Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/90)
 NáhledTiskNahoru
JC Litvínov Loutkárna

ROHOZEC Jackpot Cup - žebříčky hracích míst | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 90 | Turnajů: 41

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Semsch Petr CZE061622DMetro music club38383823 400
2.Dostál Václav CZE063665DDarts Vaders Litvínov40404019 800
3.Fous Vlastimil CZE075519DDarts Vaders Litvínov34343416 700
4.Semenec Václav CZE037918DDarts Vaders Litvínov28282812 400
5.Čapík Jan CZE009757DDarts Vaders Litvínov21212111 950
6.Šerák Ondřej CZE073097DDarts Vaders Litvínov19191911 850
7.Sipos Petr CZE067071DDarts Vaders Litvínov16161611 400
8.Franta Roman CZE041792CPijonýři Litvínov19191910 550
9.Minařík Jiří CZE017519APijonýři Litvínov1515159 950
10.Biely Jiří CZE075180CHrušky Litvínov2424248 700
11.Vágner Richard CZE036713DHvjezda Teplice1414148 000
12.Mikolášek Marek CZE051848APijonýři Litvínov1212127 600
13.Watzek Michal CZE077674DHvjezda Teplice9996 950
14.Loos Petr ml. CZE053576DDarts Vaders Litvínov1212126 800
15.Brettschneider Petr CZE070943Radnice Střelci Meziboří1919196 050
16.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov1515155 750
17.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov1313135 650
18.Semsch Patrik CZE067962DMetro music club1111114 850
19.Šefrhans Petr CZE064982DBukáč Litvínov1111114 650
20.Cibulka Ondřej CZE062658APijonýři Litvínov6664 600
21.Dočekal David CZE064812CMagistři Duo Most5554 050
22.Trampota Jan CZE060696CKarma Darts Litvínov9993 950
23.Horáčková Aneta CZE057243DHvjezda Teplice1212123 800
24.Chládek Martin CZE020357APijonýři Litvínov5553 550
25.Hykl Luděk CZE049140Litvínov6663 000
26.Kraus Karel CZE043131APijonýři Litvínov4442 800
27.Hájek Dušan CZE069215BKorbel II Litvínov5552 750
28.Kubrová Kristýna CZE075520CKarma Darts Litvínov8882 600
29.Stechmüller Jiří CZE002853APijonýři Litvínov3332 550
30.Fábik Michal CZE068871DBukáč Litvínov4442 500
31.Kumai Milan CZE072457DBukáč Litvínov5552 250
32.Vágner Luboš CZE036714DHvjezda Teplice6662 200
32.Jedinák David CZE061625CKarma Darts Litvínov6662 200
32.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov2222 200
35.Hladík Milan CZE077117DPod Věží Osek5552 150
35.Drvota Miroslav CZE076968DHvjezda Teplice3332 150
37.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov4442 100
38.Pomahač Lukáš CZE043464APijonýři Litvínov3331 950
39.Malár David CZE045837AVegas Kings Krupka2221 900
40.Krsek Daniel CZE064839CKarma Darts Litvínov5551 750
41.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov4441 700
42.Klímová Martina CZE077689Nová Ves5551 650
43.Cirok Karol CZE045722BMetro music club2221 600
43.Zachariáš Richard CZE072000DDarts Club Náměstíčko Most4441 600
43.Novák Michal 1974CZE064887DBukáč Litvínov4441 600
46.Loos Petr st. CZE052549D50 NA 50 Litvínov5551 450
47.Koláčný Michal CZE004757AMostecký Most2221 300
48.Vlč Jan CZE068661Litvinov3331 250
49.Rákos Jan CZE077471Litvínov4441 200
49.Žikla Jan CZE028836Most2221 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.5.2024 02:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.5.2024 02:12:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement