Profily klubů a družstev
UŠO > Ústecký kraj > Profily klubů a družstev
 NáhledTiskNahoru
Profily klubů a družstev
Ligová skupina
Reg.číslo
Družstvo
Klub
Hrací místo
Extraliga (A)238597Arsenal A MostArsenal MostČeská pivnice
Extraliga (A)62213Dream Team Tornádo JirkovDream Bar JirkovDream Bar
Extraliga (A)2053Fešáci OpárnoFešáci OpárnoPenzion Oráč
Extraliga (A)200709Fofr Diesel DuchcovFofr DuchcovNa Tribuně
Extraliga (A)64517Kanec MostKanec MostMetro Music Pub Club
Extraliga (A)139781Ložisková mafie A2 PšovLožisková mafie PšovPohostinství Pšov
Extraliga (A)26117Mexiko ChomutovMexiko ChomutovTykev pivnice
Extraliga (A)94469Red Hornets LitoměřiceRed Hornets LitoměřiceBar Bulls Ege
Extraliga (A)240133Sokolové ŽelenkySokolové ŽelenkyTip Sport
Extraliga (A)232965Š. spolek Darts Club ŽatecŠipkový spolek ŽatecMandl Žatec
Extraliga (A)4613Václavák A ČernčiceVáclavák ČernčiceNa Václaváku
Extraliga (A)54285Z.S. No Stress DobranovŠipkový klub Dobranov z.s.Penzion na konci
1. liga sk. A JIH (B)663091. DC Litoměřice1. DC LitoměřiceHorní nádraží
1. liga sk. A JIH (B)57093Lions Darts A TřebouticeLions Darts TřebouticePivnice u Kapličky
1. liga sk. A JIH (B)108045Masarrows LitoměřiceMasarrows LitoměřiceLuna zábavné centrum
1. liga sk. A JIH (B)94725Pivoni ČížkovicePivoni ČížkoviceClub
1. liga sk. A JIH (B)50701Profi Tytan A PístyProfi Tytan PístyHostinec Písty
1. liga sk. A JIH (B)66573The Best Of LitoměřiceBest of LitoměřicePokratická Hospůdka
1. liga sk. A JIH (B)249093Vikingové A LitoměřiceŠK Vikingové LitoměřicePokratická Hospůdka
1. liga sk. A JIH (B)83717Vikingové Acrus LitoměřiceŠK Vikingové LitoměřicePokratická Hospůdka
1. liga sk. A JIH (B)50949VP EvaňVP EvaňU Švarhů
1. liga sk. A JIH (B)266757WFS EvaňWFS EvaňHostinec-Škola-Pivní Bar
1. liga sk. A SEVER (B)4869Bombarder StřelnáBombarder StřelnáU kapličky
1. liga sk. A SEVER (B)53773Bořeň Druhý Dech BílinaBořeň BílinaKomplex Club
1. liga sk. A SEVER (B)41997Formani Vlčáci DuchcovFormani DuchcovTip Sport
1. liga sk. A SEVER (B)23813Korf DubíKorf DubíU Korfů
1. liga sk. A SEVER (B)263173Predátoři KrupkaPredátoři KrupkaHerna 999
1. liga sk. A SEVER (B)72709Šutráci A OldřichovŠutráci OldřichovU Moravce
1. liga sk. A SEVER (B)99845Torzo A BílinaTorzo BílinaKomplex Club
1. liga sk. A SEVER (B)267013Torzo B BílinaTorzo BílinaKomplex Club
1. liga sk. A SEVER (B)218117Trojky vidle MěruniceTrojky vidle MěruniceU vorla pohostinství
1. liga sk. A SEVER (B)143621Zelenáči ProseticeZelenáči ProseticeFrito
1. liga sk. A ZÁPAD (B)48645Bernard U Lípy VýškovBernard VýškovU Lípy
1. liga sk. A ZÁPAD (B)3333Black Cat VýškovBlack Cat VýškovU Lípy
1. liga sk. A ZÁPAD (B)68869Ložisková mafie A1 PšovLožisková mafie PšovPohostinství Pšov
1. liga sk. A ZÁPAD (B)40717Ložisková mafie C1 PšovLožisková mafie PšovPohostinství Pšov
1. liga sk. A ZÁPAD (B)218373OÚ Na Šrot A LibořiceOÚ LibořiceHostinec Železná
1. liga sk. A ZÁPAD (B)163077Piráti A LounyPiráti LounySlávie
1. liga sk. A ZÁPAD (B)41485Piráti A PodbořanySpolek šipkařů Piráti PodbořanySport bar Podbořany
1. liga sk. A ZÁPAD (B)34309Podboráci HořanyPodboráci HořanyPod Borem
1. liga sk. A ZÁPAD (B)41477Sršni Slavětín - odstoupiloRadnice Slavětín
1. liga sk. A ZÁPAD (B)44037Tigers LenešiceTigers LenešiceU Vlků
1. liga sk. B JIH (B)141573Black Bears Benešov n/P. - odstoupiloNa hřišti Benešov nad Ploučnicí
1. liga sk. B JIH (B)70149Black Death Budyně n/O. - odstoupiloU mlýna
1. liga sk. B JIH (B)217605Bláža Team KravařeBláža Team KravařeU Bláži hospoda
1. liga sk. B JIH (B)8453Cowhand A DušníkyCowhand DušníkyDušníky 90
1. liga sk. B JIH (B)61189Denisa Bohušovice n/O.Denisa BohušoviceNa hřišti pivnice
1. liga sk. B JIH (B)202501Leopardi NakléřovLeopardi NakléřovPenzion U Johnů
1. liga sk. B JIH (B)167685Prezidenti Horní ŘepčicePrezidenti Horní ŘepčiceU Koutů
1. liga sk. B JIH (B)233221Rock Klub Mimo provoz LovosiceRock Klub LovosiceGambrinus rock klub
1. liga sk. B JIH (B)51725Ryky Norci Centrál Česká LípaRyky Česká LípaCentrál restaurace
1. liga sk. B JIH (B)248837Sporťáci Vrbka Team Budyně nad OhříVrbka Team Budyně n/O.Sport-Bar U Ondry
1. liga sk. B SEVER (B)37381Arsenal C MostArsenal MostČeská pivnice
1. liga sk. B SEVER (B)220421Dustin Mlamoj Darts MostDustin MostKorbel restaurace
1. liga sk. B SEVER (B)137477Hoka Danielli MostHoka MostPod tribunou
1. liga sk. B SEVER (B)248069Hrušky Dobrodruzi LitvínovHrušky LitvínovU Hrušků
1. liga sk. B SEVER (B)62981Hrušky Klikaři LitvínovHrušky LitvínovU Hrušků
1. liga sk. B SEVER (B)201733Metro Darts Pub MostMetro music clubMetro Music Pub Club
1. liga sk. B SEVER (B)43269Mostecký Bohémové MostMostecký MostFénix
1. liga sk. B SEVER (B)40709Mostecký Sporťáci MostMostecký MostFénix
1. liga sk. B SEVER (B)25357Pijonýři A LitvínovPijonýři LitvínovFotbalová hospoda
1. liga sk. B SEVER (B)231429Splašený koně MostSplašený Koně MostFénix
1. liga sk. B ZÁPAD (B)71181Chuligáni Obušek A Klášterec nad Ohří - odstoupiloU obušku
1. liga sk. B ZÁPAD (B)206341Cihláři Sokolíci ŽatecCihláři ŽatecCihelna Žatec
1. liga sk. B ZÁPAD (B)71437Cihláři ŽatecCihláři ŽatecCihelna Žatec
1. liga sk. B ZÁPAD (B)69901Dream Team A JirkovDream Bar JirkovDream Bar
1. liga sk. B ZÁPAD (B)263429Gigant Team Krásný DvůrGigant Team Krásný DvůrNa hřišti Krásný Dvůr
1. liga sk. B ZÁPAD (B)207621Mandl Devils ŽatecMANDL Klub ŽatecMandl Žatec
1. liga sk. B ZÁPAD (B)51717Markéta Vydle JirkovMarkéta JirkovU Markéty
1. liga sk. B ZÁPAD (B)231685P.P. Petrom KadaňP.P. Petrom KadaňKriscos
1. liga sk. B ZÁPAD (B)42501Šipková Růže JirkovŠipková Růže JirkovDream Bar
1. liga sk. B ZÁPAD (B)18693Tulipán 13. pramen ŽatecTulipán ŽatecTulipán Žatec
2. liga sk. A JIH (C)64773Bombardéři DěčanyBombardéři DěčanyU Buřtů hospoda
2. liga sk. A JIH (C)193797Hrozen PloskoviceHrozen PloskoviceHrozen šipkový klub
2. liga sk. A JIH (C)26637Liga vyjímečných Budyně nad OhříLiga vyjímečných Budyně nad OhříSport-Bar U Ondry
2. liga sk. A JIH (C)96525Lions Darts B TřebouticeLions Darts TřebouticePivnice u Kapličky
2. liga sk. A JIH (C)264453Litoměřičtí Šamani LitoměřiceLitoměřičtí ŠamaniGambáč
2. liga sk. A JIH (C)84493Rock Klub Mizerové LovosiceRock Klub LovosiceGambrinus rock klub
2. liga sk. A JIH (C)97805U Havlů Ostré Hroty Revival TřebeniceU Havlů pension TřebeniceU Havlů pension
2. liga sk. A JIH (C)66829ÚPM Schooters SukoradyÚPM Schooters SukoradyHospůdka u Potoka
2. liga sk. A JIH (C)51981Vikingové B LitoměřiceŠK Vikingové LitoměřicePokratická Hospůdka
2. liga sk. A JIH (C)16133Žraloci Pokratice - odstoupiloGambáč
2. liga sk. A SEVER (C)51213Kapitán A DuchcovKapitán DuchcovU Kapitána
2. liga sk. A SEVER (C)65549Phoenix A Ústí nad LabemPhoenix Ústí nad LabemSport Bar - Pod Kostelem
2. liga sk. A SEVER (C)82445Phoenix B Ústí nad LabemPhoenix Ústí nad LabemSport Bar - Pod Kostelem
2. liga sk. A SEVER (C)48389Predátoři 9 Darts KrupkaPredátoři KrupkaHerna 999
2. liga sk. A SEVER (C)40965Sportklub OhníčSportklub OhníčSport Klub Ohníč
2. liga sk. A SEVER (C)53253U Kapličky Zoo Lahošť - odstoupiloU Kapličky LahošťU kapličky
2. liga sk. A SEVER (C)56589Ústředna BílinaÚstředna BílinaNa Ústředně Bílina
2. liga sk. A SEVER (C)87053Vegas Kings KrupkaVegas Kings KrupkaHerna 999
2. liga sk. A SEVER (C)42253Vyprahlo A ČáslavkaVyprahlo ČáslavkaČáslavka
2. liga sk. A SEVER (C)57101Vyprahlo B ČáslavkaVyprahlo ČáslavkaČáslavka
2. liga sk. A ZÁPAD (C)75533Jahoda A ŽatecJahoda ŽatecJahoda u Mikeše
2. liga sk. A ZÁPAD (C)40205Lišáci VroutekLišáci VroutekKulturní dům, Vroutek
2. liga sk. A ZÁPAD (C)190469Piráti B LounyPiráti LounySlávie
2. liga sk. A ZÁPAD (C)251141Piráti B PodbořanySpolek šipkařů Piráti PodbořanySport bar Podbořany
2. liga sk. A ZÁPAD (C)27909Rozcestí A PodbořanyRozcestí PodbořanyNa Rozcestí
2. liga sk. A ZÁPAD (C)68621Rozcestí B PodbořanyRozcestí PodbořanyNa Rozcestí
2. liga sk. A ZÁPAD (C)23821Sympaťáci PodbořanySympaťáci PodbořanyNa Rozcestí
2. liga sk. A ZÁPAD (C)97293Tulipán Chmelaři ŽatecTulipán ŽatecTulipán Žatec
2. liga sk. A ZÁPAD (C)14341Věčná Žízeň LipnoVěčná Žízeň LipnoU Hoblika
2. liga sk. A ZÁPAD (C)261893ZB Karakal A RočovZB Karakal RočovKlub ZB Karakal Ročov
2. liga sk. B JIH (C)42765Asterix Zbouraní garážníci Nový BorAsterix Nový BorAsterix bar
2. liga sk. B JIH (C)194821Asterix Ztraceni Nový BorAsterix Nový BorAsterix bar
2. liga sk. B JIH (C)216325Bakaláři SnědoviceBakaláři SnědoviceHospůdka u Potoka
2. liga sk. B JIH (C)262661Black Eagles Benešov n/Pl.Black Benešov n/P.Na hřišti Benešov nad Ploučnicí
2. liga sk. B JIH (C)249605Black Wolves Benešov n/P.Black Benešov n/P.Na hřišti Benešov nad Ploučnicí
2. liga sk. B JIH (C)53261Čeští Lvi MimoňČeští lvi MimoňRestaurace Český Lev
2. liga sk. B JIH (C)13829Formani LiběchovŠK Formani LiběchovLiběchovská Formanka
2. liga sk. B JIH (C)234245Mamlas Team HeřmanovMamlas HeřmanovPohostinství Heřmanov
2. liga sk. B JIH (C)238085Sršni VědliceSršni VědliceHospůdka U Zvoničky
2. liga sk. B JIH (C)55053Z.S. Nemesis DobranovŠipkový klub Dobranov z.s.Penzion na konci
2. liga sk. B SEVER (C)87309Charlieho Andílci MostU Charlieho MostU Charlieho Most
2. liga sk. B SEVER (C)233477EKS - Neuděláš nic MostEKS - Neuděláš nic MostRestaurace Mamut
2. liga sk. B SEVER (C)25101Korbel MostKorbel MostKorbel restaurace
2. liga sk. B SEVER (C)24581Kotelníci 700 MostKotelníci MostTy Bláho
2. liga sk. B SEVER (C)72205Kozí Dech A MostKozí Dech MostKozí dech
2. liga sk. B SEVER (C)40973Nervotoči na Pekárně A MostNervotoči na PekárněNa Pekárně
2. liga sk. B SEVER (C)161797Odyssea LitvínovOdyssea LitvínovBukový Háj
2. liga sk. B SEVER (C)41229Pijonýři B LitvínovPijonýři LitvínovFotbalová hospoda
2. liga sk. B SEVER (C)101125Pod Tribunou MostPod tribunou MostPod tribunou
2. liga sk. B SEVER (C)82189Pod Tribunou Pekelní Jezdci MostPod tribunou MostPod tribunou
2. liga sk. B ZÁPAD (C)26885A je to ChomutovA je to ChomutovTykev pivnice
2. liga sk. B ZÁPAD (C)202245Blue Sharks LibočanyBlue Sharks LibočanyPod kaštany Libočany
2. liga sk. B ZÁPAD (C)83469Chuligáni Obušek B Klášterec nad Ohří - odstoupiloU obušku
2. liga sk. B ZÁPAD (C)1541Cihláři Důchodci ŽatecCihláři ŽatecCihelna Žatec
2. liga sk. B ZÁPAD (C)83213Dream Team B JirkovDream Bar JirkovDream Bar
2. liga sk. B ZÁPAD (C)90117Duha JirkovDuha JirkovDuha kavárna
2. liga sk. B ZÁPAD (C)19461Ježek ErvěniceJežek ChomutovFK - ER Jirkov
2. liga sk. B ZÁPAD (C)232709Panoramix Klášterec nad OhříPanoramix Klášterec nad OhříKoliba Satanka
2. liga sk. B ZÁPAD (C)5381Predators ChomutovPredators ChomutovTykev pivnice
2. liga sk. B ZÁPAD (C)56077Sporťáci s.r.o. JirkovSporťáci s.r.o. JirkovNa Osadě
3. liga sk. A JIH (D)95757Best of ÚštěkBest of ÚštěkPod Podloubím
3. liga sk. A JIH (D)70413Bulldogs 06 A LibochoviceBulldogs LibochoviceHospoda Říp
3. liga sk. A JIH (D)287237Bulldogs 06 B LibochoviceBulldogs LibochoviceHospoda Říp
3. liga sk. A JIH (D)104973Cowhand B DušníkyCowhand DušníkyDušníky 90
3. liga sk. A JIH (D)219397Flames LitoměřiceFlames Astra LitoměřicePivnice Holba Litoměřice
3. liga sk. A JIH (D)40461Hrobaři Áčko CharvatceHrobaři CharvatcePohostinství Charvatce
3. liga sk. A JIH (D)74509Hrobaři Béčko CharvatceHrobaři CharvatcePohostinství Charvatce
3. liga sk. A JIH (D)18437Nádraží Bohušovice n/O.Nádraží BohušoviceNádražní Restaurace
3. liga sk. A JIH (D)288005Profi Tytan B PístyProfi Tytan PístyHostinec Písty
3. liga sk. A JIH (D)517Rock Klub Marný LovosiceRock Klub LovosiceGambrinus rock klub
3. liga sk. A JIH (D)785Traktor ÚštěkTraktor ÚštěkU Beránka
3. liga sk. A SEVER (D)69645Draci OhníčDraci OhníčSport Klub Ohníč
3. liga sk. A SEVER (D)57613Katapult Hvězda KrupkaKatapult Hvězda KrupkaNa Střelnici
3. liga sk. A SEVER (D)92941Přeborníci Díky Za Nic HrobPřeborníci HrobBeseda
3. liga sk. A SEVER (D)168453Přeborníci Hrob - odstoupiloBeseda
3. liga sk. A SEVER (D)69389Snajpři BílinaSnajpři BílinaNa Ústředně Bílina
3. liga sk. A SEVER (D)72717Sokolovna Viktoria LomSokolovna LomSokolovna Lom
3. liga sk. A SEVER (D)217349Šutráci B OldřichovŠutráci OldřichovU Moravce
3. liga sk. A SEVER (D)87565Templáři pod Věží A OsekTempláři pod Věží OsekPod Věží Osek
3. liga sk. A SEVER (D)55045U Šlenců Drink TepliceU ŠlencůU Šlenců
3. liga sk. A SEVER (D)192517U Šlenců Seven point´s TepliceU ŠlencůU Šlenců
3. liga sk. A ZÁPAD (D)71693Kameňáci LibořiceKameňáci LibořiceObecní úřad Libořice
3. liga sk. A ZÁPAD (D)86789Ložisková mafie Pohoďačky PšovLožisková mafie PšovPohostinství Pšov
3. liga sk. A ZÁPAD (D)98317OÚ Na Šrot B Libořice - odstoupiloHostinec Železná
3. liga sk. A ZÁPAD (D)55565Piráti C LounyPiráti LounySlávie
3. liga sk. A ZÁPAD (D)77061Skrblice BítozevesSkrblíci BítozevesU Synků Občerstvovna
3. liga sk. A ZÁPAD (D)49925Skrblíci BítozevesSkrblíci BítozevesU Synků Občerstvovna
3. liga sk. A ZÁPAD (D)107789Štamgasti ŽerotínŽerotínská HospodaŽerotínská hospoda
3. liga sk. A ZÁPAD (D)216837Václavák B ČernčiceVáclavák ČernčiceNa Václaváku
3. liga sk. A ZÁPAD (D)82957ZB Karakal B RočovZB Karakal RočovKlub ZB Karakal Ročov
3. liga sk. B JIH (D)104205Black Horses Benešov n./P.Black Benešov n/P.Na hřišti Benešov nad Ploučnicí
3. liga sk. B JIH (D)84237Čeští Lvi Lvíčata MimoňČeští lvi MimoňRestaurace Český Lev
3. liga sk. B JIH (D)93709Čeští Lvi Tygři MimoňČeští lvi MimoňRestaurace Český Lev
3. liga sk. B JIH (D)287493Fast Arrow Česká LípaSouky Sport Bar Fast Arrow Česká LípaSouky Bar
3. liga sk. B JIH (D)68877Kopeček Slavoj DěčínKopeček DěčínNa Kopečku
3. liga sk. B JIH (D)192005Kopeček Slepýši DěčínKopeček DěčínNa Kopečku
3. liga sk. B JIH (D)201989Křováci JílovéKřováci JílovéLidový dům
3. liga sk. B JIH (D)215813Predátoři HeřmanicePredátoři HeřmaniceU Andílka
3. liga sk. B JIH (D)38405Ryky Centrál Česká LípaRyky Česká LípaCentrál restaurace
3. liga sk. B JIH (D)82701Šenk Team LudvíkoviceŠenk Team LudvíkoviceStarý Šenk
3. liga sk. B JIH (D)56333Z.S. Sršni DobranovŠipkový klub Dobranov z.s.Penzion na konci
3. liga sk. B SEVER (D)269Arsenal B Most - odstoupiloČeská pivnice
3. liga sk. B SEVER (D)248325Hrušky LitvínovHrušky LitvínovU Hrušků
3. liga sk. B SEVER (D)94477Hrušky Přátelé LitvínovHrušky LitvínovU Hrušků
3. liga sk. B SEVER (D)96013Karma Darts LitvínovKarma Darts LitvínovKorbel 2 Gambrinus bar
3. liga sk. B SEVER (D)262149Magistři Duo A MostMagistři Duo MostCaffe bar DUO
3. liga sk. B SEVER (D)88589Metro Renegades MostMetro music clubMetro Music Pub Club
3. liga sk. B SEVER (D)65037Nervotoči na Pekárně B Most - odstoupiloNa Pekárně
3. liga sk. B SEVER (D)163589Noční můry MostNoční Můry MostFajn klub
3. liga sk. B SEVER (D)97285Rokáč MostRokáč MostU Páji
3. liga sk. B SEVER (D)249349Špuntíci 2011 B MostŠpuntíci MostŠpunt bar
3. liga sk. B ZÁPAD (D)56845Cihláři Viktoria ŽatecCihláři ŽatecCihelna Žatec
3. liga sk. B ZÁPAD (D)104717Jahoda B ŽatecJahoda ŽatecJahoda u Mikeše
3. liga sk. B ZÁPAD (D)54797Mandl Pivaři ŽatecMANDL Klub ŽatecMandl Žatec
3. liga sk. B ZÁPAD (D)98829Pohoda Relax Klášterec nad OhříPohoda Relax Klasterec nad OhříPohodaa Relax Klášterec nad Ohří
3. liga sk. B ZÁPAD (D)57357R.O.S. JirkovR.O.S. JirkovNa Osadě
3. liga sk. B ZÁPAD (D)70669Rytíři JirkovRytíři JirkovU Markéty
3. liga sk. B ZÁPAD (D)94989Supíci Slovaň KadaňDC Supíci Slovan KadaňSlovan
3. liga sk. B ZÁPAD (D)93453Tulipán Kanal Team ŽatecTulipán ŽatecTulipán Žatec
Divize SEVER (D)9806150 na 50 Litvínov50 NA 50 LitvínovLoutkárna Litvínov
Divize SEVER (D)106509H&H Project MostH&H Project MostU Kance
Divize SEVER (D)95245Kapitán B DuchcovKapitán DuchcovU Kapitána
Divize SEVER (D)43789Kobyláci Újezdeček - odstoupiloKobylák ÚjezdečekU Moravce
Divize SEVER (D)107021Korbel II LitvínovKorbel II LitvínovKorbel 2 Gambrinus bar
Divize SEVER (D)107277Kosmos Most DartsKosmos Most DartsKosmos
Divize SEVER (D)83725Kozí Dech B MostKozí Dech MostKozí dech
Divize SEVER (D)105997Legenda TepliceLegenda TepliceLegenda Teplice
Divize SEVER (D)100621Magistři Duo B MostMagistři Duo MostCaffe bar DUO
Divize SEVER (D)46853Piráti na Růžku Bystřany - odstoupiloNa Růžku
Divize SEVER (D)104461Radnice Střelci MeziboříRadnice Střelci MeziboříRadnice Meziboří
Divize SEVER (D)57869Rumové pralinky Krauska DubíRumové pralinky Krauska DubíKrauska
Divize SEVER (D)50957Sokolovna Na Ex LomSokolovna LomSokolovna Lom
Divize SEVER (D)202757Špuntíci 2011 A MostŠpuntíci MostŠpunt bar
Divize SEVER (D)95501Templáři pod Věží B OsekTempláři pod Věží OsekPod Věží Osek
1.liga SČOŠS ženy59661Asterix Nový Bor ŽLAsterix bar
1.liga SČOŠS ženy99597Čertice Liberec ŽLKlub 44
1.liga SČOŠS ženy100109Modrý Kočky Liberec ŽLSport bar Kolečko
1.liga SČOŠS ženy28173Pijonýrky Litvínov ŽLFotbalová hospoda
1.liga SČOŠS ženy73741Pitbullky Hrádek nad Nisou ŽLBažiny
1.liga SČOŠS ženy99085Robinsonky Litvínov ŽLU Hrušků
1.liga SČOŠS ženy27917Synotstar Bílina ŽLDream Bar
Letní liga SČOŠS CH76045All stars team Klášterec nad Ohří LLU obušku
Letní liga SČOŠS CH282885DC Supíci Slovan Kadaň LLSlovan
Letní liga SČOŠS CH102925Markéta Vydle Jirkov LLU Markéty
Letní liga SČOŠS CH281861Pijonýři Litvínov B LLFotbalová hospoda
Letní liga SČOŠS E101389DPL A Ročov LLKlub ZB Karakal Ročov
Letní liga SČOŠS E289541Ježek A Chomutov LLFK - ER Jirkov
Letní liga SČOŠS E78605Mamut Most LLRestaurace Mamut
Letní liga SČOŠS E283653Pijonýři Litvínov A LLFotbalová hospoda
Letní liga SČOŠS F284933Karma Darts Litvínov LLKorbel 2 Gambrinus bar
Letní liga SČOŠS F286469Křováci Jílové LLLidový dům
Letní liga SČOŠS F35597Mamlas Team Heřmanov LLPohostinství Heřmanov
Letní liga SČOŠS F286725Red Hornets A Litoměřice LLPokratická Hospůdka
Letní liga SČOŠS G292613Funny Darts Ročov LLKlub ZB Karakal Ročov
Letní liga SČOŠS G64269Odyssea Litvínov LLBukový Háj
Letní liga SČOŠS G285701Přátelé Litvínov LLU Hrušků
Letní liga SČOŠS G291333Rozcestí Podbořany LLNa Rozcestí
Letní liga SČOŠS H46861Gigant team Krásný Dvůr LLNa hřišti Krásný Dvůr
Letní liga SČOŠS H90125Jahoda Žatec A LLJahoda u Mikeše
Letní liga SČOŠS H103693Ostré Hroty Revival Třebenice LLU Havlů pension
Letní liga SČOŠS H185093Tigers Lenešice LLU Vlků
Letní liga SČOŠS I8986913. Pramen Žatec LLTulipán Žatec
Letní liga SČOŠS I282373Cirkus Team Čáslavka LLČáslavka
Letní liga SČOŠS I292869Pekelní jezdci Most LLPod tribunou
Letní liga SČOŠS I283397Susedia Litvínov LLU Hrušků
Letní liga SČOŠS J103181Darts club mafie Pšov LLPohostinství Pšov
Letní liga SČOŠS J285445Dream Team Tornádo Jirkov LLDream Bar
Letní liga SČOŠS J280581Korbel II A Litvínov LLKorbel 2 Gambrinus bar
Letní liga SČOŠS J290565Magistři Duo B Most LLCaffe bar DUO
Letní liga SČOŠS K291589Cowhand C Dušníky LLDušníky 90
Letní liga SČOŠS K241925Leopardi Nakléřov LLPenzion U Johnů
Letní liga SČOŠS K108813Mimo Provoz Lovosice LLGambrinus rock klub
Letní liga SČOŠS K103949Šenk Team Ludvíkovice LLStarý Šenk
Letní liga SČOŠS L280837Cowhand B Dušníky LLDušníky 90
Letní liga SČOŠS L291077Dream Team 1 Jirkov LLDream Bar
Letní liga SČOŠS L92173Fešáci Opárno LLPenzion Oráč
Letní liga SČOŠS L81165ÚPM - Shooters Sukorady LLHospůdka u Potoka
Letní liga SČOŠS M90381Snaživý Hrobaři Písty LLObčerstvení u Jezu Písty
Letní liga SČOŠS M108557Štamgasti Žerotín LLŽerotínská hospoda
Letní liga SČOŠS M47117U Lípy Výškov LLU Lípy
Letní liga SČOŠS M280069Václavák (A) Černčice LLNa Václaváku
Letní liga SČOŠS N272133Dobrodruzi Litvínov LLU Hrušků
Letní liga SČOŠS N290821Dream Team 2 Jirkov LLDream Bar
Letní liga SČOŠS N292101H & H Project Most LLU Žižků
Letní liga SČOŠS N80653The Best of Litoměřice LLPokratická Hospůdka
Letní liga SČOŠS O291845Black Wolves Benešov nad Ploučnicí LLNa hřišti Benešov nad Ploučnicí
Letní liga SČOŠS O76557Cowhand A Dušníky LLDušníky 90
Letní liga SČOŠS O289029Lemplové s.r.o. LLFajn klub
Letní liga SČOŠS O284165Metro Darts Pub Most LLMetro Music Pub Club
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.11.2021 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.11.2021 01:27:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement