov10:8Bombardéři DěčanyPohostinství Heřmanov, Heřmanov 
15:00Malhausová Pavla24:22Svítil Miroslav
4.Ne17.3.2019Dřeváci Budyně n/O.8:10Kingsman Písty 
16:00Andraško Jan22:21Gabriel František
4.Ne17.3.2019Hrozen B Ploskovice14:4Hrobaři Charvatce 
16:00Kopecká Iveta29:16Vokoun Martin
4.Ne17.3.2019Nemesis Dobranov10:8Pivoni ČížkoviceAstra ČL, Česká Lípa 
16:00Fišer Tomáš23:22Baše Michal
5.Ne24.3.2019Dřeváci Budyně n/O.9:9Hrozen B Ploskovice 
13:00Andraško Jan20:23Kopecká Iveta
5.Ne24.3.2019Motorest Liběšice5:13Nemesis Dobranov 
13:00Petrovič Ivan17:28Fišer Tomáš
5.Ne24.3.2019Kingsman Písty8:10Křováci JílovéHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František20:23Vojtěch Jakub
5.Ne24.3.2019Bombardéři Děčany9:9Hrobaři CharvatceU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Miroslav22:22Vokoun Martin
5.Ne24.3.2019Pivoni Čížkovice11:7Mamlas Team HeřmanovClub, Čížkovice 
16:00Sunkovský Ivan27:16Malhausová Pavla
6.Ne31.3.2019Hrozen B Ploskovice12:6Křováci Jílové 
13:00Kopecká Iveta26:18Vojtěch Jakub
6.Ne31.3.2019Mamlas Team Heřmanov8:10Motorest LiběšicePohostinství Heřmanov, Heřmanov 
15:00Malhausová Pavla23:25Petrovič Ivan
6.Ne31.3.2019Nemesis Dobranov13:5Kingsman PístyAstra ČL, Česká Lípa 
16:00Fišer Tomáš27:15Gabriel František
6.Ne31.3.2019Dřeváci Budyně n/O.9:9Bombardéři Děčany 
16:00Andraško Jan24:21Svítil Miroslav
6.Ne31.3.2019Hrobaři Charvatce6:12Pivoni ČížkovicePohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin17:26Baše Michal
7.Ne7.4.2019Hrozen B Ploskovice8:10Nemesis Dobranov 
13:00Kopecká Iveta20:25Fišer Tomáš
7.Ne7.4.2019Motorest Liběšice8:10Hrobaři Charvatce 
13:00Petrovič Ivan19:25Vokoun Martin
7.Ne7.4.2019Kingsman Písty8:10Mamlas Team HeřmanovHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František23:23Malhausová Pavla
7.Ne7.4.2019Bombardéři Děčany11:7Křováci JílovéU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Miroslav26:20Vojtěch Jakub
7.Ne7.4.2019Pivoni Čížkovice9:9Dřeváci Budyně n/O.Club, Čížkovice 
16:00Baše Michal23:20Andraško Jan
8.Ne14.4.2019Hrozen B Ploskovice9:9Mamlas Team Heřmanov 
13:00Kopecká Iveta20:23Malhausová Pavla
8.Ne14.4.2019Křováci Jílové6:12Pivoni ČížkoviceLidový dům, Jílové u Děčína 
14:00Vojtěch Jakub17:29Baše Michal
8.Ne14.4.2019Nemesis Dobranov8:10Bombardéři DěčanyAstra ČL, Česká Lípa 
16:00Fišer Tomáš20:25Svítil Miroslav
8.Ne14.4.2019Dřeváci Budyně n/O.10:8Motorest Liběšice 
16:00Andraško Jan24:20Petrovič Ivan
8.Ne14.4.2019Hrobaři Charvatce11:7Kingsman PístyPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin26:22Gabriel František
9.Ne28.4.2019Motorest Liběšice8:10Křováci Jílové 
13:00Žák Jan20:24Vojtěch Jakub
9.Ne28.4.2019Kingsman Písty13:5Dřeváci Budyně n/O.Hostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František28:18Andraško Jan
9.Ne28.4.2019Bombardéři Děčany7:11Mamlas Team HeřmanovU Buřtů, Děčany 
16:00Svítil Miroslav21:25Malhausová Pavla
9.Ne28.4.2019Pivoni Čížkovice4:14Nemesis DobranovClub, Čížkovice 
16:00Baše Michal15:29Fišer Tomáš
9.Ne28.4.2019Hrobaři Charvatce6:12Hrozen B PloskovicePohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin15:29Zábranská Kateřina
10.Ne5.5.2019Hrozen B Ploskovice9:9Dřeváci Budyně n/O. 
13:00Zábranská Kateřina24:23Andraško Jan
10.Ne5.5.2019Křováci Jílové14:4Kingsman PístyLidový dům, Jílové u Děčína 
15:00Vojtěch Jakub30:15Gabriel František
10.Ne5.5.2019Mamlas Team Heřmanov11:7Pivoni ČížkovicePohostinství Heřmanov, Heřmanov 
15:00Malhausová Pavla25:17Baše Michal
10.Ne5.5.2019Nemesis Dobranov7:11Motorest LiběšiceAstra ČL, Česká Lípa 
16:00Fišer Tomáš21:27Petrovič Ivan
10.Ne5.5.2019Hrobaři Charvatce8:10Bombardéři DěčanyPohostinství Charvatce, Charvatce 
17:00Vokoun Martin22:27Svítil Miroslav
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 09:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 09:49:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement