Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1075)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2020 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1075 | Turnajů: 817

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Macháček Petr CZE017551 B Hrobaři Charvatce 2 10 12 30 17 500
2. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 2 10 12 23 15 800
3. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 2 10 12 15 15 500
4. Kozák Pavel CZE017599 B Denisa Bohušovice 2 10 12 41 15 300
4. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 2 10 12 23 15 300
6. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 2 10 12 26 14 600
6. Jonica Martin CZE039936 B U Tulipánu Žatec 2 10 12 22 14 600
6. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 2 10 12 30 14 600
6. Tvrzník Tomáš CZE008782 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 2 10 12 26 14 600
10. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 2 10 12 14 14 500
10. Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most 2 10 12 16 14 500
12. Cibulka Ondřej CZE062658 B Pijonýři Litvínov 2 10 12 26 13 200
13. Berg Martin CZE043129 B Hrušky Litvínov 2 10 12 21 13 100
14. Jičínský Milan CZE026549 A Tornádo Chomutov 2 10 12 16 12 800
15. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 2 10 12 24 12 400
15. Pavlát Tomáš CZE037067 A U Havlů pension Třebenice 2 10 12 14 12 400
17. Bárta Stanislav CZE037719 A Dream Bar 2 10 12 34 12 200
17. Pokorný Vlastimil CZE000823 A Profi Tytan Písty 2 10 12 13 12 200
19. Kraus Karel 1993 CZE052436 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 10 12 21 11 900
20. Kokeš Václav CZE017617 B Hrobaři Charvatce 2 10 12 27 11 800
21. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 2 10 12 47 11 200
22. Lefík Michal CZE062884 D Dream Bar 2 10 12 25 11 100
23. Kindl Martin CZE052511 B Magistři Duo Most 1 10 11 53 11 000
24. Braum Jan CZE002278 C Hoka Most 2 10 12 35 10 800
25. Chládek Martin CZE020357 B 50 NA 50 Litvínov 2 10 12 27 10 700
25. Slába Jiří CZE049116 B Sokolové Želenky 2 10 12 17 10 700
25. Žoha Martin CZE060883 D Phoenix Ústí nad Labem 2 10 12 15 10 700
28. Stechmüller Jiří CZE002853 B Hrušky Litvínov 1 10 11 17 10 100
29. Budjač Jan CZE049734 B ŠK Jahoda Žatec 1 10 11 21 10 000
29. Řepík Roman CZE008452 B Cowhand Dušníky 1 10 11 32 10 000
29. Fidler Ladislav CZE016681 B Hrobaři Charvatce 1 10 11 26 10 000
29. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 10 10 22 10 000
33. Chára Hynek CZE037741 B Predátoři Krupka 2 10 12 21 9 900
33. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 10 10 21 9 900
35. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 2 10 12 26 9 800
35. Šedivý Petr CZE064595 D U Tulipánu Žatec 2 10 12 24 9 800
37. Pomahač Lukáš CZE043464 B 50 NA 50 Litvínov 1 10 11 17 9 700
38. Hála Jan CZE044956 D ŠK Jahoda Žatec 2 10 12 26 9 600
39. Malkus Vlastimil CZE052482 B MANDL Klub Žatec 1 10 11 36 9 500
40. Oreský Patrik CZE064162 D Šipkový klub Dobranov z.s. 2 10 12 32 9 400
41. Slusarčík Miroslav CZE000223 A U Tulipánu Žatec 10 10 26 9 300
41. Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov 10 10 17 9 300
41. Suško Miroslav CZE040107 A Ložisková mafie Pšov 1 10 11 14 9 300
44. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 1 10 11 16 9 200
45. Hájek Tomáš CZE036305 A WFS Evaň 2 3 5 5 9 150
46. Šáro Michal CZE039824 A Metro music club 10 10 29 9 100
46. Poljanský Ivo CZE000841 B Oceloti Most 10 10 17 9 100
46. Štěpánek Martin CZE050847 D DC Kopeček Děčín 2 10 12 23 9 100
46. Nedopita Rudolf CZE062387 C Astra Česká Lípa 10 10 12 9 100
50. Mildorf Jiří CZE042799 C Nervotoči na Pekárně 2 10 12 24 9 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 18:54:11