ROHOZEC Jackpot Cup - žebříčky hracích míst | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 99 | Turnajů: 75
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub | M | A | B | C | D | Z | O | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kutzler Martin | CZE046280 | B | Cowhand Dušníky | 75 | 75 | 75 | 49 450 | ||||
2. | Macháček Petr | CZE017551 | A | Best of Litoměřice | 53 | 53 | 53 | 47 550 | ||||
3. | Eder Martin | CZE065812 | C | ŠK Gambáč Mělník | 52 | 52 | 52 | 35 500 | ||||
4. | Panošová Veronika | CZE068690 | C | ŠK Gambáč Mělník | 58 | 58 | 58 | 31 500 | ||||
5. | Panoš Ondřej | CZE068972 | D | Cowhand Dušníky | 50 | 50 | 50 | 31 200 | ||||
6. | Hrubý Miloš | CZE012448 | B | Vrbka Team Budyně n/O. | 42 | 42 | 42 | 29 800 | ||||
7. | Krotík Boleslav | CZE001129 | B | Cowhand Dušníky | 49 | 49 | 49 | 28 850 | ||||
8. | Fidler Ladislav | CZE016681 | B | Cowhand Dušníky | 46 | 46 | 46 | 24 900 | ||||
9. | Nosovský Stanislav | CZE038944 | C | ŠK Gambáč Mělník | 38 | 38 | 38 | 24 200 | ||||
10. | Košťál Roman 1968 | CZE040573 | C | Cowhand Dušníky | 55 | 55 | 55 | 21 250 | ||||
11. | Douša Miloslav | CZE001135 | D | Cowhand Dušníky | 53 | 53 | 53 | 19 550 | ||||
12. | Panoš Václav | CZE064144 | C | ŠK Gambáč Mělník | 45 | 45 | 45 | 19 450 | ||||
13. | Zofová Vladislava | CZE004712 | D | Cowhand Dušníky | 53 | 53 | 53 | 17 550 | ||||
14. | Malina Robert | CZE031336 | C | Cowhand Dušníky | 40 | 40 | 40 | 17 500 | ||||
15. | Hájek Zdeněk | CZE000284 | A | Kališníci Litoměřice | 22 | 22 | 22 | 17 000 | ||||
16. | Funk David | CZE046281 | D | Cowhand Dušníky | 38 | 38 | 38 | 16 900 | ||||
17. | Husák Martin | CZE070862 | D | Přehoďto Mšené lázně - Charvatce | 24 | 24 | 24 | 16 600 | ||||
18. | Panošová Eliška | CZE077722 | Mělník | 50 | 50 | 50 | 16 300 | |||||
19. | Končický Petr | CZE002068 | D | Cowhand Dušníky | 47 | 47 | 47 | 15 850 | ||||
20. | Záleský Martin | CZE043235 | B | Cowhand Dušníky | 25 | 25 | 25 | 14 850 | ||||
21. | Zelinka Štěpán | CZE052366 | D | WFS Evaň | 20 | 20 | 20 | 8 500 | ||||
22. | Hrubá Viktorie | CZE077747 | Roudníček | 27 | 27 | 27 | 8 250 | |||||
23. | Fidlerová Romana | CZE049869 | D | Cowhand Dušníky | 24 | 24 | 24 | 8 200 | ||||
24. | Suchý Michal | CZE011383 | B | Prezidenti Horní Řepčice | 14 | 14 | 14 | 8 000 | ||||
25. | Pokorný Vlastimil | CZE000823 | A | Kališníci Litoměřice | 12 | 12 | 12 | 7 400 | ||||
26. | Stuchlý Milan | CZE056267 | C | Cowhand Dušníky | 19 | 19 | 19 | 6 250 | ||||
27. | Týle Vojtěch | CZE056559 | D | Cowhand Dušníky | 14 | 14 | 14 | 5 700 | ||||
28. | Novosádová Petra | CZE073759 | C | Cowhand Dušníky | 16 | 16 | 16 | 5 300 | ||||
29. | Gunar Michal | CZE063544 | B | WFS Evaň | 7 | 7 | 7 | 4 950 | ||||
30. | Nosovský David | CZE077392 | Melnik | 15 | 15 | 15 | 4 850 | |||||
31. | Zloch Vojtěch | CZE052344 | B | WFS Evaň | 11 | 11 | 11 | 4 250 | ||||
32. | Koudelka Josef 1975 | CZE061626 | Martiněves | 11 | 11 | 11 | 4 150 | |||||
33. | Novák Antonín | CZE002590 | C | Cowhand Dušníky | 10 | 10 | 10 | 3 800 | ||||
34. | Hudeček Václav | CZE006323 | B | Cowhand Dušníky | 7 | 7 | 7 | 3 650 | ||||
35. | Tarič Tobiáš | CZE074042 | C | AŠK Velký Borek | 6 | 6 | 6 | 3 600 | ||||
36. | Tarič Jan | CZE072552 | C | AŠK Velký Borek | 7 | 7 | 7 | 3 350 | ||||
36. | Beran Miroslav | CZE011778 | C | Cowhand Dušníky | 5 | 5 | 5 | 3 350 | ||||
38. | Pallas Pavel | CZE009061 | C | Cowhand Dušníky | 5 | 5 | 5 | 3 050 | ||||
39. | Brádka Miroslav | CZE052810 | B | WFS Evaň | 6 | 6 | 6 | 2 700 | ||||
40. | Turan Michal | CZE000228 | B | WFS Evaň | 4 | 4 | 4 | 1 900 | ||||
40. | Ejem Jakub | CZE071977 | D | Přehoďto Mšené lázně - Charvatce | 4 | 4 | 4 | 1 900 | ||||
42. | Římovský David | CZE056643 | C | Cowhand Dušníky | 3 | 3 | 3 | 1 850 | ||||
43. | Svoboda Jan | CZE072872 | D | Přehoďto Mšené lázně - Charvatce | 3 | 3 | 3 | 1 650 | ||||
44. | Mleziva Marek | CZE070861 | D | Přehoďto Mšené lázně - Charvatce | 2 | 2 | 2 | 1 600 | ||||
45. | Kovářová Jana | CZE046805 | B | WFS Evaň | 3 | 3 | 3 | 1 450 | ||||
46. | Beznoska Jan | CZE072155 | D | Přehoďto Mšené lázně - Charvatce | 2 | 2 | 2 | 1 300 | ||||
47. | Malinovský Zdeněk | CZE000487 | C | Pohodáři Praha | 2 | 2 | 2 | 1 100 | ||||
48. | Čermák Pavel | CZE054338 | A | ŠK Bizoni Cvrčovice | 1 | 1 | 1 | 1 050 | ||||
49. | Mařík Radek | CZE010068 | C | ŠK Gambáč Mělník | 2 | 2 | 2 | 1 000 | ||||
49. | Čáp Milan | CZE067542 | D | Corso Děčín | 2 | 2 | 2 | 1 000 |