Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/126)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - dvojice muži

Krajské žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 126 | Turnajů: 12

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most21334 400
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
2.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most12333 675
Kováč Karel CZE012848AKanec Most
3.Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov2223 450
Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
4.Pomeje Daniel CZE057187ABest of Litoměřice21332 800
Tibitanzl Lukáš CZE045064ABest of Litoměřice
5.Minařík Jiří CZE017519APijonýři Litvínov2222 650
David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
6.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice2222 500
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
7.Pusch Petr CZE054940BFormani Duchcov2222 300
Peč Tomáš CZE002114APanoramix Klášterec nad Ohří
8.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou1111 975
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Hotový Miroslav CZE039380APanoramix Klášterec nad Ohří2221 850
Kraus Karel CZE052436BPanoramix Klášterec nad Ohří
10.Vencl David CZE001460ANo Stress Česká Lípa1111 775
Pavlík Jiří CZE058492ANo Stress Česká Lípa
11.Hudik Ondřej CZE009893BVP Evaň2221 600
Hudik Michal CZE012460Evaň
12.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov1111 475
Beránek Miroslav CZE003936ADream Bar Jirkov
13.Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň2221 450
Špaček Karel CZE050055BDream Bar Jirkov
14.Pokorný Vlastimil CZE000823AKališníci Litoměřice11221 425
Hájek Jiří CZE036594BDenisa Bohušovice
15.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les1111 375
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
16.Göltner Daniel CZE071730BSupíci Slovan Kadaň1111 275
Vrbata Martin 2015CZE073800CLožisková mafie Pšov
16.Šůma Michael CZE074544DBlack Benešov n/P.1111 275
Kočka Stanislav CZE073213ABlack Benešov n/P.
18.Matzke Stanislav CZE066861BZB Karakal Ročov1111 175
Kováč Karel CZE012848AKanec Most
19.Cibulka Ondřej CZE062658APijonýři Litvínov1111 125
Hofman Miloslav CZE067532D50+ Litvínov
20.Zázvorka Bedřich CZE000200AKanec Most2221 100
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
20.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky2221 100
Hrubý Miloš CZE012448BVrbka Team Budyně n/O.
22.Zázvorka Bedřich CZE000200AKanec Most1111 075
Pešout Jiří CZE001352AMexiko Chomutov
23.Kunák Marek CZE069611BH&H Project Most1111 025
Trousil Marek CZE042579DDarts Club Náměstíčko Most
23.Pražák Radek CZE071688CSupíci Slovan Kadaň1111 025
Hybner Oldřich CZE000537Kadaň
25.Cirok Karol CZE045722BMetro music club111975
Bruha Petr CZE040291BMostecký Most
26.Tauš Václav CZE025434AŠK Šipkaři Sedlec111950
Polášek Ludvík CZE003836DCharvatce Béčko Dušníky
26.Brenner Marek CZE044763CMagistři Duo Most111950
Baláž Kamil CZE040810BŠtamgasti Žerotín
28.Dvořák Jakub CZE000736BSupíci Slovan Kadaň111925
Molnár Jiří CZE066681BSupíci Slovan Kadaň
29.Čermák Pavel CZE054338AŠK Bizoni Cvrčovice111850
Křeček Lukáš CZE063687AŠK Bizoni Cvrčovice
29.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov111850
Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov
29.Horčík Vojtěch CZE033730CBejci Býčkovice111850
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
29.Bartiš Zdeněk CZE004875DWFS Evaň111850
Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň
29.Baláž Kamil CZE040810BŠtamgasti Žerotín111850
Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
34.Čikoš Radek CZE074326BArsenal Most1122825
Moulis Michal CZE000711BArsenal Most
34.Vrbata Martin 1979CZE070680CLožisková mafie Pšov111825
Zloch Vojtěch CZE052344BWFS Evaň
36.Göltner Daniel CZE071730BSupíci Slovan Kadaň111800
Bachorec Radek CZE004527BSupíci Slovan Kadaň
37.Hasenöhrl Lukáš CZE069722CLožisková mafie Pšov111775
Svěrák Václav CZE013908CLožisková mafie Pšov
38.Andrle Antonín CZE069141DBejci Býčkovice111750
Horčík Vojtěch CZE033730CBejci Býčkovice
38.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov111750
Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov
38.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov111750
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
38.Batelka David CZE057219AChalupáři Slaný111750
Hudik Michal CZE012460Evaň
38.Abu Nasra Roman CZE073558DŠpuntíci Most111750
Machač Josef CZE073254DŠpuntíci Most
38.Mikesch Václav CZE065908ABlack Cat Výškov111750
Kastl Jiří CZE063864ABest of Litoměřice
38.Kočka Stanislav CZE073213ABlack Benešov n/P.111750
Husák Martin CZE070862DPřehoďto Mšené lázně - Charvatce
38.Čech Martin CZE076361Slaný111750
Hybner Oldřich CZE000537Kadaň
38.Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most111750
Dočekal David CZE064812CMagistři Duo Most
47.Štekr Jiří CZE078872Ústí nad Labem111725
Rába Ladislav CZE058487BPhoenix Ústí nad Labem
47.Tomov Ladislav CZE029061BLožisková mafie Pšov111725
Hájek Dušan CZE069215BKorbel II Litvínov
49.Vecko Jakub CZE061457BPanoramix Klášterec nad Ohří111700
Zeibich Petr CZE024303DPohoda Relax Klašterec nad Ohří
49.Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky111700
Eder Martin CZE065812CŠK Gambáč Mělník
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 01:55:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement