Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/354)
  Náhled Tisk Nahoru
2018 - Ústecký pohár - MUŽI kat. B

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 354 | Turnajů: 1401

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 1 4 24 29 106 7 550
2. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 4 20 24 113 7 160
3. Blahník Roman CZE053507 B Diesláci Proboštov 4 19 23 46 6 070
4. Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně 4 23 27 41 5 850
5. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 4 20 24 82 5 840
6. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 1 4 24 29 120 5 630
7. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 4 19 23 32 5 110
8. Funk David CZE046281 B Cowhand Dušníky 1 3 24 28 95 5 020
9. Vecko Ondřej CZE054543 B MANDL Klub Žatec 1 4 24 29 121 4 810
10. Chára Hynek CZE037741 B Predátoři Krupka 4 22 26 45 4 760
11. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 1 4 24 29 83 4 630
12. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 1 3 20 24 85 4 600
13. Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov 1 3 16 20 56 4 540
14. Čížek Zdeněk 1956 CZE002288 B MANDL Klub Žatec 3 23 26 93 4 320
15. Makarius Tomáš CZE026553 B Piráti Louny 2 14 16 32 4 200
16. Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov 3 24 27 53 3 890
17. Kraus Karel CZE043131 B Pijonýři Litvínov 4 19 23 36 3 850
18. Poljanský Ivo CZE000841 B Oceloti Most 2 18 20 41 3 840
19. Hotový Miroslav CZE039380 B Václavák Černčice 4 11 15 25 3 650
20. Kurek Jan CZE046009 B Asterix Nový Bor 4 17 21 45 3 610
21. Šlégr Tomáš CZE045740 B ZB Karakal Ročov 1 19 20 57 3 520
22. Horáček Josef CZE010685 B Ložisková mafie Pšov 4 19 23 47 3 490
23. Wiesinger Tomáš CZE046180 B MANDL Klub Žatec 24 24 84 3 380
24. Hvolka David CZE042738 B Predátoři Krupka 22 22 67 3 360
25. Kutzler Ludvík CZE008637 B ŠK Pokratická hospůdka 21 21 95 3 330
26. Zetek Jiří CZE002186 B ZB Karakal Ročov 4 12 16 34 3 280
26. Černák Ondřej CZE052945 B Asterix Nový Bor 2 20 22 47 3 280
28. Suško Miroslav CZE040107 B MANDL Klub Žatec 1 20 21 40 3 090
28. Szitai František CZE001191 B Lom 3 24 27 88 3 090
30. Dubický Josef CZE016527 B Sportklub Ohníč 18 18 32 3 000
31. Glogovský František CZE001488 B Oceloti Most 19 19 71 2 890
32. Mžourek Oldřich CZE007507 B ŠK Pokratická hospůdka 21 21 91 2 750
33. Beránek Miroslav 1961 CZE003936 B Šipková Růže Jirkov 3 9 12 28 2 680
34. Kindl Martin CZE052511 B Magistři Duo Most 1 18 19 36 2 650
35. Smolík Petr CZE011337 B Lions Darts 20 20 67 2 600
36. Rosenkranc David CZE001800 B Cowhand Dušníky 23 23 41 2 590
37. Brudna Josef CZE007352 B Sportklub Ohníč 18 18 36 2 580
37. Hlous Tomáš CZE026335 B Katapult Krupka 1 17 18 40 2 580
39. Keprta Martin CZE033064 B Piráti Louny 2 15 17 37 2 570
40. Vlček Patrik CZE002175 B Sokolové Želenky 1 21 22 33 2 540
41. Kudláček Bohuslav CZE042939 B Magistři Duo Most 23 23 58 2 530
42. Chmelík Jaroslav CZE040640 B Black Benešov n/P. 20 20 59 2 520
43. Franta Roman CZE041792 B Pijonýři Litvínov 21 21 43 2 490
44. Novák Rastislav CZE043301 B Piráti Podbořany 20 20 41 2 420
45. Páv Karel CZE001642 B Piráti Louny 2 13 15 42 2 370
46. Fojtík Kamil CZE016696 B Pijonýři Litvínov 1 13 14 20 2 340
47. Čížek Zdeněk 1982 CZE003576 B Black Cat Výškov 1 16 17 43 2 330
48. Hlaváček Petr CZE010663 B Piráti Louny 2 12 14 36 2 320
49. Zedník Jan CZE017265 B Torzo Bílina 2 18 20 30 2 300
49. Šamberger Michal CZE051684 B Oceloti Most 22 22 46 2 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2019 22:28

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.2.2019 22:28:27