Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/372)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Ústecký pohár - ŽENY absolutní pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 372 | Turnajů: 1408

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Radová Karla CZE000873 A Oceloti Most 1 4 19 24 69 9 280
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 1 4 24 29 58 8 850
3. Ilenčíková Jana CZE000062 B MANDL Klub Žatec 1 4 24 29 61 8 250
4. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 1 4 18 23 70 7 130
5. Dolejší Dana CZE003188 B EKS - Neuděláš nic Most 1 4 19 24 61 6 820
6. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 1 4 20 25 98 6 630
7. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 1 4 21 26 54 6 460
8. Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar 1 3 20 24 62 5 620
9. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most 3 19 22 82 5 380
10. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 4 21 25 96 5 230
11. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice 1 4 15 20 24 4 940
12. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 4 6 10 14 4 440
12. Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov 1 4 13 18 55 4 440
14. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 4 21 25 42 4 410
15. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 4 22 26 51 4 040
16. Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Žatec 3 14 17 26 3 970
17. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 1 3 23 27 76 3 850
18. Solnařová Martina CZE036655 C Best of Litoměřice 4 23 27 71 3 770
19. Šinfeltová Andrea CZE000120 C Profi Tytan Písty 4 22 26 80 3 720
20. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 4 20 25 55 3 630
21. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov 2 16 18 46 3 480
21. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 20 24 105 3 480
23. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 4 11 15 17 3 470
24. Kurková Jiřina CZE050335 D Mini Sport Bar Nový Bor 4 18 22 43 3 440
25. Hlavatá Zdena CZE000734 D Ložisková mafie Pšov 4 17 21 43 3 330
26. Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 C Kapitán Duchcov 4 22 26 77 3 300
27. Kuncová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 2 24 26 104 3 280
28. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 4 18 23 53 3 270
29. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 3 19 22 101 3 160
30. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 3 24 27 53 3 110
31. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 4 24 28 111 3 060
32. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 4 10 14 15 2 980
33. Fafláková Zdeňka CZE041613 B Sokolové Želenky 2 19 21 56 2 930
34. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 3 18 21 37 2 690
35. Řepíková Marcela CZE009098 1 1 24 26 92 2 560
35. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov 1 19 20 58 2 560
37. Solnařová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 3 6 9 10 2 530
38. Dokoupilová Barbora CZE041902 D MANDL Klub Žatec 2 23 25 83 2 490
39. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň 1 2 3 3 2 450
40. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 2 15 17 32 2 330
41. Dlouhá Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 1 20 21 38 2 290
42. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 24 24 90 2 260
43. Ševčíková Libuše CZE045738 B ZB Karakal Ročov 2 19 21 58 2 230
44. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 1 3 17 21 36 2 150
45. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 4 4 4 2 100
46. Valešová Lucie CZE058146 Nový Bor 20 20 33 2 080
47. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 4 13 17 23 2 070
48. Fišerová Štěpánka CZE048113 D ŠK Pokratická hospůdka 22 22 70 2 000
49. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 8 10 24 1 980
50. Ďurčová Martina CZE056116 D DC Kopeček Děčín 24 24 81 1 960
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2019 22:27

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.2.2019 22:27:23