Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/149)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 149 | Turnajů: 11

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Ráž Marek CZE054589ADEXTEROUS Krásný Les2224 295
Daňko Jakub CZE054588ADEXTEROUS Krásný Les
2.Pokorný Vlastimil CZE000823ARed Hornets Litoměřice22443 645
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
3.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most21333 595
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
4.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov2223 045
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
5.Pomeje Daniel CZE057187BBest of Litoměřice22442 520
Tibitanzl Lukáš CZE045064BBest of Litoměřice
6.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les1112 370
Černák Ondřej CZE052945AŠipkový klub Dobranov z.s.
7.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les1112 325
Třísko Roman CZE055254AAsterix Nový Bor
8.Jonica Martin CZE039936BTulipán Žatec2222 170
Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
9.Vojtěch Jakub CZE031226CKřováci Jílové21332 045
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
10.Babuka Lukáš CZE030381AGoldstar Nové Město pod Smrkem1111 970
Vondrák Petr CZE046414AGoldstar Nové Město pod Smrkem
11.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov2221 945
Čapek Jan CZE000406AŠipkový spolek Žatec
12.Kraus Karel 1993CZE052436CPanoramix Klášterec nad Ohří2221 870
David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov
13.Bohatý Petr CZE043206BBlack Cat Výškov1111 725
Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov
14.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov1111 570
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
14.Novák Jan CZE053033ADream Bar Jirkov1111 570
Štrba Vlastislav CZE027567BDream Bar Jirkov
14.Lefík Michal CZE062884ADream Bar Jirkov1111 570
Beránek Miroslav CZE003936ADream Bar Jirkov
17.Handl Radovan CZE053799BOstré hroty Svémyslice1111 525
Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky
17.Navrátil Jaroslav CZE041837BŠutráci Oldřichov1111 525
Januš Jakub CZE005378BŠutráci Oldřichov
17.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les1111 525
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Vencl David CZE001460AŠipkový klub Dobranov z.s.1111 525
Pavlík Jiří CZE058492AŠipkový klub Dobranov z.s.
21.Malár David CZE045837ASokolové Želenky2221 400
Boor Jan CZE009724ARed Hornets Litoměřice
22.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most1111 325
Dočekal David CZE064812DMagistři Duo Most
23.Kastl Jiří CZE063864BPhoenix Ústí nad Labem1111 320
Václavík Radek CZE048488BBořeň Bílina
24.Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov1111 270
Trousil Marek CZE042579AFofr Duchcov
25.Faltín Jaroslav CZE047353BMetro music club1111 225
Šáro Michal CZE039824BMetro music club
26.Polka Martin CZE058505AGoldstar Nové Město pod Smrkem1111 220
Gaži Martin CZE049428AGoldstar Nové Město pod Smrkem
27.Sedláček David CZE066340CSporťáci s.r.o. Jirkov2221 205
Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov
28.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha1111 150
Zajíček Pavel CZE040475DProfi Tytan Písty
28.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice1111 150
Schejbal Martin CZE052815BTitans Praha
30.Pomahač Lukáš CZE043464BPijonýři Litvínov1111 125
Kraus Karel 1987CZE043131BPijonýři Litvínov
31.Hejtmánek Václav CZE038307ALožisková mafie Pšov1111 070
Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
32.Václavík Marek CZE024756ARed Hornets Litoměřice1111 050
Hájek Tomáš CZE036305ARock Klub Lovosice
32.Malár David CZE045837ASokolové Želenky1111 050
Beran Miroslav CZE011778CMarná snaha Slaný
34.Hošek Jaroslav CZE004558COdyssea Litvínov2221 030
Vašina Kamil CZE033093COdyssea Litvínov
35.Handl Radovan CZE053799BOstré hroty Svémyslice111995
Šefrhans Petr CZE064982COdyssea Litvínov
36.Novotný Josef CZE054538CPanoramix Klášterec nad Ohří111975
Zeibich Petr CZE024303CPanoramix Klášterec nad Ohří
37.Hrnčíř Zbyněk CZE065208CBlack Benešov n/P.111970
Štěpánek Martin CZE050847DKopeček Děčín
38.Kurek Jan CZE046009CAsterix Nový Bor111950
Matějček Jan CZE006483CHrobaři Charvatce
38.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov111950
Novák Jan CZE053033ADream Bar Jirkov
38.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky111950
Smolka Miroslav CZE000587AU Havlů pension Třebenice
38.Handl Radovan CZE053799BOstré hroty Svémyslice111950
Římovský David CZE056643CMarná snaha Slaný
38.Vrtílka Gabriel CZE065285Podlešín111950
Dbalý Petr CZE012014BRozdělovský Péčko Kladno
43.Kubina Josef CZE062541DR.O.S. Jirkov111945
Cabal Michal CZE058496CJežek Chomutov
44.Pusch Petr CZE054940AFofr Duchcov111925
Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
45.Hotový Miroslav CZE039380AVáclavák Černčice111920
Šedivý Petr CZE064595BTulipán Žatec
46.Strunz Otta CZE046182BTorzo Bílina111900
Tůma František 1973CZE066355CMetro music club
47.Macháček Petr CZE017551AProfi Tytan Písty111895
Pavlát Tomáš CZE037067ARock Klub Lovosice
48.Malár David CZE045837ASokolové Želenky111875
Vlček Patrik CZE002175ASokolové Želenky
49.Zenko Jaroslav CZE003472BMarkéta Jirkov111870
Markuliak Pavel CZE007503BMarkéta Jirkov
50.Kendrala Jiří CZE068675DHrušky Litvínov111850
Tureček Miroslav CZE053902BHrušky Litvínov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 20.1.2022 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 20.1.2022 18:55:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement