Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/211)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký nom.žebříček - muži D+

Krajské nominační žebříčky pro Rivality cup | Jednotlivci muži | Hráčů: 211 | Turnajů: 1177

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín420247131 200
2.Husák Martin CZE070862DPřehoďto Mšené lázně - Charvatce420247426 300
3.Mach Jakub CZE071017DDarts Club Náměstíčko Most420247323 300
3.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín2202213223 300
5.Němec Martin CZE075223DFlorida Děčín3202312223 200
6.Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky420246120 700
7.Watzek Michal CZE077674DHvjezda Teplice220224420 400
8.Dostál Václav CZE063665DDarts Vaders Litvínov3202314119 900
9.Lukšík Václav CZE068040DŠtamgasti Žerotín420247118 700
10.Čáp Milan 1973CZE067542DCorso Děčín202015518 600
10.Karban Antonín CZE073564DFlorida Děčín20206018 600
12.Šerák Ondřej CZE073097DDarts Vaders Litvínov120215318 300
13.Koreš Jiří CZE071907DCorso Děčín20209518 000
13.Fous Vlastimil CZE075519DDarts Vaders Litvínov1202111718 000
15.Sipos Petr CZE067071DDarts Vaders Litvínov120213817 700
16.Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň420246817 200
17.Čapík Jan CZE009757DDarts Vaders Litvínov220224917 100
18.Panoška Martin CZE075222DFlorida Děčín20206816 900
19.Vágner Richard CZE036713DHvjezda Teplice120214116 500
20.Dolejší Vladimír CZE001285DDarts Club Náměstíčko Most20207316 400
21.Lanz Radim CZE075712DCorso Děčín20207016 300
22.Řepík Roman CZE008452DWFS Evaň120214316 200
22.Semsch Petr CZE061622DMetro music club20205616 200
24.Krátký Martin CZE045471DCorso Děčín20206616 000
24.Vondráček Denis CZE076451DHvězdičky z Kapličky Jirkov120215516 000
26.Zaťko Michal CZE069024DCorso Děčín202012215 400
27.Abu Nasra Roman CZE073558DŠpuntíci Most20202814 900
28.Zachariáš Richard CZE072000DDarts Club Náměstíčko Most120216314 800
28.Šanda David CZE072149DPřehoďto Mšené lázně - Charvatce20205114 800
30.Novák Michal CZE064887DBukáč Litvínov120213314 500
31.Ciling Michal CZE046241DClub u Ramba Žatec20203914 000
32.Čáp Milan 1998CZE068944DCorso Děčín20207913 900
33.Volek Jaroslav CZE071485DCorso Děčín20205313 800
34.Pliml Jiří CZE076673DH&H Project Most320238213 700
34.Hitman Tomáš CZE071503DDarts Club Náměstíčko Most320237313 700
36.Merunka Jan CZE040454DKopeček Děčín20207113 600
36.Stádník Miloslav CZE070700DArsenal Most20205213 600
38.Havrila Miroslav CZE054743DMožná Zavřeme Bílina20206713 400
39.Svoboda Jan CZE072872DPřehoďto Mšené lázně - Charvatce119202012 950
40.Kumai Milan CZE072457DBukáč Litvínov120213812 900
40.Novák Antonín CZE074550DCorso Děčín20206612 900
40.Semenec Václav CZE037918DDarts Vaders Litvínov220227312 900
43.Fischer Karel CZE043694DMožná Zavřeme Bílina20203412 600
44.Drvota Miroslav CZE076968DHvjezda Teplice119202012 550
45.Foršt Pavel ml. CZE064951DMetro music club120214212 400
45.Šůma Michael CZE074544DBlack Benešov n/P.320233412 400
47.Kozel Milan CZE074243DFlorida Děčín20205112 300
48.Steppan Miroslav CZE058545DStrawberry Žatec220226412 200
49.Funk David CZE046281DCowhand Dušníky20204912 100
50.Srnka Pavel CZE033519DArsenal Most20206112 000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 29.5.2024 22:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 29.5.2024 22:46:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement