Rozpis ligových utkání
UŠO > Ústecký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
3. liga sk. A JIH (D)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Bulldogs 06 B Libochovice16:2Bulldogs 06 A LibochoviceHospoda Říp, Libochovice 
13:00Werner Oldřich34:8Kropáček Josef
1.Ne10.9.2023Cowhand C Dušníky8:10WFS "B" EvaňDušníky 90, Dušníky 
13:00Funk David19:24Zelinka Štěpán
1.Ne10.9.2023Bombardéři B Děčany10:8Rock Klub Marný LovosiceU Buřtů, Děčany 
16:00Zemek Lukáš22:18Kutzlerová Ludmila
1.Ne10.9.2023Formani Tupadly15:3Traktor LitoměřicePivnice Tupadly, Liběchov 
16:00Kutín Jiří32:13Kohutka Jiří
1.Ne10.9.2023Flames Litoměřice3:15Přehoďto Mšené Lázně-CharvatceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Král Josef10:31Husák Martin
2.Ne17.9.2023Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce15:3Cowhand C DušníkyPohostinství Charvatce, Charvatce 
13:00Husák Martin32:11Funk David
2.Ne17.9.2023Bulldogs 06 A Libochovice11:7Flames LitoměřiceHospoda Říp, Libochovice 
13:00Kropáček Josef25:21Král Josef
2.Ne17.9.2023Bombardéři B Děčany9:9Formani TupadlyU Buřtů, Děčany 
16:00Zemek Lukáš22:23Kranz Michal
2.Ne17.9.2023Traktor Litoměřice11:7Bulldogs 06 B LibochoviceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Kohutka Jiří26:22Werner Oldřich
2.Ne17.9.2023Rock Klub Marný Lovosice9:9WFS "B" EvaňGambrinus rock klub, Lovosice 
17:00Kutzlerová Ludmila22:25Hudik Jiří
3.Ne24.9.2023Bulldogs 06 B Libochovice10:8Bombardéři B DěčanyHospoda Říp, Libochovice 
13:00Werner Oldřich22:16Zemek Lukáš
3.Ne24.9.2023Cowhand C Dušníky13:5Bulldogs 06 A LibochoviceDušníky 90, Dušníky 
13:00Funk David30:13Kropáček Josef
3.Ne24.9.2023Formani Tupadly12:6Rock Klub Marný LovosicePivnice Tupadly, Liběchov 
16:00Kutín Jiří26:14Kutzlerová Ludmila
3.Ne24.9.2023Flames Litoměřice9:9Traktor LitoměřiceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Král Josef22:24Kohutka Jiří
3.Ne24.9.2023WFS "B" Evaň10:8Přehoďto Mšené Lázně-CharvatcePizza Bar u Vojtěcha, Evaň 
16:00Zelinka Štěpán23:21Husák Martin
4.Ne1.10.2023Bulldogs 06 A Libochovice6:12WFS "B" EvaňHospoda Říp, Libochovice 
13:00Kropáček Josef17:26Hudik Jiří
4.Ne1.10.2023Bombardéři B Děčany13:5Flames LitoměřiceU Buřtů, Děčany 
16:00Zemek Lukáš30:17Král Josef
4.Ne1.10.2023Formani Tupadly8:10Bulldogs 06 B LibochovicePivnice Tupadly, Liběchov 
16:00Kutín Jiří20:23Řepíková Marcela
4.Ne1.10.2023Traktor Litoměřice10:8Cowhand C DušníkyKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Kohutka Jiří25:18Funk David
4.Ne1.10.2023Rock Klub Marný Lovosice5:13Přehoďto Mšené Lázně-CharvatceGambrinus rock klub, Lovosice 
17:00Kutzlerová Ludmila16:28Husák Martin
5.Ne8.10.2023Bulldogs 06 B Libochovice10:8Rock Klub Marný LovosiceHospoda Říp, Libochovice 
13:00Werner Oldřich25:23Kutzlerová Ludmila
5.Ne8.10.2023Cowhand C Dušníky10:8Bombardéři B DěčanyDušníky 90, Dušníky 
13:00Funk David23:21Zemek Lukáš
5.Ne8.10.2023WFS "B" Evaň12:6Traktor LitoměřicePizza Bar u Vojtěcha, Evaň 
