Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/245)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 245 | Turnajů: 859

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kocánová Lucie CZE060456 D Dream Bar 4 21 25 59 4 710
2. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 4 19 23 44 3 190
3. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 4 22 26 96 3 060
4. Řepíková Marcela CZE009098 4 20 24 52 3 040
5. Švambergová Lenka CZE056102 D Sportklub Ohníč 4 22 26 46 2 940
6. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 4 20 24 44 2 840
7. Trubačová Lenka CZE062659 50 NA 50 Litvínov 4 20 24 41 2 700
8. Dimmerová Kristýna CZE062027 Phoenix Ústí nad Labem 2 17 19 28 2 230
9. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 4 15 19 38 2 150
10. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 18 19 81 2 110
11. Sláviková Blažena CZE060791 D Šipkový klub Dobranov z.s. 17 17 33 2 090
12. Boumová Kateřina CZE056851 D Korbel Litvínov 4 16 20 40 2 020
13. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 18 19 59 1 990
14. Hlavatá Zdena CZE000734 D U Tulipánu Žatec 2 18 20 62 1 880
15. Dimmerová Tereza CZE062383 Ústí nad Labem 2 6 8 11 1 840
16. Motejlová Alena CZE055122 D Čeští lvi Mimoň 17 17 63 1 690
17. Trčová Hana CZE061812 Špuntíci Most 21 21 49 1 590
18. Blahníková Lenka CZE055129 Kapitán Duchcov 1 16 17 27 1 550
19. Pelcová Marie CZE058560 D U Tulipánu Žatec 1 17 18 48 1 540
20. Popovičová Pavlína CZE061809 17 17 57 1 510
21. Pekařová Jana CZE055120 D Čeští lvi Mimoň 16 16 38 1 500
22. Fišerová Štěpánka CZE048113 D ŠK Pokratická hospůdka 18 18 39 1 440
23. Motejlová Martina CZE055121 D Čeští lvi Mimoň 16 16 32 1 400
24. Nákonečnijová Hana CZE062653 D Phoenix Ústí nad Labem 2 8 10 11 1 360
25. Chalupová Andrea CZE063537 Špuntíci Most 15 15 35 1 350
26. Ďurčová Martina CZE056116 D DC Kopeček Děčín 11 11 27 1 270
27. Obdržálková Marta CZE063121 Čeští lvi Mimoň 14 14 27 1 180
28. Štěpánová Ivana CZE045222 D Black Benešov n/P. 17 17 23 1 110
29. Manojlínová Alena CZE062441 Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 7 9 10 1 090
30. Fidlerová Marie CZE032327 Výškov 16 16 45 1 080
31. Dokoupilová Barbora CZE041902 D MANDL Klub Žatec 17 17 26 1 070
32. Zímová Petra CZE017250 D Souky Bar Česká Lípa 16 16 53 1 040
33. Petrlíková Andrea CZE040143 D Dustin Most 10 10 13 1 020
34. Zusková Helena CZE042097 Teplice 15 15 29 1 010
35. Šlencová Jana CZE027120 D U Šlenců 16 16 38 1 000
35. Jahodová Nataša CZE056390 D Ložisková mafie Pšov 18 18 25 1 000
37. Mrázková Markéta CZE056040 D Žatec 17 17 26 970
38. Kovaříková Daniela CZE064729 Ústí nad Labem 2 6 8 15 960
39. Radová Marcela CZE057138 D MANDL Klub Žatec 19 19 53 950
39. Lišková Lucie CZE056755 U Šlenců 2 1 3 3 950
39. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 2 5 7 11 950
42. Jandošová Martina CZE061898 D Tempáři z Divočiny Osek 12 12 15 920
43. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 14 14 22 880
44. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 2 3 5 6 870
45. Procházková Ivana CZE061728 D Čeští lvi Mimoň 13 13 19 850
46. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 1 7 8 8 840
47. Prekopová Jana CZE004298 D Kaštice 17 17 24 830
48. Radová Jaroslava CZE056405 Žatec 15 15 15 770
49. Hudcová Soňa CZE059152 Špuntíci Most 14 14 21 760
49. Albrechtová Radka CZE061824 Piráti z Ruprechtic 16 16 27 760
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.10.2019 18:30:24