Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/693)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2020 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 693 | Turnajů: 1472

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Oreský Patrik CZE064162DŠipkový klub Dobranov z.s.324277820 500
2.Kalva Martin CZE063847DČeští lvi Mimoň224267820 400
2.Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín324277220 400
4.Bírovka Martin CZE059944DKopeček Děčín24246119 100
4.Šmehlík Jan CZE060870DMagistři Duo Most24246519 100
6.Novotný Zdeněk CZE055840DČeští lvi Mimoň24243718 800
7.Coupé René CZE063482DŠpuntíci Most124254018 600
8.Štěpánek Martin CZE050847DKopeček Děčín224265118 400
9.Ďurča Miroslav CZE051602DKopeček Děčín24242517 600
10.Hanuš Tomáš CZE027384DŠpuntíci Most24244217 400
11.Hájek Luboš CZE050567DH&H Project Most124255217 200
12.Vondrák Zdeněk CZE032620DTempláři pod Věží Osek24243016 500
13.Kubín Milan CZE054528DŠipkový klub Dobranov z.s.24246615 800
14.Müller Michal CZE047851DŠpuntíci Most124254215 700
14.Sosnovec Michal CZE065447DKorbel II Litvínov24244115 700
16.Merunka Jan CZE040454DKopeček Děčín24244115 600
16.Lechan Zdeněk CZE064104DDC Supíci Slovan Kadaň24242515 600
18.Vondráček Martin CZE025328DNervotoči na Pekárně24244115 500
19.Hájek Jan CZE066591DKopeček Děčín24242614 700
20.Mikolášek Jiří CZE020399DŠpuntíci Most24243714 600
20.Kudláček Bohuslav CZE042939DMagistři Duo Most24244514 600
20.Kuzár Petr CZE051246DKatapult Hvězda Krupka24242414 600
23.Jandoš Jiří CZE061897DTempláři pod Věží Osek24243814 500
24.Krepčík František CZE031212DSokolovna Lom24242514 400
25.Hoffman David CZE060993DHrušky Litvínov24245714 100
26.Kubík Václav CZE059384DNervotoči na Pekárně24245313 800
27.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky124252613 500
28.Audy Augustin CZE052189Česká Lípa23232313 450
29.Ženka Zbyněk CZE063693DČeští lvi Mimoň24243313 400
30.Zajíc Roman CZE045663DMagistři Duo Most24245813 300
30.Mikolanda Jaroslav CZE024233DU Šlenců24242813 300
32.Černý Jan CZE058737DNervotoči na Pekárně24245013 200
33.Machytka Radek CZE051063DŠpuntíci Most24245613 100
33.Šejirman Robert CZE054560DMost224262713 100
35.Pinc Vladimír CZE024628Benešov n/P.24242812 800
36.Pekař Zdeněk CZE055119DČeští lvi Mimoň24244412 700
37.Bumba Pavel CZE053586DPredátoři Heřmanice124259512 600
37.Šulek Radim CZE050056DKapitán Duchcov24243512 600
37.Majer Oldřich CZE046647Most24242912 600
37.Machala Vlastimil CZE036834Teplice20202012 600
41.Chára Jan CZE061717Krupka224264112 400
42.Švamberg Pavel CZE053069DDraci Ohníč119202012 250
43.Birovka Petr CZE058524DKopeček Děčín24243012 100
44.Kotlár Miroslav CZE064150DMost24242911 900
44.Popovič Pavel CZE047287DMagistři Duo Most24243611 900
44.Mikolášek Marek CZE051848DKorbel II Litvínov16161611 900
47.Kocek Jiří CZE063462DKopeček Děčín24246111 800
47.Dočekal David CZE064812DMagistři Duo Most24243211 800
47.Dostál Václav CZE063665DKarma Darts Litvínov24243111 800
47.Slávik Pavel CZE060832DČeští lvi Mimoň24242811 800
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.1.2021 06:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.1.2021 10:06:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement