Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/212)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - ŽENY kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 212 | Turnajů: 654

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kocánová Lucie CZE060456 D Dream Bar 3 17 20 48 3 480
2. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 3 14 17 31 2 630
3. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 3 18 21 80 2 470
4. Švambergová Lenka CZE056102 D Sportklub Ohníč 3 18 21 37 2 390
5. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 3 17 20 37 2 200
6. Řepíková Marcela CZE009098 2 16 18 43 2 020
7. Dimmerová Kristýna CZE062027 Phoenix Ústí nad Labem 2 13 15 22 1 870
8. Trubačová Lenka CZE062659 50 NA 50 Litvínov 2 16 18 28 1 720
9. Dimmerová Tereza CZE062383 Ústí nad Labem 2 4 6 9 1 680
10. Hlavatá Zdena CZE000734 D U Tulipánu Žatec 2 14 16 45 1 660
11. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 14 15 60 1 630
12. Sláviková Blažena CZE060791 D Šipkový klub Dobranov z.s. 13 13 22 1 570
13. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 14 15 43 1 550
14. Blahníková Lenka CZE055129 Kapitán Duchcov 1 12 13 22 1 370
15. Pelcová Marie CZE058560 D U Tulipánu Žatec 1 13 14 44 1 360
15. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 3 11 14 17 1 360
15. Fišerová Štěpánka CZE048113 D ŠK Pokratická hospůdka 16 16 35 1 360
18. Ďurčová Martina CZE056116 D DC Kopeček Děčín 11 11 27 1 270
19. Trčová Hana CZE061812 Špuntíci Most 17 17 37 1 250
20. Boumová Kateřina CZE056851 D Korbel Litvínov 2 12 14 17 1 240
21. Motejlová Alena CZE055122 D Čeští lvi Mimoň 13 13 44 1 230
22. Motejlová Martina CZE055121 D Čeští lvi Mimoň 12 12 26 1 160
23. Popovičová Pavlína CZE061809 13 13 46 1 130
24. Pekařová Jana CZE055120 D Čeští lvi Mimoň 12 12 25 1 100
25. Manojlínová Alena CZE062441 Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 5 7 8 1 030
26. Štěpánová Ivana CZE045222 D Black Benešov n/P. 14 14 18 1 000
27. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 2 5 7 11 950
27. Chalupová Andrea CZE063537 Špuntíci Most 11 11 23 950
29. Zímová Petra CZE017250 D Souky Bar Česká Lípa 14 14 49 900
30. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 2 3 5 6 870
30. Nákonečnijová Hana CZE062653 D Phoenix Ústí nad Labem 1 6 7 8 870
32. Dokoupilová Barbora CZE041902 D MANDL Klub Žatec 14 14 21 860
33. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav 13 13 21 850
34. Šlencová Jana CZE027120 D U Šlenců 12 12 33 820
35. Fidlerová Marie CZE032327 Výškov 12 12 35 800
35. Petrlíková Andrea CZE040143 D Dustin Most 8 8 10 800
35. Obdržálková Marta CZE063121 Mimoň 10 10 20 800
38. Jahodová Nataša CZE056390 D Ložisková mafie Pšov 14 14 20 780
39. Radová Marcela CZE057138 D MANDL Klub Žatec 15 15 41 770
40. Zusková Helena CZE042097 Teplice 11 11 24 750
41. Prekopová Jana CZE004298 D Kaštice 14 14 20 720
42. Mrázková Markéta CZE056040 D Žatec 13 13 21 670
43. Linhartová Alena CZE044035 D Souky Bar Česká Lípa 11 11 35 650
43. Čečelická Petra CZE061577 Most 13 13 19 650
45. Kovalčíková Kateřina CZE062240 Duchcov 11 11 18 630
46. Poláková Naďa CZE002941 Ústí n/L. 10 10 24 620
47. Černá Lucie CZE058494 D Ryky Česká Lípa 13 13 15 590
48. Bočková Barbora 1985 CZE052670 12 12 20 580
49. Hudcová Soňa CZE059152 Špuntíci Most 10 10 14 560
50. Radová Jaroslava CZE056405 Žatec 11 11 11 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 08:56:24