Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1509)
 NáhledTiskNahoru
BDC Ústecký kraj (114)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1509 | Turnajů: 1575

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky617418018026 450
2.Čáp Milan 1973CZE067542DCorso Děčín14014014018 920
3.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice614715315318 330
4.Chlupáč Jiří CZE037814BFenix Most410711111116 110
5.Štěpánek Martin CZE050847CKopeček Děčín412012412415 040
6.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky511111611614 750
7.Kolář Libor CZE024498CKopeček Děčín610711311314 530
8.Chroustová Michaela CZE056875CKopeček Děčín810611411414 190
9.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov877858513 900
10.Pekár Pavel CZE068981DŠenk Team Ludvíkovice11111111113 580
11.Michalak Jolanta CZE037917DMost89610410413 240
12.Pallas Pavel CZE009061CCowhand Dušníky29810010013 010
13.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín679858512 750
14.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov685919112 290
15.Košťál Roman CZE040573BNáhoďáci Srbeč10110110112 240
16.Hájek Petr CZE034602ATorzo Bílina85858512 220
17.Kacoli Lenka CZE068666DŠenk Team Ludvíkovice29810010011 580
18.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice870787811 510
19.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky386898911 330
20.Slusarčík Miroslav CZE000223ATulipán Žatec968777711 180
21.Volek Jaroslav CZE071485DCorso Děčín680868611 130
22.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín10010010011 110
23.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov480848411 100
24.Koloc Vladimír CZE062346DŠenk Team Ludvíkovice289919111 060
25.Kočka Stanislav CZE073213BBlack Benešov n/P.69696911 030
26.Zaťko Michal CZE069024DCorso Děčín89898910 930
27.Michalak Julia CZE066941DMost885939310 690
28.Šatný Jan CZE001447BHrušky Litvínov87878710 510
29.Hudeček Václav CZE006323BCowhand Dušníky75757510 070
30.Čáp Milan 1998CZE068944DCorso Děčín286888810 030
31.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky7878789 970
32.Stuchlý Milan CZE056267DCowhand Dušníky38992929 830
33.Čermák Vratislav CZE047318CPod tribunou Most6767679 600
34.Janatová Lenka CZE070865DH&H Project Most28284849 550
35.Bumba Pavel CZE053586DCorso Děčín18788889 470
36.David Karel CZE004342DKorbel II Litvínov85967679 440
37.Kudláček Bohuslav CZE042939DMagistři Duo Most7878789 320
38.Matějček Jan CZE006483DHrobaři Charvatce7777779 250
39.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov85563638 860
40.Adamus David CZE051028DHrobaři Charvatce7777778 840
41.Zofová Vladislava CZE004712DCowhand Dušníky8181818 760
42.Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín45054548 680
43.Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice84553538 640
44.Husák Libor CZE070279CKopeček Děčín56368688 510
45.Beran Miroslav CZE011778CCowhand Dušníky36366668 490
46.Vokoun Martin CZE020333DHrobaři Charvatce6363638 400
47.Zajíc Roman CZE045663DMagistři Duo Most7777778 370
48.Koreš Jiří CZE071907DCorso Děčín26870708 310
49.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov75764648 270
50.Černý Jan CZE058737CNervotoči na Pekárně6464648 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 31.1.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 31.1.2023 05:50:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement