Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/322)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 322 | Turnajů: 1174

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 20 23 33 27 200
2. Radová Karla CZE000873 A Mostecký Most 3 20 23 49 23 700
3. Bláhová Monika CZE054559 B Dream Bar Jirkov 3 20 23 35 21 200
4. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 3 20 23 36 20 600
5. Tůmová Petra CZE047361 B Mostecký Most 3 20 23 36 19 200
6. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 3 20 23 33 16 300
7. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 3 20 23 32 16 000
8. Pokorná Markéta CZE054536 C Panoramix Klášterec nad Ohří 3 17 20 20 15 450
9. Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar Jirkov 3 20 23 29 14 400
10. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 3 20 23 64 13 800
11. Chroustová Michaela CZE056875 D Kopeček Děčín 2 20 22 45 13 700
12. Mairichová Barbora CZE041094 A Bořeň Bílina 1 19 20 20 13 550
13. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 2 20 22 40 13 400
14. Pindiaková Zdeňka CZE063636 C Rytíři Jirkov 2 20 22 40 13 300
14. Sláviková Blažena CZE060791 D Čeští lvi Mimoň 20 20 25 13 300
16. Kokešová Miroslava CZE014314 B Hrobaři Charvatce 20 20 29 12 600
16. Řepíková Marcela CZE009098 Cowhand Dušníky 2 20 22 49 12 600
18. Pekařová Jana CZE055120 D Čeští lvi Mimoň 20 20 41 12 500
18. Dolejší Dana CZE003188 B Splašený Koně Most 2 20 22 40 12 500
20. Boumová Kateřina CZE056851 D Korbel II Litvínov 3 20 23 64 12 400
21. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 20 21 43 12 300
22. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 3 20 23 33 12 100
22. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Hrušky Litvínov 3 20 23 38 12 100
24. Michalak Jolanta CZE037917 C Magistři Duo Most 1 20 21 37 12 000
24. Husáková Alžběta CZE000428 C Asterix Nový Bor 3 6 9 9 12 000
26. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 20 23 60 11 800
27. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 3 20 23 26 11 700
28. Řeháčková Lucie CZE043213 Osek 20 20 33 11 600
29. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 2 20 22 46 11 500
30. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 20 20 35 11 400
31. Bartošová Markéta CZE052187 C 1. DC Litoměřice 20 20 58 11 300
32. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov 2 20 22 30 11 000
33. Véghová Miluše CZE051584 D Nervotoči na Pekárně 20 20 47 10 900
34. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 17 20 20 10 750
35. Kolářová Jiřina CZE024578 D Kopeček Děčín 3 20 23 60 10 600
36. Hlavatá Zdena CZE000734 D Tulipán Žatec 3 20 23 56 10 500
37. Motejlová Alena CZE055122 D Čeští lvi Mimoň 20 20 51 10 400
37. Bašič Lenka CZE064734 D Čeští lvi Mimoň 20 20 33 10 400
37. Lechanová Věra CZE064103 D DC Supíci Slovan Kadaň 20 20 25 10 400
40. Hudcová Oldřiška CZE062883 D Jahoda Žatec 20 20 25 10 300
41. Živná Andrea CZE036966 B Formani Duchcov 20 20 50 10 200
42. Marková Jitka CZE064593 D Šutráci Oldřichov 1 20 21 48 10 100
43. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 20 20 58 10 000
44. Jíšová Šárka CZE066069 Děčín 3 20 23 36 9 800
45. Hofmanová Jitka CZE048024 B Lions Darts Třeboutice 20 20 50 9 600
46. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 20 21 30 9 500
46. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 20 20 44 9 500
48. Kalvová Šárka CZE064665 D Čeští lvi Mimoň 20 20 54 9 300
49. Švambergová Lenka CZE056102 D Draci Ohníč 1 20 21 22 9 100
50. Čepeláková Lenka CZE030429 C Pijonýři Litvínov 2 18 20 20 9 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.9.2020 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 18.9.2020 18:35:42