|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | The Best Of Litoměřice | 11 | : | 7 | No Stress Skalice | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Tibitanzl Lukáš | 26 | : | 19 | Vencl David |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Black Cat Výškov | 12 | : | 6 | Kališníci Litoměřice | U Lípy, Výškov | |
16:00 | Čížek Zdeněk | 26 | : | 20 | Šinfelt Jiří |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Vegas Kings Krupka | 10 | : | 8 | Torzo B Bílina | Na Střelnici, Krupka | |
16:00 | Hobza Karel | 23 | : | 20 | Strunzová Jitka |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Fešáci Lovosice | 7 | : | 11 | Strawberry Devils Žatec | TIP SPORT Bar, Lovosice | |
16:00 | Kozák Jaroslav | 21 | : | 26 | Mrázek Vladimír |
|
| 13. | Ne | 25.2.2024 | Pijonýři A Litvínov | 3 | : | 15 | Ložisková mafie A2 Pšov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
17:00 | Minařík Jiří | 12 | : | 31 | Holub Martin |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 15 | : | 3 | Lions Darts A Třeboutice | U Havlů pension, Třebenice | |
16:00 | Polák Lubomír | 30 | : | 10 | Hlavnička Jaroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Pivoni Čížkovice | 8 | : | 10 | VP Evaň | Club, Čížkovice | |
16:00 | Anderle Václav | 23 | : | 25 | Turan Václav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Denisa Bohušovice nad Ohří | 13 | : | 5 | Rock Klub Mimo provoz Lovosice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | |
16:00 | Kozák Pavel | 30 | : | 11 | Žižková Petra |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Cowhand A Dušníky | 14 | : | 4 | Vikingové B Litoměřice | Dušníky 90, Dušníky | |
17:00 | Kutzler Martin | 30 | : | 11 | Fišerová Štěpánka |
|
| 13. | Pá | 15.12.2023 | Bakaláři Snědovice | 8 | : | 10 | WFS "A" Evaň | Obecní sál Snědovice, Snědovice | |
17:00 | Jahoda Jiří | 23 | : | 20 | Kovářová Jana |
Zadal: | Jahoda Jiří | 17.12.2023 11:50 | Autorizoval: | Automat | 21.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Phoenix A Ústí nad Labem | 11 | : | 7 | Bombarder Střelná | Hospoda u Karla, Ústí nad Labem | |
13:00 | Sůra Milan | 24 | : | 17 | Novák Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Torzo A Bílina | 4 | : | 14 | Formani Dux Duchcov | Komplex Club - Bowling, Bílina | |
16:00 | Aulík Petr | 13 | : | 30 | Pusch Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Predátoři Ústí nad Labem | 18 | : | 18 | Trojky vidle Měrunice | Panorama, Ustí nad Labem | |
16:00 | Hvolka David | 36 | : | 36 | Weiss Lukáš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Diesel Proboštov | 10 | : | 8 | Sportklub Ohníč | Santos pivnice, Teplice | |
16:00 | Skramušský Josef | 24 | : | 19 | Šponiar Jiří |
Zadal: | Ujčík Tomáš | 10.12.2023 19:15 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Nervotoči na Pekárně Most | 6 | : | 12 | Korf Dubí | Na Pekárně, Most | |
17:00 | Kraitl Martin | 17 | : | 28 | Doksanský Jan |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Strawberry Cihláři Žatec | 12 | : | 6 | Podboráci Hořany | Darts klub Jahoda, Žatec | |
13:00 | Farkota Jiří | 27 | : | 19 | Bařtipán Michal |
Zadal: | Farkota Jiří | 10.12.2023 15:36 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Václavák A Černčice | 8 | : | 10 | Tigers Lenešice | Na Václaváku, Černčice | |
13:00 | Holý Miloš | 19 | : | 24 | Sihlovec Marek |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | ZB Karakal A Ročov | 12 | : | 6 | Václavák B Černčice | Klub ZB Karakal Ročov, Ročov | |
16:00 | Zetek Jiří | 30 | : | 15 | Kaplan Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Club U Ramba Kanal Team Žatec | 6 | : | 12 | Piráti A Louny | U Ramba, Žatec | |
17:00 | Kvarda Pavel | 16 | : | 28 | Pávová Blanka |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Tulipán 13. pramen Žatec | 11 | : | 7 | U Lípy Výškov | Tulipán, Žatec | |
17:00 | Vecko Ondřej | 26 | : | 18 | Smutný František |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 2 | : | 16 | Bláža Team Kravaře | Český Lev, Mimoň | |
14:00 | Pekař Zdeněk | 10 | : | 34 | Fára Kamil |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 13 | : | 5 | Prezidenti Horní Řepčice | Na Hřišti Benešov nad Ploučnicí, Benešov nad Ploučnicí | |
16:00 | Gaži Martin | 29 | : | 16 | Kodl Jan |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Vikingové A Litoměřice | 15 | : | 3 | Čeští Lvi Mimoň | Pokratická Hospůdka, Litoměřice | |
16:00 | Fojta František | 31 | : | 12 | Souček Michal |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Asterix Ztraceni Nový Bor | 14 | : | 4 | Vikingové Acrus Litoměřice | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | |
16:00 | Mengr Jiří | 32 | : | 14 | Solnař Jakub |
Zadal: | Mengr Jiří | 11.12.2023 10:36 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Masarrows Litoměřice | 7 | : | 11 | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | Gambáč, Litoměřice | |
16:00 | Horák František | 19 | : | 24 | Janský Jiří |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Pod Tribunou Most | 5 | : | 13 | H&H Project A Most | Pod Tribunou, Most | |
16:00 | Ptáček Stanislav | 18 | : | 29 | Hájek Luboš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Korbel Most | 14 | : | 4 | Pod Tribunou Pekelní Jezdci Most | Korbel restaurace, Most | |
16:00 | Ferencová Zdeňka | 29 | : | 14 | Martínek Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Přátelé Litvínov | 3 | : | 15 | Arsenal A Most | Nudle, Litvínov | |
16:00 | Hoffmann David | 13 | : | 33 | Zajíc Martin |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Mostecký Sporťáci Most | 12 | : | 6 | Metro Darts Pub Most | Fénix, Most | |
17:00 | Engel Jan | 28 | : | 21 | Šáro Michal |
Zadal: | Engel Jan | 11.12.2023 06:54 | Změnil: | Šáro Michal | 11.12.2023 10:02 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hrušky Klikaři Litvínov | 12 | : | 6 | Hoka Danielli Most | U Hrušků, Litvínov | |
17:00 | Přenosil Jiří | 27 | : | 18 | Vican Daniel |
Zadal: | Přenosil Jiří | 10.12.2023 19:56 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Supíci Slovan A Kadaň | 10 | : | 8 | Ježek Ervěnice | Slovan, Kadaň | |
13:00 | Dvořák Jakub | 25 | : | 20 | Cerman Michal |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Dream Team Šipková Růže Jirkov | 10 | : | 8 | Club U Ramba Žatec | Dream Bar, Jirkov | |
13:00 | Bláhová Monika | 23 | : | 18 | Kudláček Vladimír |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Mexiko Chomutov | 15 | : | 3 | Sporťáci s.r.o. Jirkov | Tykev, Chomutov | |
16:00 | Rajman Richard | 31 | : | 10 | Michalíková Andrea |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Ložisková mafie A1 Pšov | 6 | : | 12 | Dream Team A Jirkov | Pohostinství Pšov, Pšov | |
17:00 | Tomov Ladislav | 15 | : | 26 | Bárta Stanislav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Rock Klub Mizerové Lovosice | 11 | : | 7 | Litoměřičtí Šamani Litoměřice | Gambrinus rock klub, Lovosice | |
16:00 | Novotný Daniel | 25 | : | 19 | Bartošová Markéta |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Predátoři Heřmanice | 8 | : | 10 | Nádraží Bohušovice nad Ohří | U Andílka, Heřmanice | |
16:00 | Pořízek Jan | 20 | : | 26 | Kobrle Miroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Bombardéři A Děčany | 12 | : | 6 | Sršni Vědlice | U Buřtů, Děčany | |
16:00 | Svítil Ondřej | 24 | : | 22 | Böhm Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Profi Tytan Písty | 11 | : | 7 | Cowhand B Dušníky | Hostinec Písty, Písty | |
16:00 | Gabriel František | 24 | : | 22 | Stuchlý Milan |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hrobaři Áčko Charvatce | 11 | : | 7 | ÚPM Schooters Sukorady | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
17:00 | Vokoun Martin | 27 | : | 21 | Lisec Václav |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Vyprahlo A Čáslavka | 11 | : | 7 | Kosmos Darts Most | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Šalát Marek | 25 | : | 20 | Rous Jaroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Kapitán A Duchcov | 15 | : | 3 | Sokolovna Viktoria Lom | U Kapitána, Duchcov | |
16:00 | Novák Milan | 31 | : | 9 | Krepčík František |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | 9 Darts Krupka | 13 | : | 5 | Kapitán B Duchcov | Herna 999, Krupka | |
16:00 | Chárová Zdenka | 27 | : | 16 | Blahníková Lenka |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Legenda Teplice | 12 | : | 6 | Katapult Hvězda Krupka | Legenda Teplice, Teplice | |
16:00 | Divíšek Josef | 26 | : | 18 | Mokrý Roman |
|
| 13. | So | 16.12.2023 | Draci Ohníč | 12 | : | 6 | Vyprahlo B Čáslavka | Čáslavka, Teplice | |
16:00 | Švambergová Lenka | 27 | : | 20 | Procházka Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Club U Ramba Důchodci Žatec | 9 | : | 9 | Supíci Slovan B Kadaň | U Ramba, Žatec | |
13:00 | Čechlovský Josef | 24 | : | 23 | Pražák Radek |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Ložisková mafie C1 Pšov | 11 | : | 7 | Jahoda A Žatec | Pohostinství Pšov, Pšov | |
13:00 | Vrbata Martin | 27 | : | 19 | Hála Jan |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Kameňáci Libořice | 8 | : | 10 | Piráti C Louny | Klubovna na obecním úřadě, Libořice | |
16:00 | Beneš Martin | 17 | : | 22 | Baštová Pavla |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Věčná Žízeň Lipno | 2 | : | 16 | Štamgasti A Žerotín | U Hoblika, Lipno u Loun | |
16:00 | Kocek Petr | 8 | : | 33 | Konejl Josef |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Piráti B Louny | 5 | : | 13 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | Slávie, Louny | |
16:00 | Holub Miroslav | 17 | : | 28 | Kopecká Markéta |
Zadal: | Holub Miroslav | 10.12.2023 18:38 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Křováci Jílové | 8 | : | 10 | SbH Nemesis Česká Lípa | Lidový dům, Jílové u Děčína | |
14:00 | Bilský Martin | 21 | : | 23 | Fišer Tomáš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Čeští Lvi Tygři Mimoň | 5 | : | 13 | Kopeček Slepýši Děčín | Český Lev, Mimoň | |
16:00 | Bašič Lenka | 14 | : | 29 | Štěpánek Martin |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Leopardi Srbská Kamenice | 10 | : | 8 | Mamlas Team Heřmanov | Zelená hospoda, Srbská Kamenice | |
16:00 | | 24 | : | 22 | |
Zadal: | Automat | 13.12.2023 02:00 | Změnil: | Baráková Markéta | 18.12.2023 10:44 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Z.S. Sršni Dobranov | 4 | : | 14 | Hrozen Ploskovice | Penzion na konci, Dobranov | |
17:00 | Kubín Milan | 9 | : | 30 | Zábranský Simon |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | SbH Norci Česká Lípa | 10 | : | 8 | Šenk Team A Ludvíkovice | Sport Bar Honda, Česká Lípa | |
17:00 | Holomucký Tomáš | 23 | : | 20 | Novotná Kateřina |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hrušky Litvínov | 15 | : | 3 | Magistři Duo A Most | U Hrušků, Litvínov | |
13:00 | Bučková Kateřina | 33 | : | 10 | Smola Martin |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Magistři Duo B Most | 14 | : | 4 | Kozí Dech A Most | Caffe bar DUO, Most | |
16:00 | Šmehlík Jan | 29 | : | 12 | Virág Tibor |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Karma Darts Litvínov | 5 | : | 13 | Pijonýři B Litvínov | Korbel 2 Gambrinus bar, Litvínov | |
16:00 | Jedinák David | 15 | : | 28 | Čepeláková Lenka |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Kotelníci 700 Most | 10 | : | 8 | Korbel II Litvínov | Ty Bláho, Most | |
16:00 | Vítr Jiří | 23 | : | 23 | Boumová Kateřina |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Noční můry Most | 13 | : | 5 | Odyssea Litvínov | U Kance, Most | |
17:00 | Chlupáč Jiří | 28 | : | 11 | Vašina Kamil |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Sympaťáci Podbořany | 10 | : | 8 | Rozcestí B Podbořany | Na Rozcestí, Podbořany | |
13:00 | Večeře Miroslav | 24 | : | 20 | Puchrik Rudolf |
Zadal: | Kukla Jan | 10.12.2023 15:14 | Změnil: | Kukla Jan | 10.12.2023 16:22 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | P.P. Poláky | 11 | : | 7 | Lišáci Vroutek | Pohostinství Poláky, Poláky | |
16:00 | Dvořák Martin | 26 | : | 16 | Týmr Vlastimil |
Zadal: | Janda Václav | 10.12.2023 18:37 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Silver Fox Vrbice | 6 | : | 12 | Duha Jirkov | SILVER - FOX, Vrbice | |
16:00 | Novák Karel | 18 | : | 29 | Hubínek Karel |
Zadal: | Novák Karel | 10.12.2023 16:44 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Rozcestí A Podbořany | 10 | : | 8 | Rytíři Jirkov | Na Rozcestí, Podbořany | |
17:00 | Lassman Viktor | 22 | : | 19 | Pletichová Marie |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Markéta Vydle Jirkov | 6 | : | 12 | A je to Predators Chomutov | Áčko, Jirkov | |
17:00 | Zenko Jaroslav | 16 | : | 26 | Schneider Pavel |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Bulldogs 06 B Libochovice | 4 | : | 14 | Formani Tupadly | Hospoda Říp, Libochovice | |
13:00 | Werner Oldřich | 13 | : | 29 | Perka František |
Zadal: | Werner Oldřich | 10.12.2023 17:53 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Cowhand C Dušníky | 6 | : | 12 | Traktor Litoměřice | Dušníky 90, Dušníky | |
13:00 | Funk David | 17 | : | 29 | Kohutka Jiří |
Zadal: | Kutzler Martin | 10.12.2023 15:46 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Přehoďto Mšené Lázně-Charvatce | 12 | : | 6 | Rock Klub Marný Lovosice | Pohostinství Charvatce, Charvatce | |
13:00 | Husák Martin | 28 | : | 18 | Ligas Miroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Flames Litoměřice | 8 | : | 10 | Bombardéři B Děčany | Klub Šipkařský skauti, Litoměřice | |
16:00 | Král Josef | 21 | : | 23 | Zemek Lukáš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | WFS "B" Evaň | 12 | : | 6 | Bulldogs 06 A Libochovice | Pizza Bar u Vojtěcha, Evaň | |
16:00 | Zelinka Štěpán | 28 | : | 17 | Kropáček Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Templáři pod Věží A Osek | 4 | : | 14 | Náměstíčko Mosquito Team Most | Pod Věží Osek, Osek | |
13:00 | Jandoš Jiří | 14 | : | 30 | Hitman Tomáš |
Zadal: | Jandoš Jiří | 10.12.2023 16:33 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | 50+ Litvínov | 9 | : | 9 | Šutráci Oldřichov | Fotbalová hospoda, Litvínov | |
13:00 | Paulová Soňa | 18 | : | 20 | Müller Petr |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Rumové pralinky Krauska Dubí | 9 | : | 9 | Možná Zavřeme Bílina | Krauska, Dubí 2 | |
16:00 | Novotná Leona | 23 | : | 22 | Havrila Miroslav |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hvjezda Teplice | 10 | : | 8 | Podvěžáci Osek | Sportbar Palma, Teplice | |
16:00 | Vágner Richard | 22 | : | 20 | Pěknice Ondřej |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | U Šlenců Drink Teplice | 6 | : | 12 | Bohémové z Fénixu Most | U Šlenců, Teplice | |
16:00 | Brůžek Josef | 17 | : | 26 | Pokorný Michal |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | So | 9.12.2023 | Tulipán 13. pramen B Žatec | 12 | : | 6 | Club U Ramba Viktoria Žatec | Tulipán, Žatec | |
16:00 | Pytelka Josef | 26 | : | 17 | Matúšová Irena |
Zadal: | Pejchal Filip | 9.12.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 15.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Štamgasti B Žerotín | 8 | : | 10 | ZB Karakal B Ročov | Žerotínská hospoda, Žerotín | |
16:00 | Konejlová Zdenka | 21 | : | 24 | Ševčík Dušan |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Na Šrot Železná | 12 | : | 6 | Skrblice Bítozeves | Hostinec Železná, Železná | |
16:00 | Řeháková Hana | 28 | : | 14 | Synková Monika |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Bull´s Deštnice | 15 | : | 3 | Tulipán Chmelaři Žatec | Čertovská hospůdka, Deštnice | |
16:00 | Filipovič Josef | 33 | : | 15 | Hlavatá Zdena |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Skrblíci Bítozeves | 6 | : | 12 | Blue Sharks Libočany | U Synků Občerstvovna, Bítozeves | |
17:00 | Synek Pavel | 17 | : | 27 | Karlovský Josef |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Kopeček Slavoj Děčín | 7 | : | 11 | Ryky Centrál Česká Lípa | Na Kopečku, Děčín VI | |
14:00 | Merunka Jan | 19 | : | 25 | Kolářová Jana |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Šenk Team B Ludvíkovice | 3 | : | 15 | Black Horses Benešov nad Ploučnicí | Starý Šenk, Ludvíkovice | |
16:00 | Uhlíková Hana | 10 | : | 31 | Beznoska Miloš |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Best of Úštěk | 16 | : | 2 | Corso Exitus B Děčín | Pod Podloubím, Úštěk | |
16:00 | Círusová Zuzana | 33 | : | 10 | Novák Antonín |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | FP Darts Centrál Česká Lípa | 12 | : | 6 | Asterix Rebelové Nový bor | Centrál restaurace, Česká Lípa | |
16:00 | Borovský Jakub | 26 | : | 18 | Paříková Eliška |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Corso Exitus A Děčín | 14 | : | 4 | Čeští Lvi Vlci Mimoň | Corso Restaurace, Děčín | |
17:00 | Koreš Jiří | 28 | : | 11 | Karel Zdeněk |
Zadal: | Koreš Jiří | 10.12.2023 19:41 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Náměstíčko Machy Team Most | 11 | : | 7 | H&H Project B Most | Na Náměstíčku, Most | |
16:00 | Mach Jakub | 28 | : | 17 | Cina Michael |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Špuntíci 2011 B Most | 10 | : | 8 | U Páji Odpadlíci Most | Špunt bar, Most | |
16:00 | Abu Nasra Roman | 23 | : | 20 | Přibyl Lukáš |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Rokáč Most | 7 | : | 11 | Metro Renegades Most | U Páji, Most | |
16:00 | Kocourek Stanislav | 20 | : | 27 | Tůma Tomáš |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Bukáč Litvínoff | 11 | : | 7 | Arsenal B Most | Bukový Háj, Litvínov | |
16:00 | Novák Michal | 26 | : | 21 | Stádník Miloslav |
Zadal: | Šefrhans Petr | 19.11.2023 21:15 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Kozí Dech B Most | 3 | : | 15 | Radnice Střelci Meziboří | Kozí dech, Most | |
16:00 | Štorkup Jaroslav | 9 | : | 31 | Hoško Jakub |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Liháti Krásný Dvůr | 13 | : | 5 | Kameňáci Míchanice Libořice | U Mirky, Krásný Dvůr | |
13:00 | Dressler Martin | 29 | : | 13 | Holá Ivana |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Dream Team B Jirkov | 6 | : | 12 | Panoramix Trpaslíci Klášterec nad Ohří | Dream Bar, Jirkov | |
16:00 | Dunovský Michal | 15 | : | 28 | Hanzlík Matěj |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Hvězdičky z Kapličky Jirkov | 17 | : | 1 | Strawberry Angels Žatec | U Kapličky Jirkov, Jirkov | |
16:00 | Bohata Petr | 34 | : | 10 | Dokoupil Milan |
Zadal: | Bohata Petr | 10.12.2023 18:22 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Strawberry Vampíři Žatec | 9 | : | 9 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | Darts klub Jahoda, Žatec | |
17:00 | Steppan Miroslav | 20 | : | 24 | Weinert Zdeněk |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Florida Pivaři Děčín | 4 | : | 14 | Asterix Alka Po-ne Nový Bor | Sport bar Florida, Děčín | |
13:00 | | 13 | : | 29 | |
Zadal: | Automat | 13.12.2023 02:00 | Změnil: | Baráková Markéta | 14.12.2023 08:20 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 10.12.2023 | Z.S. Mohykáni Dobranov | 6 | : | 12 | Florida Team Děčín | Penzion na konci, Dobranov | |
13:00 | Oreský Patrik | 16 | : | 26 | Hrnčíř Zbyněk |
Zadal: | Hrnčíř Zbyněk | 10.12.2023 15:28 | Autorizoval: | Automat | 16.12.2023 02:00 |
|