Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
JC Třeboutice U Kapličky

Jackpot Cup - žebříčky hracích míst | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 42 | Turnajů: 46

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Smolík Petr CZE011337 B Lions Darts 44 44 44 27 500
2. Hlavnička Jaroslav CZE048415 B Lions Darts 43 43 43 24 250
3. Kopecký Václav CZE042619 C Lions Darts 36 36 36 22 300
4. Hofmanová Jitka CZE048024 B Lions Darts 46 46 46 19 600
5. Rada David CZE063126 D Lions Darts 40 40 40 15 300
6. Hercl Jiří CZE031776 C Lions Darts 39 39 39 14 250
7. Růžičková Iveta CZE046089 C Lions Darts 36 36 36 11 000
8. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 9 9 9 7 850
9. Huslica Jan CZE043691 Křesice 15 15 15 7 750
10. Osuško David CZE049813 B Lions Darts 16 16 16 7 200
11. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 11 11 11 5 650
12. Faust Martin CZE063124 D Lions Darts 14 14 14 5 400
13. Kouba Antonín CZE058241 C ŠK Pokratická hospůdka 13 13 13 5 150
14. Laš Milan CZE065936 Litoměřice 15 15 15 4 450
15. Kroj Josef CZE007822 A Best of Litoměřice 5 5 5 3 850
16. Pokorný Vlastimil CZE000823 A Profi Tytan Písty 5 5 5 3 550
17. Pavlát Tomáš CZE037067 A U Havlů pension Třebenice 3 3 3 2 450
18. Bartušek Josef CZE050195 B Lions Darts 5 5 5 2 350
19. Srb Petr CZE052527 D Lions Darts 5 5 5 1 650
20. Řepík Roman CZE008452 B Cowhand Dušníky 2 2 2 1 500
21. Stuchlý Lukáš CZE054954 B Hrobaři Charvatce 2 2 2 1 400
22. Balušík Marek CZE062854 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 3 3 3 1 350
23. Tibitanzl Lukáš CZE045064 B Best of Litoměřice 2 2 2 1 300
24. Jakub Michal CZE065937 Zahořany 3 3 3 1 050
25. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 2 2 2 900
25. Klicpouch Jiří CZE055479 D Zlomený hroty Praha 2 2 2 900
25. Klusáčková Jana CZE049408 D Vonoklasy 26 2 2 2 900
28. Pomeje Daniel CZE057187 B Best of Litoměřice 1 1 1 850
29. Macháček Petr CZE017551 B Hrobaři Charvatce 1 1 1 750
30. Řehák Petr CZE066010 Křešice 2 2 2 700
30. Zouna Zdeněk CZE039976 B Rock Klub Lovosice 2 2 2 700
32. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 1 1 1 650
32. Stuchlý Milan CZE056267 B Cowhand Dušníky 1 1 1 650
34. Belza Zdeněk CZE059361 C ŠK Pokratická hospůdka 2 2 2 600
35. Fišerová Štěpánka CZE048113 C ŠK Pokratická hospůdka 1 1 1 550
35. Tvrzník Tomáš CZE008782 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 1 1 1 550
35. Reichl Vít CZE048144 C ŠK Pokratická hospůdka 1 1 1 550
38. Hájek Jiří CZE036594 B Best of Litoměřice 1 1 1 450
39. Šleier Petr CZE037832 C Děčín 3 1 1 1 350
39. Kočí Jakub CZE045874 C SK Delta Praha 1 1 1 350
41. Řepíková Marcela CZE009098 1 1 1 250
41. Novotný Daniel CZE057514 D Lovosice 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.1.2020 21:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.1.2020 21:25:44