Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/266)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 266 | Turnajů: 814

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Macháček Petr CZE017551 B Hrobaři Charvatce 2 16 18 34 23 200
2. Kozák Pavel CZE017599 B Denisa Bohušovice 2 16 18 55 21 100
3. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 2 16 18 44 20 600
4. Jonica Martin CZE039936 B U Tulipánu Žatec 2 16 18 31 20 300
5. Cibulka Ondřej CZE062658 B Pijonýři Litvínov 2 16 18 36 18 600
6. Berg Martin CZE043129 B Hrušky Litvínov 2 16 18 28 18 200
7. Kokeš Václav CZE017617 B Hrobaři Charvatce 2 16 18 31 17 400
8. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 2 16 18 62 16 600
9. Kindl Martin CZE052511 B Magistři Duo Most 1 16 17 66 16 300
9. Stechmüller Jiří CZE002853 B Hrušky Litvínov 1 16 17 32 16 300
11. Hájek Petr CZE034602 B Oceloti Most 16 16 33 15 400
12. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 16 16 27 15 200
13. Chládek Martin CZE020357 B 50 NA 50 Litvínov 2 16 18 33 14 800
14. Řepík Roman CZE008452 B Cowhand Dušníky 1 16 17 42 14 700
15. Slába Jiří CZE049116 B Sokolové Želenky 2 16 18 19 14 600
16. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 2 16 18 33 14 500
17. Fidler Ladislav CZE016681 B Hrobaři Charvatce 1 16 17 34 14 200
18. Budjač Jan CZE049734 B ŠK Jahoda Žatec 1 16 17 24 14 100
19. Pomahač Lukáš CZE043464 B 50 NA 50 Litvínov 1 16 17 23 14 000
20. Němec Zdeněk CZE032038 B Ložisková mafie Pšov 1 16 17 28 13 900
21. Pusch Petr CZE054940 B Formani Duchcov 16 16 51 13 400
21. Chára Hynek CZE037741 B Predátoři Krupka 2 16 18 25 13 400
23. Malkus Vlastimil CZE052482 B MANDL Klub Žatec 1 16 17 39 13 000
23. Poljanský Ivo CZE000841 B Oceloti Most 16 16 18 13 000
25. Chlupáč Jiří CZE037814 B Oceloti Most 16 16 41 12 800
26. Tibitanzl Lukáš CZE045064 B Best of Litoměřice 2 16 18 27 12 700
26. Glogovský František st. CZE001488 B Oceloti Most 16 16 25 12 700
28. Kutzler Ludvík CZE008637 B ŠK Pokratická hospůdka 16 16 39 12 500
29. Šlégr Tomáš CZE045740 B ZB Karakal Ročov 1 16 17 20 12 300
30. Mohaupt Tomáš CZE049740 B Synot bar Žatec 16 16 23 12 200
31. Stuchlý Lukáš CZE054954 B Hrobaři Charvatce 2 16 18 58 11 900
31. Pátek Vladimír CZE021181 B Kotelníci Most 16 16 40 11 900
33. Smolík Petr CZE011337 B Lions Darts 16 16 35 11 800
33. Koutný Jan 1993 CZE040765 B Bláža Team Kravaře 16 16 20 11 800
33. Brudna Josef CZE007352 B Sportklub Ohníč 1 16 17 19 11 800
36. Čížek František CZE047354 B MANDL Klub Žatec 16 16 88 11 600
37. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 1 16 17 23 11 500
37. Kraus Karel CZE043131 B Pijonýři Litvínov 2 16 18 25 11 500
39. Pomeje Daniel CZE057187 B Best of Litoměřice 2 12 14 14 11 400
40. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 2 16 18 42 11 300
40. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 16 16 17 11 300
42. Vecko Ondřej CZE054543 B U Tulipánu Žatec 16 16 52 11 200
43. Hlavnička Jaroslav CZE048415 B Lions Darts 16 16 37 11 100
43. Grušpier Ladislav CZE016116 B Žraloci Pokratice 16 16 37 11 100
43. Minařík Jiří CZE017519 B Pijonýři Litvínov 16 16 22 11 100
43. Pavlo Michal CZE017480 B Denisa Bohušovice 16 16 17 11 100
47. Bureš Karel CZE050682 B Best of Litoměřice 16 16 38 11 000
47. Vlček Michal CZE043127 B Hrušky Litvínov 1 16 17 20 11 000
49. Hobza Karel CZE039297 B Vegas Kings Krupka 15 15 15 10 850
50. Štrba Vlastislav CZE027567 B Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří 1 16 17 18 10 700
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 15:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 15:47:30