Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/219)
 NáhledTiskNahoru
Mistrovství Ústeckého kraje 2024 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 219 | Turnajů: 592

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most310132617 900
2.Hrubý Miloš CZE012448BVrbka Team Budyně n/O.310135713 500
3.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky310139813 400
4.Cirok Karol CZE045722BMetro music club310133613 000
5.Göltner Daniel CZE071730BSupíci Slovan Kadaň310132812 000
6.Baláž Kamil CZE040810BŠtamgasti Žerotín110113411 800
7.Mareš Jaroslav CZE065690BDream Bar Jirkov310133811 600
8.Kuřil Pavel CZE000486BSupíci Slovan Kadaň110114511 400
9.Hájek Luboš CZE050567BH&H Project Most210123711 200
10.Dvořák Jakub CZE000736BSupíci Slovan Kadaň210123811 000
11.Faltín Jaroslav CZE047353BMetro music club310133910 900
12.Tomov Ladislav CZE029061BLožisková mafie Pšov110114510 800
13.Mikolášek Rudolf CZE067979BDream Bar Jirkov310133410 700
14.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky310134410 600
15.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov110114510 500
16.Tůma František CZE066355BH&H Project Most110112310 000
16.Asman Marek CZE059733BBlack Benešov n/P.110112510 000
18.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky21012479 900
19.Molnár Jiří CZE066681BSupíci Slovan Kadaň21012239 700
20.Rubáš Pavel CZE040113BArsenal Most1010479 500
20.Kraus Karel CZE052436BPanoramix Klášterec nad Ohří369109 500
22.Gunar Michal CZE063544BWFS Evaň11011329 300
22.Janský Jiří CZE038847BBlack Benešov n/P.1010219 300
22.Vajs Tomáš CZE017669BH&H Project Most11011159 300
25.Záleský Martin CZE043235BCowhand Dušníky11011229 200
26.Špaček Karel CZE050055BDream Bar Jirkov21012369 100
26.Vondráček Stanislav CZE034898BZB Karakal Ročov11011199 100
26.Hudeček Václav CZE006323BCowhand Dušníky1010439 100
29.Hrnčíř Zbyněk CZE065208BFlorida Děčín1010259 000
30.Hudik Ondřej CZE009893BVP Evaň1010268 900
30.Čikoš Radek CZE074326BArsenal Most31013408 900
32.Kunák Marek CZE069611BH&H Project Most21012348 700
33.Chlupáč Jiří CZE037814BNoční Můry Most1010178 600
34.Bruha Petr CZE040291BMostecký Most3811118 400
35.Turan Michal CZE000228BWFS Evaň1010288 300
36.Kraitl Martin CZE067085BNervotoči na Pekárně1010168 200
37.Šlégr Tomáš CZE045740BZB Karakal Ročov1010208 000
37.Horváth Michal CZE041903BHoka Most1010218 000
37.Růžička Petr CZE003728BBlack Benešov n/P.1010128 000
40.Vican Daniel CZE000820BHoka Most1010247 700
41.Forejt Ladislav CZE057000BVáclavák Černčice1010187 600
42.Gänsler Michal CZE064683BJežek Ervěnice1010277 400
42.Kubík Petr CZE002084BMostecký Most1010147 400
44.Schieferdecker Vít CZE050608BLožisková mafie Pšov1010227 300
45.Šnajberk Václav CZE006339BStrawberry Žatec1010147 200
45.Pohanka Filip CZE064298BClub u Ramba Žatec1010147 200
47.Suchý Michal CZE011383BPrezidenti Horní Řepčice1010267 100
47.Hlavnička Jaroslav CZE048415BLions Darts Třeboutice1010347 100
47.Černý Martin CZE066528BTorzo Bílina1010197 100
47.Sůra Jiří CZE031244BBlack Benešov n/P.1010147 100
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.4.2024 14:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.4.2024 15:30:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement