Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
 NáhledTiskNahoru
Ústecký pohár 2023 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 42 | Turnajů: 323

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Chroustová Michaela CZE056875CKopeček Děčín5242913328 600
2.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov424283416 600
3.Vagner Linda CZE054519CKatapult Hvězda Krupka124255616 000
4.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov324274513 800
5.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka324273312 900
6.Takácsová Danuše CZE052915CZB Karakal Ročov224264512 200
7.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec2424529 900
8.Kolářová Jiřina CZE024578CKopeček Děčín12425599 700
9.Herrmanová Gabriela CZE058523CRozcestí Podbořany2424418 700
10.Bartošová Markéta CZE052187CLitoměřičtí Šamani2222228 600
11.Sýkorová Gabriela CZE066562CKarma Darts Litvínov1717178 250
12.Šulítková Kateřina CZE054555CClub u Ramba Žatec2424358 200
13.Horáčková Aneta CZE057243CHvjezda Teplice2121216 550
14.Lechanová Věra CZE064103CSupíci Slovan Kadaň1919195 450
15.Hoffmannová Sabina CZE062644CPřátelé Litvínov18994 000
16.Kohutková Dana CZE022015CLitoměřičtí Šamani1212123 900
17.Kleinová Šárka CZE057140C8883 200
18.Šteflíková Zdenka CZE051081COdyssea Litvínov31442 550
19.Paříková Eliška CZE053731CAsterix Nový Bor6662 300
20.Knotková Jana CZE025679CHuťaři Nižbor7772 150
21.Fišerová Štěpánka CZE048113CVikingové Litoměřice4442 000
22.Žebrowská Kateřina CZE057119COdyssea Litvínov13441 950
23.Bergerová Irena CZE054529CŠipkový klub Dobranov z.s.4441 900
24.Čechová Radka CZE052032CAsterix Nový Bor4441 800
25.Kurková Jiřina CZE050335CAsterix Nový Bor11221 750
26.Škaloudová Lenka CZE062502CHorizont Liberec2221 600
27.Bučková Kateřina CZE047308CHrušky Litvínov4441 500
28.Jiráková Klára CZE062757CLions Darts Třeboutice5551 450
29.Pávová Denisa CZE060655CHuťaři Nižbor3331 150
30.Pelcová Marie CZE058560CTulipán Žatec4441 100
30.Suchá Kateřina CZE066320CHadi Smržovka2221 100
32.Vaňková Martina CZE071858CI am 180 Praha2221 000
33.Krušinová Ivana CZE048267CBakalář Maniac Rakovník222700
33.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava111700
35.Heringová Aneta CZE073760CŠK Řenčováci Řevničov111650
36.Zajíčková Hana CZE017272CProfi Tytan Písty222600
37.Gregorová Zuzana CZE072547CČeští lvi Mimoň111550
38.Jelenová Monika CZE054221CHuťaři Nižbor222500
39.Mizerová Veronika CZE070278CDragonflies Liberec111350
39.Malhausová Pavla CZE000678CMamlas Heřmanov111350
39.Pekařová Jana CZE055120CČeští lvi Mimoň111350
42.Gänsler Vladimíra CZE067385CHvězdičky z Kapličky Jirkov111250
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 10.12.2023 18:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 10.12.2023 19:14:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement