Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/212)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 212 | Turnajů: 769

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tvrzník Tomáš CZE008782 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 2 16 18 35 20 200
2. Kraus Karel CZE052436 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 16 18 26 15 600
3. Braum Jan CZE002278 C Hoka Most 2 16 18 41 15 400
4. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 16 16 39 14 200
5. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 1 16 17 21 13 900
6. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný 1 16 17 34 13 400
7. Marcin Jan CZE061039 C Astra Česká Lípa 16 16 19 13 200
8. Schieferdecker Václav CZE000469 C Ložisková mafie Pšov 16 16 44 13 000
9. Nedopita Rudolf CZE062387 C Astra Česká Lípa 16 16 16 12 900
10. Bronecký Miroslav CZE056196 C Hrušky Litvínov 1 16 17 25 12 800
11. Mildorf Jiří CZE042799 C Nervotoči na Pekárně 2 16 18 28 12 700
11. Blahník Zdeněk CZE055127 C Kapitán Duchcov 16 16 30 12 700
13. Hrubý Štěpán CZE042864 C EKS - Neuděláš nic Most 1 13 14 14 12 350
14. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný 1 16 17 21 12 300
15. Kotner Karel CZE043433 C Nervotoči na Pekárně 1 16 17 24 12 200
16. Gänsler Michal CZE064683 C DC Kaplička Jirkov 16 16 29 12 000
16. Tomov Ladislav CZE029061 C Ložisková mafie Pšov 16 16 20 12 000
18. Jánský Jiří CZE038847 C Black Benešov n/P. 16 16 18 11 400
19. Vokoun Martin CZE020333 C Hrobaři Charvatce 16 16 28 11 100
19. Sukovatý Jan CZE063516 C Šipkový klub Dobranov z.s. 2 16 18 29 11 100
21. Belza Zdeněk CZE059361 C ŠK Pokratická hospůdka 1 16 17 26 10 800
22. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 16 16 54 10 700
23. Csáno Dušan CZE058543 C DC Kaplička Jirkov 1 16 17 40 10 500
24. Kopecký Václav CZE042619 C Lions Darts 16 16 20 10 400
25. Tájek Pavel CZE045732 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 1 16 17 47 10 300
26. Fidler David CZE061743 C U Havlů pension Třebenice 2 11 13 13 10 250
27. Srnka Pavel CZE033519 C Arsenal Most 16 16 32 9 800
27. Kočić Roman CZE030614 C Dream Bar 16 16 22 9 800
27. Vecko Jakub CZE061457 C Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří 1 16 17 23 9 800
30. Wollenheit Milan CZE051031 C Hrobaři Charvatce 16 16 19 9 600
30. Jahoda Michal CZE054562 C Astra Česká Lípa 2 14 16 16 9 600
32. Čadek Bedřich CZE011943 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 16 16 27 9 500
33. Mikolanda Jaroslav CZE024233 C U Šlenců 16 16 22 9 400
34. Audy Augustin CZE052189 C Čeští lvi Mimoň 16 16 16 9 300
35. Stoklasa Jiří CZE036162 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 16 16 19 9 200
36. Jílek Petr CZE026974 C Kozí Dech Most 16 16 19 9 100
36. Mikolášek Jiří CZE020399 C Špuntíci Most 16 16 20 9 100
38. Hájek Otto CZE055126 C Kapitán Duchcov 16 16 24 9 000
38. Dvořák Tomáš CZE050609 C Ložisková mafie Pšov 2 14 16 16 9 000
40. Balušík Marek CZE062854 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 1 16 17 46 8 900
40. Klaban Tomáš CZE001323 C EKS - Neuděláš nic Most 16 16 33 8 900
42. Dlouhý Miroslav CZE036504 C Gigant Team Krásný Dvůr 16 16 17 8 700
42. Franta Roman CZE041792 C Pijonýři Litvínov 16 16 17 8 700
44. Novotný Josef CZE054538 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 16 17 21 8 500
45. Holý Michael CZE025987 C Přeborníci Hrob 13 13 13 8 450
46. Kordanič Mikuláš CZE057683 C Most 16 16 24 8 400
47. Tauchman Miroslav CZE052190 C Astra Česká Lípa 16 16 19 8 300
48. Schieferdecker Vít CZE050608 C Ložisková mafie Pšov 16 16 22 8 000
48. Hercl Jiří CZE031776 C Lions Darts 16 16 29 8 000
50. Tůma František CZE066355 C Nervotoči na Pekárně 13 13 13 7 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 22:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 4.7.2020 22:50:11