16:00Zelinka Štěpán26:16Kohutka Jiří
5.Ne8.10.2023Bulldogs 06 A Libochovice5:13Přehoďto Mšené Lázně-CharvatceHospoda Říp, Libochovice 
17:00Kropáček Josef13:30Husák Martin
6.Ne15.10.2023Bulldogs 06 B Libochovice12:6Flames LitoměřiceHospoda Říp, Libochovice 
13:00Werner Oldřich26:15Král Josef
6.Ne15.10.2023Bombardéři B Děčany10:8WFS "B" EvaňU Buřtů, Děčany 
16:00Zemek Lukáš23:20Zelinka Štěpán
6.Ne15.10.2023Formani Tupadly9:9Cowhand C DušníkyPivnice Tupadly, Liběchov 
16:00Kutín Jiří23:21Panoš Ondřej
6.Ne15.10.2023Traktor Litoměřice5:13Přehoďto Mšené Lázně-CharvatceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Kohutka Jiří16:28Husák Martin
6.Ne15.10.2023Rock Klub Marný Lovosice15:3Bulldogs 06 A LibochoviceGambrinus rock klub, Lovosice 
17:00Kutzlerová Ludmila31:9Kropáček Josef
7.Ne22.10.2023Cowhand C Dušníky13:5Bulldogs 06 B LibochoviceDušníky 90, Dušníky 
13:00Funk David28:14Werner Oldřich
7.Ne22.10.2023Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce13:5Bombardéři B DěčanyPohostinství Charvatce, Charvatce 
13:00Husák Martin27:18Zemek Lukáš
7.Ne22.10.2023Bulldogs 06 A Libochovice6:12Traktor LitoměřiceHospoda Říp, Libochovice 
13:00Kropáček Josef16:27Kohutka Jiří
7.Ne22.10.2023Flames Litoměřice7:11Rock Klub Marný LovosiceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Král Josef19:27Ligas Miroslav
7.Ne22.10.2023WFS "B" Evaň11:7Formani TupadlyPizza Bar u Vojtěcha, Evaň 
16:00Hudik Jiří24:21Kranz Michal
8.Ne29.10.2023Bulldogs 06 B Libochovice10:8WFS "B" EvaňHospoda Říp, Libochovice 
13:00Řepíková Marcela24:21Zelinka Štěpán
8.Ne29.10.2023Bombardéři B Děčany13:5Bulldogs 06 A LibochoviceU Buřtů, Děčany 
16:00Zemek Lukáš28:14Kropáček Josef
8.Ne29.10.2023Formani Tupadly5:13Přehoďto Mšené Lázně-CharvatcePivnice Tupadly, Liběchov 
16:00Kutín Jiří14:27Husák Martin
8.Ne29.10.2023Flames Litoměřice4:14Cowhand C DušníkyKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Král Josef13:31Funk David
8.Ne29.10.2023Rock Klub Marný Lovosice9:9Traktor LitoměřiceGambrinus rock klub, Lovosice 
17:00Kutzlerová Ludmila21:24Kohutka Jiří
5.Ne5.11.2023Flames Litoměřice7:11Formani TupadlyKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
14:00Král Josef18:26Kranzová Šárka
9.Ne12.11.2023Cowhand C Dušníky12:6Rock Klub Marný LovosiceDušníky 90, Dušníky 
13:00Funk David28:15Kutzlerová Ludmila
9.Ne12.11.2023Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce11:7Bulldogs 06 B LibochovicePohostinství Charvatce, Charvatce 
13:00Husák Martin25:17Werner Oldřich
9.Ne12.11.2023Bulldogs 06 A Libochovice1:17Formani TupadlyHospoda Říp, Libochovice 
13:00Kropáček Josef9:35Kranzová Šárka
9.Ne12.11.2023WFS "B" Evaň8:10Flames LitoměřicePizza Bar u Vojtěcha, Evaň 
16:00Zelinka Štěpán19:23Král Josef
9.Ne12.11.2023Traktor Litoměřice9:9Bombardéři B DěčanyKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Kohutka Jiří23:24Zemek Lukáš
10.Ne19.11.2023Bulldogs 06 A Libochovice6:12Bulldogs 06 B LibochoviceHospoda Říp, Libochovice 
