Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1634)
 NáhledTiskNahoru
BDC Ústecký kraj (114)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1634 | Turnajů: 1969

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kutzler Martin 1969CZE046280BCowhand Dušníky719820520529 970
2.Čáp Milan 1973CZE067542DCorso Děčín16516516522 140
3.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice817017817821 250
4.Chlupáč Jiří CZE037814BFenix Most412312712718 520
5.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky513514014017 970
6.Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín713113813817 640
7.Štěpánek Martin CZE050847CKopeček Děčín514014514517 570
8.Chroustová Michaela CZE056875CKopeček Děčín913013913917 370
9.Kočka Stanislav CZE073213BBlack Benešov n/P.110110210216 510
10.Michalak Jolanta CZE037917DMost1011912912916 380
11.Pekár Pavel CZE068981DŠenk Team Ludvíkovice13013013016 330
12.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín810010810816 250
13.Kacoli Lenka CZE068666DŠenk Team Ludvíkovice413113513515 560
14.Pallas Pavel CZE009061CCowhand Dušníky311611911915 440
15.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov1183949415 320
16.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov610110710714 470
17.Michalak Julia CZE066941DMost1010811811813 870
18.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín12312312313 720
19.Košťál Roman CZE040573BNáhoďáci Srbeč11411411413 690
20.Volek Jaroslav CZE071485DCorso Děčín69910510513 660
21.Šatný Jan CZE001447BHrušky Litvínov11211211213 620
22.Hájek Petr CZE034602ATorzo Bílina94949413 450
23.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice883919113 440
24.Slusarčík Miroslav CZE000223ATulipán Žatec1180919113 330
25.Zaťko Michal CZE069024DCorso Děčín10810810813 160
26.Koloc Vladimír CZE062346DŠenk Team Ludvíkovice210510710712 950
27.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov592979712 770
28.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky493979712 300
29.David Karel CZE004342DKorbel II Litvínov1074848412 040
30.Stuchlý Milan CZE056267DCowhand Dušníky410711111111 930
31.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky92929211 760
31.Čáp Milan 1998CZE068944DCorso Děčín210010210211 760
33.Hudeček Václav CZE006323BCowhand Dušníky86868611 370
34.Čermák Vratislav CZE047318CPod tribunou Most78787811 250
35.Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín662686811 040
36.Kudláček Bohuslav CZE042939DMagistři Duo Most92929211 030
37.Zofová Vladislava CZE004712DCowhand Dušníky10110110110 870
38.Bumba Pavel CZE053586DCorso Děčín29910110110 810
39.Vokoun Martin CZE020333DHrobaři Charvatce80808010 760
40.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov1065757510 650
41.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice859676710 630
42.Husák Libor CZE070279CKopeček Děčín680868610 610
43.Schieferdecker Václav CZE000469BLožisková mafie Pšov478828210 600
44.Adamus David CZE051028DHrobaři Charvatce91919110 490
45.Rubáš Pavel CZE040113BArsenal Most73737310 440
46.Matějček Jan CZE006483DHrobaři Charvatce87878710 390
47.Dostál Václav CZE063665DLoutkárna Litvínov479838310 360
48.Janatová Lenka CZE070865DH&H Project Most288909010 210
49.Cirok Karol CZE045722BMetro music club56469699 960
50.Horváth Michal CZE041903BHoka Most7676769 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 31.3.2023 09:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 31.3.2023 09:07:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement