Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/579)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 579 | Turnajů: 1005

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Lefík Michal CZE062884 D Dream Bar 2 16 18 35 15 200
2. Šedivý Petr CZE064595 D U Tulipánu Žatec 2 16 18 41 14 200
3. Oreský Patrik CZE064162 D Šipkový klub Dobranov z.s. 2 16 18 53 13 900
4. Hála Jan CZE044956 D ŠK Jahoda Žatec 2 16 18 37 13 700
5. Štěpánek Martin CZE050847 D DC Kopeček Děčín 2 16 18 34 13 200
6. Januš Jakub CZE005378 D Šutráci Oldřichov 16 16 28 13 000
7. Bírovka Martin CZE059944 D DC Kopeček Děčín 16 16 33 12 700
8. Šmehlík Jan CZE060870 D Magistři Duo Most 16 16 46 12 600
8. Novotný Zdeněk CZE055840 D Čeští lvi Mimoň 16 16 28 12 600
8. Kalva Martin CZE063847 D Čeští lvi Mimoň 1 16 17 55 12 600
11. Souček Viktor CZE063264 D U Tulipánu Žatec 2 16 18 39 12 500
12. Brenner Marek CZE044763 D U Charlieho Most 16 16 23 12 400
13. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 2 16 18 40 12 300
14. Žoha Martin CZE060883 D Phoenix Ústí nad Labem 2 13 15 15 11 850
15. Hájek Luboš CZE050567 D Špuntíci Most 1 16 17 30 11 600
15. Coupé René CZE063482 D Špuntíci Most 1 16 17 24 11 600
17. Faltín Jaroslav CZE047353 D U Charlieho Most 16 16 30 11 500
18. Chudoba Jaroslav CZE063365 D Souky Bar Česká Lípa 16 16 31 11 300
18. Švamberg Pavel CZE053069 D Sportklub Ohníč 1 16 17 21 11 300
20. Ďurča Miroslav CZE051602 D DC Kopeček Děčín 16 16 17 11 200
21. Vondráček Martin CZE025328 D Nervotoči na Pekárně 16 16 31 11 100
22. Lechan Zdeněk CZE064104 D DC Supíci Slovan Kadaň 16 16 19 10 900
22. Merunka Jan CZE040454 D DC Kopeček Děčín 16 16 23 10 900
22. Csáno Patrik CZE063786 Dream Bar 2 16 18 48 10 900
22. Kubín Milan CZE054528 D Šipkový klub Dobranov z.s. 16 16 42 10 900
26. Sosnovec Michal CZE065447 D U Charlieho Most 16 16 30 10 600
26. Hudeček Václav CZE006323 Charvatce 16 16 28 10 600
28. Müller Michal CZE047851 D Špuntíci Most 1 16 17 25 10 300
28. Machala Vlastimil CZE036834 Teplice 16 16 17 10 300
30. Novák Pavel 1982 CZE060099 Most 16 16 19 10 000
30. Kubík Václav CZE059384 D Nervotoči na Pekárně 16 16 46 10 000
32. Mareš Jaroslav CZE065690 D Dream Bar 16 16 32 9 900
33. Pátek Miroslav CZE050594 D U Charlieho Most 16 16 31 9 800
34. Šejirman Robert CZE054560 D Korbel Litvínov 2 16 18 24 9 700
35. Hanuš Tomáš CZE027384 D Špuntíci Most 16 16 20 9 600
36. Staroba Zdeněk CZE056563 D U Charlieho Most 16 16 35 9 500
37. Jandoš Jiří CZE061897 D Tempáři z Divočiny Osek 16 16 21 9 400
37. Srp Josef CZE051059 D Šipkový klub Velká Černoc 16 16 19 9 400
39. Ženka Zbyněk CZE063693 D Čeští lvi Mimoň 16 16 26 9 200
39. Černý Jan CZE058737 D Nervotoči na Pekárně 16 16 32 9 200
41. Hrnčíř Zbyněk CZE065208 Black Benešov n/P. 16 16 17 9 100
42. Csorosz Arpád CZE064364 D U Tulipánu Žatec 1 16 17 27 9 000
43. Hájek Jan CZE066591 DC Kopeček Děčín 13 13 13 8 850
44. Chára Jan CZE061717 Krupka 1 16 17 27 8 700
45. Majer Oldřich CZE046647 Most 16 16 18 8 600
46. Machytka Radek CZE051063 D Špuntíci Most 16 16 36 8 400
46. Šulek Radim CZE050056 D Kapitán Duchcov 16 16 25 8 400
46. Rada David CZE063126 D Lions Darts 16 16 30 8 400
49. Bumba Pavel CZE053586 D Predátoři Heřmanice 1 16 17 52 8 300
49. Zich Lukáš CZE046912 D U Charlieho Most 16 16 45 8 300
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 16:22:18