Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/202)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 202 | Turnajů: 547

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tvrzník Tomáš CZE008782 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 2 10 12 26 14 600
2. Kraus Karel CZE052436 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 10 12 21 11 900
3. Braum Jan CZE002278 C Hoka Most 2 10 12 35 10 800
4. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 1 10 11 16 9 200
5. Nedopita Rudolf CZE062387 C Astra Česká Lípa 10 10 12 9 100
6. Mildorf Jiří CZE042799 C Nervotoči na Pekárně 2 10 12 24 9 000
7. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 10 10 27 8 900
7. Bronecký Miroslav CZE056196 C Hrušky Litvínov 1 10 11 19 8 900
9. Hrubý Štěpán CZE042864 C EKS - Neuděláš nic Most 1 9 10 10 8 850
10. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný 1 10 11 28 8 600
10. Blahník Zdeněk CZE055127 C Kapitán Duchcov 10 10 24 8 600
12. Schieferdecker Václav CZE000469 C Ložisková mafie Pšov 10 10 30 8 300
12. Kotner Karel CZE043433 C Nervotoči na Pekárně 1 10 11 17 8 300
12. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný 1 10 11 16 8 300
15. Tomov Ladislav CZE029061 C Ložisková mafie Pšov 10 10 14 8 000
15. Sukovatý Jan CZE063516 C Šipkový klub Dobranov z.s. 2 10 12 24 8 000
17. Marcin Jan CZE061039 C Astra Česká Lípa 10 10 13 7 800
18. Belza Zdeněk CZE059361 C ŠK Pokratická hospůdka 1 10 11 23 7 700
19. Vokoun Martin CZE020333 C Hrobaři Charvatce 10 10 25 7 500
19. Jahoda Michal CZE054562 C Astra Česká Lípa 2 10 12 14 7 500
21. Csáno Dušan CZE058543 C DC Kaplička Jirkov 1 10 11 29 7 400
22. Dvořák Tomáš CZE050609 C Ložisková mafie Pšov 2 10 12 13 7 300
23. Jánský Jiří CZE038847 C Black Benešov n/P. 10 10 13 7 200
24. Tájek Pavel CZE045732 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 1 10 11 34 7 000
25. Novotný Josef CZE054538 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 10 11 17 6 900
25. Kopecký Václav CZE042619 C Lions Darts 10 10 15 6 900
25. Šnajberk Václav CZE006339 C Cihláři Žatec 10 10 11 6 900
28. Fidler David CZE061743 C U Havlů pension Třebenice 2 7 9 9 6 850
29. Jílek Petr CZE026974 C Kozí Dech Most 10 10 18 6 800
29. Kočić Roman CZE030614 C Dream Bar 10 10 20 6 800
31. Gänsler Michal CZE064683 C DC Kaplička Jirkov 10 10 18 6 700
31. Tůma František CZE066355 C Nervotoči na Pekárně 10 10 12 6 700
33. Audy Augustin CZE052189 C Čeští lvi Mimoň 10 10 14 6 500
34. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 10 10 40 6 400
34. Srnka Pavel CZE033519 C Arsenal Most 10 10 22 6 400
34. Vecko Jakub CZE061457 C Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří 1 10 11 12 6 400
37. Wollenheit Milan CZE051031 C Hrobaři Charvatce 10 10 12 6 000
37. Kordanič Mikuláš CZE057683 C Most 10 10 23 6 000
37. Stoklasa Jiří CZE036162 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 10 10 14 6 000
40. Tauchman Miroslav CZE052190 C Astra Česká Lípa 10 10 14 5 900
40. Čadek Bedřich CZE011943 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 10 10 22 5 900
42. Balušík Marek CZE062854 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 1 10 11 33 5 800
42. Mikolanda Jaroslav CZE024233 C U Šlenců 10 10 16 5 800
42. Hájek Otto CZE055126 C Kapitán Duchcov 10 10 19 5 800
42. Dlouhý Miroslav CZE036504 C Gigant Team Krásný Dvůr 10 10 12 5 800
42. Krejčí Jan CZE046641 C ŠK Bořeň Bílina 1 10 11 12 5 800
47. Klaban Tomáš CZE001323 C EKS - Neuděláš nic Most 10 10 22 5 700
47. Bradáč Marek CZE000728 C R.O.S. Jirkov 10 10 11 5 700
47. Novák Milan CZE051899 C Kapitán Duchcov 10 10 15 5 700
50. Holý Michael CZE025987 C Přeborníci Hrob 9 9 9 5 650
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 18:29:47