Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1110)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Ústecký kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1110 | Turnajů: 521

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bumba Pavel CZE053586 D DC Kopeček Děčín 32 32 32 32
2. Čížek František CZE047354 C MANDL Klub Žatec 30 30 30 30
2. Pusch Petr CZE054940 C Formani Duchcov 30 30 30 30
4. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 2 26 28 28 28
5. Kubín Milan CZE054528 D Šipkový klub Dobranov z.s. 27 27 27 27
6. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov 24 24 24 24
6. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 2 22 24 24 24
6. Vecko Ondřej CZE054543 B MANDL Klub Žatec 24 24 24 24
9. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 2 21 23 23 23
9. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 23 23 23 23
9. Rom Jaroslav CZE004462 A Sokolové Želenky 2 21 23 23 23
9. Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar 2 21 23 23 23
9. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce 2 21 23 23 23
9. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 2 21 23 23 23
9. Ondřejec Lukáš CZE026519 B A je to Chomutov 2 21 23 23 23
16. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 1 21 22 22 22
16. Blahník Zdeněk CZE055127 C Kapitán Duchcov 22 22 22 22
16. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 22 22 22 22
19. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 2 19 21 21 21
19. Řepík Roman CZE008452 C Cowhand Dušníky 2 19 21 21 21
19. Juris Jan CZE057115 C Metro music club 2 19 21 21 21
19. Šrámek Marek CZE061816 Bílina 21 21 21 21
19. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 2 19 21 21 21
19. Radová Karla CZE000873 A Oceloti Most 2 19 21 21 21
19. Hála Jan CZE044956 D Jahoda Žatec 2 19 21 21 21
26. Grušpierová Monika CZE016121 B Žraloci Pokratice 20 20 20 20
26. Kutzler Ludvík CZE008637 B ŠK Pokratická hospůdka 20 20 20 20
26. Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov 20 20 20 20
26. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 1 19 20 20 20
26. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 2 18 20 20 20
26. Čapek Jan CZE000406 A Šipkový spolek Žatec 20 20 20 20
26. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 20 20 20 20
26. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný 20 20 20 20
34. Valovič Marek CZE052712 C Čeští lvi Mimoň 19 19 19 19
34. Zímová Petra CZE017250 D Souky Bar Česká Lípa 19 19 19 19
34. Reichl Vít CZE048144 D ŠK Pokratická hospůdka 19 19 19 19
34. Pelikán Vladimír CZE003359 B Oceloti Most 19 19 19 19
34. Vokoun Martin CZE020333 C Hrobaři Charvatce 19 19 19 19
34. Kozák Pavel CZE017599 B Denisa Bohušovice 19 19 19 19
34. Popovič Pavel CZE047287 D Magistři Duo Most 19 19 19 19
34. Motejlová Alena CZE055122 D Čeští lvi Mimoň 19 19 19 19
34. Žák Petr CZE060082 B Torzo Bílina 1 18 19 19 19
34. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 19 19 19 19
34. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 2 17 19 19 19
34. Mžourek Oldřich CZE007507 B ŠK Pokratická hospůdka 19 19 19 19
46. Popovičová Pavlína CZE061809 18 18 18 18
46. Glogovský František 1957 CZE001488 B Oceloti Most 18 18 18 18
46. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný 18 18 18 18
46. Štěpánek Martin CZE050847 D DC Kopeček Děčín 1 17 18 18 18
46. Řepíková Marcela CZE009098 2 16 18 18 18
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.2.2019 04:10

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.2.2019 04:10:16