Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/176)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 176 | Turnajů: 826

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Chroustová Michaela CZE056875DKopeček Děčín236387525 700
2.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín2363810420 100
3.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov236387417 300
3.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice36366817 300
5.Aronová Lenka CZE066786Jílové u Děčína36365416 900
6.Kacoli Lenka CZE068666Ludvíkovice36366015 700
7.Vítková Marie CZE068657Ludvíkovice36363715 200
8.Michalak Jolanta CZE037917DMagistři Duo Most127282814 850
9.Matějčková Lucie CZE065694DHrobaři Charvatce36365814 100
10.Krupová Miluše CZE041946DMagistři Duo Most36364113 700
11.Líbalová Gabriela CZE068744Děčín 336364613 300
12.Čapková Irena CZE062332DMANDL Klub Žatec36365012 600
13.Ševčíková Libuše CZE045738DZB Karakal Ročov133343412 550
14.Bučková Kateřina CZE047308DHrušky Litvínov32323212 500
14.Fidlerová Romana CZE049869DCowhand Dušníky136374512 500
16.Hrušová Ludmila CZE053901DHrobaři Charvatce36365112 300
16.Kotlárová Renata CZE065571DMost36364112 300
18.Kreidlová Jiřina CZE061438DŠenk Team Ludvíkovice22222211 800
19.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 27272711 250
20.Jandošová Martina CZE061898DTempláři pod Věží Osek18181810 600
21.Polanská Petra CZE064985DŠpuntíci Most26262610 300
22.Blahníková Lenka CZE055129DKapitán Duchcov12526269 850
23.Popovičová Pavlína CZE0618092121219 350
24.Šimonová Anna CZE0620722929299 150
25.Šlabjarová Pavla CZE054568DKapitán Duchcov2727278 650
26.Lavičková Pavla CZE068143DZB Karakal Ročov12021218 600
27.Kopecká Markéta CZE069797DLožisková mafie Pšov2727278 550
28.Michalak Julia CZE066941DMagistři Duo Most12526268 150
29.Rolová Leona CZE068299DKarma Darts Litvínov2222227 800
30.Šmídová Klára CZE068209Most2525257 750
31.Bronecká Gabriela CZE067192Litvínov2525257 650
32.Křížová Natálie CZE068506Decin1818186 900
33.Trefná Jana CZE068267Jirkov2222226 600
34.Bittnerová Andrea CZE036967Osek2020206 400
35.Davidová Klára CZE055748DKorbel II Litvínov21113136 350
36.Marková Jitka CZE064593DŠutráci Oldřichov11516166 250
37.Radová Jaroslava CZE056405Žatec11718186 150
37.Paulová Soňa CZE029054DTempláři pod Věží Osek9996 150
39.Řepíková Romana CZE061544DCowhand Dušníky1919196 050
40.Bušková Alena CZE069814Jirkov1515155 350
41.Lacinová Blanka CZE047321Jirkov1515155 150
41.Hudcová Oldřiška CZE062883DJahoda Žatec1717175 150
43.Šuleková Petra CZE065410DKapitán Duchcov1616165 100
44.Kaňková Denisa CZE068716Lom u mostu1414144 800
45.Masopustová Jana CZE039221DU Šlenců11112124 650
46.Hoffmannová Sabina CZE062644DHrušky Litvínov1212124 600
47.Žourová Iva CZE048776DLožisková mafie Pšov1111114 450
48.Radová Marcela CZE057138DMANDL Klub Žatec1616164 300
49.Trčová Hana CZE061812DŠpuntíci Most1111114 250
50.Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice16774 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 20.1.2022 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 20.1.2022 17:26:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement