Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1133)
 NáhledTiskNahoru
BDC Ústecký kraj (114)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1133 | Turnajů: 751

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky211711911917 700
2.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice211211411413 530
3.Čáp Milan 1973CZE067542DCorso Děčín81818111 250
4.Handl Radovan CZE053799BKralupy nad Vltavou459636310 310
5.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky27274749 530
6.Chlupáč Jiří CZE037814BFenix Most26365659 330
7.Štěpánek Martin CZE050847DKopeček Děčín46771718 690
8.Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín45660608 040
9.Michalak Jolanta CZE037917DMost45963637 960
10.Pallas Pavel CZE009061CCowhand Dušníky5959597 500
11.Hájek Petr CZE034602BTorzo Bílina5151517 460
12.Chroustová Michaela CZE056875DKopeček Děčín45155557 020
13.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky25254546 840
14.Hudeček Václav CZE006323BCowhand Dušníky5050506 780
15.Čáp Milan 1998CZE068944Corso Děčín5858586 630
15.Pekár Pavel CZE068981Šenk Team Ludvíkovice5555556 630
17.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky5252526 590
18.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec44246466 580
19.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice43943436 480
20.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov44448486 390
20.Handlová Klára CZE053800B24951516 390
22.Michalak Julia CZE066941DMost45256566 360
23.Koloc Vladimír CZE062346DŠenk Team Ludvíkovice25052526 230
24.Košťál Roman CZE040573BNáhoďáci Srbeč4949496 000
25.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín44953535 940
26.Stuchlý Lukáš CZE054954BCowhand Dušníky34548485 780
27.Bumba Pavel CZE053586DPredátoři Heřmanice15253535 770
28.Janatová Lenka CZE070865H&H Project Most5050505 740
29.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov43640425 680
30.Matějček Jan CZE006483CHrobaři Charvatce4747475 540
31.Kosejk Václav CZE068208DNoční Můry Most24244445 470
32.Beran Miroslav CZE011778CCowhand Dušníky14041415 400
33.Řepík Roman CZE008452BCowhand Dušníky13940405 370
34.Svoboda Lukáš CZE071092Šenk Team Ludvíkovice23840405 360
35.Fidlerová Romana CZE049869DCowhand Dušníky5050505 350
36.Líbalová Gabriela CZE068744Corso Děčín4848485 290
37.Kudláček Bohuslav CZE042939DMagistři Duo Most4343435 260
38.Cirok Karol CZE045722CMetro music club23436365 230
39.Horváth Michal CZE041903BHoka Most4141415 150
40.Tůma Jan CZE001140CKorbel Most4040405 140
41.Zaťko Michal CZE069024Corso Děčín4040405 010
42.Stuchlý Milan CZE056267BCowhand Dušníky24446464 960
43.Černý Jan CZE058737CNervotoči na Pekárně3838384 920
44.Volek Jaroslav CZE071485Corso Děčín23537374 810
45.Kacoli Lenka CZE068666Šenk Team Ludvíkovice4141414 720
46.Husák Libor CZE070279DKopeček Děčín43337374 680
47.Wollenheitová Lucie CZE062841Hrobaři Charvatce4242424 580
48.Navrátil Jaroslav CZE062447DŠenk Team Ludvíkovice42731314 540
49.Adamus David CZE051028CHrobaři Charvatce3939394 520
50.Čížek František CZE047354BTulipán Žatec3737374 480
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 24.9.2022 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 24.9.2022 19:35:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement