Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/365)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 365 | Turnajů: 31

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most15281014 055
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
2.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice155111313 715
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
3.Handl Radovan CZE053799BDream Bar Jirkov1416610 510
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
4.Fidler David CZE061743BU Havlů pension Třebenice15391010 440
Smolka Miroslav CZE000587AU Havlů pension Třebenice
5.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov15688 540
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
6.Pusch Petr CZE054940AFofr Duchcov5557 505
Peč Tomáš CZE002114AKanec Most
7.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov5577 355
Čapek Jan CZE000406AStrawberry Žatec
8.Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice1539116 870
Tibitanzl Lukáš CZE045064BBest of Litoměřice
9.Kraus Karel 1993CZE052436CPanoramix Klášterec nad Ohří5566 270
David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
10.Vojtěch Jakub CZE031226CKřováci Jílové53895 465
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
11.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov13445 250
Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
12.Vencl David CZE001460AFP Darts Česká Lípa3334 960
Pavlík Jiří CZE058492AFP Darts Česká Lípa
13.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov3334 900
Trnka Jiří CZE032649ANikola Kraslice
14.Ráž Marek CZE054589ADEXTEROUS Krásný Les2224 295
Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
15.Chládek Martin CZE020357BPijonýři Litvínov4444 030
Cibulka Ondřej CZE062658BPijonýři Litvínov
16.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les2223 820
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
16.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les2223 820
Třísko Roman CZE055254AAsterix Nový Bor
18.Vencl David CZE001460AFP Darts Česká Lípa2223 710
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
19.Husák Libor CZE070279DKopeček Děčín4443 690
Navrátil Jaroslav 1971CZE062447DŠenk Team Ludvíkovice
20.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most12333 635
Dočekal David CZE064812DMagistři Duo Most
21.Vávra Martin CZE069200BStrawberry Žatec3333 435
Molnár Jiří CZE066681CPanoramix Klášterec nad Ohří
22.Chlupáč Jiří CZE037814BFenix Most3333 350
Hájek Luboš CZE050567DH&H Project Most
23.Bohatý Petr CZE043206BBlack Cat Výškov2223 220
Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov
24.Jonica Martin CZE039936BTulipán Žatec3333 040
Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
25.Lefík Michal CZE062884ADream Bar Jirkov2222 880
Beránek Miroslav CZE003936ADream Bar Jirkov
26.Hotový Miroslav CZE039380AVáclavák Černčice3332 815
Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
27.Šimko Viktor CZE000762Chýnov3332 575
Šimko Jakub CZE061266
28.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les1112 370
Černák Ondřej CZE052945AFP Darts Česká Lípa
29.Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov11222 165
Kastl Jiří CZE063864BBest of Litoměřice
30.Bér Jaroslav CZE033883BBořeň Bílina2222 105
Kastl Jiří CZE063864BBest of Litoměřice
31.Vondráček Stanislav CZE034898BZB Karakal Ročov2222 070
Matzke Stanislav CZE066861DZB Karakal Ročov
32.Volek Jaroslav CZE071485Corso Děčín21332 055
Svoboda Lukáš CZE071092Šenk Team Ludvíkovice
33.Babuka Lukáš CZE030381AGoldstar Nové Město pod Smrkem1111 970
Vondrák Petr CZE046414AGoldstar Nové Město pod Smrkem
34.Kraus Karel 1987CZE043131BPijonýři Litvínov11221 850
Cibulka Ondřej CZE062658BPijonýři Litvínov
35.Borovský Jakub CZE071929FP Darts Česká Lípa1111 815
Myška Patrik CZE071091FP Darts Česká Lípa
36.Pomahač Lukáš CZE043464BPijonýři Litvínov2221 810
Kraus Karel 1987CZE043131BPijonýři Litvínov
37.Krejčí Jan CZE046641BBořeň Bílina21331 720
Bachár Miloslav CZE000432BŠipková Růže Jirkov
38.Bařtipán Michal CZE040117BPodboráci Hořany2221 705
Hajm Jaroslav CZE064392BPodboráci Hořany
39.Pilař Luboš 2004CZE057211DKozí Dech Most3331 690
Pilař Luboš 1972CZE054959DKozí Dech Most
40.Malár David CZE045837AZelenáči Prosetice3331 650
Boor Jan CZE009724AKališníci Litoměřice
41.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov1111 570
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
41.Novák Jan CZE053033ADream Bar Jirkov1111 570
Štrba Vlastislav CZE027567BDream Bar Jirkov
43.Kendrala Jiří CZE068675DKorbel II Litvínov2221 545
Tureček Miroslav CZE053902BHrušky Litvínov
44.Myška Patrik CZE071091FP Darts Česká Lípa1111 540
Chadima Kamil CZE027146AFP Darts Česká Lípa
45.Handl Radovan CZE053799BDream Bar Jirkov1111 525
Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky
45.Navrátil Jaroslav 1972CZE041837BŠutráci Oldřichov1111 525
Januš Jakub CZE005378BŠutráci Oldřichov
47.Bohatý Petr CZE043206BBlack Cat Výškov1111 510
Čížek Zdeněk CZE003576BBlack Cat Výškov
47.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov1111 510
Trojovský Petr CZE047612DKozí Dech Most
49.Molnár Jiří CZE066681CPanoramix Klášterec nad Ohří2221 500
Stoikov Denys CZE061444CDream Bar Jirkov
50.Fišer Marcel CZE048420CPanoramix Klášterec nad Ohří1111 495
Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 30.11.2022 09:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 30.11.2022 09:17:22
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement