Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/920)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2021/2022 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 920 | Turnajů: 802

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov136375635 500
2.Hrnčíř Zbyněk CZE065208CBlack Benešov n/P.136375634 600
3.Malár David CZE045837ASokolové Želenky136374732 900
4.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky136375931 400
5.Hájek Petr 1968CZE034602BTorzo Bílina36364030 400
6.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov132333330 200
7.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov130313126 600
8.Čapek Jan CZE000406AŠipkový spolek Žatec136373725 900
8.Tůma František 1973CZE066355CNervotoči na Pekárně136374025 900
10.Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov130313125 800
11.Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín136374824 700
12.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most126272724 600
13.Chlupáč Jiří CZE037814BMostecký Most36364424 000
14.Šáro Michal CZE039824BMetro music club131323223 750
15.Audy Augustin CZE052189Čeští lvi Mimoň33333323 450
16.Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov136374323 100
17.Čáp Milan 1973CZE067542DKopeček Děčín36363623 000
18.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky136375022 700
19.Dočekal David CZE064812DMagistři Duo Most36364022 400
20.Oreský Patrik CZE064162DČeští lvi Mimoň135363622 250
21.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky136374122 100
22.Faltín Jaroslav CZE047353BMetro music club131323221 450
23.Hudeček Václav CZE006323BCowhand Dušníky36363921 000
24.Cibulka Ondřej CZE062658BPijonýři Litvínov28282820 200
25.Smolík Petr CZE011337BLions Darts Třeboutice30303020 100
26.Koloc Vladimír CZE062346DŠenk Team Ludvíkovice36364419 900
27.Šatný Jan CZE001447BHrušky Litvínov36364319 800
28.Hlavnička Jaroslav CZE048415BLions Darts Třeboutice32323219 700
29.Papežík Karel CZE024621ABlack Cat Výškov23232319 050
30.Cirok Karol CZE045722CKorbel Most130313119 000
31.Štěpánek Martin CZE050847DKopeček Děčín136374318 800
32.Nosovský Stanislav CZE038944BŠK Gambáč Mělník26262618 600
33.Kubín Milan CZE054528DŠipkový klub Dobranov z.s.34343418 500
34.Suchý Michal CZE011383BPrezidenti Horní Řepčice36364318 300
35.Franta Roman CZE041792CPijonýři Litvínov33333317 950
36.Kutzler Ludvík CZE008637BŠK Vikingové Litoměřice30303017 900
37.Hájek Jan CZE066591DKopeček Děčín25252517 750
38.Čarneg Karel CZE040139BMostecký Most24242417 300
39.Čížek František CZE047354BTulipán Žatec36365517 200
40.Pokorný Vlastimil 1974CZE000823ARed Hornets Litoměřice120212117 100
40.Jandoš František CZE067991CBlack Benešov n/P.26262617 100
42.Brdička Miloš CZE020911CŠpuntíci Most128292916 800
42.Navrátil Jaroslav CZE062447DŠenk Team Ludvíkovice24242416 800
44.Hradecký David CZE000006ADream Bar Jirkov115161616 350
45.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec124252516 300
46.Plášil Jiří CZE059953AMANDL Klub Žatec127282816 250
47.Jonica Martin CZE039936BTulipán Žatec123242416 150
48.Berg Martin CZE043129BHrušky Litvínov121222216 050
49.Mikolášek Rudolf CZE067979BMarkéta Jirkov125262615 850
50.Sedláček David CZE066340Sporťáci s.r.o. Jirkov134353515 800
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 28.9.2021 03:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 28.9.2021 03:43:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement