Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2135)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Ústecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 2135 | Turnajů: 3488

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kutzler Martin CZE046280BCowhand Dušníky7320327327327
2.Bumba Pavel CZE053586DCorso Děčín3263266266266
3.Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín14235249249249
4.Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice7239246246246
5.Štěpánek Martin 1987CZE050847DKopeček Děčín11230241241241
6.Krotík Boleslav CZE001129BCowhand Dušníky6226232232232
7.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín14203217217217
8.Čížek František CZE047354BTulipán Žatec210210210210
9.Chroustová Michaela CZE056875DKopeček Děčín16189205205205
10.Koloc Vladimír CZE062346DŠenk Team Ludvíkovice6198204204204
11.Čáp Milan 1973CZE067542DCorso Děčín196196196196
12.Malina Robert CZE031336DCowhand Dušníky8183191191191
13.Chlupáč Jiří CZE037814BFenix Most6184190190190
14.David Karel CZE004342BKorbel II Litvínov14172186186186
15.Hájek Petr 1968CZE034602BTorzo Bílina182182182182
16.Kacoli Lenka CZE068666Šenk Team Ludvíkovice6168174174174
17.Bárta Stanislav CZE037719BDream Bar Jirkov14154168168168
17.Stuchlý Milan CZE056267BCowhand Dušníky3165168168168
19.Mareš Jaroslav CZE065690CSporťáci s.r.o. Jirkov8159167167167
20.Šatný Jan CZE001447BHrušky Litvínov164164164164
21.Pekár Pavel CZE068981Šenk Team Ludvíkovice160160160160
22.Matějček Jan CZE006483CHrobaři Charvatce158158158158
23.Hudeček Václav CZE006323BCowhand Dušníky153153153153
24.Handl Radovan CZE053799BDream Bar Jirkov12140152152152
25.Pallas Pavel CZE009061CCowhand Dušníky1148149149149
26.Michalak Jolanta CZE037917DMost12135147147147
26.Stuchlý Lukáš CZE054954BCowhand Dušníky4143147147147
28.Zajíc Roman CZE045663DMagistři Duo Most143143143143
29.Cirok Karol CZE045722CMetro music club5137142142142
29.Fidler Ladislav CZE016681BCowhand Dušníky2140142142142
29.Kudláček Bohuslav CZE042939DMagistři Duo Most2140142142142
32.Boumová Kateřina CZE056851DKorbel II Litvínov14127141141141
33.Pokorný Vlastimil 1974CZE000823AKališníci Litoměřice14124138138138
34.Fidlerová Romana CZE049869DCowhand Dušníky2135137137137
35.Michalak Julia CZE066941DMost18116134134134
36.Líbalová Gabriela CZE068744Corso Děčín133133133133
37.Kocánová Lucie CZE060456BDream Bar Jirkov15117132132132
37.Čapek Jan 1969CZE000406AStrawberry Žatec14118132132132
39.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec131131131131
40.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec16114130130130
41.Matějčková Lucie CZE065694DHrobaři Charvatce4125129129129
42.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov14114128128128
43.Suchý Michal 1971CZE011383BPrezidenti Horní Řepčice127127127127
44.Kreidl Petr 1968CZE061437DŠenk Team Ludvíkovice126126126126
45.Malár David CZE045837AZelenáči Prosetice13112125125125
45.Beran Miroslav CZE011778CCowhand Dušníky2123125125125
45.Verner Jakub CZE061621BArsenal Most2123125125125
48.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov8115123123123
49.Sedláček David CZE066340CMarkéta Jirkov8114122122122
49.Handlová Klára CZE053800B8114122122122
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.11.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.11.2022 04:20:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement