Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/908)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 908 | Turnajů: 2752

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Navrátil Jaroslav CZE062447DŠenk Team Ludvíkovice15364210240 700
2.Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín15364223938 300
3.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky15364218636 100
4.Křížek Martin CZE070912Corso Děčín1236395234 700
4.Jahoda Aleš CZE045359Corso Děčín136374134 700
6.Hájek Jan CZE066591DKopeček Děčín36367233 300
7.Čáp Milan 1973CZE067542DCorso Děčín363619533 100
8.Hájek Luboš CZE050567DH&H Project Most1436418332 700
9.Dočekal David CZE064812DMagistři Duo Most1236396932 100
9.Štěpánek Martin 1987CZE050847DKopeček Děčín5364123432 100
11.Husák Libor CZE070279DKopeček Děčín436409631 900
12.Husák Martin CZE070862Přehoďto Mšené lázně - Charvatce236384331 800
13.Koloc Vladimír CZE062346DŠenk Team Ludvíkovice3363920131 200
14.Dostál Václav CZE063665DLoutkárna Litvínov1363710429 400
14.Pýcha Daniel CZE069586DŠenk Team Ludvíkovice236389029 400
16.Svoboda Lukáš CZE071092Šenk Team Ludvíkovice236385129 200
17.Šmehlík Jan CZE060870DMagistři Duo Most1363710228 600
18.Panoš Ondřej CZE068972Cowhand Dušníky1336405527 800
19.Kreidl Petr 1993CZE061436DŠenk Team Ludvíkovice2363810627 500
20.Coupé René CZE063482DSokolovna Lom36365727 300
20.Mikolášek Marek CZE051848DPijonýři Litvínov36365927 300
22.Kosejk Václav CZE068208DNoční Můry Most2363811627 000
23.Pilař Jan CZE061623DPřátelé Litvínov36365926 500
23.Merunka Jan CZE040454DKopeček Děčín36369126 500
23.Růžička Michal CZE063970DH&H Project Most536418226 500
26.Kraitl Martin CZE067085Nervotoči na Pekárně36364226 100
27.Volek Jaroslav CZE071485Corso Děčín236386226 000
27.Pražák Radek CZE071688DC Supíci Slovan Kadaň236384026 000
29.Kočka Stanislav CZE073213Black Benešov n/P.30303024 600
30.Jeňo Patrik CZE067555DKosmos Most Darts36365124 400
31.Kudláček Bohuslav CZE042939DMagistři Duo Most1363714123 800
31.Mleziva Marek CZE070861Přehoďto Mšené lázně - Charvatce136374423 800
33.Sosnovec Michal CZE065447DKorbel II Litvínov336394723 700
34.Pekár Pavel CZE068981Šenk Team Ludvíkovice363616023 100
34.Mach Jakub CZE071017Darts Club Náměstíčko Most236384123 100
36.Kreidl Petr 1968CZE061437DŠenk Team Ludvíkovice363612622 700
37.Krupa Milan CZE042082DMagistři Duo Most363610622 400
38.Hikyš Marek CZE066673DKopeček Děčín36365222 300
39.Mikolášek Jiří CZE020399DŠpuntíci Most36368722 100
39.Zaťko Michal CZE069024Corso Děčín36367222 100
41.Tůma František CZE066408DŠpuntíci Most136376122 000
42.Jandoš Jiří CZE061897DTempláři pod Věží Osek36365121 800
43.Kluzáček Roman CZE071622Corso Děčín36364721 500
44.Zajíc Jakub CZE051482DMagistři Duo Most36367221 400
44.Matzke Stanislav CZE066861DZB Karakal Ročov236385121 400
44.Bírovka Martin CZE059944DKopeček Děčín36366621 400
47.Trojovský Petr CZE047612DKozí Dech Most336395321 300
48.Paller Ondřej CZE066369Torzo Bílina36364521 200
49.Krepčík František CZE031212DSokolovna Lom36364821 000
50.Pilař Luboš 2004CZE057211DKozí Dech Most1536428420 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 30.11.2022 06:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 30.11.2022 07:52:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement