Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký nom.žebříček - muži B

Krajské nominační žebříčky pro Rivality cup | Jednotlivci muži | Hráčů: 53 | Turnajů: 31

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Cirok Karol CZE045722BMetro music club6664 400
2.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most4442 800
3.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov4442 700
4.Rubáš Pavel CZE040113BArsenal Most4442 500
5.Hrnčíř Zbyněk CZE065208BFlorida Děčín4442 200
6.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky2221 800
7.Baláž Kamil CZE040810BŠtamgasti Žerotín2221 600
8.Tichý Václav CZE034332BPanoramix Klášterec nad Ohří3331 550
9.Pavlo Michal CZE017480BDenisa Bohušovice2221 400
10.Kozák Pavel CZE017599BDenisa Bohušovice2221 300
10.Horváth Michal CZE041903BHoka Most2221 300
12.Směja Radek CZE049312BNervotoči na Pekárně3331 250
12.Zich Lukáš CZE046912BKozí Dech Most3331 250
14.Černý Jan CZE058737BNervotoči na Pekárně3331 150
14.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky3331 150
16.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky2221 000
17.Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most111950
18.Lutka Jiří CZE058740BH&H Project Most222900
18.Farkota Jiří CZE016668BStrawberry Žatec222900
20.Suchý Michal CZE011383BPrezidenti Horní Řepčice333850
20.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov111850
20.Rychtář Jiří CZE021831BH&H Project Most111850
20.Hájek Jiří CZE036594BDenisa Bohušovice111850
24.Pekár Pavel CZE068981BKopeček Děčín111750
24.Čarneg Karel CZE040139BNoční Můry Most111750
26.Faltín Jaroslav CZE047353BMetro music club222700
27.Bruha Petr CZE040291BMostecký Most111650
27.Drechsler Petr CZE064124BH&H Project Most111650
27.Chlupáč Jiří CZE037814BNoční Můry Most111650
30.Kunák Marek CZE069611BH&H Project Most222600
30.Mikolášek Rudolf CZE067979BDream Bar Jirkov222600
30.Singer Jan CZE022078BJahoda Žatec222600
33.Záleský Martin CZE043235BCowhand Dušníky111550
33.Šatný Jan CZE001447BHrušky Litvínov111550
33.Čikoš Radek CZE074326BArsenal Most111550
33.Gänsler Michal CZE064683BJežek Ervěnice111550
33.Bílek Petr CZE008105BCowhand Dušníky111550
38.Čermák Vratislav CZE047318BPod tribunou Most111450
38.Gunar Michal CZE063544BWFS Evaň111450
38.Hájek Dušan CZE069215BKorbel II Litvínov111450
38.Vican Daniel CZE000820BHoka Most111450
38.Klaban Tomáš CZE001323BMostecký Most111450
43.Albrecht Richard CZE041472BHoka Most111350
43.Bruha Pavel CZE037815BFenix Most111350
43.Šefčík Martin CZE028917BMetro music club111350
43.Moulis Michal CZE000711BArsenal Most111350
43.Tůma Jan CZE001140BKorbel Most111350
48.Čečelický Karel CZE000741BMetro music club111250
48.Zetek Jiří CZE002186BZB Karakal Ročov111250
48.Hlaváček Petr CZE058547BStrawberry Žatec111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.7.2024 06:44:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement