Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/545)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 545 | Turnajů: 1231

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín2363810630 500
2.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky236388729 800
3.Čáp Milan 1973CZE067542DKopeček Děčín36366228 800
4.Navrátil Jaroslav CZE062447DŠenk Team Ludvíkovice36364028 300
5.Dočekal David CZE064812DMagistři Duo Most136375426 800
6.Koloc Vladimír CZE062346DŠenk Team Ludvíkovice36368825 800
7.Štěpánek Martin CZE050847DKopeček Děčín2363810124 800
8.Coupé René CZE063482DSokolovna Lom36363923 500
9.Kreidl Petr 1993CZE061436DŠenk Team Ludvíkovice36365221 500
9.Merunka Jan CZE040454DKopeček Děčín36364221 500
11.Šmehlík Jan CZE060870DMagistři Duo Most35353521 150
12.Kreidl Petr 1968CZE061437DŠenk Team Ludvíkovice36366120 100
13.Kudláček Bohuslav CZE042939DMagistři Duo Most36365720 000
13.Růžička Michal CZE063970DKosmos Most Darts236383920 000
15.Hájek Jan CZE066591DKopeček Děčín27272719 050
16.Dostál Václav CZE063665DKarma Darts Litvínov31313118 950
17.Kosejk Václav CZE068208DNoční Můry Most36364318 900
18.Mikolášek Jiří CZE020399DŠpuntíci Most36363918 200
19.Hájek Luboš CZE050567DH&H Project Most35353518 150
20.Pilař Jan CZE061623DHrušky Litvínov30303018 000
21.Bumba Pavel CZE053586DPredátoři Heřmanice1363714217 700
22.Jandoš Jiří CZE061897DTempláři pod Věží Osek35353517 250
23.Bírovka Martin CZE059944DKopeček Děčín35353517 150
24.Tůma František CZE066408DŠpuntíci Most36364016 800
24.Krupa Milan CZE042082DMagistři Duo Most36364316 800
26.Zajíc Roman CZE045663DMagistři Duo Most36366116 600
27.Hoffmann Jiří CZE059498DMetro music club36365916 200
28.Hanuš Tomáš CZE027384DŠpuntíci Most36363616 100
29.Hoffmann David CZE060993DHrušky Litvínov36364016 000
30.Vymetal Radek CZE064804DKarma Darts Litvínov36363615 600
31.Krepčík František CZE031212DSokolovna Lom31313115 350
32.Pilař Luboš 2004CZE057211DKozí Dech Most236384915 200
33.Machytka Radek CZE051063DŠpuntíci Most36363715 100
34.Kašpar Petr CZE060360DSokolovna Lom27272715 050
35.Zajíc Jakub CZE051482DMagistři Duo Most33333314 850
36.Chludil Petr CZE061394DTempláři pod Věží Osek24242414 500
37.Müller Michal CZE047851DŠpuntíci Most32323214 400
38.Tůma Tomáš CZE032324DMetro music club36366414 300
38.Pekár Pavel CZE068981Jílové u Děčína36366114 300
40.Thorand Martin CZE008320DKapitán Duchcov25252514 250
41.Kotlár Miroslav CZE064150DNoční Můry Most36364814 100
41.Rataj Václav CZE057807DKopeček Děčín34343414 100
43.Pýcha Daniel CZE069586DŠenk Team Ludvíkovice26262613 600
43.Pilař Luboš 1972CZE054959DKozí Dech Most236385113 600
45.Semsch Petr CZE061622DMetro music club32323213 500
46.Lošonský Antonín CZE047290Litvínov35353513 350
47.Končický Petr CZE002068Dušníky 36363713 300
48.Bronecký Jiří CZE062643DHrušky Litvínov35353513 050
49.Mikolášek Marek CZE051848DKorbel II Litvínov20202013 000
50.Munzig Daniel CZE064919DŠpuntíci Most35353512 550
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 20.1.2022 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 20.1.2022 17:37:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement