Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/335)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2020 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 335 | Turnajů: 1386

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most324273330 000
2.Radová Karla CZE000873AMostecký Most324275426 700
3.Bláhová Monika CZE054559BDream Bar Jirkov324274224 000
4.Ilenčíková Jana CZE000062AMANDL Klub Žatec324273722 400
5.Tůmová Petra CZE047361BMostecký Most324274021 200
6.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina324274018 900
7.Semencová Jana CZE026980CPijonýři Litvínov324273818 700
8.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov324273517 100
9.Sláviková Blažena CZE060791DČeští lvi Mimoň24242815 900
9.Pokorná Markéta CZE054536CPanoramix Klášterec nad Ohří318212115 900
11.Masopustová Jana CZE039221DU Šlenců324276915 700
12.Chroustová Michaela CZE056875DKopeček Děčín224264915 400
13.Kubíková Pavla CZE030187CEKS - Neuděláš nic Most124255315 300
14.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov224264515 100
15.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina122232315 000
16.Chárová Zdenka CZE042456CPredátoři Krupka224264214 900
17.Pekařová Jana CZE055120DČeští lvi Mimoň24244514 800
18.Řepíková Marcela CZE009098DCowhand Dušníky224265714 700
19.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov324277514 500
20.Kurková Jiřina CZE050335CAsterix Nový Bor324273114 200
21.Kokešová Miroslava CZE014314BHrobaři Charvatce24242914 000
22.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most224264313 900
22.Baťhová Helena CZE000524Jirkov 224263813 900
24.Michalak Jolanta CZE037917DMagistři Duo Most124254113 800
25.Řeháčková Lucie CZE043213Osek24243613 700
25.Bučková Kateřina CZE047308DHrušky Litvínov224265413 700
25.Čechová Radka CZE052032DŠipkový klub Dobranov z.s.24244113 700
28.Waldhauserová Naděžda CZE045383BHrušky Litvínov324274113 600
29.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov324277013 500
30.Bartošová Markéta CZE052187BLitoměřičtí Šamani24246513 400
30.Lacinová Dagmar CZE009006CSporťáci s.r.o. Jirkov324272913 400
32.Kašparová Veronika CZE054811BBest of Litoměřice324273313 300
33.Živná Andrea CZE036966BFormani Duchcov24245713 200
34.Véghová Miluše CZE051584DNervotoči na Pekárně24245312 700
35.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín324277012 500
36.Motejlová Alena CZE055122DČeští lvi Mimoň24245712 200
37.Bašič Lenka CZE064734DČeští lvi Mimoň24243712 100
37.Hofmanová Jitka CZE048024BLions Darts Třeboutice24245812 100
39.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec324276312 000
39.Husáková Alžběta CZE000428CAsterix Nový Bor369912 000
41.Marková Jitka CZE064593DŠutráci Oldřichov124256211 900
42.Bergerová Irena CZE054529DŠipkový klub Dobranov z.s.24246511 800
43.Kalvová Šárka CZE064665DČeští lvi Mimoň24246111 600
43.Takácsová Danuše CZE052915Ložisková mafie Pšov124253811 600
43.Lechanová Věra CZE064103DDC Supíci Slovan Kadaň24242511 600
46.Hudcová Oldřiška CZE062883DJahoda Žatec24242711 500
47.Jíšová Šárka CZE066069BDream Bar Jirkov324274011 100
48.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov223252510 950
49.Šlabjarová Pavla CZE054568DKapitán Duchcov24244810 900
50.Brotánková Sabina CZE062644DHrušky Litvínov24242510 400
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 24.1.2021 06:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 24.1.2021 09:42:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement