Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/191)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 191 | Turnajů: 557

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hrnčíř Zbyněk CZE065208CBlack Benešov n/P.136375634 600
2.Tůma František CZE066355CNervotoči na Pekárně136374025 900
3.Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov136374323 100
4.Cirok Karol CZE045722CKorbel Most130313119 000
5.Franta Roman CZE041792CPijonýři Litvínov33333317 950
6.Jandoš František CZE067991CBlack Benešov n/P.26262617 100
7.Brdička Miloš CZE020911CŠpuntíci Most128292916 800
8.Tájek Pavel CZE045732CLitoměřičtí Šamani34343413 900
9.Pallas Pavel CZE009061CMarná snaha Slaný20202013 300
10.Sukovatý Jan CZE063516CŠipkový klub Dobranov z.s.21212112 950
11.Matějček Jan CZE006483CHrobaři Charvatce30303012 800
12.Tůma Jan CZE001140CKorbel Most23232312 250
13.Pátek Vladimír CZE021181CKotelníci Most22222212 200
14.Brenner Marek CZE044763CU Charlieho Most16161612 000
15.Beran Miroslav CZE011778CMarná snaha Slaný21212111 950
16.Hála Jan CZE044956CJahoda Žatec27272711 050
17.Jánský Jiří CZE038847CBlack Benešov n/P.15151510 950
18.Jalovecký Dušan CZE040615CŠipkový klub Dobranov z.s.15151510 750
19.Rada David CZE063126CLions Darts Třeboutice24242410 700
20.Gänsler Michal CZE064683CRytíři Jirkov15151510 450
21.Reichl Vít CZE048144CŠK Vikingové Litoměřice24242410 400
22.Kolář Lubomír CZE000367CDream Bar Jirkov17171710 150
23.Balušík Marek CZE062854CŠK Vikingové Litoměřice24242410 100
23.Kopecký Václav CZE042619CLions Darts Třeboutice16161610 100
25.Vojtěch Jakub CZE031226CKřováci Jílové112131310 000
26.Csáno Dušan CZE058543CRytíři Jirkov1919199 650
27.Souček Michal CZE051825CČeští lvi Mimoň11213139 200
28.Cabal Michal CZE058496CJežek Chomutov11314149 150
29.Wollenheit Milan CZE051031CHrobaři Charvatce1616169 000
30.Molnár Jiří CZE066681CDC Supíci Slovan Kadaň11011118 500
31.Kraus Karel CZE052436CPanoramix Klášterec nad Ohří11011117 500
32.Grabowski Jakub CZE043215CŠipkový klub Dobranov z.s.1616167 200
33.Petrželka Miloš CZE054766CŠK Bělští klokani1111117 150
34.Zeinert Petr CZE017263CMANDL Klub Žatec2121216 650
35.Mildorf Jiří CZE042799CNervotoči na Pekárně1414146 600
36.Salák Jan CZE054939CČeští lvi Mimoň1616166 500
37.Bílek Ondřej CZE053313CSouky Sport Bar Fast Arrow Česká Lípa1313136 350
38.Fišer Tomáš CZE054304CŠipkový klub Dobranov z.s.1515156 250
39.Šafařík Tomáš CZE059703CDuha Jirkov9996 150
40.Kubík Petr CZE002084CEKS - Neuděláš nic Most1111116 050
41.Krumpolec Petr CZE034155CBlack Benešov n/P.1616166 000
42.Klicpera David CZE039666CJahoda Žatec1414145 900
43.Mikula Zdeněk CZE051029CHrobaři Charvatce1313135 850
44.Kováč Zdeněk CZE058544CRytíři Jirkov1212125 700
45.Ostrák Jan CZE054437CU Káňů Radvanice9995 650
46.Bartoň Radek CZE066510CSŠK Semafor Mladá Boleslav7775 450
47.Rubáš Pavel CZE040113CEKS - Neuděláš nic Most1212125 400
48.Poláček Jan CZE051030CHrobaři Charvatce1313135 150
49.Páv Josef CZE055105CHuťaři Nižbor6665 100
49.Hájek Otto CZE055126CKapitán Duchcov1010105 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.9.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.9.2021 04:02:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement