Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/65)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 65 | Turnajů: 19

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina5578 675
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
2.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov15677 200
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
3.Chroustová Michaela CZE056875DKopeček Děčín1539116 700
Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
4.Semencová Jana CZE026980CPijonýři Litvínov15676 525
Pokorná Markéta CZE054536CPanoramix Klášterec nad Ohří
5.Michalak Jolanta CZE037917DMost152894 775
Michalak Julia CZE066941DMost
6.Tůmová Petra CZE047361BPijonýři Litvínov4444 475
Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina
6.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary3334 475
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
8.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov4443 475
Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov
9.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov5553 050
Lacinová Dagmar CZE009006CSporťáci s.r.o. Jirkov
10.Kopecká Markéta CZE069797DLožisková mafie Pšov13442 400
Radová Jaroslava CZE056405Žatec
11.Kubíková Pavla CZE030187CArsenal Most12332 100
Radová Karla CZE000873BMostecký Most
12.Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice3331 925
Kovaříková Daniela CZE064729BFormani Duchcov
13.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov12331 800
Jíšová Šárka CZE066069BDream Bar Jirkov
14.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most1111 700
Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice
15.Handlová Klára CZE053800B1111 550
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
16.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov2221 450
Davidová Klára CZE055748DKorbel II Litvínov
16.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina1111 450
Radová Karla CZE000873BMostecký Most
18.Handlová Klára CZE053800B1111 350
Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
19.Tůmová Petra CZE047361BPijonýři Litvínov1111 300
Bžochová Vladislava CZE001687DLoutkárna Litvínov
20.Takácsová Danuše CZE052915CZB Karakal Ročov1111 275
Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
21.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov1111 200
Semencová Jana CZE026980CPijonýři Litvínov
22.Tůmová Petra CZE047361BPijonýři Litvínov1111 050
Ilenčíková Jana CZE000062BStrawberry Žatec
22.Handlová Klára CZE053800B1111 050
Takácsová Danuše CZE052915CZB Karakal Ročov
22.Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice1111 050
Ilenčíková Jana CZE000062BStrawberry Žatec
22.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov11221 050
Takácsová Danuše CZE052915CZB Karakal Ročov
26.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou1111 025
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
27.Kacoli Lenka CZE068666Šenk Team Ludvíkovice111975
Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov
28.Černá Zuzana CZE072054DC Supíci Slovan Kadaň111925
Radová Jaroslava CZE056405Žatec
29.Štruncová Petra CZE068470Decin111900
Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
30.Vagner Linda CZE054519DKatapult Hvězda Krupka111875
Masopustová Jana CZE039221DU Šlenců
31.Ševčíková Libuše CZE045738DZB Karakal Ročov111850
Krupová Miluše CZE041946DMagistři Duo Most
32.Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice111825
Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
33.Husáková Alžběta CZE000428BAsterix Nový Bor111800
Kurková Jiřina CZE050335CAsterix Nový Bor
33.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov111800
Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
35.Bžochová Vladislava CZE001687DLoutkárna Litvínov111750
Takácsová Danuše CZE052915CZB Karakal Ročov
35.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina111750
Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice
37.Šteflíková Zdenka CZE051081CLoutkárna Litvínov111700
Lomňančíková Kateřina CZE048599CVyprahlo Čáslavka
37.Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice111700
Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice
37.Vojáčková Petra CZE067732DMost111700
Davidová Klára CZE055748DKorbel II Litvínov
37.Vedralová Stanislava CZE060577Ústí nad Labem222700
Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice
37.Blahníková Lenka CZE055129DKapitán Duchcov222700
Šlabjarová Pavla CZE054568DKapitán Duchcov
42.Handlová Klára CZE053800B111650
Fidlerová Romana CZE049869DCowhand Dušníky
42.Řepíková Romana CZE061544DCowhand Dušníky111650
Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
42.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov111650
Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
45.Blahníková Lenka CZE055129DKapitán Duchcov111600
Živná Andrea CZE036966BFormani Duchcov
45.Kacoli Lenka CZE068666Šenk Team Ludvíkovice111600
Jíšová Šárka CZE066069BDream Bar Jirkov
45.Kacoli Lenka CZE068666Šenk Team Ludvíkovice111600
Vítková Marie CZE068657Šenk Team Ludvíkovice
48.Janatová Lenka CZE070865H&H Project Most111575
Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov
49.Vedralová Stanislava CZE060577Ústí nad Labem111500
Leipeltová Veronika CZE066185Hora Sv. Kateřiny
49.Domáčková Karolína CZE054453DUnkulunkulukazi Originál Karlovy Vary111500
Polomová Veronika CZE037440ABobři Dasnice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 5.12.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 5.12.2022 15:11:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement