Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-45/45)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 45 | Turnajů: 392

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Semencová Jana CZE026980CPijonýři Litvínov536415323 400
2.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov536415118 800
3.Takácsová Danuše CZE052915CTulipán Žatec236385618 000
4.Lacinová Dagmar CZE009006CSporťáci s.r.o. Jirkov533383815 850
5.Pokorná Markéta CZE054536CPanoramix Klášterec nad Ohří418222215 600
6.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec36369914 700
7.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov231333313 550
8.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov322252512 300
9.Kubíková Pavla CZE030187CEKS - Neuděláš nic Most27272711 750
10.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka26262610 800
11.Kohutková Dana CZE022015CLitoměřičtí Šamani3232329 500
12.Pelcová Marie CZE058560CTulipán Žatec2121217 150
13.Šulítková Kateřina CZE054555CJahoda Žatec1616165 900
14.Kopecká Iveta CZE046089CLions Darts Třeboutice1818185 800
14.Holbová Denisa CZE060655CHuťaři Nižbor1414145 800
16.Fišerová Štěpánka CZE048113CŠK Vikingové Litoměřice1515155 650
17.Čadková Jelena CZE047338CSporťáci s.r.o. Jirkov1818185 100
18.Kleinová Šárka CZE057140CChalupáři Slaný9994 050
19.Jakabová Gabriela CZE054739CÚstředna Bílina9993 550
20.Klusáčková Jana CZE049408CZlomený hroty Praha8883 500
21.Kurková Jiřina CZE050335CAsterix Nový Bor15663 150
22.Paříková Eliška CZE053731CAsterix Nový Bor13442 350
23.Knotková Jana CZE025679CHuťaři Nižbor6662 300
24.Čechová Radka CZE052032CŠipkový klub Dobranov z.s.4442 100
25.Popovičová Kateřina CZE052308CMagistři Duo Most6662 000
26.Dbalá Dagmar CZE003520CZziboni Cvrčovice3331 950
27.Šímová Monika CZE047242CU Holečků Kladno3331 750
27.Lomňančíková Kateřina CZE048599CU Kapličky Lahošť13441 750
29.Petrlíková Andrea CZE040143CKorbel Most3331 550
30.Novotná Karolína CZE048393CLiga vyjímečných Budyně nad Ohří5551 450
31.Samlerová Michaela CZE048405CDragonflies Liberec3331 350
32.Jelenová Monika CZE054221CHuťaři Nižbor4441 300
33.Šteflíková Zdenka CZE051081COdyssea Litvínov11221 250
34.Kounková Romana CZE057953CGripeni Liberec3331 150
35.Malhausová Pavla CZE000678CMamlas Heřmanov2221 100
36.Manojlínová Sára CZE058432CPanoramix Klášterec nad Ohří2221 000
37.Krušinová Ivana CZE048267CBakalář Maniac Rakovník222900
37.Nákonečnijová Hana CZE062653CPhoenix Ústí nad Labem111900
39.Václavíková Zuzana CZE002931CLas Vegas Jablonec n/N.111750
40.Jindrová Kateřina CZE033128CHrozen Ploskovice111700
40.Horáčková Aneta CZE057243CVyprahlo Čáslavka222700
42.Fraňková Klára CZE039977CLitoměřičtí Šamani222600
42.Kepková Julie CZE062312CSK Delta Praha222600
44.Klikarová Kateřina CZE030987CPiráti z Ruprechtic111250
44.Pompeová Vladimíra CZE050980CVyprahlo Čáslavka111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 7.7.2022 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 7.7.2022 01:00:21
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement