Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/106)
  Náhled Tisk Nahoru
Phoenix Cup 2019

Místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 106 | Turnajů: 24

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šrédl Jan CZE033882 A Patrioti Ústí nad Labem 21 21 21 4 050
2. Žoha Martin CZE060883 D Phoenix Ústí nad Labem 21 21 21 3 150
3. Dvořák Milan CZE001157 B Predátoři Krupka 24 24 24 3 040
4. Helebrant Lukáš CZE041447 A Predátoři Krupka 18 18 18 2 760
5. Zrůst Zdeněk 1972 CZE033328 A Patrioti Ústí nad Labem 18 18 18 2 360
6. Blasius Petr CZE056998 B Phoenix Ústí nad Labem 22 22 22 2 180
7. Kastl Jiří 2005 CZE063864 B Phoenix Ústí nad Labem 17 17 17 2 070
8. Tomášek Karel CZE036507 D Phoenix Ústí nad Labem 16 16 16 1 900
9. Lutka Jiří CZE058740 Ústí nad Labem 20 20 20 1 680
10. Svoboda Martin CZE065387 Ústí nad Labem 16 16 16 1 560
11. Hlous Tomáš CZE026335 B Mamlas Heřmanov 16 16 16 1 500
12. Kačina David CZE009945 A Patrioti Ústí nad Labem 10 10 10 1 480
13. Engl Daniel CZE060882 Ústí nad Labem 17 17 17 1 410
14. Kopřiva Lubomír CZE055136 B Phoenix Ústí nad Labem 16 16 16 1 240
15. Vedralová Stanislava CZE060577 Ústí nad Labem 16 16 16 1 200
16. Menčl Jiří CZE064754 Ústí nad Labem 16 16 16 1 140
17. Adamec Jiří CZE055133 B Phoenix Ústí nad Labem 12 12 12 1 100
18. Svatoň Stanislav CZE065502 Ústí nad Labem 14 14 14 1 080
18. Dimmerová Kristýna CZE062027 D Phoenix Ústí nad Labem 14 14 14 1 080
20. Smetanová Nikola CZE064735 Litoměřice 21 21 21 1 010
21. Kastl Jiří 1970 CZE065615 Ústí nad Labem 9 9 9 970
22. Kovaříková Daniela CZE064729 Ústí nad Labem 18 18 18 960
22. Králík Jiří CZE047384 Ústí n/L. 12 12 12 960
24. Lácha Jaromír CZE055135 B Phoenix Ústí nad Labem 24 24 24 900
25. Sůra Milan CZE064981 Ústí nad Labem 12 12 12 880
25. Nákonečnijová Hana CZE062653 D Phoenix Ústí nad Labem 12 12 12 880
27. Vedral Josef CZE006106 Postoloprty 14 14 14 860
28. Zrůstová Ines CZE034323 A Patrioti Ústí nad Labem 10 10 10 840
29. Mottl Michal CZE059422 D Phoenix Ústí nad Labem 6 6 6 820
30. Vejražka Josef CZE062874 Ústí nad Labem 16 16 16 800
30. Urbanczyková Kateřina CZE062347 Ústí nad Labem 16 16 16 800
32. Šindelář Václav CZE062955 Ústí nad Labem 12 12 12 780
33. Thieme Marek CZE065659 Ústí nad Labem 7 7 7 770
33. Kadlec Zdeněk CZE058488 B Phoenix Ústí nad Labem 7 7 7 770
35. Medveď Jan CZE062956 Ústí nad Labem 10 10 10 700
36. Šedivý Jan CZE044586 Děčín 14 14 14 640
37. Procházka Miloš CZE037733 A Patrioti Ústí nad Labem 5 5 5 590
37. Rába Ladislav CZE058487 B Phoenix Ústí nad Labem 5 5 5 590
39. Lupták Ervín CZE047444 Ústí n/L. 5 5 5 570
40. Šimůnek Martin CZE059076 Ústí nad Labem 9 9 9 490
40. Hlous Jakub CZE065505 Krupka 9 9 9 490
42. Višňáková Jitka CZE065428 Ústí nad Labem 10 10 10 480
43. Pindák Jiří CZE065836 Ústí nad Labem 7 7 7 470
43. Raichlová Jitka CZE064742 Ústí nad Labem 9 9 9 470
43. Straková Monika CZE065342 Ústí nad Labem 9 9 9 470
43. Mikesch Václav CZE065908 Ústí nad Labem 7 7 7 470
43. Schayna Jiří CZE055350 5 5 5 470
48. Lukeš Josef CZE060885 Ústí nad Labem 4 4 4 400
49. Mešo Antonín CZE047309 Ústí nad Labem 3 3 3 390
50. Mazourková Olga CZE065962 Ústí nad Labem 5 5 5 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 25.1.2020 15:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 25.1.2020 15:26:06