Rozpis ligových utkání
UŠO > Ústecký kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
2. liga sk. A JIH (C)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne11.9.2022Profi Tytan Písty11:7ÚPM Sršni SukoradyHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František24:20Böhm Petr
1.Ne11.9.2022Predátoři Heřmanice15:3Litoměřičtí Šamani LitoměřiceU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan30:13Tájek Pavel
1.Ne11.9.2022ÚPM Schooters Sukorady7:11Bakaláři SnědoviceHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Minárik Petr21:26Jahoda Jiří
1.Ne11.9.2022Lions Darts B Třeboutice8:10Rock Klub Mizerové LovosicePivnice u Kapličky, Třeboutice 
16:00Jirák Daniel21:26Šleier Petr
1.Ne11.9.2022Vikingové B Litoměřice11:7Bombardéři DěčanyPokratická Hospůdka, Litoměřice 
17:00Reichl Vít24:20Svítil Miroslav
2.Ne18.9.2022ÚPM Sršni Sukorady13:5Rock Klub Mizerové LovosiceHospůdka u Potoka, Sukorady 
13:00Böhm Petr28:13Šleier Petr
2.Ne18.9.2022Profi Tytan Písty11:7Predátoři HeřmaniceHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František23:17Pořízek Jan
2.Ne18.9.2022Bombardéři Děčany10:8Lions Darts B TřebouticeU Buřtů hospoda, Děčany 
16:00Svítil Miroslav26:21Jirák Daniel
2.Ne18.9.2022Bakaláři Snědovice9:9Vikingové B LitoměřiceHospoda Snědovice, Snědovice 
16:00Jahoda Jiří24:24Reichl Vít
2.Ne18.9.2022Litoměřičtí Šamani Litoměřice10:8ÚPM Schooters SukoradyGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta22:20Minárik Petr
3.Ne25.9.2022Rock Klub Mizerové Lovosice7:11Bombardéři DěčanyGambrinus rock klub, Lovosice 
13:00Šleier Petr20:28Svítil Miroslav
3.Ne25.9.2022Predátoři Heřmanice10:8ÚPM Sršni SukoradyU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan24:24Böhm Petr
3.Ne25.9.2022ÚPM Schooters Sukorady5:13Profi Tytan PístyHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Minárik Petr15:28Průcha Petr
3.Ne25.9.2022Lions Darts B Třeboutice5:13Bakaláři SnědovicePivnice u Kapličky, Třeboutice 
16:00Jirák Daniel18:29Jahoda Jiří
3.Ne25.9.2022Vikingové B Litoměřice10:8Litoměřičtí Šamani LitoměřicePokratická Hospůdka, Litoměřice 
17:00Reichl Vít25:19Bartošová Markéta
4.Ne2.10.2022Profi Tytan Písty13:5Vikingové B LitoměřiceHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František28:15Reichl Vít
4.Ne2.10.2022Predátoři Heřmanice10:8ÚPM Schooters SukoradyU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan23:24Minárik Petr
4.Ne2.10.2022Bakaláři Snědovice12:6Rock Klub Mizerové LovosiceHospoda Snědovice, Snědovice 
16:00Jahoda Jiří25:16Šleier Petr
4.Ne2.10.2022Litoměřičtí Šamani Litoměřice12:6Lions Darts B TřebouticeGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta29:16Jirák Daniel
4.Ne2.10.2022ÚPM Sršni Sukorady9:9Bombardéři DěčanyHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Böhm Petr25:21Svítil Miroslav
5.Ne9.10.2022Rock Klub Mizerové Lovosice13:5Litoměřičtí Šamani LitoměřiceGambrinus rock klub, Lovosice 
13:00Šleier Petr30:15Bartošová Markéta
5.Ne9.10.2022ÚPM Schooters Sukorady6:12ÚPM Sršni SukoradyHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Minárik Petr16:27Böhm Petr
5.Ne9.10.2022Lions Darts B Třeboutice9:9Profi Tytan PístyPivnice u Kapličky, Třeboutice 
16:00Jirák Daniel24:24Gabriel František
5.Ne9.10.2022Bombardéři Děčany6:12Bakaláři SnědoviceU Buřtů hospoda, Děčany 
16:00Svítil Miroslav16:28Jahoda Jiří
5.Ne9.10.2022Vikingové B Litoměřice10:8Predátoři HeřmanicePokratická Hospůdka, Litoměřice 
17:00Reichl Vít25:20Pořízek Jan
6.Ne16.10.2022ÚPM Sršni Sukorady9:9Bakaláři SnědoviceHospůdka u Potoka, Sukorady 
13:00Böhm Petr22:23Jahoda Jiří
6.Ne16.10.2022Profi Tytan Písty8:10Rock Klub Mizerové LovosiceHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František21:24Šleier Petr
6.Ne16.10.2022Predátoři Heřmanice11:7Lions Darts B TřebouticeU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan27:17Jirák Daniel
6.Ne16.10.2022Litoměřičtí Šamani Litoměřice14:4Bombardéři DěčanyGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta29:13Svítil Miroslav
6.Ne16.10.2022ÚPM Schooters Sukorady4:14Vikingové B LitoměřiceHospůdka u Potoka, Sukorady 
17:00Minárik Petr9:31Reichl Vít
7.Ne23.10.2022Rock Klub Mizerové Lovosice12:6Predátoři HeřmaniceGambrinus rock klub, Lovosice 
13:00Šleier Petr30:18Pořízek Jan
7.Ne23.10.2022Lions Darts B Třeboutice14:4ÚPM Schooters SukoradyPivnice u Kapličky, Třeboutice 
16:00Jirák Daniel29:14Minárik Petr
7.Ne23.10.2022Bombardéři Děčany8:10Profi Tytan PístyU Buřtů hospoda, Děčany 
16:00Svítil Miroslav21:26Gabriel František
7.Ne23.10.2022Bakaláři Snědovice12:6Litoměřičtí Šamani LitoměřiceHospoda Snědovice, Snědovice 
16:00Jahoda Jiří25:16Tájek Pavel
7.Ne23.10.2022Vikingové B Litoměřice11:7ÚPM Sršni SukoradyPokratická Hospůdka, Litoměřice 
17:00Reichl Vít26:17Böhm Petr
8.Ne30.10.2022ÚPM Sršni Sukorady12:6Litoměřičtí Šamani LitoměřiceHospůdka u Potoka, Sukorady 
13:00Böhm Petr26:18Bartošová Markéta
8.Ne30.10.2022Profi Tytan Písty9:9Bakaláři SnědoviceHostinec Písty, Písty 
16:00Gabriel František21:19Jahoda Jiří
8.Ne30.10.2022Predátoři Heřmanice11:7Bombardéři DěčanyU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan25:18Svítil Miroslav
8.Ne30.10.2022ÚPM Schooters Sukorady8:10Rock Klub Mizerové LovosiceHospůdka u Potoka, Sukorady 
17:00Minárik Petr19:25Šleier Petr
8.So12.11.2022Vikingové B Litoměřice10:8Lions Darts B TřebouticePokratická Hospůdka, Litoměřice 
16:00Reichl Vít26:20Jirák Daniel
9.Ne13.11.2022Rock Klub Mizerové Lovosice7:11Vikingové B LitoměřiceGambrinus rock klub, Lovosice 
13:00Šleier Petr19:28Reichl Vít
9.Ne13.11.2022Lions Darts B Třeboutice8:10ÚPM Sršni SukoradyPivnice u Kapličky, Třeboutice 
16:00Jirák Daniel19:25Böhm Petr
9.Ne13.11.2022Bombardéři Děčany9:9ÚPM Schooters SukoradyU Buřtů hospoda, Děčany 
16:00Svítil Miroslav26:23Minárik Petr
9.Ne13.11.2022Bakaláři Snědovice10:8Predátoři HeřmaniceHospoda Snědovice, Snědovice 
16:00Jahoda Jiří27:22Pořízek Jan
9.Ne13.11.2022Litoměřičtí Šamani Litoměřice5:13Profi Tytan PístyGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta15:28Gabriel František
10.Ne20.11.2022ÚPM Sršni Sukorady13:5Profi Tytan PístyHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Böhm Petr28:17Gabriel František
10.Ne20.11.2022Litoměřičtí Šamani Litoměřice10:8Predátoři HeřmaniceGambáč, Litoměřice 
16:00Bartošová Markéta26:21Pořízek Jan
10.Ne20.11.2022Bakaláři Snědovice13:5ÚPM Schooters SukoradyHospoda Snědovice, Snědovice 
16:00Jahoda Jiří27:16Minárik Petr
10.Ne20.11.2022Bombardéři Děčany4:14Vikingové B LitoměřiceU Buřtů hospoda, Děčany 
16:00Svítil Miroslav11:29Reichl Vít
10.Ne20.11.2022Rock Klub Mizerové Lovosice11:7Lions Darts B TřebouticeGambrinus rock klub, Lovosice 
16:00Šleier Petr25:19Jirák Daniel
11.Ne27.11.2022Rock Klub Mizerové Lovosice11:7ÚPM Sršni SukoradyGambrinus rock klub, Lovosice 
13:00Šleier Petr25:19Böhm Petr
11.Ne27.11.2022Predátoři Heřmanice10:8Profi Tytan PístyU Andílka, Heřmanice 
16:00Pořízek Jan21:23Gabriel František
11.Ne27.11.2022Lions Darts B TřebouticeBombardéři DěčanyPivnice u Kapličky, Třeboutice 
16:00
11.Ne27.11.2022ÚPM Schooters Sukorady5:13Litoměřičtí Šamani LitoměřiceHospůdka u Potoka, Sukorady 
16:00Minárik Petr14:29Bartošová Markéta
11.Ne27.11.2022Vikingové B Litoměřice6:12Bakaláři SnědovicePokratická Hospůdka, Litoměřice 
17:00Reichl Vít17:26Jahoda Jiří
12.Ne4.12.2022ÚPM Sršni SukoradyPredátoři HeřmaniceHospůdka u Potoka, Sukorady
16:00
12.Ne4.12.2022Profi Tytan PístyÚPM Schooters SukoradyHostinec Písty, Písty
16:00
12.Ne4.12.2022Litoměřičtí Šamani LitoměřiceVikingové B LitoměřiceGambáč, Litoměřice
16:00
12.Ne4.12.2022Bakaláři SnědoviceLions Darts B TřebouticeHospoda Snědovice, Snědovice
16:00
12.Ne4.12.2022Bombardéři DěčanyRock Klub Mizerové LovosiceU Buřtů hospoda, Děčany
16:00
13.Ne11.12.2022Rock Klub Mizerové LovosiceBakaláři SnědoviceGambrinus rock klub, Lovosice
13:00
13.Ne11.12.2022ÚPM Schooters SukoradyPredátoři HeřmaniceHospůdka u Potoka, Sukorady
16:00
13.Ne11.12.2022Lions Darts B TřebouticeLitoměřičtí Šamani LitoměřicePivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00
13.Ne11.12.2022Bombardéři DěčanyÚPM Sršni SukoradyU Buřtů hospoda, Děčany
16:00
13.Ne11.12.2022Vikingové B LitoměřiceProfi Tytan PístyPokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
14.Ne18.12.2022ÚPM Sršni SukoradyÚPM Schooters SukoradyHospůdka u Potoka, Sukorady
16:00
14.Ne18.12.2022Predátoři HeřmaniceVikingové B LitoměřiceU Andílka, Heřmanice
16:00
14.Ne18.12.2022Profi Tytan PístyLions Darts B TřebouticeHostinec Písty, Písty
16:00
14.Ne18.12.2022Litoměřičtí Šamani LitoměřiceRock Klub Mizerové LovosiceGambáč, Litoměřice
16:00
14.Ne18.12.2022Bakaláři SnědoviceBombardéři DěčanyHospoda Snědovice, Snědovice
16:00
15.Ne8.1.2023Rock Klub Mizerové LovosiceProfi Tytan PístyGambrinus rock klub, Lovosice
13:00
15.Ne8.1.2023Lions Darts B TřebouticePredátoři HeřmanicePivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00
15.Ne8.1.2023Bombardéři DěčanyLitoměřičtí Šamani LitoměřiceU Buřtů hospoda, Děčany
16:00
15.Ne8.1.2023Bakaláři SnědoviceÚPM Sršni SukoradyHospoda Snědovice, Snědovice
16:00
15.Ne8.1.2023Vikingové B LitoměřiceÚPM Schooters SukoradyPokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
16.Ne15.1.2023ÚPM Sršni SukoradyVikingové B LitoměřiceHospůdka u Potoka, Sukorady
13:00
16.Ne15.1.2023Predátoři HeřmaniceRock Klub Mizerové LovosiceU Andílka, Heřmanice
16:00
16.Ne15.1.2023Profi Tytan PístyBombardéři DěčanyHostinec Písty, Písty
16:00
16.Ne15.1.2023Litoměřičtí Šamani LitoměřiceBakaláři SnědoviceGambáč, Litoměřice
16:00
16.Ne15.1.2023ÚPM Schooters SukoradyLions Darts B TřebouticeHospůdka u Potoka, Sukorady
17:00
17.Ne22.1.2023Rock Klub Mizerové LovosiceÚPM Schooters SukoradyGambrinus rock klub, Lovosice
13:00
17.Ne22.1.2023Bakaláři SnědoviceProfi Tytan PístyHospoda Snědovice, Snědovice
16:00
17.Ne22.1.2023Bombardéři DěčanyPredátoři HeřmaniceU Buřtů hospoda, Děčany
16:00
17.Ne22.1.2023Lions Darts B TřebouticeVikingové B LitoměřicePivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00
17.Ne22.1.2023Litoměřičtí Šamani LitoměřiceÚPM Sršni SukoradyGambáč, Litoměřice
16:00
18.Ne29.1.2023ÚPM Sršni SukoradyLions Darts B TřebouticeHospůdka u Potoka, Sukorady
13:00
18.Ne29.1.2023Predátoři HeřmaniceBakaláři SnědoviceU Andílka, Heřmanice
16:00
18.Ne29.1.2023Profi Tytan PístyLitoměřičtí Šamani LitoměřiceHostinec Písty, Písty
16:00
18.Ne29.1.2023Vikingové B LitoměřiceRock Klub Mizerové LovosicePokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
18.Ne29.1.2023ÚPM Schooters SukoradyBombardéři DěčanyHospůdka u Potoka, Sukorady
17:00
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 28.11.2022 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 28.11.2022 15:06:02
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement