Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-32/32)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 32 | Turnajů: 169

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 10 12 14 9 900
2. Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar 2 10 12 17 7 700
3. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 2 10 12 39 7 500
4. Pindiaková Zdeňka CZE063636 C DC Kaplička Jirkov 1 10 11 20 7 300
5. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 2 10 12 26 6 800
6. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 2 10 12 19 6 600
7. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 10 11 27 6 400
8. Husáková Alžběta CZE000428 C Asterix Nový Bor 2 1 3 3 6 150
9. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 2 8 10 10 6 000
9. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 2 10 12 36 6 000
11. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 2 10 12 13 5 800
12. Michalak Jolanta CZE037917 C Magistři Duo Most 10 10 20 5 700
13. Čepeláková Lenka CZE030429 C Pijonýři Litvínov 2 7 9 9 5 350
14. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 10 10 29 5 200
15. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 10 10 21 5 100
16. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 10 10 14 4 300
17. Čadková Jelena CZE047338 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 10 10 19 4 200
18. Hrušová Ludmila CZE053901 C Hrobaři Charvatce 10 10 22 4 100
19. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 10 10 11 3 700
20. Růžičková Iveta CZE046089 C Lions Darts 10 10 15 3 600
21. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice 2 1 3 3 2 750
22. Pokorná Sára CZE058432 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 5 5 5 1 850
23. Poláková Lucie CZE032455 C Sportklub Ohníč 3 3 3 1 250
24. Volková Petra CZE047270 C Arsenal Most 2 2 2 1 100
25. Krynerová Veronika CZE055140 C Budyně nad Ohří 3 3 3 950
26. Novotná Karolína CZE048393 C Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 2 2 2 700
27. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 1 1 1 650
28. Hercingerová Romana CZE055422 C Jirkov 2 2 2 600
28. Kvapilová Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 2 2 2 600
30. Kargerová Michala CZE051901 C Litoměřice 1 1 1 550
31. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 1 1 1 500
32. Kepková Julie CZE062312 C SK Delta Praha 1 1 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 20:33:26