Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-36/36)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 36 | Turnajů: 272

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 15 17 17 11 850
2. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 2 16 18 52 10 700
3. Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar 2 16 18 22 10 300
4. Pindiaková Zdeňka CZE063636 C DC Kaplička Jirkov 1 16 17 25 10 200
5. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 2 16 18 50 9 700
6. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 16 17 36 9 600
7. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 2 16 18 34 9 500
8. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 16 16 42 9 200
9. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 2 16 18 26 8 800
10. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 2 16 18 28 8 700
11. Michalak Jolanta CZE037917 C Magistři Duo Most 16 16 24 8 600
12. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 2 14 16 16 8 300
13. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 16 16 33 7 500
14. Čepeláková Lenka CZE030429 C Pijonýři Litvínov 2 11 13 13 6 550
15. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 16 16 19 6 200
16. Husáková Alžběta CZE000428 C Asterix Nový Bor 2 1 3 3 6 150
17. Hrušová Ludmila CZE053901 C Hrobaři Charvatce 16 16 29 6 100
18. Čadková Jelena CZE047338 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 16 16 23 5 900
19. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 16 16 16 5 800
20. Růžičková Iveta CZE046089 C Lions Darts 16 16 20 5 400
21. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice 2 3 5 5 3 450
22. Volková Petra CZE047270 C Arsenal Most 5 5 5 2 350
23. Pokorná Sára CZE058432 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 6 6 6 2 100
24. Poláková Lucie CZE032455 C Sportklub Ohníč 3 3 3 1 250
25. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV 2 2 2 1 100
26. Krynerová Veronika CZE055140 C Budyně nad Ohří 3 3 3 950
27. Kvapilová Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 3 3 3 850
28. Paulová Soňa CZE029054 C Tempáři z Divočiny Osek 1 1 1 750
29. Novotná Karolína CZE048393 C Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 2 2 2 700
30. Hercingerová Romana CZE055422 C Jirkov 2 2 2 600
31. Kargerová Michala CZE051901 C Litoměřice 1 1 1 550
32. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 1 1 1 500
33. Kepková Julie CZE062312 C SK Delta Praha 1 1 1 450
34. Vondráková Liliana CZE023623 C Ložisková mafie Pšov 1 1 1 250
34. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 1 1 1 250
34. Ševčíková Lucie CZE048430 C Ročov 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 4.7.2020 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 00:22:24