Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/250)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 250 | Turnajů: 1141

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Radová Karla CZE000873BMostecký Most233353525 750
2.Chroustová Michaela CZE056875DKopeček Děčín236387325 500
3.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov236386425 200
4.Bláhová Monika CZE054559BDream Bar Jirkov236384423 000
5.Tůmová Petra CZE047361BMostecký Most231333322 550
6.Strunzová Jitka CZE046181BTorzo Bílina236383921 200
7.Ilenčíková Jana CZE000062BMANDL Klub Žatec229313121 050
8.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most222242421 000
9.Handlová Klára CZE053800BOstré hroty Svémyslice235373720 650
10.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín2363810220 000
11.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov236387317 300
11.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice36366817 300
13.Semencová Jana CZE026980CPijonýři Litvínov234363617 100
14.Aronová Lenka CZE066786Jílové u Děčína36365316 800
15.Živná Andrea CZE036966BFormani Duchcov136373716 000
16.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina215171715 950
17.Kacoli Lenka CZE068666Ludvíkovice36365815 600
18.Křížková Jana CZE066096BMarkéta Jirkov136374015 500
18.Bartošová Markéta CZE052187BLitoměřičtí Šamani36364415 500
20.Vítková Marie CZE068657Ludvíkovice36363614 900
21.Michalak Jolanta CZE037917DMagistři Duo Most127282814 850
22.Matějčková Lucie CZE065694DHrobaři Charvatce36365814 100
23.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov233353513 750
24.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec36366213 700
24.Krupová Miluše CZE041946DMagistři Duo Most36364113 700
26.Líbalová Gabriela CZE068744Děčín 336364513 300
27.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov130313112 900
28.Lacinová Dagmar CZE009006CSporťáci s.r.o. Jirkov231333312 650
29.Čapková Irena CZE062332DMANDL Klub Žatec36364912 600
30.Bučková Kateřina CZE047308DHrušky Litvínov32323212 500
31.Fidlerová Romana CZE049869DCowhand Dušníky136374412 400
32.Hrušová Ludmila CZE053901DHrobaři Charvatce36365112 300
32.Kotlárová Renata CZE065571DMost36364112 300
34.Ševčíková Libuše CZE045738DZB Karakal Ročov132333312 000
35.Jíšová Šárka CZE066069BDream Bar Jirkov32323211 900
36.Takácsová Danuše CZE052915CTulipán Žatec130313111 700
37.Kreidlová Jiřina CZE061438DŠenk Team Ludvíkovice21212111 450
38.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 27272711 250
39.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most28282810 800
40.Jandošová Martina CZE061898DTempláři pod Věží Osek18181810 600
41.Polanská Petra CZE064985DŠpuntíci Most26262610 300
42.Blahníková Lenka CZE055129DKapitán Duchcov12526269 850
43.Mrázková Markéta CZE056040BMANDL Klub Žatec2929299 350
44.Šimonová Anna CZE0620722929299 150
45.Popovičová Pavlína CZE0618092020209 000
46.Šlabjarová Pavla CZE054568DKapitán Duchcov2727278 650
47.Lavičková Pavla CZE068143DZB Karakal Ročov12021218 600
48.Kopecká Markéta CZE069797DLožisková mafie Pšov2727278 550
49.Pokorná Markéta CZE054536CPanoramix Klášterec nad Ohří11415158 500
50.Michalak Julia CZE066941DMagistři Duo Most12526268 150
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 18.1.2022 23:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 18.1.2022 23:07:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement