Rozpis ligových utkání
UŠO > Ústecký kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
Extraliga (A)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 1.9.2019 Ložisková mafie A2 Pšov 13 : 5 Black Bears Benešov n/P. Pohostinství Pšov, Pšov
13:00 Holub Martin 29 : 18 Růžička Petr
1. Ne 1.9.2019 Tornádo Chomutov 3 : 15 Red Hornets Písty Mustang, Chomutov
15:00 Schlögl Petr 12 : 31 Šinfelt Jiří
1. Ne 1.9.2019 Patrioti Ústí n/L. 10 : 8 Mexiko Chomutov Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00 Zrůst Zdeněk 24 : 20 Buňata Václav
1. Ne 1.9.2019 Kanec Most 10 : 8 Diesláci Proboštov Metro Music Pub Club, Most
17:00 Šmejc Miroslav 23 : 19 Skramušský Josef
1. Ne 1.9.2019 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 9 : 9 Arsenal A Most Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
17:00 Veselý Antonín 21 : 21 Zajíc Martin
1. Ne 1.9.2019 Darts Club Žatec 7 : 11 U Havlů A Třebenice Mandl Žatec, Žatec
17:00 Daňa Jan 19 : 25 Smolka Miroslav
2. Ne 15.9.2019 Ložisková mafie A2 Pšov 2 : 16 Kanec Most Pohostinství Pšov, Pšov
13:00 Holub Martin 13 : 34 Šmejc Miroslav
2. Ne 15.9.2019 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 5 : 13 Red Hornets Písty Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00 Veselý Antonín 12 : 27 Šinfelt Jiří
2. Ne 15.9.2019 Diesláci Proboštov 8 : 10 Tornádo Chomutov Na Tribuně, Duchcov
16:00 Skramušský Josef 20 : 23 Schlögl Petr
2. Ne 15.9.2019 Mexiko Chomutov 8 : 10 Darts Club Žatec Tykev pivnice, Chomutov
17:00 Buňata Václav 20 : 26 Daňa Jan
2. Ne 15.9.2019 Arsenal A Most 11 : 7 Patrioti Ústí n/L. Česká pivnice, Most
17:00 Zajíc Martin 24 : 18 Zrůst Zdeněk
2. Ne 15.9.2019 Black Bears Benešov n/P. 6 : 12 U Havlů A Třebenice Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00 Růžička Petr 16 : 30 Smolka Miroslav
3. Ne 22.9.2019 Kanec Most 14 : 4 Black Bears Benešov n/P. Metro Music Pub Club, Most
16:00 Šmejc Miroslav 32 : 15 Růžička Petr
3. Ne 22.9.2019 Patrioti Ústí n/L. 5 : 13 Red Hornets Písty Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00 Huml Jiří 12 : 30 Šinfelt Jiří
3. Ne 22.9.2019 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 4 : 14 Diesláci Proboštov Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
17:00 Veselý Antonín 13 : 29 Skramušský Josef
3. Ne 22.9.2019 Darts Club Žatec 11 : 7 Arsenal A Most Mandl Žatec, Žatec
17:00 Daňa Jan 27 : 15 Zajíc Martin
3. Ne 22.9.2019 U Havlů A Třebenice 10 : 8 Mexiko Chomutov U Havlů pension, Třebenice
17:00 Smolka Miroslav 22 : 22 Šerých Jindřich
4. Ne 6.10.2019 Ložisková mafie A2 Pšov 10 : 8 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Pohostinství Pšov, Pšov
13:00 Holub Martin 24 : 22 Veselý Antonín
4. Ne 6.10.2019 Red Hornets Písty 10 : 8 Darts Club Žatec Hostinec Písty, Písty
14:00 Šinfeltová Andrea 24 : 19 Daňa Jan
4. Ne 6.10.2019 Patrioti Ústí n/L. 9 : 9 Diesláci Proboštov Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00 Zrůst Zdeněk 24 : 22 Skramušský Josef
4. Ne 6.10.2019 Kanec Most 10 : 8 Tornádo Chomutov Metro Music Pub Club, Most
17:00 Šmejc Miroslav 23 : 19 Schlögl Petr
4. Ne 6.10.2019 Arsenal A Most 4 : 14 U Havlů A Třebenice Česká pivnice, Most
17:00 Zajíc Martin 14 : 31 Smolka Miroslav
5. Ne 13.10.2019 Mexiko Chomutov 7 : 11 Arsenal A Most Tykev pivnice, Chomutov
13:00 Buňata Václav 19 : 25 Zajíc Martin
5. Ne 13.10.2019 Tornádo Chomutov 10 : 8 Black Bears Benešov n/P. Mustang, Chomutov
15:00 Schlögl Petr 25 : 19 Růžička Petr
5. Ne 13.10.2019 Patrioti Ústí n/L. 12 : 6 Ložisková mafie A2 Pšov Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00 Zrůst Zdeněk 28 : 16 Holub Martin
5. Ne 13.10.2019 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 3 : 15 Kanec Most Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
17:00 Veselý Antonín 10 : 31 Šmejc Miroslav
5. Ne 13.10.2019 Darts Club Žatec 10 : 8 Diesláci Proboštov Mandl Žatec, Žatec
17:00 Daňa Jan 23 : 19 Skramušský Josef
3. Ne 20.10.2019 Tornádo Chomutov 15 : 3 Ložisková mafie A2 Pšov Mustang, Chomutov
12:00 Schlögl Petr 33 : 9 Holub Martin
6. Ne 20.10.2019 Tornádo Chomutov 7 : 11 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Mustang, Chomutov
15:00 Schlögl Petr 23 : 26 Veselý Antonín
5. Ne 20.10.2019 U Havlů A Třebenice 6 : 12 Red Hornets Písty U Havlů pension, Třebenice
16:00 Smolka Miroslav 15 : 28 Šinfeltová Andrea
4. Ne 20.10.2019 Black Bears Benešov n/P. 7 : 11 Mexiko Chomutov Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00 Růžička Petr 19 : 25 Šerých Jindřich
6. Ne 27.10.2019 Ložisková mafie A2 Pšov 4 : 14 Darts Club Žatec Pohostinství Pšov, Pšov
13:00 Jindra David 13 : 30 Daňa Jan
6. Ne 27.10.2019 Red Hornets Písty 10 : 8 Mexiko Chomutov Hostinec Písty, Písty
15:00 Šinfelt Jiří 26 : 20 Šerých Jindřich
6. Ne 27.10.2019 Diesláci Proboštov 8 : 10 U Havlů A Třebenice Na Tribuně, Duchcov
16:00 Skramušský Josef 18 : 26 Václavík Marek
6. Ne 27.10.2019 Kanec Most 12 : 6 Patrioti Ústí n/L. Metro Music Pub Club, Most
17:00 Šmejc Miroslav 28 : 15 Gasser Tomáš
6. Ne 27.10.2019 Black Bears Benešov n/P. 8 : 10 Arsenal A Most Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00 Růžička Petr 21 : 24 Zajíc Martin
7. Ne 3.11.2019 Mexiko Chomutov 10 : 8 Diesláci Proboštov Tykev pivnice, Chomutov
13:00 Buňata Václav 25 : 18 Skramušský Josef
7. Ne 3.11.2019 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří 8 : 10 Black Bears Benešov n/P. Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00 Veselý Antonín 20 : 24 Růžička Petr
7. Ne 3.11.2019 Patrioti Ústí n/L. 12 : 6 Tornádo Chomutov Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00 Zrůst Zdeněk 27 : 17 Schlögl Petr
7. Ne 3.11.2019 Darts Club Žatec 6 : 12 Kanec Most Mandl Žatec, Žatec
17:00 Daňa Jan 20 : 27 Šmejc Miroslav
7. Ne 3.11.2019 Arsenal A Most 6 : 12 Red Hornets Písty Česká pivnice, Most
17:00 Zajíc Martin 17 : 27 Šinfeltová Andrea
7. Ne 10.11.2019 U Havlů A Třebenice 9 : 9 Ložisková mafie A2 Pšov U Havlů pension, Třebenice
16:00 Smolka Miroslav 24 : 21 Holub Martin
8. Ne 17.11.2019 Ložisková mafie A2 Pšov Mexiko Chomutov Pohostinství Pšov, Pšov
13:00
8. Ne 17.11.2019 Tornádo Chomutov Darts Club Žatec Mustang, Chomutov
15:00
8. Ne 17.11.2019 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Patrioti Ústí n/L. Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00
8. Ne 17.11.2019 Diesláci Proboštov Arsenal A Most Na Tribuně, Duchcov
16:00
8. Ne 17.11.2019 Kanec Most U Havlů A Třebenice Metro Music Pub Club, Most
17:00
8. Ne 17.11.2019 Black Bears Benešov n/P. Red Hornets Písty Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00
9. Ne 24.11.2019 Red Hornets Písty Diesláci Proboštov Hostinec Písty, Písty
15:00
9. Ne 24.11.2019 Patrioti Ústí n/L. Black Bears Benešov n/P. Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
9. Ne 24.11.2019 Darts Club Žatec Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Mandl Žatec, Žatec
17:00
9. Ne 24.11.2019 Mexiko Chomutov Kanec Most Tykev pivnice, Chomutov
17:00
9. Ne 24.11.2019 Arsenal A Most Ložisková mafie A2 Pšov Česká pivnice, Most
17:00
10. Ne 1.12.2019 Ložisková mafie A2 Pšov Red Hornets Písty Pohostinství Pšov, Pšov
13:00
10. Ne 1.12.2019 Tornádo Chomutov Mexiko Chomutov Mustang, Chomutov
15:00
10. Ne 1.12.2019 Patrioti Ústí n/L. Darts Club Žatec Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
10. Ne 1.12.2019 Kanec Most Arsenal A Most Metro Music Pub Club, Most
17:00
10. Ne 1.12.2019 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří U Havlů A Třebenice Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
17:00
10. Ne 1.12.2019 Black Bears Benešov n/P. Diesláci Proboštov Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00
9. Ne 8.12.2019 U Havlů A Třebenice Tornádo Chomutov U Havlů pension, Třebenice
16:00
11. Ne 15.12.2019 Mexiko Chomutov Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Tykev pivnice, Chomutov
13:00
11. Ne 15.12.2019 Red Hornets Písty Kanec Most Hostinec Písty, Písty
16:00
11. Ne 15.12.2019 Diesláci Proboštov Ložisková mafie A2 Pšov Na Tribuně, Duchcov
16:00
11. Ne 15.12.2019 Darts Club Žatec Black Bears Benešov n/P. Mandl Žatec, Žatec
17:00
11. Ne 15.12.2019 Arsenal A Most Tornádo Chomutov Česká pivnice, Most
17:00
11. Ne 5.1.2020 U Havlů A Třebenice Patrioti Ústí n/L. U Havlů pension, Třebenice
16:00
12. Ne 19.1.2020 Mexiko Chomutov Patrioti Ústí n/L. Tykev pivnice, Chomutov
16:00
12. Ne 26.1.2020 Diesláci Proboštov Kanec Most Na Tribuně, Duchcov
16:00
12. Ne 26.1.2020 Red Hornets Písty Tornádo Chomutov Hostinec Písty, Písty
16:00
12. Ne 26.1.2020 U Havlů A Třebenice Darts Club Žatec U Havlů pension, Třebenice
16:00
12. Ne 26.1.2020 Black Bears Benešov n/P. Ložisková mafie A2 Pšov Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00
12. Ne 26.1.2020 Arsenal A Most Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Česká pivnice, Most
17:00
13. Ne 2.2.2020 Red Hornets Písty Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Hostinec Písty, Písty
15:00
13. Ne 2.2.2020 Tornádo Chomutov Diesláci Proboštov Mustang, Chomutov
15:00
13. Ne 2.2.2020 Patrioti Ústí n/L. Arsenal A Most Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
13. Ne 2.2.2020 U Havlů A Třebenice Black Bears Benešov n/P. U Havlů pension, Třebenice
16:00
13. Ne 2.2.2020 Kanec Most Ložisková mafie A2 Pšov Metro Music Pub Club, Most
17:00
13. Ne 2.2.2020 Darts Club Žatec Mexiko Chomutov Mandl Žatec, Žatec
17:00
14. Ne 9.2.2020 Ložisková mafie A2 Pšov Tornádo Chomutov Pohostinství Pšov, Pšov
13:00
14. Ne 9.2.2020 Mexiko Chomutov U Havlů A Třebenice Tykev pivnice, Chomutov
13:00
14. Ne 9.2.2020 Red Hornets Písty Patrioti Ústí n/L. Hostinec Písty, Písty
15:00
14. Ne 9.2.2020 Diesláci Proboštov Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Na Tribuně, Duchcov
16:00
14. Ne 9.2.2020 Black Bears Benešov n/P. Kanec Most Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
17:00
14. Ne 9.2.2020 Arsenal A Most Darts Club Žatec Česká pivnice, Most
17:00
15. Ne 23.2.2020 Tornádo Chomutov Kanec Most Mustang, Chomutov
15:00
15. Ne 23.2.2020 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Ložisková mafie A2 Pšov Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00
15. Ne 23.2.2020 U Havlů A Třebenice Arsenal A Most U Havlů pension, Třebenice
16:00
15. Ne 23.2.2020 Darts Club Žatec Red Hornets Písty Mandl Žatec, Žatec
16:00
15. Ne 23.2.2020 Diesláci Proboštov Patrioti Ústí n/L. Na Tribuně, Duchcov
16:00
15. Ne 23.2.2020 Mexiko Chomutov Black Bears Benešov n/P. Tykev pivnice, Chomutov
16:00
16. Ne 1.3.2020 Black Bears Benešov n/P. Tornádo Chomutov Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
16:00
16. Ne 1.3.2020 Kanec Most Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Metro Music Pub Club, Most
16:00
16. Ne 1.3.2020 Ložisková mafie A2 Pšov Patrioti Ústí n/L. Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
16. Ne 1.3.2020 Diesláci Proboštov Darts Club Žatec Na Tribuně, Duchcov
16:00
16. Ne 1.3.2020 Red Hornets Písty U Havlů A Třebenice Hostinec Písty, Písty
16:00
16. Ne 1.3.2020 Arsenal A Most Mexiko Chomutov Česká pivnice, Most
16:00
17. Ne 8.3.2020 Darts Club Žatec Ložisková mafie A2 Pšov Mandl Žatec, Žatec
16:00
17. Ne 8.3.2020 Patrioti Ústí n/L. Kanec Most Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
17. Ne 8.3.2020 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Tornádo Chomutov Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00
17. Ne 8.3.2020 Mexiko Chomutov Red Hornets Písty Tykev pivnice, Chomutov
16:00
17. Ne 8.3.2020 U Havlů A Třebenice Diesláci Proboštov U Havlů pension, Třebenice
16:00
17. Ne 8.3.2020 Arsenal A Most Black Bears Benešov n/P. Česká pivnice, Most
16:00
18. Ne 22.3.2020 Tornádo Chomutov Patrioti Ústí n/L. Mustang, Chomutov
15:00
18. Ne 22.3.2020 Black Bears Benešov n/P. Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
16:00
18. Ne 22.3.2020 Kanec Most Darts Club Žatec Metro Music Pub Club, Most
16:00
18. Ne 22.3.2020 Ložisková mafie A2 Pšov U Havlů A Třebenice Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
18. Ne 22.3.2020 Diesláci Proboštov Mexiko Chomutov Na Tribuně, Duchcov
16:00
18. Ne 22.3.2020 Red Hornets Písty Arsenal A Most Hostinec Písty, Písty
16:00
19. Ne 5.4.2020 Mexiko Chomutov Ložisková mafie A2 Pšov Tykev pivnice, Chomutov
16:00
19. Ne 5.4.2020 U Havlů A Třebenice Kanec Most U Havlů pension, Třebenice
16:00
19. Ne 5.4.2020 Darts Club Žatec Tornádo Chomutov Mandl Žatec, Žatec
16:00
19. Ne 5.4.2020 Patrioti Ústí n/L. Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
19. Ne 5.4.2020 Arsenal A Most Diesláci Proboštov Česká pivnice, Most
16:00
19. Ne 5.4.2020 Red Hornets Písty Black Bears Benešov n/P. Hostinec Písty, Písty
16:00
20. Ne 12.4.2020 Tornádo Chomutov U Havlů A Třebenice Mustang, Chomutov
15:00
20. Ne 12.4.2020 Black Bears Benešov n/P. Patrioti Ústí n/L. Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
16:00
20. Ne 12.4.2020 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Darts Club Žatec Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00
20. Ne 12.4.2020 Kanec Most Mexiko Chomutov Metro Music Pub Club, Most
16:00
20. Ne 12.4.2020 Ložisková mafie A2 Pšov Arsenal A Most Pohostinství Pšov, Pšov
16:00
20. Ne 12.4.2020 Diesláci Proboštov Red Hornets Písty Na Tribuně, Duchcov
16:00
21. Ne 26.4.2020 Red Hornets Písty Ložisková mafie A2 Pšov Hostinec Písty, Písty
16:00
21. Ne 26.4.2020 Arsenal A Most Kanec Most Česká pivnice, Most
16:00
21. Ne 26.4.2020 Mexiko Chomutov Tornádo Chomutov Tykev pivnice, Chomutov
16:00
21. Ne 26.4.2020 U Havlů A Třebenice Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří U Havlů pension, Třebenice
16:00
21. Ne 26.4.2020 Darts Club Žatec Patrioti Ústí n/L. Mandl Žatec, Žatec
16:00
21. Ne 26.4.2020 Diesláci Proboštov Black Bears Benešov n/P. Na Tribuně, Duchcov
16:00
22. Ne 3.5.2020 Tornádo Chomutov Arsenal A Most Mustang, Chomutov
15:00
22. Ne 3.5.2020 Black Bears Benešov n/P. Darts Club Žatec Dřevák pivnice, Benešov nad Ploučnicí
16:00
22. Ne 3.5.2020 Patrioti Ústí n/L. U Havlů A Třebenice Perla Ústí n.L., Ústí nad Labem
16:00
22. Ne 3.5.2020 Sporťáci Vrbka Budyně nad Ohří Mexiko Chomutov Sport-Bar U Ondry, Budyně nad Ohří
16:00
22. Ne 3.5.2020 Kanec Most Red Hornets Písty Metro Music Pub Club, Most
16:00
22. Ne 3.5.2020 Ložisková mafie A2 Pšov Diesláci Proboštov Pohostinství Pšov, Pšov
16:00

1. liga sk. A JIH (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 1.9.2019 The Best Of Litoměřice 10 : 8 Vikingové A Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
15:00 Solnařová Martina 26 : 22 Šmíd Vítězslav
1. Ne 1.9.2019 Gambrinus žraloci Pokratice 7 : 11 Fešáci Opárno Gambáč, Litoměřice
16:00 Altmann Quido 17 : 25 Kozák Jaroslav
1. Ne 1.9.2019 Arrows Litoměřice 10 : 8 VP Evaň Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Strapák Petr 24 : 23 Turan Václav
1. Ne 1.9.2019 Acrus Litoměřice 8 : 10 Maséři Luna Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Solnař Jakub 24 : 27 Pavlík Michal
1. Ne 1.9.2019 Hrozen A Ploskovice 10 : 8 Lions Darts Třeboutice Hrozen šipkový klub, Ploskovice
17:00 Jindra Josef 23 : 22 Hofmanová Jitka
2. Ne 15.9.2019 Gambrinus žraloci Pokratice 9 : 9 Acrus Litoměřice Gambáč, Litoměřice
16:00 Altmann Quido 22 : 23 Solnař Jakub
2. Ne 15.9.2019 VP Evaň 8 : 10 Hrozen A Ploskovice U Švarhů, Evaň
16:00 Turan Václav 23 : 23 Pečený Livin
2. Ne 15.9.2019 Maséři Luna Litoměřice 6 : 12 The Best Of Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Tomečka Jiří 16 : 26 Solnařová Martina
2. Ne 15.9.2019 Fešáci Opárno 12 : 6 Lions Darts Třeboutice Penzion Oráč, Opárno
16:00 Kozák Jaroslav 28 : 15 Hofmanová Jitka
2. Ne 15.9.2019 Vikingové A Litoměřice 7 : 11 Arrows Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Šmíd Vítězslav 16 : 25 Vályi František
3. Ne 22.9.2019 The Best Of Litoměřice 11 : 7 Gambrinus žraloci Pokratice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
15:00 Solnařová Martina 25 : 19 Altmann Quido
3. Ne 22.9.2019 Arrows Litoměřice 8 : 10 Maséři Luna Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Vályi František 22 : 22 Pavlík Michal
3. Ne 22.9.2019 Lions Darts Třeboutice 7 : 11 VP Evaň Pivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00 Hofmanová Jitka 18 : 26 Turan Václav
3. Ne 22.9.2019 Acrus Litoměřice 6 : 12 Fešáci Opárno Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Solnař Jakub 18 : 27 Kozák Jaroslav
3. Ne 22.9.2019 Hrozen A Ploskovice 5 : 13 Vikingové A Litoměřice Hrozen šipkový klub, Ploskovice
17:00 Jindra Josef 16 : 29 Fojta František
4. Ne 6.10.2019 Gambrinus žraloci Pokratice 8 : 10 Arrows Litoměřice Gambáč, Litoměřice
16:00 Altmann Quido 22 : 25 Vályi František
4. Ne 6.10.2019 Maséři Luna Litoměřice 10 : 8 Hrozen A Ploskovice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Pavlík Michal 24 : 20 Jindra Josef
4. Ne 6.10.2019 Fešáci Opárno 8 : 10 VP Evaň Penzion Oráč, Opárno
16:00 Kozák Jaroslav 25 : 22 Turan Václav
4. Ne 6.10.2019 Vikingové A Litoměřice 10 : 8 Lions Darts Třeboutice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Fojta František 25 : 22 Hofmanová Jitka
5. Ne 13.10.2019 The Best Of Litoměřice 10 : 8 Fešáci Opárno Pokratická Hospůdka, Litoměřice
15:00 Solnařová Martina 24 : 21 Kozák Jaroslav
5. Ne 13.10.2019 Arrows Litoměřice 18 : 0 Acrus Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Vályi František 36 : 0
5. Ne 13.10.2019 Lions Darts Třeboutice 11 : 7 Maséři Luna Litoměřice Pivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00 Hofmanová Jitka 24 : 18 Horák František
5. Ne 13.10.2019 VP Evaň 11 : 7 Vikingové A Litoměřice U Švarhů, Evaň
16:00 Turan Václav 26 : 17 Fojta František
5. Ne 13.10.2019 Hrozen A Ploskovice 7 : 11 Gambrinus žraloci Pokratice Hrozen šipkový klub, Ploskovice
17:00 Jindra Josef 18 : 25 Altmann Quido
4. Ne 20.10.2019 Acrus Litoměřice 10 : 8 The Best Of Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Solnař Jakub 24 : 22 Solnařová Martina
6. Ne 27.10.2019 Gambrinus žraloci Pokratice 5 : 13 Lions Darts Třeboutice Gambáč, Litoměřice
16:00 Altmann Quido 17 : 28 Hofmanová Jitka
6. Ne 27.10.2019 Maséři Luna Litoměřice 12 : 6 VP Evaň Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Pavlík Michal 26 : 18 Turan Václav
6. Ne 27.10.2019 Fešáci Opárno 9 : 9 Vikingové A Litoměřice Penzion Oráč, Opárno
16:00 Kozák Jaroslav 23 : 19 Fojta František
6. Ne 27.10.2019 Acrus Litoměřice 14 : 4 Hrozen A Ploskovice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Solnař Jakub 30 : 14 Jindra Josef
7. Ne 3.11.2019 Arrows Litoměřice 9 : 9 Fešáci Opárno Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Strapák Petr 22 : 20 Kozák Jaroslav
7. Ne 3.11.2019 Lions Darts Třeboutice 8 : 10 Acrus Litoměřice Pivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00 Hofmanová Jitka 20 : 24 Solnař Jakub
7. Ne 3.11.2019 VP Evaň 9 : 9 Gambrinus žraloci Pokratice U Švarhů, Evaň
16:00 Turan Václav 20 : 21 Altmann Quido
7. Ne 3.11.2019 Hrozen A Ploskovice 3 : 15 The Best Of Litoměřice Hrozen šipkový klub, Ploskovice
17:00 Jindra Josef 13 : 31 Solnařová Martina
7. Ne 3.11.2019 Vikingové A Litoměřice 11 : 7 Maséři Luna Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Šmíd Vítězslav 26 : 19 Pavlík Michal
8. Ne 10.11.2019 The Best Of Litoměřice 5 : 13 Lions Darts Třeboutice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
15:00 Solnařová Martina 16 : 28 Hofmanová Jitka
8. Ne 10.11.2019 Gambrinus žraloci Pokratice 7 : 11 Vikingové A Litoměřice Gambáč, Litoměřice
16:00 Altmann Quido 18 : 26 Fojta František
8. Ne 10.11.2019 Arrows Litoměřice 12 : 6 Hrozen A Ploskovice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00 Vályi František 25 : 16 Jindra Josef
8. Ne 10.11.2019 Fešáci Opárno 13 : 5 Maséři Luna Litoměřice Penzion Oráč, Opárno
16:00 Kozák Jaroslav 29 : 17 Pavlík Michal
8. Ne 10.11.2019 Acrus Litoměřice 10 : 8 VP Evaň Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00 Solnař Jakub 22 : 18 Turan Václav
9. Ne 17.11.2019 Lions Darts Třeboutice Arrows Litoměřice Pivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00
9. Ne 17.11.2019 VP Evaň The Best Of Litoměřice U Švarhů, Evaň
16:00
9. Ne 17.11.2019 Maséři Luna Litoměřice Gambrinus žraloci Pokratice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
9. Ne 17.11.2019 Hrozen A Ploskovice Fešáci Opárno Hrozen šipkový klub, Ploskovice
17:00
9. Ne 17.11.2019 Vikingové A Litoměřice Acrus Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
10. Ne 24.11.2019 Fešáci Opárno Gambrinus žraloci Pokratice Penzion Oráč, Opárno
16:00
10. Ne 24.11.2019 Maséři Luna Litoměřice Acrus Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
10. Ne 24.11.2019 VP Evaň Arrows Litoměřice U Švarhů, Evaň
16:00
10. Ne 24.11.2019 Vikingové A Litoměřice The Best Of Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
10. Ne 24.11.2019 Lions Darts Třeboutice Hrozen A Ploskovice Pivnice u Kapličky, Třeboutice
17:00
11. Ne 1.12.2019 The Best Of Litoměřice Maséři Luna Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
15:00
11. Ne 1.12.2019 Arrows Litoměřice Vikingové A Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
11. Ne 1.12.2019 Lions Darts Třeboutice Fešáci Opárno Pivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00
11. Ne 1.12.2019 Acrus Litoměřice Gambrinus žraloci Pokratice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
11. Ne 1.12.2019 Hrozen A Ploskovice VP Evaň Hrozen šipkový klub, Ploskovice
17:00
12. Ne 8.12.2019 Fešáci Opárno Acrus Litoměřice Penzion Oráč, Opárno
16:00
12. Ne 8.12.2019 Gambrinus žraloci Pokratice The Best Of Litoměřice Gambáč, Litoměřice
16:00
12. Ne 8.12.2019 Maséři Luna Litoměřice Arrows Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
12. Ne 8.12.2019 VP Evaň Lions Darts Třeboutice U Švarhů, Evaň
16:00
12. Ne 8.12.2019 Vikingové A Litoměřice Hrozen A Ploskovice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
13. Ne 15.12.2019 The Best Of Litoměřice Acrus Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
15:00
13. Ne 15.12.2019 Arrows Litoměřice Gambrinus žraloci Pokratice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
13. Ne 15.12.2019 Lions Darts Třeboutice Vikingové A Litoměřice Pivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00
13. Ne 15.12.2019 VP Evaň Fešáci Opárno U Švarhů, Evaň
16:00
13. Ne 15.12.2019 Hrozen A Ploskovice Maséři Luna Litoměřice Hrozen šipkový klub, Ploskovice
17:00
6. Ne 12.1.2020 The Best Of Litoměřice Arrows Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
15:00
14. Ne 12.1.2020 Gambrinus žraloci Pokratice Hrozen A Ploskovice Gambáč, Litoměřice
16:00
14. Ne 12.1.2020 Maséři Luna Litoměřice Lions Darts Třeboutice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
14. Ne 12.1.2020 Vikingové A Litoměřice VP Evaň Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
14. Ne 19.1.2020 Fešáci Opárno The Best Of Litoměřice Penzion Oráč, Opárno
16:00
14. Ne 19.1.2020 Acrus Litoměřice Arrows Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
15. Ne 26.1.2020 Lions Darts Třeboutice Gambrinus žraloci Pokratice Pivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00
15. Ne 26.1.2020 Arrows Litoměřice The Best Of Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
15. Ne 26.1.2020 VP Evaň Maséři Luna Litoměřice U Švarhů, Evaň
16:00
15. Ne 26.1.2020 Hrozen A Ploskovice Acrus Litoměřice Hrozen šipkový klub, Ploskovice
17:00
15. Ne 26.1.2020 Vikingové A Litoměřice Fešáci Opárno Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
16. Ne 2.2.2020 The Best Of Litoměřice Hrozen A Ploskovice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
15:00
16. Ne 2.2.2020 Fešáci Opárno Arrows Litoměřice Penzion Oráč, Opárno
16:00
16. Ne 2.2.2020 Gambrinus žraloci Pokratice VP Evaň Gambáč, Litoměřice
16:00
16. Ne 2.2.2020 Maséři Luna Litoměřice Vikingové A Litoměřice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
16. Ne 2.2.2020 Acrus Litoměřice Lions Darts Třeboutice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
17. Ne 9.2.2020 VP Evaň Acrus Litoměřice U Švarhů, Evaň
16:00
17. Ne 9.2.2020 Lions Darts Třeboutice The Best Of Litoměřice Pivnice u Kapličky, Třeboutice
16:00
17. Ne 9.2.2020 Maséři Luna Litoměřice Fešáci Opárno Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
17. Ne 9.2.2020 Vikingové A Litoměřice Gambrinus žraloci Pokratice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00
17. Ne 9.2.2020 Hrozen A Ploskovice Arrows Litoměřice Hrozen šipkový klub, Ploskovice
17:00
18. Ne 16.2.2020 The Best Of Litoměřice VP Evaň Pokratická Hospůdka, Litoměřice
15:00
18. Ne 16.2.2020 Fešáci Opárno Hrozen A Ploskovice Penzion Oráč, Opárno
16:00
18. Ne 16.2.2020 Arrows Litoměřice Lions Darts Třeboutice Luna zábavné centrum, Litoměřice
16:00
18. Ne 16.2.2020 Gambrinus žraloci Pokratice Maséři Luna Litoměřice Gambáč, Litoměřice
16:00
18. Ne 16.2.2020 Acrus Litoměřice Vikingové A Litoměřice Pokratická Hospůdka, Litoměřice
17:00

1. liga sk. A SEVER (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 1.9.2019 Trojky vidle Měrunice 13 : 5 Tep Darts s.r.o. Dubí U vorla pohostinství, Měrunice
16:00 Weiss Lukáš 27 : 15 Vinický Roman
1. Ne 1.9.2019 Torzo A Bílina 7 : 11 Sokolové Želenky Komplex Club, Bílina
16:00 Makula Bartoloměj 19 : 25 Malár David
1. Ne 1.9.2019 Formani B Vlčáci Duchcov 11 : 7 Korf Dubí Tip Sport, Duchcov
16:00 Vlček Petr 29 : 16 Šiška Michal
1. Ne 1.9.2019 Predátoři Krupka 4 : 14 Bombarder Střelná Herna 999, Krupka
16:00 Chára Hynek 13 : 29 Novák Petr
1. Ne 8.9.2019 Zelenáči Prosetice 10 : 8 Phoenix A Ústí nad Labem Frito, Teplice
16:00 Kopčo Jan 25 : 16 Lácha Jaromír
2. Ne 15.9.2019 Phoenix A Ústí nad Labem 14 : 4 Predátoři Krupka Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
14:00 Lácha Jaromír 30 : 14 Chára Hynek
2. Ne 15.9.2019 Trojky vidle Měrunice 9 : 9 Torzo A Bílina U vorla pohostinství, Měrunice
16:00 Weiss Lukáš 22 : 22 Makula Bartoloměj
2. Ne 15.9.2019 Korf Dubí 9 : 9 Zelenáči Prosetice U Korfů, Dubí
16:00 Doksanský Jan 23 : 19 Kopčo Jan
2. Ne 15.9.2019 Sokolové Želenky 11 : 7 Formani B Vlčáci Duchcov Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00 Malár David 27 : 20 Vlček Petr
2. Ne 15.9.2019 Tep Darts s.r.o. Dubí 7 : 11 Bombarder Střelná U lípy Dubí, Dubí
16:00 Vinický Roman 17 : 27 Novák Petr
3. Ne 22.9.2019 Torzo A Bílina 11 : 7 Tep Darts s.r.o. Dubí Komplex Club, Bílina
16:00 Makula Bartoloměj 24 : 18 Vinický Roman
3. Ne 22.9.2019 Formani B Vlčáci Duchcov 10 : 8 Trojky vidle Měrunice Tip Sport, Duchcov
16:00 Vlček Petr 26 : 18 Weiss Lukáš
3. Ne 22.9.2019 Zelenáči Prosetice 5 : 13 Sokolové Želenky Frito, Teplice
16:00 Kopčo Jan 16 : 28 Malár David
3. Ne 22.9.2019 Predátoři Krupka 7 : 11 Korf Dubí Herna 999, Krupka
16:00 Chára Hynek 21 : 25 Doksanský Jan
3. Ne 22.9.2019 Bombarder Střelná 13 : 5 Phoenix A Ústí nad Labem U kapličky, Lahošť
16:00 Novák Petr 28 : 14 Lácha Jaromír
4. Ne 6.10.2019 Trojky vidle Měrunice 10 : 8 Zelenáči Prosetice U vorla pohostinství, Měrunice
16:00 Weiss Lukáš 23 : 21 Kopčo Jan
4. Ne 6.10.2019 Torzo A Bílina 10 : 8 Formani B Vlčáci Duchcov Komplex Club, Bílina
16:00 Makula Bartoloměj 22 : 22 Vlček Petr
4. Ne 6.10.2019 Korf Dubí 9 : 9 Bombarder Střelná U Korfů, Dubí
16:00 Doksanský Jan 21 : 19 Novák Petr
4. Ne 6.10.2019 Sokolové Želenky 13 : 5 Predátoři Krupka Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00 Malár David 28 : 13 Chára Hynek
4. Ne 6.10.2019 Tep Darts s.r.o. Dubí 12 : 6 Phoenix A Ústí nad Labem U lípy Dubí, Dubí
16:00 Vinický Roman 27 : 15 Lácha Jaromír
5. Ne 13.10.2019 Phoenix A Ústí nad Labem 7 : 11 Korf Dubí Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
14:00 Kopřiva Lubomír 17 : 26 Doksanský Jan
5. Ne 13.10.2019 Formani B Vlčáci Duchcov 13 : 5 Tep Darts s.r.o. Dubí Tip Sport, Duchcov
16:00 Vlček Petr 29 : 14 Bešta Ladislav
5. Ne 13.10.2019 Predátoři Krupka 11 : 7 Trojky vidle Měrunice Herna 999, Krupka
16:00 Chára Hynek 25 : 19 Weiss Lukáš
5. Ne 13.10.2019 Bombarder Střelná 7 : 11 Sokolové Želenky U kapličky, Lahošť
16:00 Novák Petr 20 : 25 Malár David
5. Ne 20.10.2019 Zelenáči Prosetice 11 : 7 Torzo A Bílina Frito, Teplice
16:00 Kopčo Jan 24 : 19 Makula Bartoloměj
6. Ne 20.10.2019 Tep Darts s.r.o. Dubí 6 : 12 Korf Dubí U lípy Dubí, Dubí
16:00 Bešta Ladislav 16 : 27 Doksanský Jan
6. Ne 27.10.2019 Trojky vidle Měrunice 8 : 10 Bombarder Střelná U vorla pohostinství, Měrunice
16:00 Weiss Lukáš 22 : 24 Novák Petr
6. Ne 27.10.2019 Torzo A Bílina 11 : 7 Predátoři Krupka Komplex Club, Bílina
16:00 Makula Bartoloměj 26 : 18 Chára Hynek
6. Ne 27.10.2019 Formani B Vlčáci Duchcov 13 : 5 Zelenáči Prosetice Tip Sport, Duchcov
16:00 Vlček Petr 28 : 18 Kopčo Jan
6. Ne 27.10.2019 Sokolové Želenky 12 : 6 Phoenix A Ústí nad Labem Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00 Malár David 29 : 14 Lácha Jaromír
7. Ne 3.11.2019 Phoenix A Ústí nad Labem 9 : 9 Trojky vidle Měrunice Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
14:00 Lácha Jaromír 23 : 22 Weiss Lukáš
7. Ne 3.11.2019 Zelenáči Prosetice 10 : 8 Tep Darts s.r.o. Dubí Frito, Teplice
16:00 Kopčo Jan 23 : 17 Vinický Roman
7. Ne 3.11.2019 Predátoři Krupka 9 : 9 Formani B Vlčáci Duchcov Herna 999, Krupka
16:00 Chára Hynek 21 : 22 Vlček Petr
7. Ne 3.11.2019 Bombarder Střelná 7 : 11 Torzo A Bílina U kapličky, Lahošť
16:00 Novák Petr 20 : 26 Makula Bartoloměj
7. Ne 3.11.2019 Korf Dubí 7 : 11 Sokolové Želenky U Korfů, Dubí
16:00 Doksanský Jan 18 : 25 Malár David
8. Ne 10.11.2019 Trojky vidle Měrunice 3 : 15 Korf Dubí U vorla pohostinství, Měrunice
16:00 Weiss Lukáš 12 : 31 Doksanský Jan
8. Ne 10.11.2019 Torzo A Bílina 4 : 14 Phoenix A Ústí nad Labem Komplex Club, Bílina
16:00 Makula Bartoloměj 14 : 29 Lácha Jaromír
8. Ne 10.11.2019 Formani B Vlčáci Duchcov 8 : 10 Bombarder Střelná Tip Sport, Duchcov
16:00 Vlček Petr 25 : 23 Novák Petr
8. Ne 10.11.2019 Zelenáči Prosetice 5 : 13 Predátoři Krupka Frito, Teplice
16:00 Kopčo Jan 14 : 27 Helebrant Lukáš
8. Ne 10.11.2019 Tep Darts s.r.o. Dubí 1 : 17 Sokolové Želenky U lípy Dubí, Dubí
16:00 Vinický Roman 5 : 35 Malár David
9. Ne 17.11.2019 Phoenix A Ústí nad Labem Formani B Vlčáci Duchcov Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
14:00
9. Ne 17.11.2019 Predátoři Krupka Tep Darts s.r.o. Dubí Herna 999, Krupka
16:00
9. Ne 17.11.2019 Bombarder Střelná Zelenáči Prosetice U kapličky, Lahošť
16:00
9. Ne 17.11.2019 Korf Dubí Torzo A Bílina U Korfů, Dubí
16:00
9. Ne 17.11.2019 Sokolové Želenky Trojky vidle Měrunice Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00
10. Ne 24.11.2019 Phoenix A Ústí nad Labem Zelenáči Prosetice Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
14:00
10. Ne 24.11.2019 Tep Darts s.r.o. Dubí Trojky vidle Měrunice U lípy Dubí, Dubí
16:00
10. Ne 24.11.2019 Sokolové Želenky Torzo A Bílina Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00
10. Ne 24.11.2019 Korf Dubí Formani B Vlčáci Duchcov U Korfů, Dubí
16:00
10. Ne 24.11.2019 Bombarder Střelná Predátoři Krupka U kapličky, Lahošť
16:00
11. Ne 1.12.2019 Torzo A Bílina Trojky vidle Měrunice Komplex Club, Bílina
16:00
11. Ne 1.12.2019 Predátoři Krupka Phoenix A Ústí nad Labem Herna 999, Krupka
16:00
11. Ne 1.12.2019 Zelenáči Prosetice Korf Dubí Frito, Teplice
16:00
11. Ne 1.12.2019 Formani B Vlčáci Duchcov Sokolové Želenky Tip Sport, Duchcov
16:00
11. Ne 1.12.2019 Bombarder Střelná Tep Darts s.r.o. Dubí U kapličky, Lahošť
16:00
12. Ne 8.12.2019 Phoenix A Ústí nad Labem Bombarder Střelná Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
14:00
12. Ne 8.12.2019 Tep Darts s.r.o. Dubí Torzo A Bílina U lípy Dubí, Dubí
16:00
12. Ne 8.12.2019 Trojky vidle Měrunice Formani B Vlčáci Duchcov U vorla pohostinství, Měrunice
16:00
12. Ne 8.12.2019 Sokolové Želenky Zelenáči Prosetice Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00
12. Ne 8.12.2019 Korf Dubí Predátoři Krupka U Korfů, Dubí
16:00
13. Ne 15.12.2019 Phoenix A Ústí nad Labem Tep Darts s.r.o. Dubí Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
14:00
13. Ne 15.12.2019 Zelenáči Prosetice Trojky vidle Měrunice Frito, Teplice
16:00
13. Ne 15.12.2019 Formani B Vlčáci Duchcov Torzo A Bílina Tip Sport, Duchcov
16:00
13. Ne 15.12.2019 Bombarder Střelná Korf Dubí U kapličky, Lahošť
16:00
13. Ne 15.12.2019 Predátoři Krupka Sokolové Želenky Herna 999, Krupka
16:00
14. Ne 12.1.2020 Tep Darts s.r.o. Dubí Formani B Vlčáci Duchcov U lípy Dubí, Dubí
16:00
14. Ne 12.1.2020 Torzo A Bílina Zelenáči Prosetice Komplex Club, Bílina
16:00
14. Ne 12.1.2020 Trojky vidle Měrunice Predátoři Krupka U vorla pohostinství, Měrunice
16:00
14. Ne 12.1.2020 Sokolové Želenky Bombarder Střelná Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00
14. Ne 12.1.2020 Korf Dubí Phoenix A Ústí nad Labem U Korfů, Dubí
16:00
15. Ne 26.1.2020 Phoenix A Ústí nad Labem Sokolové Želenky Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
14:00
15. Ne 26.1.2020 Bombarder Střelná Trojky vidle Měrunice U kapličky, Lahošť
16:00
15. Ne 26.1.2020 Predátoři Krupka Torzo A Bílina Herna 999, Krupka
16:00
15. Ne 26.1.2020 Zelenáči Prosetice Formani B Vlčáci Duchcov Frito, Teplice
16:00
15. Ne 26.1.2020 Korf Dubí Tep Darts s.r.o. Dubí U Korfů, Dubí
16:00
16. Ne 2.2.2020 Tep Darts s.r.o. Dubí Zelenáči Prosetice U lípy Dubí, Dubí
16:00
16. Ne 2.2.2020 Formani B Vlčáci Duchcov Predátoři Krupka Tip Sport, Duchcov
16:00
16. Ne 2.2.2020 Torzo A Bílina Bombarder Střelná Komplex Club, Bílina
16:00
16. Ne 2.2.2020 Trojky vidle Měrunice Phoenix A Ústí nad Labem U vorla pohostinství, Měrunice
16:00
16. Ne 2.2.2020 Sokolové Želenky Korf Dubí Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00
17. Ne 9.2.2020 Phoenix A Ústí nad Labem Torzo A Bílina Sport Bar Phoenix Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
14:00
17. Ne 9.2.2020 Korf Dubí Trojky vidle Měrunice U Korfů, Dubí
16:00
17. Ne 9.2.2020 Bombarder Střelná Formani B Vlčáci Duchcov U kapličky, Lahošť
16:00
17. Ne 9.2.2020 Predátoři Krupka Zelenáči Prosetice Herna 999, Krupka
16:00
17. Ne 9.2.2020 Sokolové Želenky Tep Darts s.r.o. Dubí Sokolovna Želénky, Zabrušany
16:00
18. Ne 16.2.2020 Tep Darts s.r.o. Dubí Predátoři Krupka U lípy Dubí, Dubí
16:00
18. Ne 16.2.2020 Zelenáči Prosetice Bombarder Střelná Frito, Teplice
16:00
18. Ne 16.2.2020 Formani B Vlčáci Duchcov Phoenix A Ústí nad Labem Tip Sport, Duchcov
16:00
18. Ne 16.2.2020 Torzo A Bílina Korf Dubí Komplex Club, Bílina
16:00
18. Ne 16.2.2020 Trojky vidle Měrunice Sokolové Želenky U vorla pohostinství, Měrunice
16:00

1. liga sk. A ZÁPAD (B)
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. Ne 1.9.2019 Sršni Slavětín 7 : 11 Podboráci Hořany Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Koutský Václav 19 : 26 Bárta Lukáš
1. Ne 1.9.2019 Piráti B Louny 7 : 11 Piráti A Louny Slávie, Louny
16:00 Holub Miroslav 19 : 26 Pávová Blanka
1. Ne 1.9.2019 U Lípy Výškov 13 : 5 ZB Karakal A Ročov U Lípy, Výškov
16:00 Smutný František 26 : 16 Šlégr Tomáš
2. Ne 15.9.2019 Piráti A Louny 7 : 11 U Lípy Výškov Slávie, Louny
13:00 Pávová Blanka 21 : 24 Smutný František
2. Ne 15.9.2019 Black Cat Výškov 10 : 8 Piráti B Louny U Lípy, Výškov
13:00 Čížek Zdeněk 23 : 20 Mikešová Kristína
2. Ne 15.9.2019 Sršni Slavětín 8 : 10 Tigers Lenešice Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Koutský Václav 20 : 25 Sihlovec Marek
2. Ne 15.9.2019 Podboráci Hořany 7 : 11 Na šrot Libořice Pod Borem, Hořany
16:00 Bárta Lukáš 17 : 25 Blažek Petr
1. 20.9.2019 Tigers Lenešice 14 : 4 Black Cat Výškov U Vlků, Lenešice
16:00 31 : 12
3. Ne 22.9.2019 Na šrot Libořice 12 : 6 ZB Karakal A Ročov Hostinec Železná, Železná
13:00 Blažek Petr 26 : 18 Šlégr Tomáš
3. Ne 22.9.2019 Václavák A Černčice 12 : 6 Piráti A Louny Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 25 : 20 Pávová Blanka
3. Ne 22.9.2019 Tigers Lenešice 15 : 3 Podboráci Hořany U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 31 : 11 Hrbek Lukáš
3. Ne 22.9.2019 Piráti B Louny 12 : 6 Sršni Slavětín Slávie, Louny
16:00 Holub Miroslav 28 : 17 Koutský Václav
3. Ne 22.9.2019 U Lípy Výškov 6 : 12 Black Cat Výškov U Lípy, Výškov
16:00 Smutný František 18 : 27 Čížek Zdeněk
1. Ne 29.9.2019 Václavák A Černčice 9 : 9 Na šrot Libořice Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 21 : 26 Blažek Petr
4. Ne 6.10.2019 Piráti A Louny 4 : 14 Na šrot Libořice Slávie, Louny
13:00 Pávová Blanka 13 : 30 Blažek Petr
4. Ne 6.10.2019 Black Cat Výškov 7 : 11 Václavák A Černčice U Lípy, Výškov
13:00 Čížek Zdeněk 20 : 26 Holý Miloš
4. Ne 6.10.2019 Sršni Slavětín 4 : 14 U Lípy Výškov Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Koutský Václav 15 : 30 Smutný František
4. Ne 6.10.2019 Tigers Lenešice 14 : 4 Piráti B Louny U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 32 : 11 Mikešová Kristína
4. Ne 6.10.2019 Podboráci Hořany 10 : 8 ZB Karakal A Ročov Pod Borem, Hořany
16:00 Bárta Lukáš 23 : 20 Šlégr Tomáš
5. Ne 13.10.2019 Na šrot Libořice 13 : 5 Black Cat Výškov Hostinec Železná, Železná
13:00 Blažek Petr 27 : 13 Čížek Zdeněk
5. Ne 13.10.2019 Václavák A Černčice 12 : 6 Sršni Slavětín Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 27 : 13 Koutský Václav
5. Ne 13.10.2019 Piráti B Louny 9 : 9 Podboráci Hořany Slávie, Louny
16:00 Holub Miroslav 23 : 23 Bárta Lukáš
5. Ne 13.10.2019 U Lípy Výškov 11 : 7 Tigers Lenešice U Lípy, Výškov
16:00 Smutný František 25 : 18 Roháč Marek
5. Ne 13.10.2019 ZB Karakal A Ročov 8 : 10 Piráti A Louny Klub ZB Karakal Ročov, Ročov
16:00 Šlégr Tomáš 22 : 25 Pávová Blanka
2. Ne 20.10.2019 ZB Karakal A Ročov 7 : 11 Václavák A Černčice Klub ZB Karakal Ročov, Ročov
16:00 Šlégr Tomáš 18 : 28 Holý Miloš
6. Ne 27.10.2019 Black Cat Výškov 12 : 6 ZB Karakal A Ročov U Lípy, Výškov
13:00 Čížek Zdeněk 28 : 18 Šlégr Tomáš
6. Ne 27.10.2019 Sršni Slavětín 7 : 11 Na šrot Libořice Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Koutský Václav 17 : 25 Blažek Petr
6. Ne 27.10.2019 Tigers Lenešice 12 : 6 Václavák A Černčice U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 28 : 21 Holý Miloš
6. Ne 27.10.2019 Piráti B Louny 7 : 11 U Lípy Výškov Slávie, Louny
16:00 Mikešová Kristína 20 : 25 Smutný František
7. Ne 3.11.2019 Na šrot Libořice 4 : 14 Tigers Lenešice Hostinec Železná, Železná
13:00 Blažek Petr 14 : 31 Sihlovec Marek
7. Ne 3.11.2019 Piráti A Louny 7 : 11 Black Cat Výškov Slávie, Louny
13:00 Pávová Blanka 18 : 26 Čížek Zdeněk
7. Ne 3.11.2019 Václavák A Černčice 14 : 4 Piráti B Louny Na Václaváku, Černčice
14:00 Holý Miloš 29 : 13 Holub Miroslav
7. Ne 3.11.2019 U Lípy Výškov 15 : 3 Podboráci Hořany U Lípy, Výškov
16:00 Smutný František 32 : 10 Hrbek Lukáš
7. Ne 3.11.2019 ZB Karakal A Ročov 8 : 10 Sršni Slavětín Klub ZB Karakal Ročov, Ročov
16:00 Šlégr Tomáš 21 : 23 Koutský Václav
8. Ne 10.11.2019 Sršni Slavětín 4 : 14 Piráti A Louny Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00 Koutský Václav 16 : 30 Pávová Blanka
8. Ne 10.11.2019 Tigers Lenešice 16 : 2 ZB Karakal A Ročov U Vlků, Lenešice
16:00 Sihlovec Marek 34 : 8 Šlégr Tomáš
8. Ne 10.11.2019 Piráti B Louny 7 : 11 Na šrot Libořice Slávie, Louny
16:00 Holub Miroslav 17 : 25 Blažek Petr
8. Ne 10.11.2019 U Lípy Výškov 13 : 5 Václavák A Černčice U Lípy, Výškov
16:00 Smutný František 30 : 16 Holý Miloš
8. Ne 10.11.2019 Podboráci Hořany 4 : 14 Black Cat Výškov Pod Borem, Hořany
16:00 Bárta Lukáš 11 : 30 Čížek Zdeněk
9. Ne 17.11.2019 Na šrot Libořice U Lípy Výškov Hostinec Železná, Železná
13:00
9. Ne 17.11.2019 Piráti A Louny Tigers Lenešice Slávie, Louny
13:00
9. Ne 17.11.2019 Black Cat Výškov Sršni Slavětín U Lípy, Výškov
13:00
9. Ne 17.11.2019 Václavák A Černčice Podboráci Hořany Na Václaváku, Černčice
14:00
9. Ne 17.11.2019 ZB Karakal A Ročov Piráti B Louny Klub ZB Karakal Ročov, Ročov
16:00
10. Ne 24.11.2019 Black Cat Výškov Tigers Lenešice U Lípy, Výškov
13:00
10. Ne 24.11.2019 Piráti A Louny Piráti B Louny Slávie, Louny
13:00
10. Ne 24.11.2019 Na šrot Libořice Václavák A Černčice Hostinec Železná, Železná
13:00
10. Ne 24.11.2019 Podboráci Hořany Sršni Slavětín Pod Borem, Hořany
16:00
10. Ne 24.11.2019 ZB Karakal A Ročov U Lípy Výškov Klub ZB Karakal Ročov, Ročov
16:00
11. Ne 1.12.2019 Na šrot Libořice Podboráci Hořany Hostinec Železná, Železná
13:00
11. Ne 1.12.2019 Václavák A Černčice ZB Karakal A Ročov Na Václaváku, Černčice
14:00
11. Ne 1.12.2019 Tigers Lenešice Sršni Slavětín U Vlků, Lenešice
16:00
11. Ne 1.12.2019 U Lípy Výškov Piráti A Louny U Lípy, Výškov
16:00
11. Ne 1.12.2019 Piráti B Louny Black Cat Výškov Slávie, Louny
16:00
12. Ne 8.12.2019 Black Cat Výškov U Lípy Výškov U Lípy, Výškov
13:00
12. Ne 8.12.2019 Piráti A Louny Václavák A Černčice Slávie, Louny
13:00
12. Ne 8.12.2019 Podboráci Hořany Tigers Lenešice Pod Borem, Hořany
16:00
12. Ne 8.12.2019 Sršni Slavětín Piráti B Louny Radnice Slavětín, Slavětín nad Ohří
16:00
12. Ne 8.12.2019 ZB Karakal A Ročov Na šrot Libořice Klub ZB Karakal Ročov, Ročov
16:00
13. Ne 15.12.2019 Na šrot Libořice Piráti A Louny Hostinec Železná, Železná
13:00
13. Ne 15.12.2019 Václavák A Černčice Black Cat Výškov Na Václaváku, Černčice
14:00
13. Ne 15.12.2019 U Lípy Výškov Sršni Slavětín U Lípy, Výškov
16:00
13. Ne 15.12.2019 Piráti B Louny Tigers Lenešice Slávie, Louny
16:00
13. Ne 15.12.2019 ZB Karakal A Ročov Podboráci Hořany Klub ZB Karakal Ročov, Ročov
16:00
6. Ne 5.1.2020 Podboráci Hořany Piráti A Louny Pod Borem, Hořany
16:00