Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/204)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 204 | Turnajů: 685

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most312152719 000
2.Radová Karla CZE000873AMostecký Most312154518 400
3.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín312157616 400
4.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov313162916 350
5.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov313163216 150
6.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov312155716 100
7.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov313163015 250
8.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.312156613 900
9.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník312153713 200
10.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň312152412 700
11.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín313168411 550
12.Zelingrová Renata CZE068134DFlorida Děčín13132911 450
13.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec212141810 700
14.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most312152210 600
15.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice312155310 300
16.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín113146110 150
17.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina11314299 550
18.Konejlová Zdenka CZE068038DŠtamgasti Žerotín31215548 800
19.Kočí Markéta CZE074320DBlack Benešov n/P.11314288 550
20.Kreidlová Jiřina CZE061438CŠenk Team Ludvíkovice1212428 500
21.Radová Jaroslava CZE056405Žatec31215358 400
22.Šulhová Zuzana CZE071313BH&H Project Most11213448 000
23.Janíčková Gabriela CZE079320Brloh21214297 800
24.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň3710107 550
25.Lukšíková Jana CZE074723DŠtamgasti Žerotín31215587 300
26.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina23557 250
27.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín31215257 000
28.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov3811116 900
29.Vagner Linda CZE054519CKatapult Hvězda Krupka1212256 600
30.Hůlková Zdeňka CZE077365Most1212276 500
31.Novosádová Petra CZE073759CCowhand Dušníky11213556 300
32.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka11213266 200
32.Aronová Lenka CZE066786DŠenk Team Ludvíkovice11213316 200
34.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov35896 150
35.Jahodová Nataša CZE056390Pšov1212206 000
36.Endersová Nikola CZE075540DStrawberry Žatec11314305 850
37.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka11213145 700
38.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov1313185 650
39.Horáčková Aneta CZE057243DHvjezda Teplice1313285 550
40.Hofmanová Jitka CZE048024Litoměřice1212125 500
41.Jelínková Pavla CZE046058Podbořany1212225 300
41.Konejlová Adéla CZE071233CŠtamgasti Žerotín11213325 300
41.Volková Petra CZE047270Most1212235 300
41.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec1212155 300
41.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov1212135 300
46.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov1313235 250
47.Zofová Vladislava CZE004712DCowhand Dušníky1212535 200
48.Černíková Michaela CZE067704DMožná Zavřeme Bílina1212375 100
49.Panošová Eliška CZE077722Mělník1212335 000
49.Bařtipánová Natálie CZE075885DJahoda Žatec1212175 000
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.5.2024 10:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.5.2024 10:38:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement