Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/92)
  Náhled Tisk Nahoru
JC Most Caffe Bar Duo

Jackpot Cup - žebříčky hracích míst | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 92 | Turnajů: 73

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kudláček Bohuslav CZE042939 B Magistři Duo Most 67 67 67 34 550
2. Zajíc Roman CZE045663 D Magistři Duo Most 70 70 70 29 300
3. Popovič Pavel CZE047287 D Magistři Duo Most 55 55 55 24 250
4. Šmehlík Jan CZE060870 D Magistři Duo Most 36 36 36 23 100
5. Kindl Martin CZE052511 B Magistři Duo Most 27 27 27 19 250
6. Krupa Milan CZE042082 D Magistři Duo Most 47 47 47 19 150
7. Žídek Martin CZE052320 B Magistři Duo Most 33 33 33 17 950
8. Popovičová Pavlína CZE061809 38 38 38 15 300
9. Popovič Petr CZE052309 B Magistři Duo Most 29 29 29 11 350
10. Popovičová Kateřina CZE052308 B Magistři Duo Most 30 30 30 10 300
11. Dočekal David CZE064812 D Magistři Duo Most 23 23 23 9 150
12. Jareš Michael CZE055697 B Oceloti Most 17 17 17 9 050
13. Vondráček Martin CZE025328 D Nervotoči na Pekárně 15 15 15 8 850
14. Majer Oldřich CZE046647 Most 14 14 14 8 800
15. Vymetal Radek CZE064804 D Magistři Duo Most 22 22 22 7 700
16. Šulc Šebestián CZE048571 D Magistři Duo Most 12 12 12 6 900
17. Michalak Jolanta CZE037917 C Magistři Duo Most 12 12 12 5 300
18. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most 9 9 9 5 150
19. Kordanič Mikuláš CZE057683 C Most 9 9 9 4 350
20. Bárta Stanislav CZE037719 A Dream Bar 5 5 5 4 150
20. Stechmüller Jiří CZE002853 B Hrušky Litvínov 5 5 5 4 150
22. Brenner Marek CZE044763 D U Charlieho Most 6 6 6 4 000
22. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 6 6 6 4 000
24. Lefík Michal CZE062884 D Dream Bar 6 6 6 3 800
25. Sobotka Drahoslav CZE061446 D Dream Bar 7 7 7 3 750
26. Baláž Kamil CZE040810 A Arsenal Most 4 4 4 3 500
27. Přibyl Lukáš CZE037844 B Magistři Duo Most 7 7 7 3 450
28. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 4 4 4 3 200
29. Kubík Václav CZE059384 D Nervotoči na Pekárně 7 7 7 2 950
30. Kubík Petr CZE002084 A EKS - Neuděláš nic Most 4 4 4 2 700
31. Kraček Karel CZE054960 D Magistři Duo Most 8 8 8 2 500
32. Vajshajtlová Kristýna CZE056093 B Magistři Duo Most 7 7 7 2 450
33. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 4 4 4 2 400
34. Smola Martin CZE044369 C Arsenal Most 8 8 8 2 200
35. Chládek Martin CZE020357 B 50 NA 50 Litvínov 3 3 3 2 050
35. Krupová Miluše CZE041946 Most 5 5 5 2 050
37. Čarneg Karel CZE040139 A Mosteckej ŠK 2 2 2 1 800
38. Srnka Pavel CZE033519 C Arsenal Most 5 5 5 1 750
38. Krupa Ondřej CZE046646 D Magistři Duo Most 3 3 3 1 750
40. Fraňo Roman CZE012199 D Magistři Duo Most 4 4 4 1 600
41. Šejirman Robert CZE054560 D Korbel Litvínov 3 3 3 1 550
42. Sklenář Lukáš CZE052615 D Nervotoči na Pekárně 2 2 2 1 500
43. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov 4 4 4 1 400
44. Michalak Julia CZE066941 Most 4 4 4 1 100
44. Směja Radek CZE049312 B Nervotoči na Pekárně 2 2 2 1 100
46. Lejsek Jan CZE064810 D Magistři Duo Most 3 3 3 950
46. Strnad Michal CZE061811 D Špuntíci Most 3 3 3 950
46. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 1 1 1 950
46. Hájek Luboš CZE050567 D Špuntíci Most 1 1 1 950
50. Schlögel Jiří CZE050670 C Arsenal Most 1 1 1 850
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 01:53:26