Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1513)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2018 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1513 | Turnajů: 2243

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 4 21 25 61 9 890
2. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 4 24 28 87 9 200
3. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 4 24 28 48 8 520
4. Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov 4 18 22 44 8 300
5. Pomeje Daniel CZE057187 D Best of Litoměřice 4 20 24 51 7 980
6. Sládek Martin CZE017374 A Formani Duchcov 4 22 26 70 7 940
7. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 4 17 21 45 7 930
8. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce 4 19 23 56 7 710
9. Rom Jaroslav CZE004462 B Sokolové Želenky 4 24 28 102 7 580
10. Bothe Evžen CZE029899 A Formani Duchcov 3 23 26 45 7 400
11. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty 4 14 18 25 7 320
12. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 4 20 24 113 7 160
13. Pokorný Vlastimil CZE000823 A U Havlů pension Třebenice 4 18 22 40 7 100
13. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 4 24 28 105 7 100
15. Václavík Marek CZE024756 B U Havlů pension Třebenice 4 19 23 37 6 870
16. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 4 22 26 81 6 720
17. Hájek Tomáš CZE036305 A Best of Litoměřice 4 10 14 19 6 660
18. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 4 20 24 53 6 620
19. Blahník Roman CZE053507 C Diesláci Proboštov 4 19 23 46 6 070
20. Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně 4 23 27 41 5 850
21. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 4 20 24 82 5 840
22. Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov 4 16 20 30 5 720
23. Jonica Martin CZE039936 A MANDL Klub Žatec 3 24 27 66 5 550
24. Hejtmánek Václav CZE038307 B Ložisková mafie Pšov 3 21 24 57 5 540
25. Braum Jan CZE002278 B Hoka Most 4 20 24 75 5 400
26. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 4 24 28 115 5 380
27. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 4 21 25 80 5 210
28. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 4 20 24 130 5 180
29. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 4 19 23 32 5 110
30. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 4 24 28 119 5 080
30. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov 4 24 28 71 5 080
32. Dvořák Tomáš CZE050609 D Ložisková mafie Pšov 4 22 26 50 5 020
33. Tomov Ladislav CZE029061 A Ložisková mafie Pšov 3 22 25 47 5 010
34. Zajíc Jan CZE051481 C Arsenal Most 4 10 14 17 5 000
35. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov 4 4 8 8 4 920
36. Pomahač Lukáš CZE043464 D 50 NA 50 Litvínov 3 21 24 61 4 880
37. Vencl David CZE001460 A Asterix Nový Bor 4 16 20 35 4 860
37. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 1 19 20 86 4 860
39. Chára Hynek CZE037741 B Predátoři Krupka 4 22 26 45 4 760
40. Rámeš Roman CZE007730 A Profi Tytan Písty 3 15 18 27 4 560
41. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov 4 23 27 83 4 530
41. Staško David CZE000511 A Best of Litoměřice 4 23 27 69 4 530
43. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 3 17 20 47 4 500
44. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 4 23 27 61 4 490
45. Jičínský Milan CZE026549 B Tornádo Chomutov 4 14 18 33 4 480
46. Funk David CZE046281 B Cowhand Dušníky 3 24 27 94 4 470
47. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 4 18 22 46 4 440
48. Pusch Petr CZE054940 D Formani Duchcov 2 24 26 105 4 420
49. Till Radek CZE053713 D Astra Česká Lípa 4 20 24 51 4 360
50. Bárta Stanislav CZE037719 B Tornádo Chomutov 4 15 19 42 4 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.12.2018 05:42

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 16.12.2018 05:42:22