13:00Kropáček Josef20:25Werner Oldřich
10.Ne19.11.2023Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce14:4Flames LitoměřicePohostinství Charvatce, Charvatce 
13:00Husák Martin30:15Král Josef
10.Ne19.11.2023Traktor Litoměřice4:14Formani TupadlyKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Kohutka Jiří14:30Kranzová Šárka
10.Ne19.11.2023WFS "B" Evaň3:15Cowhand C DušníkyPizza Bar u Vojtěcha, Evaň 
16:00Zelinka Štěpán16:32Funk David
10.Ne19.11.2023Rock Klub Marný Lovosice7:11Bombardéři B DěčanyGambrinus rock klub, Lovosice 
17:00Kutzlerová Ludmila19:27Zemek Lukáš
11.Ne26.11.2023Cowhand C Dušníky12:6Přehoďto Mšené Lázně-CharvatceDušníky 90, Dušníky 
13:00Funk David26:20Husák Martin
11.Ne26.11.2023Bulldogs 06 B Libochovice15:3Traktor LitoměřiceHospoda Říp, Libochovice 
13:00Werner Oldřich33:14Kohutka Jiří
11.Ne26.11.2023Formani Tupadly13:5Bombardéři B DěčanyPivnice Tupadly, Liběchov 
16:00Kranzová Šárka29:18Zemek Lukáš
11.Ne26.11.2023Flames Litoměřice13:5Bulldogs 06 A LibochoviceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Král Josef28:15Kropáček Josef
11.Ne26.11.2023WFS "B" Evaň10:8Rock Klub Marný LovosicePizza Bar u Vojtěcha, Evaň 
16:00Zelinka Štěpán23:20Kutzlerová Ludmila
12.Ne3.12.2023Bulldogs 06 A Libochovice1:17Cowhand C DušníkyHospoda Říp, Libochovice 
13:00Kropáček Josef5:35Funk David
12.Ne3.12.2023Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce12:6WFS "B" EvaňPohostinství Charvatce, Charvatce 
13:00Husák Martin27:15Zloch Vojtěch
12.Ne3.12.2023Bombardéři B Děčany7:11Bulldogs 06 B LibochoviceU Buřtů, Děčany 
16:00Zemek Lukáš16:24Werner Oldřich
12.Ne3.12.2023Traktor Litoměřice10:8Flames LitoměřiceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Kohutka Jiří24:21Král Josef
13.Ne10.12.2023Bulldogs 06 B Libochovice4:14Formani TupadlyHospoda Říp, Libochovice 
13:00Werner Oldřich13:29Perka František
13.Ne10.12.2023Cowhand C Dušníky6:12Traktor LitoměřiceDušníky 90, Dušníky 
13:00Funk David17:29Kohutka Jiří
13.Ne10.12.2023Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce12:6Rock Klub Marný LovosicePohostinství Charvatce, Charvatce 
13:00Husák Martin28:18Ligas Miroslav
13.Ne10.12.2023Flames Litoměřice8:10Bombardéři B DěčanyKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Král Josef21:23Zemek Lukáš
13.Ne10.12.2023WFS "B" Evaň12:6Bulldogs 06 A LibochovicePizza Bar u Vojtěcha, Evaň 
16:00Zelinka Štěpán28:17Kropáček Josef
14.Ne17.12.2023Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce16:2Bulldogs 06 A LibochovicePohostinství Charvatce, Charvatce 
13:00Husák Martin33:7Kropáček Josef
14.Ne17.12.2023Formani Tupadly14:4Flames LitoměřicePivnice Tupadly, Liběchov 
16:00Kranzová Šárka30:10Král Josef
14.Ne17.12.2023Bombardéři B Děčany3:15Cowhand C DušníkyU Buřtů, Děčany 
16:00Zemek Lukáš7:32Funk David
14.Ne17.12.2023Traktor Litoměřice6:12WFS "B" EvaňKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Kohutka Jiří17:28Zelinka Štěpán
14.Ne17.12.2023Rock Klub Marný Lovosice8:10Bulldogs 06 B LibochoviceGambrinus rock klub, Lovosice 
17:00Kutzlerová Ludmila21:24Řepíková Marcela
12.St27.12.2023Rock Klub Marný Lovosice4:14Formani TupadlyGambrinus rock klub, Lovosice 
17:00Kutzlerová Ludmila12:31Kranzová Šárka
15.Ne7.1.2024Cowhand C Dušníky6:12Formani TupadlyDušníky 90, Dušníky 
13:00Funk David17:28Juhász Gábor
15.Ne7.1.2024Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce9:9Traktor LitoměřicePohostinství Charvatce, Charvatce 
13:00Husák Martin20:24Kohutka Jiří
15.Ne7.1.2024Bulldogs 06 A Libochovice4:14Rock Klub Marný LovosiceHospoda Říp, Libochovice 
13:00Kropáček Josef12:31Kutzlerová Ludmila
15.Ne7.1.2024WFS "B" Evaň13:5Bombardéři B DěčanyPizza Bar u Vojtěcha, Evaň 
16:00Zelinka Štěpán27:18Zemek Lukáš
15.Ne7.1.2024Flames Litoměřice8:10Bulldogs 06 B LibochoviceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Král Josef18:25Werner Oldřich
16.Ne14.1.2024Bulldogs 06 B Libochovice7:11Cowhand C DušníkyHospoda Říp, Libochovice 
13:00Werner Oldřich19:25Funk David
16.Ne14.1.2024Formani Tupadly8:10WFS "B" EvaňPivnice Tupadly, Liběchov 
16:00Kranzová Šárka18:22Zelinka Štěpán
16.Ne14.1.2024Bombardéři B Děčany7:11Přehoďto Mšené Lázně-CharvatceU Buřtů, Děčany 
16:00Zemek Lukáš15:28Mleziva Marek
16.Ne14.1.2024Traktor Litoměřice14:4Bulldogs 06 A LibochoviceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Kohutka Jiří30:14Kropáček Josef
16.Ne14.1.2024Rock Klub Marný Lovosice10:8Flames LitoměřiceGambrinus rock klub, Lovosice 
17:00Kutzlerová Ludmila21:19Král Josef
17.Ne21.1.2024Bulldogs 06 A Libochovice0:18Bombardéři B DěčanyHospoda Říp, Libochovice 
13:00Kropáček Josef0:36Zemek Lukáš
17.Ne21.1.2024Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce12:6Formani TupadlyPohostinství Charvatce, Charvatce 
13:00Husák Martin26:18Kranz Michal
17.Ne21.1.2024Cowhand C Dušníky12:6Flames LitoměřiceDušníky 90, Dušníky 
13:00Funk David24:15Král Josef
17.Ne21.1.2024WFS "B" Evaň11:7Bulldogs 06 B LibochovicePizza Bar u Vojtěcha, Evaň 
16:00Zelinka Štěpán27:17Werner Oldřich
17.Ne21.1.2024Traktor Litoměřice10:8Rock Klub Marný LovosiceKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Kohutka Jiří27:20Ligas Miroslav
18.Ne28.1.2024Bulldogs 06 B Libochovice9:9Přehoďto Mšené Lázně-CharvatceHospoda Říp, Libochovice 
13:00Werner Oldřich21:22Husák Martin
18.Ne28.1.2024Flames Litoměřice8:10WFS "B" EvaňKlub Šipkařský skauti, Litoměřice 
16:00Král Josef21:21Zloch Vojtěch
18.Ne28.1.2024Formani Tupadly12:6Bulldogs 06 A LibochovicePivnice Tupadly, Liběchov 
16:00Kranzová Šárka27:15Kropáček Josef
18.Ne28.1.2024Bombardéři B Děčany4:14Traktor LitoměřiceU Buřtů, Děčany 
16:00Zemek Lukáš10:32Kohutka Jiří
18.Ne28.1.2024Rock Klub Marný Lovosice6:12Cowhand C DušníkyGambrinus rock klub, Lovosice 
17:00Kutzlerová Ludmila18:27Funk David
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.5.2024 07:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.5.2024 09:04:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement