Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/171)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 171 | Turnajů: 424

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Řeháčková Lucie CZE043213 Osek 10 10 20 6 900
2. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 1 10 11 22 6 800
2. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 2 10 12 13 6 800
4. Pekařová Jana CZE055120 D Čeští lvi Mimoň 10 10 24 6 600
4. Smetanová Nikola CZE064735 Litoměřice 2 10 12 14 6 600
6. Řepíková Marcela CZE009098 2 10 12 24 6 300
7. Sláviková Blažena CZE060791 D Šipkový klub Dobranov z.s. 10 10 10 6 200
8. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 10 10 21 6 100
9. Hlavatá Zdena CZE000734 D U Tulipánu Žatec 2 10 12 30 5 900
9. Boumová Kateřina CZE056851 D Korbel Litvínov 2 10 12 24 5 900
11. Véghová Miluše CZE051584 D Nervotoči na Pekárně 10 10 26 5 800
11. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 2 10 12 28 5 800
13. Dimmerová Kristýna CZE062027 D Phoenix Ústí nad Labem 1 9 10 10 5 750
14. Hudcová Oldřiška CZE062883 D Šipkový klub Velká Černoc 10 10 10 5 600
15. Nákonečnijová Hana CZE062653 D Phoenix Ústí nad Labem 2 6 8 8 5 500
15. Motejlová Alena CZE055122 D Čeští lvi Mimoň 10 10 27 5 500
15. Švambergová Lenka CZE056102 D Sportklub Ohníč 1 10 11 12 5 500
18. Jíšová Šárka CZE066069 Děčín 2 10 12 19 5 300
19. Vedralová Stanislava CZE060577 Ústí nad Labem 2 9 11 11 5 250
20. Bašič Lenka CZE064734 D Čeští lvi Mimoň 10 10 23 5 200
20. Lechanová Věra CZE064103 D DC Supíci Slovan Kadaň 10 10 14 5 200
22. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 10 11 16 5 100
23. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov 1 9 10 10 5 050
24. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 10 10 31 5 000
24. Jonášová Lenka CZE064741 D Špuntíci Most 10 10 25 5 000
26. Chalupová Andrea CZE063537 D Špuntíci Most 9 9 9 4 850
27. Černá Růžena CZE066056 Špuntíci Most 10 10 25 4 700
27. Trubačová Lenka CZE062659 D 50 NA 50 Litvínov 1 10 11 21 4 700
29. Kalvová Šárka CZE064665 D Čeští lvi Mimoň 10 10 28 4 600
29. Waldhauserová Jana CZE063707 Jirkov 1 10 11 18 4 600
31. Jandošová Martina CZE061898 D Tempáři z Divočiny Osek 9 9 9 4 550
32. Lišková Lucie CZE056755 D U Šlenců 2 2 4 4 4 500
32. Kolářová Jana CZE006422 D Ryky Česká Lípa 10 10 10 4 500
32. Zusková Helena CZE042097 Teplice 10 10 14 4 500
35. Blahníková Lenka CZE055129 D Kapitán Duchcov 10 10 17 4 400
36. Koutná Blanka CZE065063 Kravaře 10 10 13 4 200
37. Trčová Hana CZE061812 D Špuntíci Most 10 10 13 4 100
37. Zímová Petra CZE017250 D Souky Bar Česká Lípa 10 10 20 4 100
37. Leipeltová Veronika CZE066185 Hora Sv. Kateřiny 1 10 11 11 4 100
40. Hajná Romana CZE049869 Písty 10 10 22 4 000
40. Šuleková Petra CZE065410 Duchcov 10 10 16 4 000
40. Mrázková Markéta CZE056040 Žatec 10 10 11 4 000
43. Novotná Jaroslava CZE061829 D Čeští lvi Mimoň 10 10 16 3 900
43. Motejlová Martina CZE055121 D Čeští lvi Mimoň 8 8 8 3 900
45. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 2 5 7 7 3 850
46. Matějčková Lucie CZE065694 Martiněves-Charvatce 10 10 19 3 800
47. Šlencová Jana CZE027120 D U Šlenců 10 10 17 3 700
48. Pelcová Marie CZE058560 D U Tulipánu Žatec 10 10 18 3 500
49. Lacinová Blanka CZE047321 D Jirkov 9 9 9 3 450
50. Polanská Petra CZE064985 D Špuntíci Most 10 10 10 3 400
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 20:33:59