Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/69)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Ústecký pohár - ŽENY kat. C

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 69 | Turnajů: 493

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar 1 3 20 24 62 5 620
2. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice 1 4 15 20 24 4 940
3. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 1 4 13 18 55 4 440
4. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 4 21 25 42 4 410
5. Solnařová Martina CZE036655 C Best of Litoměřice 4 23 27 71 3 770
6. Šinfeltová Andrea CZE000120 C Profi Tytan Písty 4 22 26 80 3 720
7. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 20 24 105 3 480
8. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 4 22 26 77 3 300
9. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 4 18 23 53 3 270
10. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 3 24 27 53 3 110
11. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 4 10 14 15 2 980
12. Dlouhá Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 1 20 21 38 2 290
13. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 24 24 90 2 260
14. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 1 3 17 21 36 2 150
15. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 8 10 24 1 980
16. Třísková Aneta CZE057191 C Asterix Nový Bor 2 19 21 68 1 890
17. Hrušová Ludmila CZE053901 C Hrobaři Charvatce 1 17 18 40 1 620
18. Gabrielová Lenka CZE003876 C Asterix Nový Bor 2 9 11 13 1 470
19. Svobodová Jaroslava CZE050985 C Formani Duchcov 23 23 46 1 330
20. Michalak Jolanta CZE037917 C Špuntíci Most 11 11 24 1 150
21. Štěrbanová Ivana CZE017334 C Most 16 16 37 1 140
22. Kargerová Michala CZE051901 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 11 11 16 1 050
23. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 16 16 28 1 040
24. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 17 17 25 990
25. Pokorná Sára CZE058432 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 6 7 8 970
26. Pfeiferová Andrea CZE007234 C Piráti Louny 10 10 10 780
27. Janoušková Miluše CZE050982 C Formani Duchcov 18 18 32 760
28. Vondráková Liliana CZE023623 C Ložisková mafie Pšov 12 12 26 740
29. Kutzlerová Ludmila CZE000614 C Marný Lovosice 11 11 11 730
30. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 C Piráti z Ruprechtic 7 7 11 650
31. Kolářová Jana CZE006422 C Ryky Česká Lípa 8 8 12 640
31. Hercingerová Romana CZE055422 C Duha Jirkov 12 12 14 640
33. Pálková Iveta CZE036566 C Marný Lovosice 11 11 11 530
33. Paulová Soňa CZE029054 C Templáři pod věží Osek 5 5 8 530
35. Zajíčková Hana CZE017272 C Profi Tytan Písty 12 12 15 500
36. Poláková Lucie CZE032455 C Teplice 7 7 8 450
37. Pfeiferová Libuše CZE031068 C Piráti Louny 8 8 10 400
38. Filipová Markéta CZE043134 C 50 NA 50 Litvínov 10 10 13 380
39. Šandová Jitka CZE020402 C Noční Můry Most 7 7 7 350
40. Vitvarová Štěpánka CZE038899 C Leopardi od lípy Malšovice 7 7 8 270
41. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 4 6 260
42. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 6 6 6 220
43. Václavíková Dita CZE048487 C Těžké váhy Liběšice 5 5 5 210
44. Klikarová Kateřina CZE030987 C Piráti z Ruprechtic 2 2 4 200
44. Jelenová Monika CZE054221 C Huťaři Hýskov 4 4 4 200
44. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 4 4 4 200
44. Nováková Zuzana CZE032493 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 4 4 5 200
48. Vinická Alexandra CZE052738 C U Šlenců 3 3 5 170
49. Dbalá Dagmar CZE003520 C Běsnící pávové Kladno 2 2 2 160
50. Svobodová Pavlína CZE006190 C Marný Lovosice 3 3 3 150
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2019 22:23

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.2.2019 22:23:37