Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/329)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 329 | Turnajů: 1304

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rom Jaroslav CZE004462 B Sokolové Želenky 4 24 28 102 7 580
2. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 4 20 24 113 7 160
3. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 4 24 28 105 7 100
4. Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice 4 19 23 37 6 870
5. Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně 4 23 27 41 5 850
6. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 4 20 24 82 5 840
7. Hejtmánek Václav CZE038307 B Ložisková mafie Pšov 3 21 24 57 5 540
8. Braum Jan CZE002278 B Hoka Most 4 20 24 75 5 400
9. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 4 19 23 32 5 110
10. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 4 24 28 119 5 080
11. Chára Hynek CZE037741 B Predátoři Krupka 4 22 26 45 4 760
12. Jičínský Milan CZE026549 B Tornádo Chomutov 4 14 18 33 4 480
13. Funk David CZE046281 B Cowhand Dušníky 3 24 27 94 4 470
14. Bárta Stanislav CZE037719 B Tornádo Chomutov 4 15 19 42 4 350
15. Čížek Zdeněk 1956 CZE002288 B MANDL Klub Žatec 3 23 26 93 4 320
16. Vecko Ondřej CZE054543 B MANDL Klub Žatec 4 24 28 120 4 260
17. Makarius Tomáš CZE026553 B Piráti Louny 2 14 16 32 4 200
18. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 3 20 23 84 4 150
19. Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov 3 16 19 55 4 090
20. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 4 24 28 82 4 080
21. Kraus Karel CZE043131 B Pijonýři Litvínov 4 19 23 39 3 970
22. Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov 3 24 27 53 3 890
23. Novák Jan CZE053033 B Tornádo Chomutov 2 16 18 48 3 860
24. Poljanský Ivo CZE000841 B Oceloti Most 2 18 20 41 3 840
25. Schieferdecker Václav CZE000469 B Ložisková mafie Pšov 2 24 26 125 3 720
26. Rödl Martin CZE028020 B Kanec Most 3 17 20 32 3 680
27. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 4 11 15 25 3 650
28. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor 4 17 21 45 3 610
28. Hála Jan CZE044956 B Jahoda Žatec 4 15 19 59 3 610
30. Horáček Josef CZE010685 B Ložisková mafie Pšov 4 19 23 47 3 490
31. Koláčný Michal CZE004757 B Mosteckej ŠK 2 19 21 54 3 410
32. Wiesinger Tomáš CZE046180 B MANDL Klub Žatec 24 24 84 3 380
33. Hvolka David CZE042738 B Predátoři Krupka 22 22 67 3 360
34. Kutzler Ludvík CZE008637 B ŠK Pokratická hospůdka 21 21 95 3 330
35. Zetek Jiří CZE002186 B ZB Karakal Ročov 4 12 16 34 3 280
36. Zajíc Martin CZE031655 B Arsenal Most 1 19 20 53 3 240
37. Viga Vladimír CZE006753 B Pijonýři Litvínov 3 17 20 25 3 120
38. Szitai František CZE001191 B Lom 3 24 27 88 3 090
38. Suško Miroslav CZE040107 B MANDL Klub Žatec 1 20 21 40 3 090
40. Glogovský František CZE001488 B Oceloti Most 19 19 71 2 890
41. Pokorný Jaroslav CZE010163 B Tornádo Chomutov 3 9 12 13 2 860
42. Mžourek Oldřich CZE007507 B ŠK Pokratická hospůdka 21 21 91 2 750
43. Krejčí Jan CZE046641 B ŠK Bořeň Bílina 2 20 22 79 2 700
44. Beránek Miroslav 1961 CZE003936 B Šipková Růže Jirkov 3 9 12 28 2 680
45. Smolík Petr CZE011337 B Lions Darts 20 20 67 2 600
46. Rosenkranc David CZE001800 B Cowhand Dušníky 23 23 41 2 590
47. Keprta Martin CZE033064 B Piráti Louny 2 15 17 37 2 570
48. Vlček Patrik CZE002175 B Sokolové Želenky 1 21 22 33 2 540
49. Kudláček Bohuslav CZE042939 B Oceloti Most 23 23 58 2 530
50. Chmelík Jaroslav CZE040640 B Black Benešov n/P. 20 20 59 2 520
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 07:18

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 07:18:27