Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/72)
  Náhled Tisk Nahoru
Jackpot Cup ženy

Jackpot Cup - celkové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 72 | Turnajů: 49

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bláhová Monika CZE054559 B Dream Bar Jirkov 3 3 3 1 850
2. Véghová Miluše CZE051584 D Nervotoči na Pekárně 3 3 3 1 250
3. Bobková Jana CZE053015 D Bakaláři Liberec 2 2 2 1 100
3. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 2 2 2 1 100
5. Lechanová Věra CZE064103 D DC Supíci Slovan Kadaň 2 2 2 1 000
5. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec 2 2 2 1 000
7. Adámková Veronika CZE065211 KZP Jablonec n/N. 3 3 3 950
7. Suchá Kateřina CZE066320 KZP Jablonec n/N. 3 3 3 950
9. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 2 2 2 900
9. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 B Piráti z Ruprechtic 2 2 2 900
9. Radová Karla CZE000873 A Mostecký Most 2 2 2 900
9. Řepíková Marcela CZE009098 Cowhand Dušníky 2 2 2 900
13. Hlavatá Zdena CZE000734 D Tulipán Žatec 3 3 3 850
14. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 2 2 2 800
14. Hofmanová Jitka CZE048024 B Lions Darts Třeboutice 2 2 2 800
16. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov 2 2 2 700
16. Valnohová Nikola CZE058499 C Bakaláři Liberec 2 2 2 700
16. Austová Andrea CZE067188 Asterix Nový Bor 2 2 2 700
19. Kolářová Jana CZE006422 D Ryky Česká Lípa 1 1 1 650
19. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 1 1 650
19. Doležalová Sandra CZE052719 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 1 1 650
22. Pindiaková Zdeňka CZE063636 C Rytíři Jirkov 2 2 2 600
22. Waldhauserová Jana CZE063707 Jirkov 2 2 2 600
22. Polanská Petra CZE064985 D Špuntíci Most 2 2 2 600
22. Jindrová Lenka CZE067871 Česká Lípa 2 2 2 600
22. Dolejší Dana CZE003188 B Splašený Koně Most 2 2 2 600
22. Majstrová Alžběta CZE057975 Nový Bor 2 2 2 600
28. Kolářová Jiřina CZE024578 D Kopeček Děčín 1 1 1 550
28. Kopencová Monika CZE064037 D Bakaláři Liberec 1 1 1 550
28. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec 1 1 1 550
28. Petrová Klára CZE067441 Gripeni Liberec 1 1 1 550
28. Paulová Soňa CZE029054 C Templáři pod Věží Osek 1 1 1 550
28. Doležalová Monika CZE002255 A Pitbull Bažiny Hrádek nad Nisou 1 1 1 550
28. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 1 1 550
35. Bartošová Kamila CZE067801 Ústí nad Labem 2 2 2 500
35. Boumová Kateřina CZE056851 D Korbel II Litvínov 2 2 2 500
35. Bičišťová Marcela CZE024748 D Gripeni Liberec 2 2 2 500
35. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 2 2 2 500
39. Škaloudová Lenka CZE062502 D Losers Liberec 1 1 1 450
39. Hudcová Oldřiška CZE062883 D Jahoda Žatec 1 1 1 450
41. Mrázková Markéta CZE056040 MANDL Klub Žatec 1 1 1 350
41. Čepeláková Lenka CZE030429 C Pijonýři Litvínov 1 1 1 350
41. Motejlová Alena CZE055122 D Čeští lvi Mimoň 1 1 1 350
41. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 1 1 1 350
41. Dubcová Lucie CZE060232 C Netovka Deers Semily 1 1 1 350
41. Lacinová Blanka CZE047321 D Jirkov 1 1 1 350
41. Fajtlová Gabriela CZE032387 B Las Vegas Jablonec n/N. 1 1 1 350
41. Jandošová Aneta CZE067319 Osek 1 1 1 350
41. Šimonová Anna CZE062072 1 1 1 350
41. Divíšková Pavla CZE063714 D Templáři pod Věží Osek 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.8.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 10.8.2020 04:07:24