Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/96)
 NáhledTiskNahoru
JC Ludvíkovice Starý Šenk

ROHOZEC Jackpot Cup - žebříčky hracích míst | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 96 | Turnajů: 86

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Němec Martin CZE075223DFlorida Děčín71717151 850
2.Kreidl Petr 1993CZE061436CŠenk Team Ludvíkovice80808051 200
3.Pýcha Daniel CZE069586CŠenk Team Ludvíkovice61616137 750
4.Kreidlová Jiřina CZE061438CŠenk Team Ludvíkovice77777737 350
5.Koloc Vladimír CZE062346CŠenk Team Ludvíkovice84848437 000
6.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín76767632 300
7.Kreidl Petr 1968CZE061437CŠenk Team Ludvíkovice86868629 900
8.Kočka Stanislav CZE073213ABlack Benešov n/P.33333327 950
9.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín52525227 600
10.Šmiraus Miroslav CZE074362DŠenk Team Ludvíkovice77777727 350
11.Panoška Martin CZE075222DFlorida Děčín42424225 000
12.Pekár Pavel CZE068981BKopeček Děčín45454523 150
13.Navrátil Jaroslav CZE062447CFlorida Děčín26262622 100
14.Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín41414119 550
15.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.31313118 250
16.Šturma Jiří 1955CZE068461DŠenk Team Ludvíkovice50505017 900
17.Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín13131312 850
18.Juhasz Jan CZE055850CŠenk Team Ludvíkovice21212112 450
19.Vítková Marie CZE068657DŠenk Team Ludvíkovice34343411 900
20.Aronová Lenka CZE066786DŠenk Team Ludvíkovice30303010 600
21.Kolocová Marcela CZE068452Děčín30303010 500
22.Kozel Milan CZE074243DFlorida Děčín1919198 850
23.Kočí Markéta CZE074320DBlack Benešov n/P.1616168 800
24.Šůma Michael CZE074544DBlack Benešov n/P.1616167 700
25.Asman Marek CZE059733BBlack Benešov n/P.9997 350
26.Hadrava Václav CZE072260Horní Habartice9996 350
27.Eidrna Ladislav CZE079141Děčín1212125 900
27.Musil Michal CZE032409Jílové1414145 900
27.Homola Pavel CZE075750Děčín1818185 900
30.Jelínek Vítězslav CZE041497CLeopardi Srbská Kamenice1313135 450
30.Král Lukáš CZE078142Děčín1515155 450
30.Husák Libor CZE070279CKopeček Děčín1515155 450
33.Fišer Josef CZE072107DŠenk Team Ludvíkovice1313135 350
34.Sůra Lukáš CZE078140Děčín1010104 900
35.Krumpolec Petr CZE034155BBlack Benešov n/P.1212124 500
35.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín1414144 500
37.Karban Antonín CZE073564DFlorida Děčín5553 850
38.Štěpánek Martin CZE050847CKopeček Děčín7773 550
39.Horák Jiří CZE066691Děčín8883 200
40.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín4442 800
40.Kolář Petr CZE044847CKřováci Jílové6662 800
42.Bičej Michal CZE080451Stropkov5552 650
43.Hrnčíř Zbyněk CZE065208BFlorida Děčín3332 450
44.Jiroutek Jan CZE074558DBlack Benešov n/P.4442 400
45.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín6662 300
46.Zelingrová Renata CZE068134DFlorida Děčín3332 250
47.Zaťko Michal CZE069024DCorso Děčín3331 950
47.Hladíková Helena CZE072200DŠenk Team Ludvíkovice7771 950
47.Jakubov Marek CZE080450Stropkov5551 950
50.Zralý David CZE072159Děčín4441 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 22:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 22:57:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement