Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/446)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 446 | Turnajů: 759

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Jahoda Aleš CZE045359DCorso Děčín210123314 900
2.Husák Martin CZE070862DPřehoďto Mšené lázně - Charvatce210124611 800
3.Němec Martin CZE075223DFlorida Děčín210126011 700
4.Mach Jakub CZE071017DDarts Club Náměstíčko Most110114010 500
5.Křížek Martin CZE070912DCorso Děčín10106810 400
5.Sipos Petr CZE067071DDarts Vaders Litvínov110112110 400
5.Panoš Ondřej CZE068972DCowhand Dušníky210122710 400
8.Fous Vlastimil CZE075519DDarts Vaders Litvínov110116510 000
9.Lukšík Václav CZE068040DŠtamgasti Žerotín21012389 600
10.Dostál Václav CZE063665DDarts Vaders Litvínov11011679 500
10.Šerák Ondřej CZE073097DDarts Vaders Litvínov11011259 500
10.Zelinka Štěpán CZE052366DWFS Evaň21012399 500
13.Vondráček Denis CZE076451DHvězdičky z Kapličky Jirkov11011269 400
14.Hybner Oldřich CZE000537Kadaň 11011639 200
14.Karban Antonín CZE073564DFlorida Děčín1010229 200
16.Koreš Jiří CZE071907DCorso Děčín1010418 900
17.Hadrava Václav 1974CZE072260Horní Habartice1010248 700
18.Lanz Radim CZE075712DCorso Děčín1010328 500
18.Panoška Martin CZE075222DFlorida Děčín1010288 500
20.Čáp Milan 1973CZE067542DCorso Děčín1010678 400
21.Dolejší Vladimír CZE001285DDarts Club Náměstíčko Most1010378 300
21.Watzek Michal CZE077674DHvjezda Teplice1010188 300
21.Svoboda Jan CZE072872DPřehoďto Mšené lázně - Charvatce11011168 300
24.Vágner Richard 1986CZE036713DHvjezda Teplice1010198 200
25.Semsch Petr CZE061622DMetro music club1010298 000
26.Krátký Martin 1970CZE045471DCorso Děčín1010347 900
26.Šanda David CZE072149DPřehoďto Mšené lázně - Charvatce1010347 900
26.Abu Nasra Roman CZE073558DŠpuntíci Most1010137 900
29.Bičan Luboš CZE071202Most21012277 700
30.Mazán Miroslav CZE003676Havraň 1010147 600
31.Pliml Jiří CZE076673DH&H Project Most21012367 400
31.Řepík Roman CZE008452DWFS Evaň1010277 400
33.Semenec Václav CZE037918DDarts Vaders Litvínov11011417 300
34.Zachariáš Richard CZE072000DDarts Club Náměstíčko Most1010337 200
35.Foršt Pavel ml. CZE064951DMetro music club11011207 100
35.Stádník Miloslav CZE070700DArsenal Most1010297 100
37.Hitman Tomáš CZE071503DDarts Club Náměstíčko Most11011357 000
37.Ciling Michal CZE046241DClub u Ramba Žatec1010187 000
37.Čapík Jan CZE009757DDarts Vaders Litvínov11011197 000
37.Kozel Milan CZE074243DFlorida Děčín1010237 000
41.Havrila Miroslav CZE054743DMožná Zavřeme Bílina1010246 700
41.Šůma Michael CZE074544DBlack Benešov n/P.11011266 700
41.Bičan Leoš CZE070931DH&H Project Most21012196 700
44.Steppan Miroslav CZE058545DStrawberry Žatec11011326 600
44.Bronecký Miroslav CZE056196Přátelé Litvínov1010136 600
46.Lebeda Lukáš CZE076824DPanoramix Klášterec nad Ohří1010216 400
47.Vágner Luboš CZE036714DHvjezda Teplice1010156 300
47.Novák Michal CZE064887DBukáč Litvínov1010156 300
49.Funk David CZE046281DCowhand Dušníky1010326 200
49.Novák Antonín CZE074550DCorso Děčín1010356 200
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.4.2024 01:57:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement