Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/313)
 NáhledTiskNahoru
2023 - Ústecký pohár - ŽENY absolutní pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 313 | Turnajů: 1454

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov524298230 300
1.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most524295130 300
3.Radová Karla CZE000873AMostecký Most524295929 800
4.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina524293329 400
5.Chroustová Michaela CZE056875BKopeček Děčín5242913328 600
6.Panošová Veronika CZE068690CŠK Gambáč Mělník524297725 500
7.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov524293322 800
8.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov524295222 600
9.Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov324277321 800
10.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov524295721 700
11.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec524294721 600
12.Michalak Jolanta CZE037917CKosmos Most Darts524296620 700
13.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice5242910520 100
14.Michalak Julia CZE066941BPod tribunou Most524296819 000
15.Jahodová Monika CZE069534DBlack Benešov n/P.124256818 500
16.Zelingrová Renata CZE068134DFlorida Děčín24247318 000
16.Waldhauserová Naděžda CZE045383AHrušky Litvínov424284618 000
18.Kacoli Lenka CZE068666DCorso Děčín3242717917 900
19.Kočí Markéta CZE074320DBlack Benešov n/P.324278117 500
20.Líbalová Gabriela CZE068744DCorso Děčín2242613316 900
21.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň516212216 800
22.Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most324274716 700
23.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov424283416 600
24.Vagner Linda CZE054519CKatapult Hvězda Krupka124255616 000
25.Kreidlová Jiřina CZE061438CŠenk Team Ludvíkovice24245015 800
26.Boumová Kateřina CZE056851CKorbel II Litvínov224265514 900
27.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina124255714 700
28.Benešová Anna CZE072943DCorso Děčín324277614 500
29.Masopustová Jana CZE039221CVyprahlo Čáslavka224266214 000
30.Čepeláková Lenka CZE030429CPijonýři Litvínov324274513 800
31.Chárová Zdenka CZE042456C9. Darts Krupka324273312 900
32.Lavičková Pavla CZE068143DZB Karakal Ročov224264312 600
33.Černíková Michaela CZE067704DMožná Zavřeme Bílina242410912 200
33.Ševčíková Libuše CZE045738DZB Karakal Ročov224264712 200
33.Radová Jaroslava CZE056405Žatec324275212 200
33.Janatová Lenka CZE070865DH&H Project Most224266612 200
33.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov224264512 200
38.Paulová Michaela CZE072153DPřehoďto Mšené lázně - Charvatce24245412 100
39.Bžochová Vladislava CZE001687DDarts Vaders Litvínov411151611 150
40.Šulhová Zuzana CZE071313BH&H Project Most24244911 100
41.Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří55101110 650
42.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary44510 600
42.Vítková Marie CZE068657DŠenk Team Ludvíkovice24245310 600
44.Středulová Alice CZE043657DStrawberry Žatec24242810 500
45.Krupová Miluše CZE041946CMagistři Duo Most24244710 400
45.Kolocová Marcela CZE068452Děčín24244810 400
47.Jelínková Pavla CZE046058Podbořany24244110 100
48.Zofová Vladislava CZE004712DCowhand Dušníky242411910 000
49.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec2424529 900
49.Vernerová Stanislava CZE066915DU Páji Most22426609 900
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 00:52:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement