Žádná novinka nebyla ve vybraném období nalezena.
Nepodařilo se načíst data ze serveru, kontaktujte, prosím, administrátora
Děkujeme
00:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Fotbalová hospoda
Podkrušnohorská 1677, 436 01 Litvínov
17:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Na Kopečku
Želenická 1297/39, 405 02 Děčín VI
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Penzion na konci
Dobranov 22, 471 21 Dobranov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Ramba
Pražská 2904, 438 01 Žatec
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Gambáč
Pokratická 97, 412 01 Litoměřice
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Klub ZB Karakal Ročov
Ročov 17, 439 67 Ročov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Klub ZB Karakal Ročov
Ročov 17, 439 67 Ročov
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Kovárna
Horská 2228, 407 47 Varnsdorf
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Na Rozcestí
5. května 283, 441 01 Podbořany
18:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Šipkový klub na Huti
Skalice 571, 471 17 Skalice u České Lípy
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Dream Bar
Karla Marxe 1860, 431 11 Jirkov
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Metro Music Pub Club
Lipová 819, 434 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Špunt bar
Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Kance
Šeříková 1173, 440 01 Most
18:30 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
U Vraha
Náměstí 9, 418 01 Bílina - Chudeřice
19:00 Rohozec Jackpot Cup 2023/2024
Dušníky 90
Dušníky 90, 411 82 Dušníky
Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 11 | Turnajů: 49
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub | M | A | B | C | D | Z | O | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chroustová Michaela | CZE056875 | B | Kopeček Děčín | 2 | 8 | 10 | 43 | 10 600 | |||
2. | Kovářová Jana | CZE046805 | B | WFS Evaň | 2 | 8 | 10 | 14 | 7 900 | |||
3. | Kubíková Pavla | CZE030187 | B | Mostecký Most | 2 | 8 | 10 | 14 | 7 200 | |||
4. | Šulhová Zuzana | CZE071313 | B | H&H Project Most | 1 | 8 | 9 | 28 | 5 600 | |||
5. | Michalak Julia | CZE066941 | B | Pod tribunou Most | 2 | 5 | 7 | 7 | 3 850 | |||
6. | Bruhová Kateřina | CZE040292 | B | Fenix Most | 2 | 3 | 5 | 5 | 3 350 | |||
7. | Hoffmannová Sabina | CZE062644 | B | Přátelé Litvínov | 6 | 6 | 6 | 2 200 | ||||
8. | Pokorná Markéta | CZE054536 | B | Panoramix Klášterec nad Ohří | 2 | 2 | 2 | 2 000 | ||||
9. | Kvardová Gabriela | CZE067829 | B | Club u Ramba Žatec | 2 | 2 | 2 | 900 | ||||
10. | Kovářová Nikola | CZE046808 | B | WFS Evaň | 2 | 2 | 2 | 800 | ||||
11. | Michalíková Andrea | CZE045654 | B | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 1 | 1 | 1 | 500 |
© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement