Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/186)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 186 | Turnajů: 612

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pekařová Jana CZE055120 D Čeští lvi Mimoň 16 16 34 10 300
2. Sláviková Blažena CZE060791 D Šipkový klub Dobranov z.s. 16 16 18 9 900
3. Řeháčková Lucie CZE043213 Osek 16 16 29 9 800
3. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 1 16 17 30 9 800
5. Řepíková Marcela CZE009098 2 16 18 32 9 300
6. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 16 16 29 9 200
7. Boumová Kateřina CZE056851 D Korbel Litvínov 2 16 18 40 8 900
7. Véghová Miluše CZE051584 D Nervotoči na Pekárně 16 16 34 8 900
9. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 2 15 17 17 8 750
10. Bašič Lenka CZE064734 D Čeští lvi Mimoň 16 16 29 8 700
11. Hlavatá Zdena CZE000734 D U Tulipánu Žatec 2 16 18 40 8 500
12. Motejlová Alena CZE055122 D Čeští lvi Mimoň 16 16 38 8 400
13. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 2 16 18 39 8 100
13. Lechanová Věra CZE064103 D DC Supíci Slovan Kadaň 16 16 19 8 100
15. Jíšová Šárka CZE066069 Děčín 2 16 18 30 7 900
15. Švambergová Lenka CZE056102 D Sportklub Ohníč 1 16 17 21 7 900
17. Hudcová Oldřiška CZE062883 D Šipkový klub Velká Černoc 16 16 16 7 800
18. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 16 16 42 7 600
19. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 16 17 21 7 500
20. Kalvová Šárka CZE064665 D Čeští lvi Mimoň 16 16 44 7 100
20. Smetanová Nikola CZE064735 Litoměřice 2 12 14 14 7 100
22. Marková Jitka CZE064593 D Kobylák Újezdeček 16 16 26 7 000
22. Jonášová Lenka CZE064741 D Špuntíci Most 16 16 27 7 000
24. Černá Růžena CZE066056 Špuntíci Most 16 16 29 6 900
24. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov 1 14 15 15 6 900
26. Blahníková Lenka CZE055129 D Kapitán Duchcov 16 16 21 6 800
27. Zímová Petra CZE017250 D Souky Bar Česká Lípa 16 16 32 6 700
28. Trčová Hana CZE061812 D Špuntíci Most 16 16 20 6 600
29. Jandošová Martina CZE061898 D Tempáři z Divočiny Osek 13 13 13 6 550
30. Waldhauserová Jana CZE063707 Jirkov 1 16 17 23 6 500
31. Popovičová Pavlína CZE061809 16 16 21 6 300
32. Hajná Romana CZE049869 Písty 16 16 30 6 200
32. Trubačová Lenka CZE062659 D 50 NA 50 Litvínov 1 16 17 21 6 200
32. Koutná Blanka CZE065063 Kravaře 16 16 18 6 200
32. Zusková Helena CZE042097 Teplice 16 16 16 6 200
36. Matějčková Lucie CZE065694 Martiněves-Charvatce 16 16 28 6 000
37. Mrázková Markéta CZE056040 Žatec 15 15 15 5 850
38. Kolářová Jana CZE006422 D Ryky Česká Lípa 14 14 14 5 800
39. Dimmerová Kristýna CZE062027 D Phoenix Ústí nad Labem 1 9 10 10 5 750
40. Polanská Petra CZE064985 D Špuntíci Most 16 16 16 5 700
40. Šlencová Jana CZE027120 D U Šlenců 16 16 23 5 700
42. Novotná Jaroslava CZE061829 D Čeští lvi Mimoň 16 16 21 5 600
42. Šuleková Petra CZE065410 Duchcov 16 16 19 5 600
44. Radová Jaroslava CZE056405 Žatec 16 16 20 5 500
44. Nákonečnijová Hana CZE062653 D Phoenix Ústí nad Labem 2 6 8 8 5 500
46. Vedralová Stanislava CZE060577 Ústí nad Labem 2 9 11 11 5 250
47. Brotánková Sabina CZE062644 D Hrušky Litvínov 11 11 11 5 150
48. Pelcová Marie CZE058560 D U Tulipánu Žatec 16 16 21 5 100
49. CHarvátová Renáta CZE066136 Žatec 16 16 19 5 000
50. Radová Marcela CZE057138 D MANDL Klub Žatec 16 16 19 4 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 00:23:12