Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/70)
 NáhledTiskNahoru
JC Krupka Na Střelnici

ROHOZEC Jackpot Cup - žebříčky hracích míst | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 70 | Turnajů: 43

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Schuma Jakub CZE071188ATorzo Bílina40404031 100
2.Chára Hynek CZE037741AVegas Kings Krupka32323218 400
3.Vagner Linda CZE054519CKatapult Hvězda Krupka41414116 450
4.Mokrý Roman CZE054520CKatapult Hvězda Krupka36363616 000
5.Hejný Vlastimil CZE009855C9. Darts Krupka36363615 600
6.Mašek Jiří CZE068798ATorzo Bílina23232313 750
7.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka37373713 250
8.Malár David CZE045837AVegas Kings Krupka13131312 250
9.Vágner Richard 1986CZE036713DHvjezda Teplice19191911 950
10.Schneider Petr 1995CZE052074CDraci Ohníč32323211 500
11.Priesol Marian CZE059173AVegas Kings Krupka14141410 500
12.Watzek Michal CZE077674DHvjezda Teplice14141410 400
13.Tkáč Marcel CZE022270CKatapult Hvězda Krupka1717178 050
14.Černíková Michaela CZE067704DMožná Zavřeme Bílina2222227 800
15.Vágner Luboš CZE036714DHvjezda Teplice1515157 750
16.Majerčín Milan CZE009018CKatapult Hvězda Krupka1717177 350
16.Havrila Miroslav CZE054743DMožná Zavřeme Bílina1313137 350
18.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka1515156 750
19.Urbánková Martina CZE076728Krupka2020205 900
20.Chára Richard CZE062250Krupka2222225 800
20.Schayna Jiří CZE055350CKatapult Hvězda Krupka8885 800
22.Soor Werner CZE061485AVegas Kings Krupka1010105 500
23.Trochta Michal 1985CZE033513CDraci Ohníč1212124 600
24.Drvota Miroslav CZE076968DHvjezda Teplice7774 550
25.Ujčík Tomáš CZE062300BDiesel Proboštov5553 850
26.Tesař Vladimír CZE0794169. Darts Krupka6663 600
27.Křivan Václav CZE022742C9. Darts Krupka7773 450
28.Chára Jan CZE061717C9. Darts Krupka7773 250
29.Hobza Karel CZE039297AVegas Kings Krupka4443 200
30.Strunz Otta CZE046182ATorzo Bílina5553 050
30.Urban Josef CZE071624CKatapult Hvězda Krupka7773 050
30.Dostál Václav CZE063665DDarts Vaders Litvínov5553 050
33.Kroutil Pavel CZE0553494442 900
34.Fous Vlastimil CZE075519DDarts Vaders Litvínov4442 500
35.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov5552 350
36.Pusch Petr CZE054940BFormani Duchcov3332 150
37.Sloup Miroslav CZE046888Ústí nad Labem4441 800
37.Černý Martin CZE066528BTorzo Bílina4441 800
39.Tuček Ondřej CZE072067Krupka4441 600
39.Mikolášek Marek CZE051848APijonýři Litvínov2221 600
41.Vrkoč Viktor CZE053654Ústí nad Labem3331 550
42.Severa David CZE034306BDiesel Proboštov2221 500
43.Novák Michal CZE064887DBukáč Litvínov2221 400
44.Janota Petr CZE059163CKatapult Hvězda Krupka3331 350
44.Řehák Ondřej CZE079055Ústí nad Labem3331 350
46.Semenec Václav CZE037918DDarts Vaders Litvínov2221 300
47.Sosnovec Michal CZE065447CKorbel II Litvínov3331 250
48.Tesařová Marcela CZE079946Krupka4441 200
49.Hlous Tomáš CZE026335CMamlas Heřmanov2221 100
49.Nejezchlebová Renata CZE072325DHvjezda Teplice4441 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.5.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.5.2024 11:29:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement