Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/111)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 111 | Turnajů: 296

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.2810319 200
2.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice2810387 200
3.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín2810456 700
4.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín189326 200
5.Zelingrová Renata CZE068134DFlorida Děčín88145 900
6.Radová Jaroslava CZE056405Žatec2810255 400
7.Konejlová Zdenka CZE068038DŠtamgasti Žerotín2810225 300
7.Kočí Markéta CZE074320DBlack Benešov n/P.189195 300
9.Lukšíková Jana CZE074723DŠtamgasti Žerotín2810255 200
10.Hůlková Zdeňka CZE077365Most88204 300
11.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín2810134 200
12.Endersová Nikola CZE075540DStrawberry Žatec189184 100
13.Jahodová Nataša CZE056390Pšov88103 700
13.Volková Petra CZE047270Most88123 700
15.Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň23553 650
16.Janíčková Gabriela CZE079320Brloh18993 600
17.Černíková Michaela CZE067704DMožná Zavřeme Bílina88233 500
17.Ševčíková Libuše CZE045738DZB Karakal Ročov88133 500
17.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov88193 500
20.Prošková Karolína CZE073728Kadaň88123 300
21.Zofová Vladislava CZE004712DCowhand Dušníky88313 200
21.Hybnerová Olga CZE000912Kadaň 88233 200
21.Šulitková Kateřina CZE054555DClub u Ramba Žatec88193 200
21.Bařtipánová Natálie CZE075885DJahoda Žatec8883 200
25.Týcová Lucie CZE076349Lovosice88143 100
25.Jelínková Pavla CZE046058Podbořany88103 100
25.Badová Sabina CZE076439Velvary88153 100
25.Panošová Eliška CZE077722Mělník88203 100
29.Vítková Marie CZE068657DŠenk Team Ludvíkovice8893 000
30.Lavičková Pavla CZE068143DZB Karakal Ročov88102 900
30.Pěnkavová Ludmila CZE053901DCharvatce Béčko Dušníky88162 900
30.Hamacková Petra CZE076421Podbořany88122 900
30.Fidlerová Romana CZE049869DCowhand Dušníky88152 900
34.Hladíková Helena CZE072200DŠenk Team Ludvíkovice88222 800
34.Horáčková Aneta CZE057243DHvjezda Teplice88122 800
34.Daňková Alena CZE074982DBlack Benešov n/P.8892 800
37.Hrubá Viktorie CZE077747Roudníček88112 700
37.Kolocová Marcela CZE068452Děčín8882 700
39.Mrázková Markéta CZE056040DStrawberry Žatec7772 650
40.Stádníková Miroslava CZE070702DArsenal Most88142 600
41.Hudcová Oldřiška CZE062883DJahoda Žatec6662 400
42.Hofmanová Jitka CZE048024Litoměřice6662 200
43.Šífová Helena CZE070037DFlames Astra Litoměřice5552 150
43.Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice21332 150
45.Vernerová Stanislava CZE066915DU Páji Most6661 900
45.Aronová Lenka CZE066786DŠenk Team Ludvíkovice6661 900
47.Nejezchlebová Renata CZE072325DHvjezda Teplice5551 650
48.Rosáková Kateřina CZE076672DWFS Evaň14551 600
49.Marešová Pavlína CZE076858DH&H Project Most13441 450
49.Zetková Hana CZE018419Louny 5551 450
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 2.3.2024 20:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 2.3.2024 21:03:28
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement