Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/110)
  Náhled Tisk Nahoru
Phoenix Cup 2019

Místní žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 110 | Turnajů: 29

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Šrédl Jan CZE033882 A Patrioti Ústí nad Labem 23 23 23 4 470
2. Žoha Martin CZE060883 D Phoenix Ústí nad Labem 26 26 26 3 740
3. Dvořák Milan CZE001157 B Predátoři Krupka 29 29 29 3 610
4. Helebrant Lukáš CZE041447 A Predátoři Krupka 21 21 21 3 170
5. Zrůst Zdeněk 1972 CZE033328 A Patrioti Ústí nad Labem 23 23 23 2 870
6. Blasius Petr CZE056998 B Phoenix Ústí nad Labem 26 26 26 2 840
7. Kastl Jiří 2005 CZE063864 B Phoenix Ústí nad Labem 22 22 22 2 420
8. Tomášek Karel CZE036507 D Phoenix Ústí nad Labem 19 19 19 2 170
9. Lutka Jiří CZE058740 Ústí nad Labem 24 24 24 1 880
10. Svoboda Martin CZE065387 Ústí nad Labem 19 19 19 1 870
11. Kačina David CZE009945 A Patrioti Ústí nad Labem 14 14 14 1 840
12. Engl Daniel CZE060882 Ústí nad Labem 22 22 22 1 700
13. Menčl Jiří CZE064754 Ústí nad Labem 21 21 21 1 650
14. Hlous Tomáš CZE026335 B Mamlas Heřmanov 17 17 17 1 570
15. Dimmerová Kristýna CZE062027 D Phoenix Ústí nad Labem 19 19 19 1 490
16. Kopřiva Lubomír CZE055136 B Phoenix Ústí nad Labem 19 19 19 1 450
17. Vedralová Stanislava CZE060577 Ústí nad Labem 20 20 20 1 420
18. Kastl Jiří 1970 CZE065615 Ústí nad Labem 12 12 12 1 380
19. Smetanová Nikola CZE064735 Litoměřice 26 26 26 1 360
20. Svatoň Stanislav CZE065502 Ústí nad Labem 19 19 19 1 350
21. Adamec Jiří CZE055133 B Phoenix Ústí nad Labem 14 14 14 1 280
22. Králík Jiří CZE047384 Ústí n/L. 16 16 16 1 260
23. Vedral Josef CZE006106 Postoloprty 17 17 17 1 030
24. Urbanczyková Kateřina CZE062347 Ústí nad Labem 21 21 21 970
25. Kovaříková Daniela CZE064729 Ústí nad Labem 18 18 18 960
26. Nákonečnijová Hana CZE062653 D Phoenix Ústí nad Labem 13 13 13 950
27. Lácha Jaromír CZE055135 B Phoenix Ústí nad Labem 24 24 24 900
27. Procházka Miloš CZE037733 A Patrioti Ústí nad Labem 8 8 8 900
29. Vejražka Josef CZE062874 Ústí nad Labem 19 19 19 890
30. Sůra Milan CZE064981 Phoenix Ústí nad Labem 12 12 12 880
31. Zrůstová Ines CZE034323 A Patrioti Ústí nad Labem 11 11 11 870
32. Medveď Jan CZE062956 Ústí nad Labem 13 13 13 830
32. Pindák Jiří CZE065836 Ústí nad Labem 11 11 11 830
34. Mottl Michal CZE059422 D Phoenix Ústí nad Labem 6 6 6 820
35. Šedivý Jan CZE044586 Děčín 19 19 19 810
36. Šindelář Václav CZE062955 Ústí nad Labem 12 12 12 780
37. Kadlec Zdeněk CZE058488 B Phoenix Ústí nad Labem 7 7 7 770
37. Thieme Marek CZE065659 Ústí nad Labem 7 7 7 770
39. Mikesch Václav CZE065908 Ústí nad Labem 9 9 9 610
40. Rába Ladislav CZE058487 B Phoenix Ústí nad Labem 5 5 5 590
41. Šimůnek Martin CZE059076 Ústí nad Labem 11 11 11 570
41. Lupták Ervín CZE047444 Ústí n/L. 5 5 5 570
43. Schayna Jiří CZE055350 Katapult Hvězda Krupka 6 6 6 540
44. Hlous Jakub CZE065505 Krupka 10 10 10 520
45. Višňáková Jitka CZE065428 Ústí nad Labem 11 11 11 510
46. Raichlová Jitka CZE064742 Phoenix Ústí nad Labem 10 10 10 500
47. Straková Monika CZE065342 Ústí nad Labem 9 9 9 470
48. Lukeš Josef CZE060885 Ústí nad Labem 4 4 4 400
48. Pomeje Daniel CZE057187 B Best of Litoměřice 2 2 2 400
50. Mešo Antonín CZE047309 Ústí nad Labem 3 3 3 390
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.8.2020 16:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 12.8.2020 16:49:37